طراحی وب سایت

طراحی وب سایت سفارشی | سفارش طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت سفارشی

سفارش طراحی سایت برای هر کسب و کاری جهت موفقیت و پیشی گرفتن از رقبا لازم و ضروری است. وب و سئو خدمات طراحی وب سایت سفارشی و حرفه ای را با قیمت مناسب به صورت اختصاصی انجام می دهد. خدمات طراحی سایت در تهران و سایر نقاط ایران با سطح فنی بالا توسط پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود. شناخت نیاز متقاضیان و طراحی سایت سفارشی مطابق با نیاز کاربران از ویژگی های طراحی وب در مجموعه وب و سئو است.

طراحی وب سایت سفارشی

طراحی وب سایت در وب و سئو

هدف متخصصان حرفه ای وب و سئو، رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان بوده و استفاده از به روز ترین روش ها از امتیاز های این مجموعه است. سفارش طراحی سایت در وب و سئو دارای مزایای فراوانی است.

مزایای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت سفارشی در وب و سئو چه مزایایی دارد؟

با طراحی سایت ارتباط دو سویه با مجموعه وسیعی از افراد برقرار شده و همواره خدمات ارائه شده توسط سایت در دسترس است. صاحبین کسب و کارها برای افزایش اعتبار خود و فروش بیشتر نیازمند بکارگیری سایت های حرفه ای هستند. از این رو طراحی و ساخت سایت در مرکزی معتبر بسیار با اهمیت است، زیرا کسب و کار را در مسیر رشد قرار می دهد.

مزایای طراحی سایت در وب و سئو

طراحی سایت ارزان

کاربر پسند بودن و گرافیک مناسب سایت طراحی شده توسط این مجموعه

پیاده سازی روش های داینامیک و استاتیک در طراحی

ریسپانسیو بودن و سازگار با دستگاه های مختلف

سرعت وب سایت بالا

طراحی و پشتیبانی وب سایت توسط تیم حرفه ای

...

سفارش طراحی وب سایت با ظاهر گرافیکی و شیک

داشتن گرافیک کاربر پسند، همواره یکی از مزیت های وب سایت های معتبر و موفق محسوب می شود. استفاده از تصاویر زیبا و گرافیک متناسب با موضوع سایت رمز موفقیت یک وب سایت محسوب می شود. با داشتن ظاهر مناسب وب سایت می توان موفیقت را برای وب سایت فراهم نمود. اگر گرافیک وب سایت مناسب نباشد، کاربران ناراضی شده و بدون استفاده از خدمات وب سایت شما، وب سایت را ترک می کنند. وب و سئو جهت این امر از گرافیست های مجرب بهره برده و با بکارگیری اصول طراحی اقدام به ساخت انواع وب سایت ها می نماید.

در کنار گرافیک زیبا، ساختار سایت باید مناسب بوده و دستیابی به اطلاعات مختلف برای کاربر به سادگی انجام گیرد. داشتن گرافیک زیبا نباید خصوصیات دیگر یک وب سایت ایده ال نظیر سرعت بارگذاری مناسب را تحت تاثیر قرار دهد.

سفارش طراحی وب سایت با ظاهر گرافیکی و شیک
طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو

طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو

گسترش ابزارهای الکترونیکی و قابلیت استفاده از اینترنت در آن ها باعث شده است که وب سایت را متناسب با آن ها ساخت. سازگاری با انواع دستگاه ها و مرورگر ها لازمه ی وب سایت های امروزی است. یک وب سایت مناسب بایستی با گوشی های مختلف، لپ تاپ و ... به خوبی بالا بیاید و کاربر به راحتی بتواند از محتوای آن بهره برد.

تعداد کاربرانی که از طریق موبایل به وب سایت متصل می شوند، روز به روز در حال افزایش می باشند، بنابراین لود شدن مناسب سایت در موبایل و سایر دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در هنگام سفارش طراحی سایت از واحد طراح بخواهید، سایتی ریسپانسیو و متناسب با موبایل برای شما طراحی کند.

سرعت وب سایت بالا در طراحی سایت سفارشی

یکی از لازمه های یک وب سایت مدرن و امروزی، سرعت بالا وب سایت است. اگر وب سایت کند باشد، ممکن است کاربر بدون باز کردن وب سایت، صفحه مرورگر را ببندد. بنابراین بایستی با فراهم آوردن سرعت بالا برای وب سایت سهولت استفاده را برای کاربران فراهم نمود. استفاده از کد نویسی مناسب می تواند در این امر بسیار موثر باشد. همچنین موتورهای جست و جو وب سایت های سریع تر را در نتایج بالاتر خود نمایش می دهند. بنابراین با بهره گیری از یک وب سایت سریع می توانید در افزایش بازدید وب سایتتان موفق باشید.

بهینه سازی سرعت سایت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و جهت این امر نیاز به بکار بردن برنامه نویسان حرفه ای می باشد.

سرعت وب سایت بالا در طراحی سایت سفارشی

انواع طراحی وب سایت

با توجه به گسترش فضای مجازی و اهمیت حضور موثر صاحبان کسب و کار، داشتن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. از لحاظ فنی می توان وب سایت ها را به دو نوع استاتیک و داینامیک دسته بندی نمود. در سایت های استاتیک که به ایستا نیز موسوم می باشند، ساختار ثابت بوده و تغییراتی در اطلاعات به مرور زمان رخ نمی دهد، این در حالی است که در سایت های داینامیک، محتوا و ساختار قابلیت تغییر دارد، به همبن دلیل به این سایت ها، پویا نیز گویند. ساخت سایت به صورت داینامیک نیازمند صرف زمان و کدنویسی بیشتر بوده که هزینه متفاوتی را در پی دارد. بروزرسانی آسان و ظاهری شیک و کاربرپسند از مزایای سایت های داینامیک می باشد.

