طراحی وب سایت

طراحی وب سایت سفارشی | سفارش طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت سفارشی

سفارش طراحی سایت برای هر کسب و کاری جهت موفقیت و پیشی گرفتن از رقبا لازم و ضروری است. وب و سئو خدمات طراحی وب سایت سفارشی و حرفه ای را با قیمت مناسب به صورت اختصاصی انجام می دهد. خدمات طراحی سایت در تهران و سایر نقاط ایران با سطح فنی بالا توسط پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود. شناخت نیاز متقاضیان و طراحی سایت سفارشی مطابق با نیاز کاربران از ویژگی های طراحی وب در مجموعه وب و سئو است.

طراحی وب سایت سفارشی | وب و سئو | weboseo

طراحی وب سایت در وب و سئو

هدف متخصصان حرفه ای وب و سئو، رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان بوده و استفاده از به روز ترین روش ها از امتیاز های این مجموعه است. سفارش طراحی سایت در وب و سئو دارای مزایای فراوانی است.

مزایای طراحی وب سایت | وب و سئو | weboseo

طراحی وب سایت سفارشی در وب و سئو چه مزایایی دارد؟

با طراحی سایت ارتباط دو سویه با مجموعه وسیعی از افراد برقرار شده و همواره خدمات ارائه شده توسط سایت در دسترس است. صاحبین کسب و کارها برای افزایش اعتبار خود و فروش بیشتر نیازمند بکارگیری سایت های حرفه ای هستند. از این رو طراحی و ساخت سایت در مرکزی معتبر بسیار با اهمیت است، زیرا کسب و کار را در مسیر رشد قرار می دهد.

مزایای طراحی سایت در وب و سئو

طراحی سایت ارزان

کاربر پسند بودن و گرافیک مناسب سایت طراحی شده توسط این مجموعه

پیاده سازی روش های داینامیک و استاتیک در طراحی

ریسپانسیو بودن و سازگار با دستگاه های مختلف

سرعت وب سایت بالا

طراحی و پشتیبانی وب سایت توسط تیم حرفه ای

...

سفارش طراحی وب سایت با ظاهر گرافیکی و شیک

داشتن گرافیک کاربر پسند، همواره یکی از مزیت های وب سایت های معتبر و موفق محسوب می شود. استفاده از تصاویر زیبا و گرافیک متناسب با موضوع سایت رمز موفقیت یک وب سایت محسوب می شود. با داشتن ظاهر مناسب وب سایت می توان موفیقت را برای وب سایت فراهم نمود. اگر گرافیک وب سایت مناسب نباشد، کاربران ناراضی شده و بدون استفاده از خدمات وب سایت شما، وب سایت را ترک می کنند. وب و سئو جهت این امر از گرافیست های مجرب بهره برده و با بکارگیری اصول طراحی اقدام به ساخت انواع وب سایت ها می نماید.

در کنار گرافیک زیبا، ساختار سایت باید مناسب بوده و دستیابی به اطلاعات مختلف برای کاربر به سادگی انجام گیرد. داشتن گرافیک زیبا نباید خصوصیات دیگر یک وب سایت ایده ال نظیر سرعت بارگذاری مناسب را تحت تاثیر قرار دهد.

سفارش طراحی وب سایت با ظاهر گرافیکی و شیک | وب و سئو | weboseo
طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو | وب و سئو | weboseo

طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو

گسترش ابزارهای الکترونیکی و قابلیت استفاده از اینترنت در آن ها باعث شده است که وب سایت را متناسب با آن ها ساخت. سازگاری با انواع دستگاه ها و مرورگر ها لازمه ی وب سایت های امروزی است. یک وب سایت مناسب بایستی با گوشی های مختلف، لپ تاپ و ... به خوبی بالا بیاید و کاربر به راحتی بتواند از محتوای آن بهره برد.

تعداد کاربرانی که از طریق موبایل به وب سایت متصل می شوند، روز به روز در حال افزایش می باشند، بنابراین لود شدن مناسب سایت در موبایل و سایر دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در هنگام سفارش طراحی سایت از واحد طراح بخواهید، سایتی ریسپانسیو و متناسب با موبایل برای شما طراحی کند.

