برنامه نویسی و نرم افزار سفارشی + سفارش نرم افزار

برنامه نویسی و نرم افزار سفارشی + سفارش نرم افزار

نرم افزار سفارشی

برنامه نویسی سفارشی و اختصاصی انواع برنامه های درخواستی و تولید نرم افزار سفارشی را توسط وب و سئو تجربه نمایید. گسترش خدمات الکترونیک و فضای اینترنت باعث شده است که برنامه های کاربردی در این حوزه بسیار مهم و ضروری شود. از این رو وب و سئو با بهره گیری از تیم متخصص خود اقدام به برنامه نویسی سفارشی و با کیفیت متناسب با نیازهای مختلف می نماید.
نرم افزار سفارشی و برنامه نویسی فرایندی کاملا تخصصی بوده و با در نظر گرفتن همه جوانب انجام می شود. وب و سئو با انجام پروژه های برنامه نویسی متعدد اقدام به رفع نیاز در این حوزه نموده و عملیات پشتیبانی از نرم افزارهای تهیه شده را انجام می دهد.

بیشتر
برنامه نویسی سفارشی | وب و سئو | weboseo

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت ارائه می کند که بسته به خدمات و سطح فنی آن ها می باشد. تیم وب و سئو با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای خود اقدام به طراحی وب سایت با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می نماید.

نرم افزار سفارشی چیست؟

اگر بخواهیم نرم افزارها را دسته بندی نماییم، می توان آن ها را در دو دسته نرم افزارهای عمومی و سفارشی دسته بندی نمود. در نرم افزارهای عمومی، امکانات عمومی که مورد نیاز بسیاری از کسب و کارها بوده به صورت عام در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. این در حالی است که در برنامه سفارشی براساس نیاز خاص هر واحد، نرم افزار تولید شده و در اختیار آن ها قرار داده می شود. بنابراین در نرم افزارهای سفارشی امکانات اضافی و یا بدون استفاده تهیه نشده و نیاز خاص برآورده می شود. در برنامه های سفارشی امکان تصحیح و تکمیل روندها وجود دارد. بنابراین پشتیبانی از این برنامه ها از جمله نکات مثبت آن ها است.

تولید نرم افزار سفارشی

مراحل طراحی و تولید نرم افزارها به شرح زیر می باشند:

تحلیل و ارزیابی

پیاده سازی و اجرا

تست و ارزیابی نرم افزار

راه اندازی و نصب

پشتیبانی و آموزش

تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو طبق اصول و مطابق مراحل فوق انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی شده و بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شود، درک درست از جزئیات برنامه درخواستی اولین گام در جهت تولید نرم افزار است. پس از تحلیل و ارزیابی نوبت به پیاده سازی برنامه می رسد. پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام می شود. معمولا روند تولید برنامه درخواستی فازبندی شده و برنامه های درخواستی بخصوص در حجم های بالا به صورت فازبندی ارائه می شوند. در تولید نرم افزارها بایستی از اخرین روش های کد نویسی برای به دست آوردن بهترین راندمان استفاده شود.

نرم افزار سفارشی تهیه شده تست و تحلیل شده و در نهایت از نرم افزار عملیات پشتیبانی انجام می شود. ارزیابی و تست عملکرد برنامه، توسط تولید کننده در موارد بسیار زیاد انجام شده تا مشکلات و کاستی های احتمالی نرم افزار برطرف شود. بدون تست و ارزیابی نرم افزار، عملیات نصب و راه اندازی آن صورت نمی گیرد. حتی پس از راه اندازی نرم افزار تا مدت مشخصی عملیات پشتیبانی برای رفع خطاهای احتمالی ادامه دارد. پس از تست ها و خطایابی های احتمالی، مرحله راه اندازی و استقرار برنامه ها صورت می گیرد. گاهی نیاز به آموزش برای استفاده صحیح از نرم افزارها می باشد که واحد تولید کننده برنامه های درخواستی بایستی این مرحله را نیز به خوبی انجام دهند.

