بهینه سازی و سئو وب سایت در تهران

بهینه سازی و سئو وب سایت در تهران

سئو سایت و بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو سایت (SEO) Search Engine Optimization برای رونق هر وب سایتی لازم است، خدمات بهینه سازی وب سایت در تهران را در وب و سئو تجربه نمایید. این خدمات برای نقاط مختلف کشور به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز انجام می گردد. صرفا داشتن یک وب سایت بدون بازدید عملا هیچ سودی ندارد، بنابراین افزایش بازدید کنندگان وب سایت، بخصوص ورودی های موتور جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. سئو وب سایت علم رشد و صعود وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو است.
بهینه سازی سایت website optimization مجموعه فرایندی است که برای نمایش هر چه بهتر وب سایت های مفید برای کاربران استفاده می شود، مجموعه عملیات شامل کدنویسی حرفه ای، تولید محتوای مفید و کاربردی، بهبود سرعت، ریسپانسیو کردن وب سایت و ... در بهینه سازی وب سایت دنبال می شود. متخصص سئو با دانش و آگاهی نسبت به شرایط رتبه بندی در موتورهای جست و جو و با داشتن تجربه کافی در این حوزه، اقدام به سئو سایت متناسب با نیاز وب سایت های مختلف می نماید.
رسیدن به صفحه اول گوگل و رشد ورودی وب سایتان را از وب و سئو بخواهید. استفاده از تیمی مجرب با نمونه کارهای مطرح در زمینه سئو ، می تواند معیاری مناسب برای انتخاب شرکتی معتبر برای سئو سایتتان باشد. وب و سئو انجام تعداد بسیار زیادی از بهینه سازی های وب سایت های مختلف را در رزومه کاری خود دارد.

بیشتر
سئو سایت و بهینه سازی وب سایت چیست؟ | وب و سئو | weboseo

سئو وب سایت شامل چه مراحلی است؟

سئو سایت در سه مرحله کلی انجام می شود که انجام هدفمند هر یک از مراحل ضامن موفقیت در بهینه سازی و سئو سایت می باشد. مراحل سئو در دسته های زیر تقسیم می شوند:

سئو تکنیکال (Technical SEO)

سئو داخلی (On Page SEO)

سئو خارجی (OFF Page SEO)

فرایندهای فوق توسط متخصص سئو سایت با بکارگیری ترفندهای خاص مرتبط با ربات ها و الگوریتم های گوگل انجام می شود. اولین گام در بهینه سازی وب سایت، سئو تکنیکال می باشد، در این فرایند وب سایت از لحاظ فنی نظیر سرعت وب سایت، ریسپانسیو بودن و ... مورد بررسی قرار می گیرد. در گام دوم سئوی داخلی مورد بررسی قرار می گیرد، وب سایت از لحاظ محتوا، چیدمان صفحات وب سایت، تیترها و هدینگ ها، محتوای تصویری و موارد متعدد فراوان مورد بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که موتورهای جست و جو با استفاده از ابزارهای مختلف میزان رضایت کاربران از محتوا وب سایت را بررسی کرده و این امر بر رتبه بندی ها در موتورهای جست و جو تاثیر فراوان دارد. در حالی که در سئو خارجی به برند سازی، لینکسازی و حضور موثر در شبکه های اجتماعی پرداخته می شود.

در سئوی خارجی بک لینک ها نقش بسزایی داشته و اهمیت بالایی در رشد سایت دارند، مجموعه فرایندهای لازم برای سئوی خارجی شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی، خرید بک لینک ها به صورت ریپورتاژ آگهی و فعالیت در انجمن ها و موارد این چنینی است. فرایند بهینه سازی و سئو داخلی و خارجی کاملا تخصصی بوده و برای رشد وب سایت در نتایج گوگل این فرایندها بایستی توسط متخصص سئو حرفه ای انجام شود. رعایت نکردن اصول بهینه سازی می تواند منجر به جریمه شدن یا حتی پنالتی شدن وب سایت شود. بنابراین برای بهینه سازی وب سایت حتما بایستی از متخصص سئو بهره برد.

