طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

0   نظر

طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

طراحی سایت چند زبانه با شناخت بازار هدف برای بازاریابی بین المللی ضروری است، گاهی طراحی سایت دو زبانه لازم بوده و گاهی نیاز به طراحی با زبان های بیشتر می باشد. گسترش روابط تجاری برای مجموعه های خدماتی، صادراتی، وارداتی و ... از مزایای طراحی وب سایت چند زبانه برای این مجموعه ها می باشد. ارتباط دو سویه با مخاطبان در سراسر جهان با طراحی سایت های دو و چند زبانه فراهم شده و هر کسب و کاری را به یک برند بین المللی معتبر تبدیل می سازد.

اگر در زمینه تجارت بین الملل فعالیت دارید، یا کالا و خدمات خود را صادر می نمایید، شما حتما نیاز به طراحی وب سایت مطابق زبان افراد در کشورهای مختلف و هدف دارید. برای بدست آوردن مشتریان داخل و خارج کشور و فراهم کردن تجارت فرامرزی برای خود، باید از وب سایت های چند زبانه در این زمینه استفاده نمایید.

طراحی وب سایت چند زبانه

با توجه به این که وب سایت ها محدودیت جغرافیانی ندارند و محدود به یک کشور نیستند، برای ایجاد ارتباط جهانی بین صاحبین وبب سایت ها و مشتریان هدف گزینه بسیار مطلوبی می باشد. طراحی سایت های چند زبانه همانند وب سایت های معمولی بوده با این تفاوت که امکانات و محتوای وب سایت به زبان کشور هدف ترجمه شده تا کاربران بتوانند براحتی از امکانات وب سایت بهره گیرند. حضور در بازارهای جهانی بدون طراحی سایت مناسب، امکان پذیر نیست. برای تهیه محتوای این چنین سایت هایی نیاز به استفاده مترجم مسلط بر زبان کشور هدف می باشد.

با طراحی سایت چند زبانه درامد چند برابری را تجربه نمایید! با طراحی سایت چند زبانه فعالیت خود را در مقیاس جهانی معرفی نمایید. برای طراحی این چنین سایت هایی باید از مترجمین حرفه ای و کسانی که در زبان کشور هدف تسلط دارند، استفاده گردد.

شرکت ها و تولید کنندگان محصولات خاص، نیاز به طراحی سایت بر مبنای چند زبان دارند، به عنوان مثال صادرکنندگان محصولات کشاورزی ویژه کشورمان نظیر پسته، زعفران و ... حتما نیاز به طراحی سایت به صورت دو زبانه و چند زبانه می باشند.

وب و سئو - طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

در طراحی سایت های دو یا چند زبانه، معمولا دکمه تغییر زبان در مکانی مناسب تعبیه شده تا کاربر براحتی بتواند زبان وب سایت را تغییر دهد. بنابراین طراح سایت برای تعیین مکان مناسب برای این تغییرات باید همه جوانب را بسنجد.

طراحی سایت چند زبانه چه ویژگی هایی دارد؟

برای تهیه متن و محتوای سایت به زبان های دیگر، از واحد طراح سایت بخواهید از مترجم حرفه ای به زبان کشور هدف استفاده نماید. برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت به صورت چند زبانه به شرح زیر است:

امکان حضور کسب و کار در بازار تجارت جهانی، شما با طراحی سایت به صورت چند زبانه می توانید مشتریان بسیار زیادی را در سراسر جهان متوجه محصولات خود نمایید. مطئنا در داخل کشور کالا ها و محصولات منحصر به فردی تولید می گردند که تنها تولید کشور خودمان بوده و برای معرفی شدن به افراد در سراسر جهان باید به زبان آن کشورها ترجمه شوند.

حضور شما را در نمایشگاه های بین المللی با طراحی سایت، معتبرتر می شود. اگر قصد حضور در هر نمایشگاهی در کشورهای مختلف را دارید، باید وب سایتی با زبان کشور هدف طراحی کرده باشید. فرض نمایید یک فرد خارجی با شما در غرفه ای نمایشگاهی مواجه شده باشد، اگر به سراغ وب سایت شما رود و این سایت از زبان مورد نیاز برای آن فرد بهره نبرده باشد، در جذب فرد برای فعالیت و کسب و کار شما مشکل ایجاد شده است، بنابراین قبل از حضور در نمایشگاه های بین المللی حتما باید وب سایت چند زبانه را متناسب با مخاطبان فراهم کرده باشید.

با طراحی سایت چند زبانه به صورت مستقیم با مشتریان در بازارهای هدف ارتباط بگیرید، اگر برای ایجاد ارتباط با مشتریان در کشوری خاص به دنبال بهترین راه هستید، طراحی سایت راه حل مناسب است. این درحالی است که سایر روش های ارتباطی و تبلیغاتی در کشوری که قوانین و چارچوب خاص خود را دارد، به سختی انجام می گردد.

در طراحی سایت های چند زبانه برای هر زبان خاصی که انجام می گیرد، باید به صورت جداگانه هر زبان بوده و کاربران در انتخاب زبان مورد نظر خود دچار سردرگمی نباشند.

...