سرعت وب سایت بالا در طراحی سایت سفارشی

یکی از لازمه های یک وب سایت مدرن و امروزی، سرعت بالا وب سایت است. اگر وب سایت کند باشد، ممکن است کاربر بدون باز کردن وب سایت، صفحه مرورگر را ببندد. بنابراین بایستی با فراهم آوردن سرعت بالا برای وب سایت سهولت استفاده را برای کاربران فراهم نمود. استفاده از کد نویسی مناسب می تواند در این امر بسیار موثر باشد. همچنین موتورهای جست و جو وب سایت های سریع تر را در نتایج بالاتر خود نمایش می دهند. بنابراین با بهره گیری از یک وب سایت سریع می توانید در افزایش بازدید وب سایتتان موفق باشید.

بهینه سازی سرعت سایت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و جهت این امر نیاز به بکار بردن برنامه نویسان حرفه ای می باشد.

سرعت وب سایت بالا در طراحی سایت سفارشی | وب و سئو | weboseo

انواع طراحی وب سایت

با توجه به گسترش فضای مجازی و اهمیت حضور موثر صاحبان کسب و کار، داشتن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. از لحاظ فنی می توان وب سایت ها را به دو نوع استاتیک و داینامیک دسته بندی نمود. در سایت های استاتیک که به ایستا نیز موسوم می باشند، ساختار ثابت بوده و تغییراتی در اطلاعات به مرور زمان رخ نمی دهد، این در حالی است که در سایت های داینامیک، محتوا و ساختار قابلیت تغییر دارد، به همبن دلیل به این سایت ها، پویا نیز گویند. ساخت سایت به صورت داینامیک نیازمند صرف زمان و کدنویسی بیشتر بوده که هزینه متفاوتی را در پی دارد. بروزرسانی آسان و ظاهری شیک و کاربرپسند از مزایای سایت های داینامیک می باشد.

بر اساس موضوع، وب سایت ها را می توان در انواع مختلفی دسته بندی نمود و اکثر کسب و کارها نیاز به سایت دارند، به عنوان مثال سایت های شرکتی، شخصی، آموزشی، اداری، پزشکی و بسیاری دیگر از زمینه ها را می توان برای انواع سایت ها نام برد. ولی از دید کلی می توان وب سایت ها را در دو دسته زیر دسته بندی نمود:

 • وب سایت فروشگاهی
 • وب سایت غیر فروشگاهی

در وب سایت های فروشگاهی امکان عرضه مستقیم کالا و خدمات به طیف گسترده ای از مخاطبان وجود دارد. این در حالی است که در وب سایت های غیر فروشگاهی، صرفا معرفی خدمات و محصولات انجام می شود. طراحی وب در دو دسته فروشگاهی و غیر فروشگاهی متفاوت بوده و هر یک شرایط خاص خود را دارند. بر این اساس قیمت و تعرفه طراحی در این دو دسته کاملا متفاوت است. امروزه وب سایت ها در حوزه های مختلف دارای اهمیت بالایی بوده و کاربران بسیاری را به خود جلب کرده اند.

قیمت طراحی وب به صورت سفارشی چگونه است؟

برای تعیین قیمت و هزینه طراحی به صورت سفارشی، بایستی در گام نخست امکانات درخواستی را به واحد طراحی ارائه داد، قیمت نهایی تولید وب سایت بر این اساس داده می شود. لازم به ذکر است که در طراحی به صورت سفارشی از قالب های آماده که ظاهر بسیار ساده داشته و در استفاده های تخصصی کارایی ندارند، استفاده نمی شود. از این رو قیمت طراحی وب به صورت سفارشی کاملا متفاوت از طراحی با استفاده از قالب های آماده است. قیمت نهایی علاوه بر امکانات درخواستی، بر مبنای روش های کدنویسی، زمان تحویل و تعرفه خود واحد طراحی وب تعیین می شود. با انتخاب یک مرکز معتبر در زمینه طراحی وب به صورت سفارشی و اختصاصی وب سایت با کیفیت را با قیمت طراحی مناسب سفارش دهید.