سئو سایت به چه روش هایی انجام می شود؟

برای دسته بندی روش های سئو می توان روش ها را به طبیعی و غیر طبیعی یا سئو کلاه سفید، خاکستری و سیاه دسته بندی نمود. در روش های کلاه سفید مبتنی بر قواعد و دستورالعمل های موتورهای جست و جو نظیر گوگل، فرایند بهینه سازی انجام می شود. در حالی که در روش کلاه سیاه از روش های خلاف و غیر اصولی برای رشد وب سایت استفاده می شود که شاید در کوتاه مدت نتایجی گذار را داشته باشند ولی با بروز شدن الگوریتم های موتورهای جست و جو، جریمه شدن و افت وب سایت نتیجه می شود. روشی که سئوکاران برای بهینه سازی وب سایت استفاده می کنند، روش سئو کلاه خاکستری بوده که فرایند بهینه سازی بدون ردپا و ایجاد حساسیت توسط ربات های موتورهای جست و جو انجام می شود. توجه داشته باشید که استفاده از روش های طبیعی رشد پایدار و نتیجه بسیار مطلوب تری را برای شما به ارمغان می آورد.
به شما توصیه می کنیم هیچ گاه به سراغ روش های کلاه سیاه برای سئو سایت نروید، این روش ها می تواند منجر به پنالتی و حذف کلی شما از نتایج گوگل شود. استفاده از روش هایی نظیر Keyword Stuffin و استفاده از کلمات کلیدی بیش از حد یا Redirect chain و روش های این چنینی می تواند به عنوان روشی کلاه سیاه به حساب آیند. همچنین از قرار دادن مطالب کپی درون وب سایت خود اجتناب نمایید، الگوریتم های گوگل سریعا به این امر واکنش داده و به وب سایت شما رتبه مناسبی نخواهند داد.
زمان رسیدن به اهداف بهینه سازی سایت در روش کلاه سفید طولانی است، از سوی دیگر روش های کلاه سیاه توسط ربات های گوگل سریعا تشخیص داده شده و منجر به جریمه و پنالتی سایت نیز می گردد، پیشنهاد ما برای سئو سایت استفاده از روش های کلاه خاکستری بوده که مطابق با الگوریتم ها و استانداردهای سئو نیست ولی گوگل و سایر موتورهای جست و جو قادر به تشخیص آن نیستند و براحتی سایت در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایجی مطمئن و پایدار در موتورهای جست و جو دست پیدا می کنند. بهره بردن از خدمات سئوکار با تجربه می تواند رشدی پایدار را برای نتایج وب سایت شما در موتورهای جست و جو فراهم آورد. در مجموعه وب و سئو از روش های خاکستری و سفید برای سئوی سایت شما بهره گرفته می شود.

بیشتر
سئو سایت به چه روش هایی انجام می شود؟ | وب و سئو | weboseo
مزایای سئو وب سایت چیست؟ | وب و سئو | weboseo