در طراحی وب سایت های چند زبانه، رعایت نکات فنی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، وب سایت چند زبنه باید به صورت ریسپانسیو و موبایل فرندلی باشد. یعنی آن که وب سایت به خوبی در موبایل و دستگاه های مختلف بارگذاری گردد. همچنین سرعت وب سایت نیز باید ایده آل و بالا باشد. وب سایت هایی که به صورت چند زبانه فعالیت می نمایند باید امنیت مناسبی داشته باشند، فراهم کردن همه ویژگی های فوق تنها توسط تیمی مجرب امکان پذیر است.

با طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه در عرصه بین المللی حاضر باشید؟!

اگر شما فرایند صادراتی کالا و خدمات خود را به شکل هدفمند پیگیری می نمایید و دوست دارید کالاهای شما صادرات فراوانی داشته باشند، نیاز به وب سایت چند زبانه دارید. حضور موثر شما در بازار جهانی مستلزم بکار بردن راه های ارتباطی موثر و تبلیغات هدفمند از طریق وب سایت می باشد. شما فرض نمایید فردی درکشور خاص بخواهد کالای تولیدی در کشور ما را خریداری کند، بدون شک چنین فردی اگر فارسی بلد نباشد، از زبان مادری یا انگلیسی برای این امر استفاده می نماید. اگر وب سایت شما محصولات را به این زبان ها عرضه نکرده باشد، از دید چنین فردی مخفی خواهد ماند و عملا مشتری بسیار ایده آلی را که سودآوری بالایی برای شما ایجاد می نماید را از دست داده اید.

قیمت طراحی سایت چند زبانه

برای این وب سایت ها بسته به تعداد زبان هایی که برای معرفی و ارائه خدمات به زبان های دیگر انتخاب می شود، قیمت نهایی وب سایت تعیین می گردد. بنابراین میزان هزینه نهایی در مقایسه با یک سایت تک زبانه کمی بیشتر است. تهیه نوشتار متن توسط مترجم حرفه ای، یکی از فاکتورهایی است که در تعیین قیمت وب سایت به صورت چند زبانه تاثیر دارد. با این وجود زبان هایی که به زبان فارسی نزدیک تر هستند، هزینه کمتری برای تهیه شدن دارند.

بدون شک هزینه ترجمه برای این وب سایت ها جداست و در هنگام سفارش باید این مورد را در نظر بگیرید که آیا هزینه ترجمه جدا بوده یا با قیمت کلی وب سایت این هزینه در نظر گرفته شده است. معمولا هزینه ترجمه که توسط مترجم حرفه ای در نظر گرفته می شود براساس حجمی است که باید ترجمه در مورد آن صورت گیرد.

وب و سئو - طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

اینکه وب سایت شما به صورت آماده یک زبانه نیز باشد، می تواند بر قیمت نهایی تاثیرگذار باشد، شما دیگر هزینه طراحی سایت یک زبانه را پرداخت نخواهید کرد. بنابراین در هنگام سفارش طراحی سایت به صورت چند زبانه اطلاعات کامل را در این زمینه به شرکت طراح بدهید.

اگر وب سایت تهیه شده به صورت سفارشی انجام گیرد، می تواند هزینه متفاوتی داشته باشد که باید با طراح در این زمینه هماهنگی های لازم انجام گیرد.

سئو تخصصی وب سایت دو و چند زبانه

اگر شما در نتایج کلمات کلیدی در زبان های دیگر برای موتورهای جست و جو دارای رتبه بالاتری باشید، کاربران بیشتری به وب سایت شما رهنمون می شوند. بنابراین سئو و بهینه سازی وب سایت در زبان کشور هدف بسیار با اهمیت است. از این نظر باید محتوای سئو شده برای زبان های دیگر در گام نخست تهیه شود، با سئو طبق اصول و قواعد موتورهای جست و جو به شکل صحیح برای کالا و محصولات خود مشتریان فراوان را جذب نمایید. اگر مخاطبان در خارج کشور از طریق موتور جست و جو به وب سایت شما هدایت شوند، یک فرصت طلایی را برای رشد و پیشرفت بدست آورده اید.

سئو و بهینه سازی وب سایت برای چند زبان به صورت همزمان فرایندی دشوار بوده و بایستی توسط کسانی که در این حوزه تجربه کافی دارند، انجام گیرد. محتوا یکی از مهم ترین بخش ها برای سئو سایت به حساب آمده و تهیه آن از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین تهیه وب سایت چند زبانه با کمک مترجم حرفه ای می تواند برای سفارش دهنده طراحی سایت بسیار با اهمیت باشد.

برای سئوی تخصصی زبان های خارجی معمولا الگوریتم های گوگل حساس تر بوده و رشد وب سایت در کلمات مورد نظر به زبان های خارجی کمی مشکل تر است. بنابراین برای سئو وب سایت چند زبانه نیاز به افرادی است که تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند.

با طراحی سایت چند زبانه می توانید کسب و کار خود را برای طیف گسترده ای از مخاطبان در سراسر جهان، معرفی نمایید. بنابراین طراحی سایت چند زبانه به برند شدن شما کمک فراوانی می نماید و می تواند کالا و خدمات شما را در سطح جهانی معرفی نماید. در تیم وب و سئو خدمات تخصصی طراحی و سئو سایت برای وب سایت ها در زبان های خارجی به صورت حرفه ای انجام می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت های چند زبانه و نحوه تولید آن ها می توانید با تماس با مجموعه وب و سئو اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