دقت کنید با طراحی سایت می توانید به صورت 24 ساعته به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبان بدون محدودیت های جغرافیایی ارائه خدمت کنید، بنابراین طرحی سایت موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان شما خواهد شد. همچنین روش های تبلیغاتی برای برندسازی را در نظر بگیرید، طراحی سایت ارزان ترین و مناسب ترین روش برای برندسازی محسوب می گردد یا استفاده از خدمات فروش آنلاین که امروزه بسیار فراگیر شده است، موجب رونق بسیاری از کسب و کارها گردیده است.

وب و سئو زیباترین و شیک ترین وب سایت های اختصاصی و سفارشی را با مناسب ترین قیمت تولید و ارائه می دهد.

سفارش طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

برای سفارش طراحی سایت، دو روش قابل استفاده است، یکی استفاده از قالب های آماده و دیگری طراحی تخصصی وب سایت است. توجه داشته باشید که در قالب های آماده گاهی کد نویسی غیر اصولی بوده و برای بهینه سازی وب سایت(سئو) معمولا با مشکل روبرو می شوید. نکته دیگر در مورد قالب های آماده آن است که برخی از امکانات مورد نیاز در این قالب ها نبوده و تنها طراحی اختصاصی امکانات مورد نیاز را برای شما فراهم می آورد. این قالب ها درجه امنیت پایینی داشته و امکان تغییرات اساسی در آن ها وجود ندارد. در حالی که در قالب های اختصاصی گرافیک زیبا، امنیت بالا، امکان بهینه سازی مناسب و تامین همه ی امکانات وب سایت های مورد نیاز مشتریان برآورده می شود.

برای طراحی سایت به صورت اختصاصی بایستی به نکات متعددی توجه نمود. وب سایت طراحی شده بایستی برای کاربران راضی کننده باشد، از این لحاظ بایستی نکات فنی و محتوایی وب سایت ها به خوبی رعایت شوند. از این رو داشتن متخصصین تولید محتوا نیز در فراهم کردن وب سایتی ایده آل کمک شایانی می نماید. یک وب سایت حرفه ای بایستی ارتباطی دو سویه بین کاربران و مدیران وب سایت را برقرار کرده و به خوبی با این دو تعامل نماید، بنابراین درج و نمایش راه های ارتباطی در صفحات وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از روش های نوین ارتباطی نظیر چت آنلاین می تواند کمک فراوانی در این باره نیز نماید. از دیگر نکات مهم در طراحی وب سایت سفارشی طراحی UX و UI مناسب است. اما UI و UX چیست؟

UI و UX در طراحی وب سایت سفارشی چیست؟

UI ، User Interface Designبه معنای طراحی رابط کاربری است. هر آن چه کاربر می بیند، مربوط به UI وب سایت است. این قیمت بیشتر به جنبه های زیبایی و گرافیکی وب سایت مربوط شده و نیازمند طراحی های خاص می باشد. اگر وب سایت و قسمت های مختلف آن بهتر بتواند در مخاطب جلب توجه ایجاد نماید، وب سایت بهتر می تواند به اهداف مورد نظر دست یابد. استفاده از گرافیست حرفه ای برای طراحی به فراهم شدن ظاهر شیک و جذاب کمک می کند. UX ، User Experience Designبه معنای طراحی تجربه کاربری است. فراهم کردن شرایط کاری مناسب و آسان برای کار کردن با وب سایت، امکان استفاده از امکانات مختلف وب سایت را گویند. رعایت دو فاکتور فوق در افزایش زمان ماندگاری و رسیدن به اهداف مختلف وب سایت بسیار تاثیر گذار است.

مراحل سفارش طراحی وب سایت چگونه است؟

برای سفارش یک وب سایت اختصاصی بایستی مراحل و روندهای زیر طی شود:

 • تحلیل، ارزیابی و مشاوره
 • تهیه دامنه و فضای هاستینگ مورد نیاز
 • تهیه قالب مورد نیاز وب سایت، وب سایت های اختصاصی نیاز به طرح های خاص بوده و توسط گرافیست تهیه می شوند.
 • تهیه محتوای مناسب برای وب سایت
 • ایمن سازی وب سایت
 • سئو، بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت مجموعه فرایندها برای رشد سایت در نتایج موتورهای جست و جو است. این فرایند کاملا تخصصی بوده و برای انجام آن نیاز به بکارگیری متخصص حرفه ای سئو است. شرکت های معتبر از متخصصین با تجربه در زمینه سئو بهره می برند.