مزایای سئو وب سایت چیست؟

بیشتر ورودی وب سایت ها از طریق موتورهای جست و جو است، به طوریکه بیش از 85 درصد ورودی وب سایت ها از این کانال است، با سئو سایت، میزان ورودی موثر کاربران را تصاعدی افزایش دهید. افراد زیادی در گوگل و سایر موتورهای جست و جو به دنبال کالا، خدمات و موضوعات مختلف هستند، با سئو و بهینه سازی وب سایت و گرفتن نتایج برتر در نتایج موتور جست و جو، طیف وسیعی از این افراد را به وب سایت خود هدایت کنید. افزایش فروش و رونق هر کسب و کاری از مزایای بهینه سازی وب سایت برای موتور جست و جو است. این در حالی است که روش های دیگر برای افزایش فروش، هزینه بالاتری می خواهد و در زمان بلند تر شاید نتوانید مشتری و مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید. سئو و بهینه سازی وب سایت یک استراژی بلند مدت بوده که شما را به سود بالاتر می رساند.
توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که بسیاری از کسانی که درون موتورهای جست و جو عبارات کلیدی خود را جست و جو می نمایند، به همان نتایج صفحه اول گوگل اکتفا کرده و وارد صفحات دیگر گوگل نمی شوند، حتی در نتایج صفحه اول، اهمیت 3 گزینه نخست بسیار بالاتر است، بطوریکه 40 درصد کاربران تنها به همین سه گزینه اکتفا کرده و سراغ نتایج بعدی نمی روند. با انجام سئو برای کسب و کارهای مختلف، رونق و رشد تجارت آن ها بدست می آید، فرض نمایید در زمینه ای خاص فعالیت می کنید، شاید در شهر یا فضای دور از مکان های پر جمعیت باشید. قطعا شما برای جذب مشتریان فراوان نیاز به دیده شدن دارید، قرارگیری وب سایت شما در نتایج بالای گوگل و سایر موتورهای جست و جو، به منزله قرار گرفتن محصولات شما در ویترینی پر مخاطب بوده که بازدیدکنندگان آن از سراسر ایران و جهان به استفاده و خریداری کالا و خدمات شما هدایت می شوند. سئو یکی از بهترین و به روز ترین روش های تبلیغاتی بوده که اثری ماندگار داشته و منجر به جذب مشتریان همیشگی برای مجموعه کسب و کار شما خواهد شد.
نکته دیگر در مورد سایت های سئو شده آن است که، اگر سایتی در نتایج بالاتر موتور جست و جو باشد، این امر باعث افزایش اعتبار آن مجموعه خواهد شد. مشتریان و مخاطبان کسب و کار های مختلف به سایت ها و مجموعه هایی که در نتایج موتور جست و جو بالاتر هستد، بیشتر اعتماد کرده و جذب آن مجموعه ها برای استفاده از خدمات و محصولات آن ها می شوند. دقت داشته باشید که هدف موتورهای جست و جو، نمایش نتایج با کیفیت تر به کاربران برای اهداف مختلف است، بنابراین می توان وب سایت های سئو شده را از بهترین و با کیفیت ترین سایت ها در مورد ارائه کالا و خدمات در نظر گرفت.

بیشتر

برخی از مهم ترین مزایای سئو سایت شامل موارد زیر می باشد:

افزایش ترافیک وب سایت

برندسازی

فروش بیشتر محصولات با افزایش ترافیک سایت

...

چه عواملی در رشد بیشتر وب سایت موثر است؟

در فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت فراهم کردن ساختار مناسب برای وب سایت و انتخاب کلید واژه های مناسب، فراهم آوردن ساختار خوشه ای و دسته بندی مناسب بخصوص در سایت های فروشگاهی و ... بسیار موثر است. فراهم آوردن محتوی مناسب برای کاربران از کلیدی ترین اصول سئو و بهینه سازی وب سایت محسوب می شود که لازمه رشد در نتایج گوگل و سایر موتورهای جست و جو است.

از مهم ترین عواملی که بر رشد وب سایت تاثیر می گذارد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

محتوای مناسب

سرعت بالای وب سایت

موبایل فرندلی و ریسپانسسیو بودن وب سایت

لینک سازی داخلی مناسب

لینکسازی خارجی مناسب

از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر سئو و بهینه سازی سایت می توان به محتوای سایت اشاره نمود، محتوای مناسب برای سایت می تواند رشد در نتایج موتورهای جست و جو را فراهم کند، محتوای تهیه شده برای سایت باید در کاربر اثرگذاری داشته باشد و بتواند نظر کاربر را در همان نگاه اول جذب نماید، تاثیرگذاری محتوای سایت در همان 5 ثانیه نخست یکی از مواردی است که در هنگام تولید محتوای سایت در نظر گرفته می شود. استفاده از رنگ ها و فونت های مناسب نیز بر این اثرگذاری مفید است. معمولا تیم های تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای این امر از تولید محتوا تخصصی توسط کسانی که در این امر تجربه کافی دارند استفاده می کنند.
فراهم آوردن لینک های خارجی با کیفیت برای وب سایت از دیگر گام های موثر است. گرفتن لینک با کیفیت از وب سایت با موضوع یکسان و یا نزدیک به هم بسیار مناسب است. فرایند لینک سازی خارجی بسیار تخصصی بوده و این فرایند حساسیت های خاص خود را دارد.

