بهینه سازی و سئو وب سایت در تهران

بهینه سازی و سئو وب سایت در تهران

سئو سایت و بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو سایت (SEO) Search Engine Optimization برای رونق هر وب سایتی لازم است. خدمات بهینه سازی وب سایت در تهران را در وب و سئو تجربه نمایید. این خدمات برای نقاط مختلف کشور به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز انجام می گردد. صرفا داشتن یک وب سایت بدون بازدید عملا هیچ سودی ندارد. بنابراین افزایش بازدید کنندگان وب سایت، بخصوص ورودی های از موتور جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. سئو وب سایت علم رشد و صعود وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو است.
رسیدن به صفحه اول گوگل و رشد ورودی وب سایتان را از وب و سئو بخواهید. استفاده از تیمی مجرب با نمونه کارهای مطرح در زمینه سئو ، می تواند معیاری مناسب برای انتخاب شرکتی معتبر برای سئو سایتتان باشد. وب و سئو انجام تعداد بسیار زیادی از بهینه سازی های وب سایت های مختلف را در رزومه کاری خود دارد.

بیشتر
سئو سایت و بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو وب سایت شامل چه مراحلی است؟

فرایند سئو در سه مرحله کلی انجام می شود که انجام هدفمند هر یک از مراحل ضامن موفقیت در بهینه سازی و سئو سایت می باشد. مراحل سئو در دسته های زیر تقسیم می شوند:

سئو تکنیکال

سئو داخلی

سئو خارجی

فرایندهای فوق توسط متخصص سئو سایت با بکارگیری ترفندهای خاص مرتبط با ربات ها و الگوریتم های گوگل انجام می شود. اولین گام در بهینه سازی وب سایت، سئو تکنیکال می باشد، در این فرایند وب سایت از لحاظ فنی نظیر سرعت وب سایت، ریسپانسیو بودن و ... مورد بررسی قرار می گیرد. در گام دوم سئوی داخلی مورد بررسی قرار می گیرد، وب سایت از لحاظ محتوا، چیدمان صفحات وب سایت، تیترها و هدینگ ها، محتوای تصویری و موارد متعدد فراوان مورد بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که موتورهای جست و جو با استفاده از ابزارهای مختلف میزان رضایت کاربران از محتوا وب سایت را بررسی کرده و این امر بر رتبه بندی ها در موتورهای جست و جو تاثیر فراوان دارد. در حالی که در سئو خارجی به برند سازی، لینکسازی و حضور موثر در شبکه های اجتماعی پرداخته می شود.

فرایند بهینه سازی و سئو داخلی و خارجی کاملا تخصصی بوده و برای رشد وب سایت در نتایج گوگل این فرایندها بایستی توسط متخصص سئو حرفه ای انجام شود. رعایت نکردن اصول بهینه سازی می تواند منجر به جریمه شدن یا حتی پنالتی شدن وب سایت شود. بنابراین برای بهینه سازی وب سایت حتما بایستی از متخصص سئو بهره برد.

سئو سایت به چه روش هایی انجام می شود؟

برای دسته بندی روش های سئو می توان روش ها را به طبیعی و غیر طبیعی یا سئو کلاه سفید، خاکستری و سیاه دسته بندی نمود. در روش های کلاه سفید مبتنی بر قواعد و دستورالعمل های موتورهای جست و جو نظیر گوگل، فرایند بهینه سازی انجام می شود. در حالی که در روش کلاه سیاه از روش های خلاف و غیر اصولی برای رشد وب سایت استفاده می شود که شاید در کوتاه مدت نتایجی گذار را داشته باشند ولی با بروز شدن الگوریتم های موتورهای جست و جو، جریمه شدن و افت وب سایت نتیجه می شود. روشی که سئوکاران برای بهینه سازی وب سایت استفاده می کنند، روش سئو کلاه خاکستری بوده که فرایند بهینه سازی بدون ردپا و ایجاد حساسیت توسط ربات های موتورهای جست و جو انجام می شود. توجه داشته باشید که استفاده از روش های طبیعی رشد پایدار و نتیجه بسیار مطلوب تری را برای شما به ارمغان می آورد.