سفارش تولید محتوای سایت جذاب

اگر درخواست برای تولید سایتی را دارید، در هنگام سفارش دادن از واحد تولید کننده بخواهید، محتوایی مناسب و کاربرپسند را برای شما تهیه و بارگذاری نماید. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام طراحی سایت های مختلف به آن توجه می شود، تولید محتوای مناسب برای سایت است، محتوا باید پر مخاطب باشد و این امر باید با شناخت صحیح مخاطبان صورت گیرد. استفاده از محتوای مختلف نظیر فیلم، آهنگ، تصاویر و متن مناسب برای کاربران، بازدیدکنندگان را ترغیب به استفاده از خدمات وب سایت می نمایند. وجود چند رسانه ای ها در سایت بسیار سودمند است. بسیاری از افراد زحمت خواندن متن ها را به خود نمی دهند و استفاده از چند رسانه هایی نظیر فیلم و پادکست می تواند برای این کاربران بسیار سودمند باشد. بکار بردن تصاویر زیبا و چند رسانه های مناسب نیاز به پیاده سازی صحیح وب سایت دارد. دقت داشته باشید که فاکتورهای فوق علاوه بر کاربرپسند کردن سایت، برای موتورهای جست و جو و رده بندی سایت در کلمات کلیدی بسیار با اهمیت می باشد.

سفارش پروژه طراحی سایت

برای درج سفارش طراحی سایت باید گروه یا شرکتی معتبر را در این زمینه پیدا کنید، توجه به سطح نمونه کارها و رزومه شرکت می تواند معیاری مناسب برای انتخاب شرکت مناسب باشد. بدون شک سپردن پروژه به یک شرکت دارای سابقه و نمونه کارهای مناسب و مطرح اطمینان و رضایت نهایی سفارش دهنده را در پی دارد. نکته دیگر در مورد انتخاب شرکت آن است که خدمات تکمیلی و پشتیبانی نظیر سئو و بهینه سازی سایت نیز انجام گردد. بدون سئو عملا ورودی چندانی سایت نداشته و نمی تواند سفارش دهندگان را به هدف خود برساند. رعایت اصول تکنیکال در هنگام طراحی لازم و ضروری است که شرکت طراح باید به خوبی این قواعد را پیاده سازی نماید. در کنار همه ی موارد فوق باید تعرفه و هزینه درخواستی برای طراحی انواع سایت ها مناسب و متناسب با کیفیت بالایی باشد که شرکت طراح ارائه می دهد.

شما برای سفارش انواع سایت ها می توانید از خدمات مشاوره خود شرکت ها نیز بهره گیرید، از این رو مجموعه وب و سئو خدمات مشاوره رایگان را برای سفارش انواع سایتهای مختلف ارائه می دهد. انتخاب طرح بسته به موضوع سایت بوده و براساس داده ها و اطلاعات وب سایت انجام می گیرد. برای انتخاب طرح، باید سطح توقع مشتری و سطح رقابت بین رقبا سنجیده شود تا طرح مناسب انتخاب گردد.

با انتخاب وب و سئو جهت طراحی وب سایت خود، طراحی شیک و مدرن را تجربه نمایید. طراحی ارزان، شیک و حرفه ای به همراه فرایندهای پشتیبانی و بهینه سازی های مورد نیاز از مزایای طراحی وب سایت در وب و سئو است.

تعرفه های طراحی وب سایت | وب و سئو | weboseo

تعرفه های طراحی وب سایت

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت ارائه می کند که بسته به خدمات و سطح فنی آن ها می باشد. تیم وب و سئو با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای خود اقدام به طراحی وب سایت با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می نماید.