از مهم ترین فاکتورهایی که در رتبه بندی موتورهای جست و جو بسیار تاثیر دارد، می توان به ریسپانسیو بودن وب سایت و تناسب آن با انواع دستگاه های موبایل اشاره نمود. به این صورت که وقتی کاربری با دستگاه مختلف به وب سایت شما متصل شد، براحتی بتواند وارد آن شده و از خدمات آن استفاده نماید.
با توجه به آن که تعداد کاربرانی که با موبایل به وب سایت وصل می شوند بسیار افزایش یافته است، این فاکتور از اهمیت بالایی برخوردار است. از دیگر فاکتورهای کلیدی در بهینه سازی وب سایت، بالا بردن سرعت آن است. اگر وب سایتی از سرعت مناسب برخوردار نباشد، این وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسبی نخواهد شد. این فاکتور از قدیمی ترین فاکتورها برای موتورهای جست و جو جهت رتبه بندی می باشد.

الگوریتم های گوگل برای رتبه بندی نتایج جست و جو

موتور جست و جو گوگل برای بررسی رعایت قوانین توسط وب سایت مجموعه الگوریتم هایی را در طی سالیان متمادی تعبیه و راه اندازی کرده تا بهترین نتایج، مطابق جست و جو کاربر نشان داده شود.

برخی از مهم ترین الگوریتم های گوگل به شرح زیر می باشند:

الگوریتم پاندا Panda Algorithm، این الگوریتم بررسی محتوای وب سایت و مطالب کپی را بر عهده دارد.

الگوریتم پنگوئن Penguin Algorithm، این الگوریتم از مهم ترین و تاثیرگذار ترین الگوریتم های موتور جست و جو گوگل بوده که بررسی سئو کلاه سیاه و بک لینک ها به صورت ویژه را بر عهده دارد.

الگوریتم کبوتر Pigeon Algorithm، بیشتر برای جست و جو محلی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم دزدان دریایی، بررسی و تشخیص سایت اصلی از کپی را بر عهده دارد.

الگوریتم مرغ مگس خوار، بررسی نتایج مطابق با نیاز کاربران را بر عهده دارد.

الگوریتم گورخر، برای سامان دهی فروشگاه های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم گوگل فرشنس، برای پیدا کردن محتوای تازه و جدید

...

متخصص سئو بایستی با توجه به الگوریتم ها و قوانین حاکم بر موتورهای جست و جو اقدام به بهینه سازی و سئو تخصصی وب سایت نماید.

سئوی و بهینه سازی Local چگونه است؟

سئوی local به معنای سئو و جست و جو محلی است، این امر در افزایش نرخ تبدیل و جذب مشتریان هدف بسیار تاثیر دارد. سئو محلی برای جذب کاربران در محدوده ی شهر، منطقه یا کشور و ... بکار می رود، الگوریتم های تعبیه شده بر روی موتورهای جست و جو بخصوص در موتور جست و جو گوگل به دنبال نمایش نتایج برای افراد در نزدیک ترین موقعیت جغرافیایی می باشد، از این رو شناخت عوامل تاثیرگذار بر این موضوع و بهینه سازی سایت براساس سئو محلی از اهمیت بالایی برخوردار است. سئوی محلی فرایندی کاملا تخصصی بوده و نیازمند تجربه کافی است، تولید محتوا برای مخاطبین در حوزه جغرافیایی خاص یکی از این عوامل است که باید توسط سئوکار بخوبی در سایت پیاده سازی گردد.

سئو سایت تحت تاثیر رفتار کاربران است!