بر اساس موضوع، وب سایت ها را می توان در انواع مختلفی دسته بندی نمود و اکثر کسب و کارها نیاز به سایت دارند، به عنوان مثال سایت های شرکتی، شخصی، آموزشی، اداری، پزشکی و بسیاری دیگر از زمینه ها را می توان برای انواع سایت ها نام برد. ولی از دید کلی می توان وب سایت ها را در دو دسته زیر دسته بندی نمود:

 • وب سایت فروشگاهی
 • وب سایت غیر فروشگاهی

در وب سایت های فروشگاهی امکان عرضه مستقیم کالا و خدمات به طیف گسترده ای از مخاطبان وجود دارد. این در حالی است که در وب سایت های غیر فروشگاهی، صرفا معرفی خدمات و محصولات انجام می شود. طراحی وب در دو دسته فروشگاهی و غیر فروشگاهی متفاوت بوده و هر یک شرایط خاص خود را دارند. بر این اساس قیمت و تعرفه طراحی در این دو دسته کاملا متفاوت است. امروزه وب سایت ها در حوزه های مختلف دارای اهمیت بالایی بوده و کاربران بسیاری را به خود جلب کرده اند.

قیمت طراحی وب به صورت سفارشی چگونه است؟

برای تعیین قیمت و هزینه طراحی به صورت سفارشی، بایستی در گام نخست امکانات درخواستی را به واحد طراحی ارائه داد، قیمت نهایی تولید وب سایت بر این اساس داده می شود. لازم به ذکر است که در طراحی به صورت سفارشی از قالب های آماده که ظاهر بسیار ساده داشته و در استفاده های تخصصی کارایی ندارند، استفاده نمی شود. از این رو قیمت طراحی وب به صورت سفارشی کاملا متفاوت از طراحی با استفاده از قالب های آماده است. قیمت نهایی علاوه بر امکانات درخواستی، بر مبنای روش های کدنویسی، زمان تحویل و تعرفه خود واحد طراحی وب تعیین می شود. با انتخاب یک مرکز معتبر در زمینه طراحی وب به صورت سفارشی و اختصاصی وب سایت با کیفیت را با قیمت طراحی مناسب سفارش دهید.

دقت کنید با طراحی سایت می توانید به صورت 24 ساعته به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبان بدون محدودیت های جغرافیایی ارائه خدمت کنید، بنابراین طرحی سایت موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان شما خواهد شد. همچنین روش های تبلیغاتی برای برندسازی را در نظر بگیرید، طراحی سایت ارزان ترین و مناسب ترین روش برای برندسازی محسوب می گردد یا استفاده از خدمات فروش آنلاین که امروزه بسیار فراگیر شده است، موجب رونق بسیاری از کسب و کارها گردیده است.

وب و سئو زیباترین و شیک ترین وب سایت های اختصاصی و سفارشی را با مناسب ترین قیمت تولید و ارائه می دهد.

سفارش طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

برای سفارش طراحی سایت، دو روش قابل استفاده است، یکی استفاده از قالب های آماده و دیگری طراحی تخصصی وب سایت است. توجه داشته باشید که در قالب های آماده گاهی کد نویسی غیر اصولی بوده و برای بهینه سازی وب سایت(سئو) معمولا با مشکل روبرو می شوید. نکته دیگر در مورد قالب های آماده آن است که برخی از امکانات مورد نیاز در این قالب ها نبوده و تنها طراحی اختصاصی امکانات مورد نیاز را برای شما فراهم می آورد. این قالب ها درجه امنیت پایینی داشته و امکان تغییرات اساسی در آن ها وجود ندارد. در حالی که در قالب های اختصاصی گرافیک زیبا، امنیت بالا، امکان بهینه سازی مناسب و تامین همه ی امکانات وب سایت های مورد نیاز مشتریان برآورده می شود.

برای طراحی سایت به صورت اختصاصی بایستی به نکات متعددی توجه نمود. وب سایت طراحی شده بایستی برای کاربران راضی کننده باشد، از این لحاظ بایستی نکات فنی و محتوایی وب سایت ها به خوبی رعایت شوند. از این رو داشتن متخصصین تولید محتوا نیز در فراهم کردن وب سایتی ایده آل کمک شایانی می نماید. یک وب سایت حرفه ای بایستی ارتباطی دو سویه بین کاربران و مدیران وب سایت را برقرار کرده و به خوبی با این دو تعامل نماید، بنابراین درج و نمایش راه های ارتباطی در صفحات وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از روش های نوین ارتباطی نظیر چت آنلاین می تواند کمک فراوانی در این باره نیز نماید. از دیگر نکات مهم در طراحی وب سایت سفارشی طراحی UX و UI مناسب است. اما UI و UX چیست؟

UI و UX در طراحی وب سایت سفارشی چیست؟

UI ، User Interface Designبه معنای طراحی رابط کاربری است. هر آن چه کاربر می بیند، مربوط به UI وب سایت است. این قیمت بیشتر به جنبه های زیبایی و گرافیکی وب سایت مربوط شده و نیازمند طراحی های خاص می باشد. اگر وب سایت و قسمت های مختلف آن بهتر بتواند در مخاطب جلب توجه ایجاد نماید، وب سایت بهتر می تواند به اهداف مورد نظر دست یابد. استفاده از گرافیست حرفه ای برای طراحی به فراهم شدن ظاهر شیک و جذاب کمک می کند. UX ، User Experience Designبه معنای طراحی تجربه کاربری است. فراهم کردن شرایط کاری مناسب و آسان برای کار کردن با وب سایت، امکان استفاده از امکانات مختلف وب سایت را گویند. رعایت دو فاکتور فوق در افزایش زمان ماندگاری و رسیدن به اهداف مختلف وب سایت بسیار تاثیر گذار است.

مراحل سفارش طراحی وب سایت چگونه است؟

برای سفارش یک وب سایت اختصاصی بایستی مراحل و روندهای زیر طی شود:

 • تحلیل، ارزیابی و مشاوره
 • تهیه دامنه و فضای هاستینگ مورد نیاز
 • تهیه قالب مورد نیاز وب سایت، وب سایت های اختصاصی نیاز به طرح های خاص بوده و توسط گرافیست تهیه می شوند.
 • تهیه محتوای مناسب برای وب سایت
 • ایمن سازی وب سایت
 • سئو، بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت مجموعه فرایندها برای رشد سایت در نتایج موتورهای جست و جو است. این فرایند کاملا تخصصی بوده و برای انجام آن نیاز به بکارگیری متخصص حرفه ای سئو است. شرکت های معتبر از متخصصین با تجربه در زمینه سئو بهره می برند.