شرکت ها(خصوصی/دولتی)، مراکز چاپ و تبلیغات ، مراکز پزشکی و پزشکان، رستوران ها، فست فودها و تالارهای پذیرایی، هتل ها و مراکز اقامتی، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، فروشگاه های آنلاین اینترنتی، وب سایت های آموزشی، دانشگاهی، مدارس و ...، وب سایت های مشاور املاک، وب سایت های شرکت های ساختمانی، تفریحی و سرگرمی، مراکز تجاری، لباس و پوشاک، دکوراسیون و لوازم منزل، بیمه، وب سایت های شخصی و ... هر یک ساختار و استراژی طراحی مخصوص خود را دارند.

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت ارائه می کند که بسته به خدمات و سطح فنی آن ها می باشد. تیم وب و سئو با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای خود اقدام به طراحی وب سایت با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می نماید.

محصول اول : قیمت طراحی وب سایت شخصی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
12,590,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
9,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
5,490,000 تومان

محصول دوم : قیمت طراحی وب سایت شرکتی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
15,395,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
11,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
7,255,000 تومان

محصول سوم : قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
22,595,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
14,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
8,995,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • در طراحی وب سایت چه زبان های برنامه نویسی استفاده می شود؟

  انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی سایت، بر عهده طراح بوده و عمده زبان های برنامه نویسی متداول برای این امر به شرح زیر می باشند:

  • زبان های برنامه نویسی php، asp، java، python و ...
  • طراحی سایت با فریم ورک های جاوااسکریپت مثل انگولار (AngularJS)، ری اکت (react)، ویو جی اس (vue.js)
  • ...

  نوع زبان برنامه نویسی انتخابی برای طراحی سایت بسته به امکانات و چارچوبی است که برای سایت در نظر گرفته می شود، تحلیل و نیازسنجی اولیه درخواست سایت، نوع زبان برنامه نویسی مورد نیاز را تعیین می کند، این موارد بر عهده طراح است.

  قرارداد سفارش طراحی سایت چگونه است؟

  قرادادهای طراحی وب سایت شامل امکانات سفارشی برای تهیه سایت، تعیین قواعد و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده، مدت زمان انجام پروژه و میزان هزینه و قیمت انجام کار است. برای تهیه قرارداد بین کارفرما و مجری، ابتدا نیازسنجی و تحلیل های ابتدایی انجام گرفته، سپس بر این اساس قرارداد برای امضا طرفین ارائه می گردد. قرارداد باید واضح بوده و هیچ گونه ابهامی نداشته باشد، داشتن ضمائم قرارداد در برخی از موارد لازم بوده که از طرف مجری لحاظ می گردد.

  بهترین شرکت طراحی وب سایت در تهران و ایران کدام است؟

  شرکت های مختلفی در تهران یا سراسر ایران اقدام به طراحی وب سایت می نمایند که انتخاب بهترین شرکت برای بدست آوردن وب سایت فنی و شیک لازم است. برای انتخاب بهترین شرکت ها در این زمینه می توانید به رزومه و نمونه کارهای آن شرکت در حوزه های مختلف توجه نمایید. وب و سئو یکی از بهترین شرکت ها در ایران برای طراحی سایت محسوب می گردد، نمونه کارهای متعددی در حوزه های مختلف تهیه و بارگذاری شده است که شما می توانید با دیدن آن ها به کیفیت کاری ارائه شده در وب و سئو پی ببرید.

  ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، رعایت زمان ارائه پروژه، تهیه و بارگذاری سایت با قیمت مناسب و ... از دیگر معیارهای یک شرکت مطرح در زمینه طراحی سایت است.

  سئو سایت چیست؟

  سئو SEO یا بهینه سازی وب سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که برای رشد وب سایت در کلمات کلیدی در نتایج موتورهای جست و جو بکار گرفته می گردد. سئو دارای مراحل مختلف، سئو داخلی، سئو خارجی و سئوی تکنیکال می باشد. کسی که فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت را انجام می دهد، سئو کار نام دارد. این فرایند تخصصی بوده و نیاز به تجربه کافی دارد.

  برای سئو شرکتی معتبر در این زمینه را انتخاب نمایید، مجموعه وب و سئو فرایند تخصصی سئو و بهینه سازی انواع وب سایت ها را انجام می دهد.