هدف اصلی موتورهای جست و جو، نمایش بهترین وب سایت ها و محتوای مناسب به کاربران است، از این رو گوگل و سایر موتورهای جست و جو اقدام به طراحی الگوریتم های متعددی برای بررسی این امر نموده اند، در واقع رفتار کاربران تاثیر فراوانی بر رتبه بندی سایت در موتورهای جست و جو دارد. به عنوان مثال زمانی که نتایج گوگل در معرض دید کاربران قرار می گیرد، گوگل این نکته را در نظر می گیرد که کاربر بر روی کدام نتایج کلیک کرده و وارد سایت مورد نظر می شود، گاهی ممکن است وب سایتی رتبه پایین تری داشته باشد ولی میزان علاقه مندی برای ورود به این سایت بیشتر است، در چنین مواردی جابجایی نتایج رخ خواهد داد.
گوگل از بررسی برخی از فاکتورها نظیر نرخ کلیک بر روی نتایج، مدت زمان ماندگاری در وب سایت، بانس ریت Bounce rate ، ... پی به کاربردی بودن و مفید واقع شدن وب سایت برای کاربران می شود. ابزارهایی نظیر گوگل آنالتیک google analytics می تواند به بررسی رفتار کاربران کمک فراوانی نماید.

ریسپانسیو بودن سایت نقش اساسی در سئو دارد!

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو responsive ، سایتی است که با استفاده از تکنیک های خاص به محتوای وب سایت اجازه می دهد تا به طور خودکار با ابعاد صفحه نمایش کاربری که به آن مراجعه می کند تطبیق یابد. استفاده از تلفن های همراه و تبلت ها اکنون از کامپیوترهای شخصی پیشی گرفته ان، به همین دلیل ریسپانسیو بودن سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.گوگل رسما از سال 2015 این فاکتور مهم و اساسی را در رتبه بندی نتایج خود وارد کرده است و نداشتن سایت ریسپانسیو امروزه به معنای جریمه کردن وب سایت در نتایج گوگل و سایر موتورهای جست و جو می باشد.

سرعت سایت از قدیمی ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر سئو وب سایت است!

سرعت سایت مدت زمانی است که طول می کشد تا یک صفحه وب بارگذاری شود. سرعت بارگذاری یک صفحه توسط چندین عامل مختلف از جمله سرور سایت، زبان و تکنولوژی مورد استفاده برای طراحی سایت، اندازه فایل صفحه و فشرده سازی تصویر تعیین می شود. گوگل از سال 2010 از سرعت صفحه به عنوان یک فاکتور رتبه بندی استفاده کرده است، یک وب سایت با بارگذاری کند می تواند به رتبه بندی گوگل شما آسیب برساند. اگر وب سایتی کند باشد، کاربر بدون استفاده از خدمات آن، سایت را ترک خواهد نمود.

نکات سئو و بهینه سازی سایت

در سئو سایت باید نکات متعددی را رعایت نمود، این موارد شما را سریعتر به اهداف خود از سئو سایت خواهد رساند.

برخی از نکات لازم برای اعمال در سایت به شرح زیر می باشند:

محتوای با کیفیت و معتبر برای سایت خود تولید نمایید، محتوا بیشترین تأثیر را در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد.

به صورت منظم در سایت محتوا تولید نمایید، تعبیه بخش وبلاگ و مقالات و انتشار مطالب مفید در سئو سایت تاثیر فراوان دارد.

برای تصاویر خود از برچسب alt استفاده نمایید.

عنوان صفحات به صورت کاربردی باشد و از عباراتی که سرچ بالایی داشته و عنوانی طولانی هستند، استفاده گردد.

متاتگ های مربوط به توضیحات و ... به شکل مناسبی درون سایت تعبیه گردند.

استفاده از تصاویر و چند رسانه ای ها به سئو سایت کمک فراوانی می نمایند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی برای سئو سایت مفید است.

وب سایت به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی گردد، این امر برای کاربران موبایل بسیار حائز اهمیت است.

سرعت وب سایت بالا باشد، وب سایت با بارگذاری کند برای کاربران آزاردهنده است.

راه اندازی HTTPS برای سایت، گوگل به سایت هایی که ایمن باشند، اهمیت و جایگاه مناسب تری می دهد.