سفارش تولید محتوای سایت جذاب

اگر درخواست برای تولید سایتی را دارید، در هنگام سفارش دادن از واحد تولید کننده بخواهید، محتوایی مناسب و کاربرپسند را برای شما تهیه و بارگذاری نماید. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام طراحی سایت های مختلف به آن توجه می شود، تولید محتوای مناسب برای سایت است، محتوا باید پر مخاطب باشد و این امر باید با شناخت صحیح مخاطبان صورت گیرد. استفاده از محتوای مختلف نظیر فیلم، آهنگ، تصاویر و متن مناسب برای کاربران، بازدیدکنندگان را ترغیب به استفاده از خدمات وب سایت می نمایند. وجود چند رسانه ای ها در سایت بسیار سودمند است. بسیاری از افراد زحمت خواندن متن ها را به خود نمی دهند و استفاده از چند رسانه هایی نظیر فیلم و پادکست می تواند برای این کاربران بسیار سودمند باشد. بکار بردن تصاویر زیبا و چند رسانه های مناسب نیاز به پیاده سازی صحیح وب سایت دارد. دقت داشته باشید که فاکتورهای فوق علاوه بر کاربرپسند کردن سایت، برای موتورهای جست و جو و رده بندی سایت در کلمات کلیدی بسیار با اهمیت می باشد.

سفارش پروژه طراحی سایت

برای درج سفارش طراحی سایت باید گروه یا شرکتی معتبر را در این زمینه پیدا کنید، توجه به سطح نمونه کارها و رزومه شرکت می تواند معیاری مناسب برای انتخاب شرکت مناسب باشد. بدون شک سپردن پروژه به یک شرکت دارای سابقه و نمونه کارهای مناسب و مطرح اطمینان و رضایت نهایی سفارش دهنده را در پی دارد. نکته دیگر در مورد انتخاب شرکت آن است که خدمات تکمیلی و پشتیبانی نظیر سئو و بهینه سازی سایت نیز انجام گردد. بدون سئو عملا ورودی چندانی سایت نداشته و نمی تواند سفارش دهندگان را به هدف خود برساند. رعایت اصول تکنیکال در هنگام طراحی لازم و ضروری است که شرکت طراح باید به خوبی این قواعد را پیاده سازی نماید. در کنار همه ی موارد فوق باید تعرفه و هزینه درخواستی برای طراحی انواع سایت ها مناسب و متناسب با کیفیت بالایی باشد که شرکت طراح ارائه می دهد.

شما برای سفارش انواع سایت ها می توانید از خدمات مشاوره خود شرکت ها نیز بهره گیرید، از این رو مجموعه وب و سئو خدمات مشاوره رایگان را برای سفارش انواع سایتهای مختلف ارائه می دهد. انتخاب طرح بسته به موضوع سایت بوده و براساس داده ها و اطلاعات وب سایت انجام می گیرد. برای انتخاب طرح، باید سطح توقع مشتری و سطح رقابت بین رقبا سنجیده شود تا طرح مناسب انتخاب گردد.

با انتخاب وب و سئو جهت طراحی وب سایت خود، طراحی شیک و مدرن را تجربه نمایید. طراحی ارزان، شیک و حرفه ای به همراه فرایندهای پشتیبانی و بهینه سازی های مورد نیاز از مزایای طراحی وب سایت در وب و سئو است.

تعرفه های طراحی وب سایت

تعرفه های طراحی وب سایت

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت ارائه می کند که بسته به خدمات و سطح فنی آن ها می باشد. تیم وب و سئو با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای خود اقدام به طراحی وب سایت با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می نماید.

شرکت ها(خصوصی/دولتی)، مراکز چاپ و تبلیغات ، مراکز پزشکی و پزشکان، رستوران ها، فست فودها و تالارهای پذیرایی، هتل ها و مراکز اقامتی، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، فروشگاه های آنلاین اینترنتی، وب سایت های آموزشی، دانشگاهی، مدارس و ...، وب سایت های مشاور املاک، وب سایت های شرکت های ساختمانی، تفریحی و سرگرمی، مراکز تجاری، لباس و پوشاک، دکوراسیون و لوازم منزل، بیمه، وب سایت های شخصی و ... هر یک ساختار و استراژی طراحی مخصوص خود را دارند.

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای طراحی وب سایت ارائه می کند که بسته به خدمات و سطح فنی آن ها می باشد. تیم وب و سئو با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای خود اقدام به طراحی وب سایت با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می نماید.

محصول اول : قیمت طراحی وب سایت شخصی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
12,590,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
9,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شخصی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی و بیوگرافی
چت آنلاین
نمونه کارها و رزومه
گالری تصاویر و ویدئو
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
جستجوی پیشرفته
پیوندهای مفید
پروفایل کاربری
طراحی نقشه سایت
ارسال پیامک و ایمیل برای کاربران
بلاگ
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طرح گرافیکی اختصاصی
سوالات متداول
آمار بازدید
خبرنامه
برنامه هفتگی
چند زبانه کردن سایت
افزودن تک های اسکیما
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
5,490,000 تومان

محصول دوم : قیمت طراحی وب سایت شرکتی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
15,395,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
11,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
پنل مدیریت پیشرفته
جستجوی پیشرفته
مدیریت کاربران
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات و محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
پیوندهای مفید
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی گرافیکی اختصاصی
مشاوره اینماد
طراحی نقشه سایت
چت آنلاین
اعطای نمایندگی
گالری تصاویر و ویدئو
آمار بازدیدکنندگان سایت
انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
امکان اتصال درگاه پرداخت
استفاده از نقشه ی گوگل
طراحی صفحه ثبت سفارش
طراحی فرم استخدام
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
بلاگ
چند زبانه کردن سایت
نمایش تور مجازی 360 درجه
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
7,255,000 تومان