  سئو و طراحی سایت چه ارتباطی با هم دارند؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت، طراحی سایت حرفه ای لازمه سئو و بهینه سازی موفق است. بدون رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت در طراحی سایت، نمی توان رشدی در موتورهای جست و جو را تجربه نمود. رعایت نکات مربوط به سئو داخلی نظیر هدینگ ها، کد های html مطابق با اصول سئو، محتوای مناسب، سرعت بالای وب سایت و موبایل فریندلی بودن سایت از نکاتی است که باید در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد. اگر سئو تخصصی را می خواهید باید در گام نخست سایتی فنی و حرفه ای را بارگذاری نمایید.

  با سئو تخصصی وب سایت، بازدید سایت را تصاعدی بالا ببرید.

  در طراحی سایت چه تصاویری باید انتخاب شوند؟

  برای تهیه تصاویر مورد استفاده در وب سایت، اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد، تصاویر هماهنگ با محتوا و موضوع سایت است. نمی توان برای سایت از تصاویر غیر مرتبط استفاده کرد. وجود هماهنگی در طرح و رنگ های تصویر با وب سایت، بکار بردن برندها و لوگوی سایت در تصویر، بکار بردن تصاویر با حجم کم، تصویر با کیفیت و جذاب برای کاربران و ابعاد مناسب برای عکس از فاکتورهایی است که باید در هنگام انتخاب و بارگذاری تصویر مورد توجه قرار گیرد.

  برای بدست آوردن تصویر مناسب برای سایت می توانید از تصاویر محصولات خود سایت، تصاویر ارائه شده در موتورهای جست و جو، تصاویر تهیه شده توسط گرافیست و ... استفاده کرد. سعی نمایید از بکار بردن تصاویر کپی درون سایت اجتناب نمایید، یا حتی المقدور این چنین تصاویری را با نرم افزارهای مناسب تغییر و ویرایش کنید.

  پشتیبانی سایت چیست و چگونه انجام می گردد؟

  در هنگام بهره برداری و استفاده از خدمات وب سایت، ممکن است مشکلاتی از پیش تعیین نشده صورت گیرد، در این مواقع وظیفه پشتیبان سایت رفع این چنین مشکلاتی است. یکی دیگر از خدمات پشتیبانی سایت، حفاظت از آن در برابر تهدیدهای بیرونی است. سایت باید در برابر نفوذ و تهدیدهای امنیتی مورد حفاظت قرار گیرد. پشتیبان باید با صبر و حوصله و بردباری به رفع عیب های احتمالی اقدام کرده و وضعیتی نرمال برای استفاده از وب سایت را فراهم آورد.

  خدمات پشتیبانی باید به صورت دائمی و 24 ساعته ارائه گردد، یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب شرکت معتبر برای طراحی سایت، ارائه خدمات پشتیبانی توسط این چنین شرکت هایی می باشد.

  هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  در تعیین هزینه طراحی سایت فاکتورهای مختلفی مهم می باشند، یکی از مهم ترین فاکتورها، نوع وب سایت است. وب سایت فروشگاهی با یک سایت شخصی یا شرکتی هزینه و قیمت متفاوتی دارد زیرا میزان زمانی که برای تهیه شدن لازم دارند، متفاوت می باشد. نوع زبان برنامه نویسی، هزینه هاست و دامین، سفارشی بودن یا استفاده از قالب های آماده، هزینه های پشتیبانی و ... از دیگر فاکتورهایی است که در تعیین قیمت نهایی سایت موثر می باشد.

  با انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت، با هزینه و قیمت مناسب با کیفیت ترین وب سایت ها را تهیه نمایید.

  زمان طراحی سایت چه میزانی است؟

  در تعیین زمان لازم برای طراحی و بارگذاری سایت، عوامل مختلفی دخیل می باشند، میزان حجم برنامه نویسی لازم، نیاز به طراحی گرافیکی خاص، میزان زمان لازم برای تهیه محتوا و ... از معیارهای تعیین کننده در زمان لازم برای طراحی و بارگذاری سایت محسوب می گردد.

  وب و سئو بعد از نیازسنجی اولیه، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به طراحی و بارگذاری وب سایت برای شما می نماید.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