سئوکار حرفه ای با توجه به نیاز وب سایت، بهترین گزینه را برای رشد و بهینه سازی سایت انتخاب می نماید.

قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟

سئو فرایندی تخصصی بوده که دارای تنوع خدمات بوده و می توان براساس خدمات ارائه شده، هزینه و قیمت نهایی را تعیین نمود. به عنوان مثال بهینه سازی محتوا یا لینک سازی را می توان به صورت جدا و تعرفه متفاوت انجام داد. هزینه سئو براساس توافق بین طرفین تعیین می شود. میزان دشواری و سختی کلمات کلیدی برای سئو کردن نیز از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت نهایی خدمات سئو است.
سئو و بهینه سازی برای سایت های مختلف به روش های گوناگون انجام می گیرد، برخی از سایت ها در کلمات کلیدی رقابت بالایی دارند و نیاز به صرف هزینه و زمان بیشتری برای رسیدن به نتایج نخست گوگل و سایر موتورهای جست و جو دارند. بنابراین نمی توان بهینه سازی سایت را برای سایت های مختلف به صورت یکسان در نظر گرفت، به همین منظور قیمت و هزینه سئو سایت در سایت ها و کلمات کلیدی گوناگون متفاوت است. با این وجود براساس فرایندهای لازم برای سئو سایت نظیر تولید محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی و ... می توان هزینه های معینی را برای هر سایت در نظر گرفت.
انجام سئو سایت در مجموعه های مطرح سئو و بهینه سازی سایت می تواند با کمترین هزینه، نتایج فوق العاده را برای شما فراهم آورد.

قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟ | وب و سئو | weboseo قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟ | وب و سئو | weboseo
خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران | وب و سئو | weboseo خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران | وب و سئو | weboseo

خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای سئو و بهینه سازی وب سایت در تهران هستید، پیشنهاد ما مجموعه وب و سئو است. وب و سئو فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت را با بهره گیری از متخصصان حرفه ای انجام می دهد. در این مجموعه بعد از ثبت درخواست شما، تحلیل و ارزیابی وب سایت و میزان رقابت کلمات کلیدی مد نظر شما صورت می گیرد. سپس بعد از ارزیابی های اولیه قرارداد سئو بین طرفین ثبت و جاری می شود. تنوع کلمات کلیدی سئو شده توسط این مجموعه به همراه نمونه کارهای متعدد از مزیت هایی است که گروه وب و سئو دارد. قیمت و تعرفه خدمات سئو در این مجموعه نیز مناسب است. بنابراین برای رشد وب سایت خود در موتورهای جست و جو، وب سایت خود را به مجموعه وب و سئو بسپارید.

بیشتر

مزایای سئو سایت در مجموعه وب و سئو به شرح زیر می باشد:

سئو سایت با هزینه مناسب

ارائه گزارش های سئوی وب سایت در مدت زمان های مشخص

انجام فرایندهای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال توسط پرسنل مجرب

برندسازی و سئوی وب سایت

تحلیل رقبا و بررسی دقیق نیاز کارفرمایان

مشاوره و خدمات پشتیبانی قوی برای سئو وب سایت

پس از ثبت سفارش سئو وب سایت در مجموعه وب و سئو، تحلیل و بررسی وضعیت کلی وب سایت شما انجام می پذیرد، ممکن است قبلا بر روی سایت شما فرایندهای سئو انجام شده باشد ولی شما از نتایج بدست آمده راضی نشده باشید، با بررسی های به عمل آمده توسط تیم سئوکار تمامی نقاط ضعف و قوت وب سایت شما بررسی می گردد. تیم سئوکار توصیه های لازم برای افزایش نرخ تبدیل و فراهم کردن چیدمان بهتر، گرافیک مناسب و شرایط ایده آل وب سایت را به شما پیشنهاد می دهد.