محصول سوم : قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
22,595,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
14,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت فروشگاهی
مشاهده امکانات
هاست ، دامنه ir و SSL رایگان
واکنشگرا (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش و پنل کاربران
پنل مدیریت پیشرفته
معرفی محصولات مختلف
نمایش محصولات در دسته بندی های مختلف (جدید ترین ها، پر فروش ترین ها و ...)
مقایسه محصولات
سبد خرید
اتصال به درگاه بانک و پرداخت صورت حساب مشتریان
جستجوی پیشرفته
تماس با ما
درباره ما
مشتریان ویژه
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
گواهینامه‌ها و افتخارات
اسلاید شو صفحه اصلی
راهنمای خرید
نحوه ارسال سفارش
نظر سنجی محصولات
طرح گرافیکی اختصاصی
امتیازدهی به محصولات
فرم دعوت به همکاری
آمار بازدیدکنندگان سایت
پرسش های متداول
چت آنلاین
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
سیستم تخفیف دهی
خبرنامه
چند زبانه کردن سایت
فرم درخواست محصول خاص
ارسال آنلاین پیام کوتاه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
امکان تهیه فاکتور و گزارشات مالی برای کاربران
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
افزودن تگ های اسکیما
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
امکانات و مشخصات فنی تکمیلی
خرید محصول
8,995,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • در طراحی وب سایت چه زبان های برنامه نویسی استفاده می شود؟

  انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی سایت، بر عهده طراح بوده و عمده زبان های برنامه نویسی متداول برای این امر به شرح زیر می باشند:

  • زبان های برنامه نویسی php، asp، java، python و ...
  • طراحی سایت با فریم ورک های جاوااسکریپت مثل انگولار (AngularJS)، ری اکت (react)، ویو جی اس (vue.js)
  • ...

  نوع زبان برنامه نویسی انتخابی برای طراحی سایت بسته به امکانات و چارچوبی است که برای سایت در نظر گرفته می شود، تحلیل و نیازسنجی اولیه درخواست سایت، نوع زبان برنامه نویسی مورد نیاز را تعیین می کند، این موارد بر عهده طراح است.

  قرارداد سفارش طراحی سایت چگونه است؟

  قرادادهای طراحی وب سایت شامل امکانات سفارشی برای تهیه سایت، تعیین قواعد و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده، مدت زمان انجام پروژه و میزان هزینه و قیمت انجام کار است. برای تهیه قرارداد بین کارفرما و مجری، ابتدا نیازسنجی و تحلیل های ابتدایی انجام گرفته، سپس بر این اساس قرارداد برای امضا طرفین ارائه می گردد. قرارداد باید واضح بوده و هیچ گونه ابهامی نداشته باشد، داشتن ضمائم قرارداد در برخی از موارد لازم بوده که از طرف مجری لحاظ می گردد.

  بهترین شرکت طراحی وب سایت در تهران و ایران کدام است؟

  شرکت های مختلفی در تهران یا سراسر ایران اقدام به طراحی وب سایت می نمایند که انتخاب بهترین شرکت برای بدست آوردن وب سایت فنی و شیک لازم است. برای انتخاب بهترین شرکت ها در این زمینه می توانید به رزومه و نمونه کارهای آن شرکت در حوزه های مختلف توجه نمایید. وب و سئو یکی از بهترین شرکت ها در ایران برای طراحی سایت محسوب می گردد، نمونه کارهای متعددی در حوزه های مختلف تهیه و بارگذاری شده است که شما می توانید با دیدن آن ها به کیفیت کاری ارائه شده در وب و سئو پی ببرید.

  ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، رعایت زمان ارائه پروژه، تهیه و بارگذاری سایت با قیمت مناسب و ... از دیگر معیارهای یک شرکت مطرح در زمینه طراحی سایت است.

  سئو سایت چیست؟

  سئو SEO یا بهینه سازی وب سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که برای رشد وب سایت در کلمات کلیدی در نتایج موتورهای جست و جو بکار گرفته می گردد. سئو دارای مراحل مختلف، سئو داخلی، سئو خارجی و سئوی تکنیکال می باشد. کسی که فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت را انجام می دهد، سئو کار نام دارد. این فرایند تخصصی بوده و نیاز به تجربه کافی دارد.

  برای سئو شرکتی معتبر در این زمینه را انتخاب نمایید، مجموعه وب و سئو فرایند تخصصی سئو و بهینه سازی انواع وب سایت ها را انجام می دهد.

  سئو و طراحی سایت چه ارتباطی با هم دارند؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت، طراحی سایت حرفه ای لازمه سئو و بهینه سازی موفق است. بدون رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت در طراحی سایت، نمی توان رشدی در موتورهای جست و جو را تجربه نمود. رعایت نکات مربوط به سئو داخلی نظیر هدینگ ها، کد های html مطابق با اصول سئو، محتوای مناسب، سرعت بالای وب سایت و موبایل فریندلی بودن سایت از نکاتی است که باید در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد. اگر سئو تخصصی را می خواهید باید در گام نخست سایتی فنی و حرفه ای را بارگذاری نمایید.

  با سئو تخصصی وب سایت، بازدید سایت را تصاعدی بالا ببرید.

  در طراحی سایت چه تصاویری باید انتخاب شوند؟

  برای تهیه تصاویر مورد استفاده در وب سایت، اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد، تصاویر هماهنگ با محتوا و موضوع سایت است. نمی توان برای سایت از تصاویر غیر مرتبط استفاده کرد. وجود هماهنگی در طرح و رنگ های تصویر با وب سایت، بکار بردن برندها و لوگوی سایت در تصویر، بکار بردن تصاویر با حجم کم، تصویر با کیفیت و جذاب برای کاربران و ابعاد مناسب برای عکس از فاکتورهایی است که باید در هنگام انتخاب و بارگذاری تصویر مورد توجه قرار گیرد.