مزایای تولید نرم افزارهای سفارشی

برنامه های اختصاصی تولید شده، به صورت خاص نیاز کارفرمایان را برآورده می سازند، تولید برنامه سفارشی با کیفیت شامل مزایای بسیار فراوانی بوده که در زیر به چند مورد آن ها اشاره می کنیم:

}

سرعت بالای برنامه، سرعت نرم افزار همواره فاکتور مهمی بوده که رضایت کاربران را در پی خواهد داشت. در برنامه های سفارشی با تمرکز بر نیاز کارفرما، روند سریع انجام امور انجام می شود.

امینت بالا، همواره در سفارش نرم افزارها، از واحد تولید نرم افزار بخواهید که آخرین روش های امنیتی را بر روی برنامه درخواستی شما لحاظ کند. این امر تنها توسط متخصصین ماهر امکان پذیر است.

ظاهر گرافیکی مناسب، اگر شما به صورت سفارشی درخواست برنامه دهید، می توانید ظاهر برنامه را به صورت گرافیکی و کاربرپسند، مطابق سلیقه خود سفارش دهید. زیبا بودن محیط کاری نرم افزار باعث رضایت کاربر شده و راندمان کاری را بهبود می دهد.

هزینه تولید برنامه سفارشی

برای برآورد هزینه مورد نیاز برای تولید برنامه های نرم افزاری، بایستی امکان سنجی انجام شود. بنا بر حجم برنامه و امکاناتی که لازم است برای برنامه تهیه شود، قیمت نهایی تولید برنامه داده می شود. واحدهای تولیدی نرم افزاری با بررسی جزئیات روندهای درخواستی و بعد از تجزیه و تحلیل های مناسب اقدام به دادن هزینه به کارفرمایان می نمایند.

با این وجود تعرفه ارائه خدمات توسط تیم برنامه نویسی نیز بسیار مهم است. شما برای تولید برنامه های سفارشی از شرکت هایی که بهترین کدنویسی را با قیمت مناسب ارائه می دهند بهره گیرید. اگر بخواهیم فاکتورهای تعیین کننده در تعیین تعرفه و قیمت نهایی نرم افزار تولیدی را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مراحل طراحی و تولید نرم افزارها به شرح زیر می باشند:

حجم و میزان پیچیدگی نرم افزار

نیاز به طراحی خاص داشتن

زمان تحویل نرم افزار

حجم و بزرگی نرم افزار و میزان روندهای بکار رفته در نرم افزار بر زمان لازم برای تولید آن و در نهایت هزینه مورد نیاز تاثیر فراوان دارد. از این رو می توان نرم افزارها را به دسته های کم، متوسط و بزرگ از لحاظ حجمی دسته بندی نمود. فاکتور مهم دیگر در تعیین هزینه تولید برنامه های سفارشی، طراحی های خاص می باشد. به عنوان مثال برخی از نرم افزارها نیاز به طراحی گرافیکی خاص داشته و بکارگیری متخصص گرافیست برای آن ها لازم و ضروری است.

فراهم نمودن ظاهر کاربری مناسب User Interface در رضایت کاربرانی که از نرم افزارها استفاده می نمایند، بسیار تاثیر گذار است. با این وجود طراحی مناسب نرم افزار هزینه و تعرفه جداگانه ای را می تواند داشته باشد. البته زمان تحویل و تولید نرم افزار در زمان کوتاه نیز یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نهایی تولید نرم افزار است.