در بررسی وب سایت شرایط ایده آل وب سایت در موتورهای جست و جو و تحقیق کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت شما انجام می پذیرد، بررسی و تحلیل وضعیت رقبای شما در موتورهای جست و جو، فراهم کردن نرخ تبدیل بالاتر برای رشد وب سایت و ... از دیگر مواردی است که توسط تیم سئوکار انجام می پذیرد. بهره بردن از خدمات تخصصی سئو تیم های معتبر می تواند شرایط بهینه را برای شما فراهم نماید.
پس از بررسی های لازم و ارائه پیشنهادات مناسب به کارفرمایان، قرارداد سئو بین تیم وب و سئو و کارفرمایان انعقاد می گردد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • چرا سئو و بهینه سازی وب سایت در فروش بیشتر تاثیر فراوان دارد؟

  اکثر متقاضیان و خریداران کالا و خدمات از طریق موتورهای جست و جو اقدام به پیدا کردن کالای مورد نظر برای خود می نمایند. بنابراین داشتن رتبه بالا در موتورهای جست و جو باعث افزایش فروش در هر کسب و کار می باشد. حال آنکه موجود بودن سایت در صفحه اول گوگل می تواند این شرایط را برای سایت شما فراهم آورد، وجود سایت در سه نتیجه اول گوگل تاثیر به مراتب بالاتری دارد. افزایش فروش اینترنتی برای هر کسب و کاری نیاز به دیده شدن دارد و سئو و بهینه سازی وب سایت این امر را برای شما فراهم می آورد.

  چرا وب سایت نیاز به سئو و بهینه سازی دارد؟

  سایتی که ورودی نداشته باشد، عملا سودی برای صاحب سایت ندارد. اکثر برندها و رقبای جدی هر کسب و کاری با داشتن وب سایت ها در نتایج بالای گوگل طیف وسیعی از مشتریان را به سمت سایت خود هدایت می کنند. سئو باعث می شود که در نتایج گوگل در رتبه های بالایی باشید و از رقبای خود پیشی بگیرید. همانطور که طراحی سایت برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است، سئو و بهینه سازی سایت مهم تر و ضروری تر است. با سئو می توانید مشتریان هدف را به سایت راهنمایی کرده و فروش خود را چند برابر نمایید.

  زمان سئو سایت چگونه است؟

  در تعیین زمان لازم برای سئو سایت فاکتورهای مختلفی تاثیر دارد، آیا سایت تازه تاسیس است یا دارای سابقه با محتوی مفید است. آیا قبلا بر روی سایت سئو انجام گرفته است یا خیر؟ رقابت در کلمات کلیدی به چه میزانی است؟ و بسیاری دیگر از فاکتورها تعیین کننده زمان نهایی برای انجام سئو و بهینه سازی وب سایت است. معمولا فرایند سئو به چندین ماه زمان نیاز دارد و استراتژی رسیدن به نتیجه بسیار تاثیر دارد. با انتخاب یک تیم مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت در سریعترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا نمایید.

  آیا داشتن یا حضور در شبکه های اجتماعی روی سئو سایت تاثیر دارد؟

  همواره یکی از فاکتورهای مهم برای سئوی سایت، حضور موثر سایت در شبکه های اجتماعی مهم نظیر توئیتر، لینکداین، فیسبوک و ... می باشد. اگر محتوایی توسط کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، اعتبار بالاتری پیدا کرده و می تواند در نتایج موتورهای جست و جو رشد نماید. توجه داشته باشید، تعداد لایک ها، به اشتراک گذاشتن ها و ... همه از نکات مهم برای سئوی شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

  بهترین شرکت برای سئو و بهینه سازی وب سایت کدام است؟

  شرکت های مختلفی اقدام به سئو و بهینه سازی سایت های مختلف می نمایند، اما در انتخاب بهترین شرکت ها توجه به نمونه کارها و رزومه شرکت شما را یاری می دهد. توجه داشته باشید که رشد سایت به وسیله سئو و بهینه سازی سایت باید پایدار و همیشگی باشد، برخی از شرکت ها با روش های کلاه سیاه رشدی را برای کلمات مود نظر شما فراهم می کنند که به مرور زمان جایگاه خود را از دست می دهند. وب و سئو خدمات بهینه سازی وب سایت را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