  برای بدست آوردن تصویر مناسب برای سایت می توانید از تصاویر محصولات خود سایت، تصاویر ارائه شده در موتورهای جست و جو، تصاویر تهیه شده توسط گرافیست و ... استفاده کرد. سعی نمایید از بکار بردن تصاویر کپی درون سایت اجتناب نمایید، یا حتی المقدور این چنین تصاویری را با نرم افزارهای مناسب تغییر و ویرایش کنید.

  پشتیبانی سایت چیست و چگونه انجام می گردد؟

  در هنگام بهره برداری و استفاده از خدمات وب سایت، ممکن است مشکلاتی از پیش تعیین نشده صورت گیرد، در این مواقع وظیفه پشتیبان سایت رفع این چنین مشکلاتی است. یکی دیگر از خدمات پشتیبانی سایت، حفاظت از آن در برابر تهدیدهای بیرونی است. سایت باید در برابر نفوذ و تهدیدهای امنیتی مورد حفاظت قرار گیرد. پشتیبان باید با صبر و حوصله و بردباری به رفع عیب های احتمالی اقدام کرده و وضعیتی نرمال برای استفاده از وب سایت را فراهم آورد.

  خدمات پشتیبانی باید به صورت دائمی و 24 ساعته ارائه گردد، یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب شرکت معتبر برای طراحی سایت، ارائه خدمات پشتیبانی توسط این چنین شرکت هایی می باشد.

  هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  در تعیین هزینه طراحی سایت فاکتورهای مختلفی مهم می باشند، یکی از مهم ترین فاکتورها، نوع وب سایت است. وب سایت فروشگاهی با یک سایت شخصی یا شرکتی هزینه و قیمت متفاوتی دارد زیرا میزان زمانی که برای تهیه شدن لازم دارند، متفاوت می باشد. نوع زبان برنامه نویسی، هزینه هاست و دامین، سفارشی بودن یا استفاده از قالب های آماده، هزینه های پشتیبانی و ... از دیگر فاکتورهایی است که در تعیین قیمت نهایی سایت موثر می باشد.

  با انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت، با هزینه و قیمت مناسب با کیفیت ترین وب سایت ها را تهیه نمایید.

  زمان طراحی سایت چه میزانی است؟

  در تعیین زمان لازم برای طراحی و بارگذاری سایت، عوامل مختلفی دخیل می باشند، میزان حجم برنامه نویسی لازم، نیاز به طراحی گرافیکی خاص، میزان زمان لازم برای تهیه محتوا و ... از معیارهای تعیین کننده در زمان لازم برای طراحی و بارگذاری سایت محسوب می گردد.

  وب و سئو بعد از نیازسنجی اولیه، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به طراحی و بارگذاری وب سایت برای شما می نماید.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

طراحی سایت قالیشویی برای فعالین در این حوزه بسیار مفید است، امروزه بسیاری از افراد در فضای وب به دنبال وب سایت های فعال در زمینه قالیشویی می باشند، این سایت ها می تواند برای معرفی خدمات، رزرو و درخواست آنلاین خدمات قالیشویی و ... مورد استفاده قرار گیرند. در جامعه ایرانی فرش و قالی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و اکثر منازل از این کالای سنتی بهره می برند، مخاطبین قالیشویی بسیار فراوان هستند، بنابراین سایت های طراحی شده برای قالیشویی می تواند کاربران فراوانی را به خود جذب نماید.

طراحی سایت قالیشویی بایستی با توجه به نیاز مخاطبان صورت گیرد، این سایت ها را می توان بسته به سلیقه کارفرما به صورت های مختلفی طراحی نمود، این در حالی است که برخی از کارفرمایان صرفا به دنبال معرفی خدمات مرکز خود هستند، در حالی که بسیاری از کارفرمایان خدمات رزرو و ... را نیز خواهان هستند، مراکز قالیشویی می توانند با بهره گیری از وب سایت و ارائه خدمات به مشتریان به بهترین شکل ممکن در کوتاه ترین زمان اقدام به شست و شو و تمیز کردن فرش و قالی برای خود نمایند.

مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی سایت قالیشویی و فراهم نمودن خدمات مربوطه برای مخاطبان مختلف می نماید.

طراحی سایت قالیشویی چه ضرورتی دارد؟

طراحی وب سایت قالیشویی برای متقاضیان و فعالین در این صنف دارای مزایای فراوانی است، فرض نمایید قصد استفاده از خدمات قالیشویی را دارید، اگر بخواهید به روش های سنتی برای این امر استفاده کنید، نیاز به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری شما به قالیشویی است، این روش ها برای رسیدن شما به اهدافتان زمان و هزینه بالاتری را نیاز دارند، همچنین در روش های سنتی شما هیچگاه قادر به بررسی کیفیت خدمات ارائه شده مراکز قالیشویی را ندارید. این در حالی است که طراحی سایت قالیشویی می تواند به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه کم در بهترین قالیشویی ها، خدمات شست و شوی فرش و قالی را برای شما فراهم نماید.

از سوی دیگر فعالین در حوزه قالیشویی اگر قصد بازاریابی آنلاین و جذب متقاضیان خدمات قالیشویی از این طریق را دارند، باید از طراحی سایت برای مجموعه خود بهره گیرند. طراحی سایت از روش های ارزان به عنوان تبلیغات در مقایسه با روش های سنتی در این حوزه به حساب می آید. داشتن سایت برای قالیشویی محدودیت های زمانی را برای ارائه خدمات به متقاضیان برطرف می نماید، با سایت قالیشویی به صورت 24 ساعته خدمات قالیشویی برای کاربر در دسترس است.