نرم افزار و برنامه سفارشی چه امکاناتی دارند؟

امکانات فراهم شده در نرم افزارهای سفارشی براساس نیاز مشتری بوده و بعد از تحلیل و نیازسنجی فرایندهای مورد نیاز تهیه و بارگذاری می شوند، این در حالی است که نرم افزارهای آماده امکانات عمومی داشته که گاهی برخی از امکانات قابل استفاده برای هر کسب و کاری نبوده یا برخی از امکانات مورد نیاز هر کسب و کاری را نمی تواند تامین نماید. برنامه های آماده قابل تغییر و بهبود برای استفاده های مختلف نبوده و تقریبا این امر غیر ممکن است زیرا کد برنامه در دسترس نبوده و حتی اگر از برنامه نویسی بخواهید این تغییرات را روی نرم افزار آماده ایجاد نماید، این امر ممکن نیست. این در حالی است با درخواست به واحد طراح نرم افزار در سریعترین زمان ممکن امکان تغییر و بازنویسی نرم افزارهای سفارشی وجود دارد.
امکانات مورد استفاده در برنامه های آماده به صورت عام بوده و همه ی افراد در خدمات و کسب و کارهای مختلف می توانند از امکانات عمومی این برنامه ها استفاده کنند، این برنامه ها هزینه بالایی نداشته ولی همه نیاز شما را به صورت تخصصی نمی توانند برآورده سازند، همچنین از پشتیبانی مناسب نیز برنامه های آماده برخوردار نیستند، این در حالی است که در برنامه های اختصاصی و سفارشی پشتیبانی فنی و محتوایی قوی صورت گرفته و همیشه بروز رسانی می شوند.
شما هیچ گاه نمی توانید نرم افزارهای آماده و عام را ارتقا دهید، زیرا یا به سازنده دسترسی ندارید یا تبدیل آن به حالت اختصاصی هزینه بالایی دارد. اما اگر اختصاصی سفارش تولید نرم افزار را به یک واحد معتبر دهید، هزینه نهایی تولید برنامه سفارشی بسیار مقرون به صرفه خواهد شد. معمولا با گذر زمان برنامه های آماده کارایی خود را از دست داده و نیازمند بکارگیری ورژن جدید هستند اما برنامه های سفارشی این مزیت را دارند که پشتیبانی که دارند قابلیت بروزرسانی را دارند.
شما با سفارش تولید نرم افزار به صورت اختصاصی، امنیت را برای روندهای مورد استفاده و جلوگیری از نفوذ به سیستم ها و خارج کردن داده ها فراهم می آورید، این در حالی است که برنامه های سفارشی با رویکرد امنیتی متناسب با نیاز مشتریان و کاربران نهایی فراهم شده و راهکارهای حفظ امنیت اطلاعات به صورت اساسی مورد نظر قرار می گیرند.

بیشتر
نرم افزار و برنامه سفارشی | وب و سئو | weboseo

انواع نرم افزارها

دسته بندی نرم افزارها با توجه به اهداف و کارایی آنها انجام می شود. نرم افزارها را می توان به دسته های زیر دسته بندی نمود:

نرم افزار سیستمی(System Software) برای اجرا و عملیاتی کردن سخت افزارهای سیستمی قابل استفاده هستند.

نرم افزار کاربردی(Application Software) نرم افزارهای کاربردی می توان به برنامه های مربوط به کسب و کارها و نرم افزارهای آموزشی اشاره نمود. این نرم افزارها برای انجام امور مشخصی تهیه شده اند.

نرم افزار سفارشی(custom Software)

...

نرم افزار تحت وب یا ویندوز؟ | وب و سئو | weboseo

نرم افزار تحت وب یا ویندوز؟!

نرم افزارهای تحت وب برای انجام امور مختلف به صورت آنلاین طراحی و تولید می شوند، سادگی و گستردگی دسترسی کاربران در زمان های مختلف، از مزایای نرم افزارهای تحت وب محسوب می شوند. استفاده از مرورگرهای اینترنتی برای دسترسی به این نرم افزارها مرسوم است. این در حالی است که برنامه های تحت ویندوز، به صورت خاص برای یک کسب و کار یا شرکت خاص تهیه شده است و اجازه دسترسی سایر افراد به این نرم افزارها وجود ندارد.
از مزایای نرم افزارهای تحت وب، دسترسی کاربران در هر لحظه و در هر مکانی است، این در حالی است که نرم افزارهای ویندوز محدود به زمان و مکان های خاص می باشد.
وب و سئو خدمات نرم افزار های سفارشی برای شرکت های خصوصی و مراکز اداری و تجاری را با به روز ترین تکنولوژی ها در این زمینه انجام می دهد.

