طراحی وب سایت سفارشی | سفارش طراحی وب سایت اختصاصی

0 نظر
وب و سئو - مشاوره و سفارش

طراحی وب سایت سفارشی

وب و سئو خدمات طراحی وب سایت سفارشی و حرفه ای و با قیمت مناسب به صورت اختصاصی انجام می دهد. خدمات طراحی سایت در تهران و سایر نقاط ایران با سطح فنی بالا توسط پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود. شناخت نیاز متقاضیان و طراحی سایت سفارشی مطابق با نیاز کاربران از ویژگی های طراحی وب در مجموعه وب و سئو است.

هدف متخصصان حرفه ای وب و سئو، رضایت هر چه بیشتر مشتریان طراحی سایت است. استفاده از به روز ترین روش ها از امتیاز های وب و سئو است. سفارش طراحی سایت در وب و سئو دارای مزایای فراوانی است.

طراحی وب سایت سفارشی در وب و سئو چه مزایایی دارد؟

 • طراحی سایت ارزان
 • پیاده سازی روش های داینامیک و استاتیک در طراحی
 • ریسپانسیو بودن و سازگار با دستگاه های مختلف
 • سرعت وب سایت بالا
 • طراحی و پشتیبانی وب سایت توسط تیم حرفه ای
 • ...

سفارش طراحی وب سایت با ظاهر گرافیکی و شیک

داشتن گرافیک کاربر پسند، همواره یکی از مزیت های وب سایت های معتبر و موفق محسوب می شود. استفاده از تصاویر زیبا و گرافیک متناسب با موضوع سایت رمز موفقیت یک وب سایت محسوب می شود. با داشتن ظاهر مناسب وب سایت می توان موفیقت را برای وب سایت فراهم نمود. اگر گرافیک وب سایت مناسب نباشد، کاربران ناراضی شده و بدون استفاده از خدمات وب سایت شما، وب سایت را ترک می کنند. وب و سئو جهت این امر از گرافیست های مجرب بهره برده و با بکارگیری اصول طراحی اقدام به ساخت انواع وب سایت ها می نماید.

طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو

گسترش ابزارهای الکترونیکی و قابلیت استفاده از اینترنت در آن ها باعث شده است که وب سایت را متناسب با آن ها ساخت. سازگاری با انواع دستگاه ها و مرورگر ها لازمه ی وب سایت های امروزی است. یک وب سایت مناسب بایستی با گوشی های مختلف، لپ تاپ و ... به خوبی بالا بیاید و کاربر به راحتی بتواند از محتوای آن بهره برد.

سرعت وب سایت بالا در طراحی سایت سفارشی

یکی از لازمه های یک وب سایت مدرن و امروزی، سرعت بالا وب سایت است. اگر وب سایت کند باشد، ممکن است کاربر بدون باز کردن وب سایت، صفحه مرورگر را ببندد. بنابراین بایستی با فراهم آوردن سرعت بالا برای وب سایت سهولت استفاده را برای کاربران فراهم نمود. استفاده از کد نویسی مناسب می تواند در این امر بسیار موثر باشد. همچنین موتورهای جست و جو وب سایت های سریع تر را در نتایج بالاتر خود نمایش می دهند. بنابراین با بهره گیری از یک وب سایت سریع می توانید در افزایش بازدید وب سایتتان موفق باشید.

انواع طراحی وب سایت

با توجه به گسترش فضای مجازی و اهمیت حضور موثر صاحبان کسب و کار، داشتن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. وب سایت ها را می توان در انواع مختلفی دسته بندی نمود. ولی از دید کلی می توان وب سایت ها را در دو دسته زیر دسته بندی نمود

 • وب سایت فروشگاهی
 • وب سایت غیر فروشگاهی

در وب سایت های فروشگاهی امکان عرضه مستقیم کالا و خدمات به طیف گسترده ای از مخاطبان وجود دارد. این در حالی است که در وب سایت های غیر فروشگاهی، صرفا معرفی خدمات و محصولات انجام می شود. طراحی وب در دو دسته فروشگاهی و غیر فروشگاهی متفاوت بوده و هر یک شرایط خاص خود را دارند. بر این اساس قیمت و تعرفه طراحی در این دو دسته کاملا متفاوت است. امروزه وب سایت ها در حوزه های مختلف دارای اهمیت بالایی بوده و کاربران بسیاری را به خود جلب کرده اند.