وب و سئو - طراحی سایت قالیشویی

به عنوان یک شرکت قالیشویی که به دنبال جذب مشتریان جدید است، وب سایت به عنوان ابزار بازاریابی دیجیتال به شما کمک فراوانی می کند. طراحی سایت حرفه ای باعث تاثیر مثبت در کاربران شده که مراجعه دوباره آن ها به سایت را منجر می گردد. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که یک شرکت قالیشویی می تواند مرتکب شود، نداشتن وب سایت است. داشتن وب سایت برای قالیشویی های امروزی ضروری است. نه تنها یک وب سایت اطلاعاتی را که می خواهید نمایش دهید به مشتریان شما می دهد، بلکه به کاربرانی که در اینترنت جستجو می کنند اجازه می دهد تا تجارت قالیشویی شما را پیدا کنند.

بسیاری از مردم دیگر برای استفاده از خدمات قالیشویی ها به دفترچه تلفن نگاه نمی کنند.روش جدیدی که مشتریان به صورت بالقوه برای جستجوی قالیشویی استفاده می کنند از طریق جستجوی وب است. آیا کسب و کار شما بخش زیادی از مشتریان بالقوه را از دست داده است، زیرا شما یک وب سایت ندارید؟

طراحی سایت اختصاصی قالیشویی

در طراحی اختصاصی متناسب با بودجه و زمان لازم برای راه اندازی وب سایت، از طرح های اختصاصی و کدنویسی به صورت صفر تا صد پروژه استفاده می گردد، ظاهر و امکانات در نظر گرفته شده در این نوع طراحی متناسب با سلیقه و نظر مشتری در نظر گرفته می شود. افراد برای تهیه سایت قالیشویی می توانند از قالب های آماده نیز بهره گیرند، این قالب ها با توجه به این که امکان توسعه و بهینه سازی کمی دارند، تمایل کمی در مشتریان برای استفاده دارند. با وجود این هزینه طراحی سایت با استفاده از قالب آماده کمتر است. طرح های اختصاصی بواسطه امکانات و شرایط ویژه ای که برای سایت فراهم می شود، دارای امتیاز بالاتر در نتایج رتبه بندی موتورهای جست و جو می شوند.

برای بهره گیری از خدمات طراحی سایت اختصاصی قالیشویی باید از مجموعه های برتر در زمینه طراحی سایت و سئو بهره گیرید.

امکانات وب سایت قالیشویی

برای وب سایت قالیشویی می توان مجموعه امکانات را به صورت سفارشی طراحی و پیاده سازی نمود، برخی از مهم ترین امکاناتی که در این سایت ها تعبیه می گردند، به شرح زیر است:

معرفی قالیشویی شامل خدمات، سابقه و رزومه قالیشویی، پرسنل و مدیران، افتخارات، تجهیزات و دستگاه ها و ...

ارائه مجوزها و گواهینامه های کسب شده توسط مجموعه، دادن اطلاعات گواهینامه ها و مجوزهای کسب شده توسط قالیشویی می تواند در ایجاد اطمینان و اعتماد مشتریان تاثیر فراوان داشته باشد.

لیست قیمت، یکی از مهم ترین قسمت هایی که می توان در سایت های قالیشویی به آن مراجعه نمود، لیست قیمت است. قیمت شست و شوی هر متر مربع قالی برای کاربر مهم است و تعبیه صفحه لیست قیمت می تواند به عنوان پربازدید ترین صفحه وب سایت قالیشویی مطرح گردد.

نظرات و امتیازدهی، با فراهم شدن وب سایت امکان ارتباط دو سویه بین مدیران قالیشویی با کاربران فراهم می گردد، ثبت نظر و نظرخواهی کاربر در بهینه کردن ارائه خدمات بسیار تاثیر دارد.

ثبت سفارش، ثبت سفارش و استفاده از خدمات رزرو آنلاین یکی از بهترین و کاربردی ترین خدمات سایت های قالیشویی به حساب می آید، ثبت سفارش آنلاین در ایجاد نظم و هماهنگی در مجموعه و انجام سفارشات طبق برنامه های زمانی دقیق بسیار ثمر بخش است.

لینک به شبکه های اجتماعی و امکان انتشار مطالب در آن ها

استخدام نیروی انسانی از طریق وب سایت

پرسش و پاسخ، طرح سوالات درباره مسائل متداول و پاسخ مناسب به آن ها می تواند برای کاربران سایت قالیشویی مناسب باشد.

...

و بسیاری دیگر از امکانات که بایستی متناسب با سفارش کارفرما برای این قشر تهیه و بارگذاری گردد، طراح سایت باید توانایی پیاده سازی تمامی امکانات درخواستی را برای کارفرما داشته باشد. وب سایت شما چیزهای زیادی در مورد تجارت و برند شما می گوید. یک وب سایت خوب طراحی شده گاهی اوقات تفاوت بین ماندن یا خروج مشتری از سایت شما است، 38 درصد از مردم در صورتی که محتوا و طرح بندی آن جذاب نباشد، تعامل با یک وب سایت را متوقف می کنند، همچنین وب سایت ها باید انواع اطلاعاتی را که مشتریان به دنبال آن هستند را ارائه دهند. تنها بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت می تواند نیاز شما را با امکانات مناسب در سایت های قالیشویی تامین نماید.

طراحی سایت قالیشویی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وب سایت قالیشویی باید از لحاظ فنی و محتوایی به صورت مناسبی طراحی گردد، برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت قالیشویی به شرح زیر می باشند:

محتوای سایت قالیشویی باید مناسب باشد، محتوایی که درون سایت قالیشویی قرار می گیرد باید در جهت رفع نیاز کاربران باشد، کاربر باید به خوبی با مراجعه به وب سایت به سابقه فعالیت و نوع خدمات ارائه شده توسط قالیشویی دسترسی پیدا نماید. برای یک خدمت خاص چه میزان هزینه لازم است یا امکان رزرو و سفارش آنلاین خدمات از مجموعه شرایطی است که باید درون سایت های قالیشویی در نظر گرفته شود. محتوای قرار گرفته در سایت باید در نگاه اول کاربر را تحت تاثیر قرار دهد، شما کمتر از 5 ثانیه فرصت دارید تا تأثیر را بر روی کاربر بگذارید. در سایت کاری را که انجام می دهید به زبان ساده و تاثیرگذار توصیف کنید و کاربر را تشویق کنید تا برای اطلاعات بیشتر وقت خود را برای جست و جو در وب سایت شما صرف کنند.