بیشتر

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • در فرایند برنامه نویسی و تولید نرم افزار سفارشی چه زبان های برنامه نویسی استفاده می شوند؟

  انتخاب پلتفرم و زبان برنامه نویسی مناسب برای تولید هر نرم افزاری، بر عهده برنامه نویس ارشد بوده و عمده زبان های برنامه نویسی متداول برای این امر به شرح زیر می باشند:

  • زبان های برنامه نویسی متداول همچون c#، java و ...
  • زبان های برنامه نویسی خاص منظوره مانند python، go و ...

  انتخاب نوع زبان برنامه نویسی برای پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه و زبان های برنامه نویسی مناسب آن پروژه دارد.

  قرارداد تولید نرم افزار سفارشی چگونه است؟

  قراردادهای تولید نرم افزارهای سفارشی و اختصاصی بعد از تحلیل و بررسی نیازهای مشتری به صورت پروپوزال ارائه می گردند، نحوه انجام کار، زمان و هزینه لازم برای پیشرفت پروژه و امکانات مورد نیاز برای نرم افزار و ... از جمله مواردی است که در قراردادها لحاظ می گردند. نحوه پرداخت هزینه ها در قراردادها به شکل دقیق آورده می شود. پس از بررسی قرارداد پیشنهادی مجری توسط کارفرما، قرارداد به امضا طرفین می رسد.

  زمان تولید نرم افزار سفارشی چقدر است؟

  زمان لازم برای تولید نرم افزارها بسته به حجم و پیچیدگی نرم افزار و نیاز داشتن آن به طراحی خاص تعیین می گردد. معمولا برای تعیین زمان مورد نیاز برای تولید نرم افزار در نیازسنجی اولیه، زمان لازم تخمین زده می شود. برای تهیه نرم افزار ها در زمان های کوتاه تر نیاز به استفاده از تعداد برنامه نویس بیشتر است. در مجموعه وب و سئو برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد.

  پشتیبانی نرم افزارها چگونه است؟

  پشتیبانی نرم افزار بخصوص در مورد نرم افزارهای سفارشی و اختصاصی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر نرم افزاری بعد از گذشت زمان با مشکل روبرو شود، این نقص ها باید توسط شرکت طراح از بین رود، بنابراین نرم افزار نیاز به خدمات پشتیبانی خواهد داشت. همچنین امکان تصحیح و یا تکمیل روندها در خدمات پشتیبانی امکان پذیر است. برای خدمات پشتیبانی معمولا چند ماه به صورت رایگان این عملیات انجام می گردد، اما برای خدمات پشتیبانی طولانی مدت باید قرارداد جداگانه بین شرکت طراح و سفارش دهنده بسته شود.

  خدمات پشتیبانی برنامه ها به صورت دائمی و 24 ساعته در وب و سئو ارائه می گردد.

  بهترین شرکت تولید نرم افزار کدام است؟

  شرکت های مختلفی در کشور اقدام به طراحی و تولید نرم افزارها می نمایند که انتخاب بهترین شرکت ها برای سفارش دهندگان بسیار مهم است. نرم افزار تولیدی توسط شرکت ها باید تمامی اصول فنی را داشته باشد و بخوبی روندهای مورد انتظار را پیاده سازی نماید. توجه به پیشینه و نمونه کارهای شرکت می تواند شما را در انتخاب بهترین شرکت برای برنامه نویسی و تولید نرم افزار سفارشی یاری دهد.

  وب و سئو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی به حساب می آید.

  امنیت در تولید نرم افزار چه اهمیتی دارد؟

  در تهیه نرم افزارها باید پروتکل های امنیتی به صورت جدی رعایت گردند، نرم افزارها حاوی اطلاعات با ارزشی برای هر کسب و کاری به حساب می آیند، بنابراین رعایت این اصول از وظایف طراح و پیاده ساز نرم افزار بوده و باید نکات امنیتی در تولید نرم افزار رعایت گردد. معمولا تیم های برنامه نویسی حرفه ای از متخصصین امنیت نرم افزار، برای رعایت سلسله مراتب امنیتی مناسب برای نرم افزار استفاده می نمایند.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