بیشتر
سئو سایت به چه روش هایی انجام می شود؟
مزایای سئو وب سایت چیست؟

مزایای سئو وب سایت چیست؟

بیشتر ورودی وب سایت ها از طریق موتورهای جست و جو است. با سئو سایت، میزان ورودی موثر کاربران را تصاعدی افزایش دهید. افراد زیادی در گوگل و سایر موتورهای جست و جو به دنبال کالا، خدمات و موضوعات مختلف هستند، با سئو و بهینه سازی وب سایت و گرفتن نتایج برتر در نتایج موتور جست و جو، طیف وسیعی از این افراد را به وب سایت خود هدایت کنید. افزایش فروش و رونق هر کسب و کاری از مزایای بهینه سازی وب سایت برای موتور جست و جو است. این در حالی است که روش های دیگر برای افزایش فروش، هزینه بالاتری می خواهد و در زمان بلند تر شاید نتوانید مشتری و مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید. سئو و بهینه سازی وب سایت یک استراژی بلند مدت بوده که شما را به سود بالاتر می رساند.

بیشتر

چه عواملی در رشد بیشتر وب سایت موثر است؟

در فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت فراهم کردن ساختار مناسب برای وب سایت و انتخاب کلید واژه های مناسب از اولین قدم ها محسوب می شود. فراهم آوردن ساختار خوشه ای در این امر بسیار موثر است. فراهم آوردن محتوی مناسب برای کاربران از دیگر اصول سئو و بهینه سازی وب سایت محسوب می شود.

از مهم ترین عواملی که بر رشد وب سایت تاثیر می گذارد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

محتوای مناسب

سرعت بالای وب سایت

موبایل فرندلی و ریسپانسسیو بودن وب سایت

لینک سازی داخلی مناسب

لینکسازی خارجی مناسب

فراهم آوردن لینک های خارجی با کیفیت برای وب سایت از دیگر گام های موثر است. گرفتن لینک با کیفیت از وب سایت با موضوع یکسان و یا نزدیک به هم بسیار مناسب است. فرایند لینک سازی خارجی بسیار تخصصی بوده و این فرایند حساسیت های خاص خود را دارد.
از مهم ترین فاکتورهایی که در رتبه بندی موتورهای جست و جو بسیار تاثیر دارد، می توان به ریسپانسیو بودن وب سایت و تناسب آن با انواع دستگاه های موبایل اشاره نمود. به این صورت که وقتی کاربری با دستگاه مختلف به وب سایت شما متصل شد، براحتی بتواند وارد آن شده و از خدمات آن استفاده نماید.

با توجه به آن که تعداد کاربرانی که با موبایل به وب سایت وصل می شوند بسیار افزایش یافته است، این فاکتور از اهمیت بالایی برخوردار است. از دیگر فاکتورهای کلیدی در بهینه سازی وب سایت، بالا بردن سرعت آن است. اگر وب سایتی از سرعت مناسب برخوردار نباشد، این وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسبی نخواهد شد. این فاکتور از قدیمی ترین فاکتورها برای موتورهای جست و جو جهت رتبه بندی می باشد.

الگوریتم های گوگل برای رتبه بندی نتایج جست و جو

موتور جست و جو گوگل برای بررسی رعایت قوانین توسط وب سایت مجموعه الگوریتم هایی را در طی سالیان متمادی تعبیه و راه اندازی کرده تا بهترین نتایج، مطابق جست و جو کاربر نشان داده شود.

برخی از مهم ترین الگوریتم های گوگل به شرح زیر می باشند:

الگوریتم پاندا Panda Algorithm، این الگوریتم بررسی محتوای وب سایت و مطالب کپی را بر عهده دارد.

الگوریتم پنگوئن Penguin Algorithm، این الگوریتم از مهم ترین و تاثیرگذار ترین الگوریتم های موتور جست و جو گوگل بوده که بررسی سئو کلاه سیاه و بک لینک ها به صورت ویژه را بر عهده دارد.

الگوریتم کبوتر Pigeon Algorithm، بیشتر برای جست و جو محلی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم دزدان دریایی، بررسی و تشخیص سایت اصلی از کپی را بر عهده دارد.

الگوریتم مرغ مگس خوار، بررسی نتایج مطابق با نیاز کاربران را بر عهده دارد.

الگوریتم گورخر، برای سامان دهی فروشگاه های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم گوگل فرشنس، برای پیدا کردن محتوای تازه و جدید

...

متخصص سئو بایستی با توجه به الگوریتم ها و قوانین حاکم بر موتورهای جست و جو اقدام به بهینه سازی و سئو تخصصی وب سایت نماید.

قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟

سئو فرایندی تخصصی بوده که دارای تنوع خدمات بوده و می توان براساس خدمات ارائه شده، هزینه و قیمت نهایی را تعیین نمود. به عنوان مثال بهینه سازی محتوا یا لینک سازی را می توان به صورت جدا و تعرفه متفاوت انجام داد. هزینه سئو براساس توافق بین طرفین تعیین می شود. میزان دشواری و سختی کلمات کلیدی برای سئو کردن نیز از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت نهایی خدمات سئو است.

قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟
خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران

خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای سئو و بهینه سازی وب سایت در تهران هستید، پیشنهاد ما مجموعه وب و سئو است. وب و سئو فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت را با بهره گیری از متخصصان حرفه ای انجام می دهد. در این مجموعه بعد از ثبت درخواست شما، تحلیل و ارزیابی وب سایت و میزان رقابت کلمات کلیدی مد نظر شما صورت می گیرد. سپس بعد از ارزیابی های اولیه قرارداد سئو بین طرفین ثبت و جاری می شود. تنوع کلمات کلیدی سئو شده توسط این مجموعه به همراه نمونه کارهای متعدد از مزیت هایی است که گروه وب و سئو دارد. قیمت و تعرفه خدمات سئو در این مجموعه نیز مناسب است. بنابراین برای رشد وب سایت خود در موتورهای جست و جو، وب سایت خود را به مجموعه وب و سئو بسپارید.

بیشتر

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • چرا سئو و بهینه سازی وب سایت در فروش بیشتر تاثیر فراوان دارد؟

  اکثر متقاضیان و خریداران کالا و خدمات از طریق موتورهای جست و جو اقدام به پیدا کردن کالای مورد نظر برای خود می نمایند. بنابراین داشتن رتبه بالا در موتورهای جست و جو باعث افزایش فروش در هر کسب و کار می باشد. حال آنکه موجود بودن سایت در صفحه اول گوگل می تواند این شرایط را برای سایت شما فراهم آورد، وجود سایت در سه نتیجه اول گوگل تاثیر به مراتب بالاتری دارد. افزایش فروش اینترنتی برای هر کسب و کاری نیاز به دیده شدن دارد و سئو و بهینه سازی وب سایت این امر را برای شما فراهم می آورد.

  چرا وب سایت نیاز به سئو و بهینه سازی دارد؟

  سایتی که ورودی نداشته باشد، عملا سودی برای صاحب سایت ندارد. اکثر برندها و رقبای جدی هر کسب و کاری با داشتن وب سایت ها در نتایج بالای گوگل طیف وسیعی از مشتریان را به سمت سایت خود هدایت می کنند. سئو باعث می شود که در نتایج گوگل در رتبه های بالایی باشید و از رقبای خود پیشی بگیرید. همانطور که طراحی سایت برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است، سئو و بهینه سازی سایت مهم تر و ضروری تر است. با سئو می توانید مشتریان هدف را به سایت راهنمایی کرده و فروش خود را چند برابر نمایید.

  زمان سئو سایت چگونه است؟

  در تعیین زمان لازم برای سئو سایت فاکتورهای مختلفی تاثیر دارد، آیا سایت تازه تاسیس است یا دارای سابقه با محتوی مفید است. آیا قبلا بر روی سایت سئو انجام گرفته است یا خیر؟ رقابت در کلمات کلیدی به چه میزانی است؟ و بسیاری دیگر از فاکتورها تعیین کننده زمان نهایی برای انجام سئو و بهینه سازی وب سایت است. معمولا فرایند سئو به چندین ماه زمان نیاز دارد و استراتژی رسیدن به نتیجه بسیار تاثیر دارد. با انتخاب یک تیم مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت در سریعترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا نمایید.

  آیا داشتن یا حضور در شبکه های اجتماعی روی سئو سایت تاثیر دارد؟

  همواره یکی از فاکتورهای مهم برای سئوی سایت، حضور موثر سایت در شبکه های اجتماعی مهم نظیر توئیتر، لینکداین، فیسبوک و ... می باشد. اگر محتوایی توسط کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، اعتبار بالاتری پیدا کرده و می تواند در نتایج موتورهای جست و جو رشد نماید. توجه داشته باشید، تعداد لایک ها، به اشتراک گذاشتن ها و ... همه از نکات مهم برای سئوی شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

  بهترین شرکت برای سئو و بهینه سازی وب سایت کدام است؟

  شرکت های مختلفی اقدام به سئو و بهینه سازی سایت های مختلف می نمایند، اما در انتخاب بهترین شرکت ها توجه به نمونه کارها و رزومه شرکت شما را یاری می دهد. توجه داشته باشید که رشد سایت به وسیله سئو و بهینه سازی سایت باید پایدار و همیشگی باشد، برخی از شرکت ها با روش های کلاه سیاه رشدی را برای کلمات مود نظر شما فراهم می کنند که به مرور زمان جایگاه خود را از دست می دهند. وب و سئو خدمات بهینه سازی وب سایت را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