در سایت قالیشویی باید امکان گرفتن قیمت برای همه ی کاربران فراهم گردد، یکی از اصلی ترین دغدغه های کاربران در سایت های قالیشویی، تعیین هزینه مورد نیاز برای شست و شو و ارائه خدمات گوناگون است. قرار دادن اطلاعات قیمت و هزینه در سایت می تواند در این امر به کاربران کمک فراوانی نماید.

ظاهر وب سایت باید به صورت کاربر پسند باشد، در نگاه نخست کاربران به سایت، باید جذب آن شده و در چشم مخاطبان جلب توجه ایجاد گردد. از این رو بهره گیری از تصاویر و ویدئوهای مناسب و جذاب می تواند در ایجاد حس مناسب کاربران بسیار تاثیر داشته باشد. استفاده صحیح از رنگ ها و فونت های مناسب، ایجاد ساختار و نظم مناسب محتوایی از جمله مواردی است که باید در هنگام طراحی سایت کاربر پسند به آن توجه شود.

در سایت قالیشویی از عکس ها و فیلم های با کیفیت بالا استفاده کنید، نشان دادن تصاویر خوب از تجهیزات و کارکنان شما برای کاربران و مشتریان احتمالی مفید است. وقتی مشتری بداند که به کار خود افتخار می کنید و روی آن سرمایه گذاری می کنید، اعتماد مشتری را به دست خواهید آورد.

شرایط را برای برقراری ارتباط آسان و دوطرفه بین کاربران و مدیران سایت را فراهم آورید، به بازدید کنندگان خود گزینه های مختلفی برای تماس با شما بدهید. برخی از افراد ممکن است یک تماس تلفنی سریع را ترجیح دهند در حالی که برخی دیگر ممکن است فرم تماس را انتخاب کنند. گزینه هایی نظیر چت آنلاین یا چت تصویری راه های جدیدی برای برقراری ارتباط فوری با مشتریان شما هستند.

وب سایت باید ریسپانسیو باشد، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن وب سایت به معنای وجود تناسب با دستگاه های مختلف از نظر ابعاد و اندازه می باشد، آیا وب سایت شما موبایل فرندلی است؟ آیا می‌دانستید از سال ۲۰۱۵ گوگل رتبه‌بندی وب‌سایت‌هایی را که سازگار با موبایل نیستند، مجازات می‌کند؟ وب‌سایت‌های واکنش‌گرا به‌طور خودکار نمای وب‌سایت را برای مطابقت با صفحه دستگاه (یعنی تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، رایانه‌ها و غیره) تغییر می‌دهند. امروزه عملا وب سایت های غیر ریسپانسیو کارایی ندارند، بیشتر کاربران ورودی به وب سایت از طریق موبایل می باشند، بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت بالایی دارد. همچنین در رتبه بندی موتورهای جست و جو، این ویژگی بسیار اهمیت دارد. اگر کاربری با گوشی موبایل به سایت شما متصل گردد و سایت ریسپانسو نباشد، کاربر وب سایت شما را رد می کنند و یک سایت دیگر را جستجو می کنند و یک مشتری احتمالی را از دست خواهید داد.

وب سایت سریع باشد، سرعت بالاتر وب سایت، رضایت خاطر کاربران را به همراه دارد. برای فراهم کردن سرعت بالاتر وب سایت باید فشرده سازی های لازم صورت گیرد و از زبان های برنامه نویسی مناسب بهره گرفته شود.

امنیت وب سایت بالا باشد، برای این امر باید طراح سایت از پروتکل های امنیتی استفاده نماید و نکات امنیتی را به شکل مناسب درون سایت پیاده سازی نماید.

با بهره گیری از خدمات مجموعه های معتبر در زمینه طراحی سایت، می توانید شرایط فنی و محتوایی ایده آل را برای وب سایت خود فراهم آورید.

سئو سایت قالیشویی

بسیاری از کاربران در موتورهای جست و جو به دنبال بهره گیری از خدمات قالیشویی های معتبر هستند، سرچ روزانه کلماتی نظیر قالیشویی یا قالیشویی در مکان های مختلف نظیر قالیشویی در تهران، اصفهان و ... بسیار زیاد است. اگر کاربران عباراتی نظیر قالیشویی نزدیک به محل زندگی خود را جستجو کنند با فهرست طولانی از رقبا با وب‌سایت‌هایی با ظاهری عالی روبرو می گردند، حضور سایت در نتایج این چنینی، مشتریان فراوانی را برای وب سایت جذب می نماید. برای این امر باید وب سایت در کلمات کلیدی این چنینی سئو و بهینه سازی حرفه ای را طی نماید. برای بالا بودن وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو باید از خدمات مجموعه های مطرح در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت بهره گرفت، این امر می تواند به رونق قالیشویی برای جذب مشتریان بیشتر کمک فراوانی نماید.

سئوکار باید بر مبنای اصول پایه و مبتنی بر موتورهای جست و جو اقدام به بهینه سازی وب سایت نماید، استفاده از خدمات سئوکار بی تجربه می تواند رشدی ناپایدار و موقتی را فراهم نماید که کارفرمایان در نتیجه فعالیت ناراضی خواهند بود. در مجموعه وب و سئو به صورت کاملا تخصصی اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت بخصوص سایت های قالیشویی می گردد.

هزینه طراحی سایت قالیشویی چقدر است؟

شرکت های مختلف اقدام به ارائه تعرفه های گوناگون برای طراحی سایت در زمینه قالیشویی می نمایند، با توجه به امکانات در نظر گرفته شده در سایت های قالیشویی، هزینه نهایی سایت تعیین می گردد. با این وجود استفاده از قالب های آماده یا اختصاصی نیز فاکتور بسیار مهمی بوده که در تعیین قیمت نهایی سایت تاثیر فراوانی دارد، پیشنهاد ما استفاده از طراحی اختصاصی برای بدست آوردن سایتی مدرن و امروزی برای شما می باشد.