قیمت طراحی وب به صورت سفارشی چگونه است؟

برای تعیین قیمت و هزینه طراحی به صورت سفارشی، بایستی در گام نخست امکانات درخواستی را به واحد طراحی ارائه داد. قیمت نهایی بر این اساس داده می شود. لازم به ذکر است که در طراحی به صورت سفارشی از قالب های آماده که ظاهر بسیار ساده داشته و در استفاده های تخصصی کارایی ندارند، استفاده نمی شود. از این رو قیمت طراحی وب به صورت سفارشی کاملا متفاوت از طراحی با استفاده از قالب های آماده است. قیمت نهایی علاوه بر امکانات درخواستی، بر مبنای روش های کدنویسی، زمان تحویل و تعرفه خود واحد طراحی وب تعیین می شود. با انتخاب یک مرکز معتبر در زمینه طراحی وب به صورت سفارشی و اختصاصی وب سایت با کیفیت را با قیمت طراحی مناسب سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

برای طراحی سایت به صورت اختصاصی بایستی به نکات متعددی توجه نمود. وب سایت طراحی شده بایستی برای کاربران راضی کننده باشد، از این لحاظ بایستی نکات فنی و محتوایی وب سایت ها به خوبی رعایت شوند. از این رو داشتن متخصصین تولید محتوا نیز در فراهم کردن وب سایتی ایده آل کمک شایانی می نماید. یک وب سایت حرفه ای بایستی ارتباطی دو سویه بین کاربران و مدیران وب سایت را برقرار کرده و به خوبی با این دو تعامل نماید، بنابراین درج و نمایش راه های ارتباطی در صفحات وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از روش های نوین ارتباطی نظیر چت آنلاین می تواند کمک فراوانی در این باره نیز نماید. از دیگر نکات مهم در طراحی وب سایت سفارشی طراحی UX و UI مناسب است. اما UI و UX چیست؟

UI و UX در طراحی وب سایت سفارشی چیست؟

UI ، User Interface Designبه معنای طراحی رابط کاربری است. هر آن چه کاربر می بیند، مربوط به UI وب سایت است. این قیمت بیشتر به جنبه های زیبایی و گرافیکی وب سایت مربوط شده و نیازمند طراحی های خاص می باشد. اگر وب سایت و قسمت های مختلف آن بهتر بتواند در مخاطب جلب توجه ایجاد نماید، وب سایت بهتر می تواند به اهداف مورد نظر دست یابد. UX ، User Experience Designبه معنای طراحی تجربه کاربری است. فراهم کردن شرایط کاری مناسب و آسان برای کار کردن با وب سایت، امکان استفاده از امکانات مختلف وب سایت را گویند. رعایت دو فاکتور فوق در افزایش زمان ماندگاری و استفاده از اهداف مختلف وب سایت بسیار تاثیرگذار است.

مراحل سفارش طراحی وب سایت چگونه است؟

برای سفارش یک وب سایت اختصاصی بایستی مراحل و روندهای زیر طی شود:

 • تحلیل، ارزیابی و مشاوره
 • تهیه دامنه و فضای هاستینگ مورد نیاز
 • تهیه قالب مورد نیاز وب سایت، وب سایت های اختصاصی نیاز به طرح های خاص بوده و توسط گرافیست تهیه می شوند.
 • تهیه محتوای مناسب برای وب سایت
 • ایمن سازی وب سایت
 • سئو، بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت

با انتخاب وب و سئو جهت طراحی وب سایت خود، طراحی شیک و مدرن را تجربه نمایید. طراحی ارزان، شیک و حرفه ای به همراه فرایندهای پشتیبانی و بهینه سازی های مورد نیاز از مزایای طراحی وب سایت در وب و سئو است.

وب و سئو - مشاوره و سفارش
نظرات
ارسال نظر