نوع زبان برنامه نویسی، نوع هاست و دامنه، مدت زمان تهیه و بارگذاری وب سایت و ... از جمله دیگر موارد تاثیرگذار بر قیمت و هزینه نهایی طراحی سایت است. در مجموعه وب و سئو با کمترین هزینه ممکن، طراحی سایت قالیشویی برای کارفرمایان انجام می گیرد.

دقت داشته باشید که شما برای طراحی سایت تنها یکبار هزینه خواهید کرد و به مدت زمان طولانی می توانید از خدمات وب سایت برای رونق کسب و کار خود استفاده نمایید، بنابراین صرف هزینه برای وب سایت بسیار ناچیز است.

طراحی سایت قالیشویی در بهترین شرکت طراحی سایت تهران

طراحی سایت قالیشویی در شرکت های معتبر می تواند شرایط فنی و محتوایی مناسب را برای وب سایت شما فراهم نماید، مجموعه وب و سئو به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت، اقدام به طراحی وب سایت در زمینه های مختلف بخصوص برای مراکز قالیشویی و خدمات فرش می نماید. با طراحی سایت در مجموعه وب و سئو مزایای زیر را برای وب سایت خود فراهم آورید.

طراحی سایت کاربر پسند

وب سایت با سرعت بالا

وب سایت کاملا ریسپانسو

امنیت بالا

قیمت ارزان و مناسب

ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره

پشتیبانی فنی و محتوایی قدرتمند

در مجموعه وب و سئو، به روزترین وب سایت های فنی با مناسب ترین قیمت ممکن طراحی و پیاده سازی می گردد.

طراحی سایت در ولیعصر

طراحی سایت در ولیعصر توسط وب و سئو به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی وب سایت، سئو سایت و خدمات نرم افزار و اپلیکیشن موبایل انجام می گیرد. مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی سایت آماده ارائه خدمات با بروزترین روش های طراحی می باشد. وب سایت ها دارای تفاوت های فراوانی در زمینه نوع طراحی، زبان مورد استفاده، محتوای گوناگون و ... بوده که بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در این زمینه می تواند به مناسب ترین شکل ممکن، وب سایت مورد نیاز را برای کارفرمایان تهیه نماید.

طراحی وب سایت در میدان ولیعصر به شکلی نوین و با ظاهری شیک توسط مجموعه وب و سئو انجام می گیرد، مزایای طراحی سایت ولیعصر در مجموعه وب و سئو به شرح زیر است:

قابلیت طراحی اختصاصی سایت متناسب با کسب و کارهای مختلف

طراحی سایت با مناسب ترین قیمت ممکن

بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها در زمینه طراحی وب سایت

طراحی با گرافیک مخصوص و ساختار کاربرپسند

ارائه خدمات پشتیبانی و فنی به کارفرمایان به صورت شبانه روزی

انجام سفارشات در سریعترین زمان ممکن

ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش به کارفرمایان

دارای سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی انواع سایت های کاربرپسند

...

طراحی وب سایت در ولیعصر

اگر برای طراحی وب سایت به دنبال مرکزی معتبر هستید، باید بدانید که شرکت طراح سایت تمامی مراحل ساخت سایت را به صورت مناسب پیاده سازی نماید، شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت در ولیعصر تمامی مراحل را به شکل دقیق برای سایت های مختلف پیاده سازی می نمایند، کارفرمایان ابتدا باید با تماس با مجموعه طراحی سایت از خدمات مشاوره ای تیم طراح بهره گیرند. کارفرما باید نیاز خود و تمامی شرایط لازم برای سایت مورد علاقه خود را به تیم های طراحی سایت ارائه دهد. بر این مبنا برنامه ریزی و پیاده سازی وب سایت انجام می گیرد.

خیابان ولیعصر یا میدان ولیعصر، یکی از مراکز مهم در تهران بوده که خیابانی پر از درختان سبز در تهران است، این خیابان یکی از مهم ترین مراکز شهری در شهر تهران به حساب آمده که شرکت های فعال مختلفی در زمینه های آی تی و خدمات مهندسی در آن فعالیت دارند. منطقه ولیعصر شامل مراکز تجاری فراوانی بوده که در این منطقه وسیع فعالیت می نمایند و بسیاری از آن ها برای حضور در بازارهای رقابتی نیازمند سفارش طراحی سایت برای مجموعه های خود هستند، بنابراین انتخاب یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ولیعصر برای موفقیت این شرکت ها بسیار تاثیر دارد. در این منطقه پرجنب‌ و جوش مراکز مختلفی با مغازه‌ها، رستوران‌ها، پارک‌ها و مراکز فرهنگی زیادی فعالیت داشته که بهره گیری از وب سایت ها می تواند در افزایش بهره وری این مراکز بسیار تاثیر داشته باشد.

طراحی سایت در ولیعصر چگونه سفارش دهیم؟

برای طراحی وب سایت در ولیعصر باید در گام نخست شرکتی معتبر در این زمینه را انتخاب نمایید، پیشنهاد ما مجموعه وب و سئو است. شما برای طراحی سایت می توانید به صورت انلاین و غصر حضوری درخواست خود را به واحد طراح انتقال داده تا بر مبنای درخواست شما، شرایط قرارداد و پیاده سازی وب سایت شما مشخص گردد. با دادن اطلاعات کلی در مورد وب سایت درخواستی خود به واحد طراح، شرایط مناسبی که به دنبال آن برای طراحی وب سایت هستید را برای مجموعه خود فراهم آورید.

وب و سئو - طراحی سایت در ولیعصر

برای درخواست سایت باید نوع وب سایت مورد نیاز خود را به واحد طراح ارائه دهید، انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، آموزشگاهی، پزشکی و ... برای کارفرمایان قابلیت پیاده سازی دارند. واحد طراح با بررسی درخواست شما و نیازسنجی کسب و کار شما اقدام به ارائه پروپزال و در نهایت قرارداد مورد نیاز برای شما می نماید، برآورد هزینه و مدت زمان لازم برای ساخت سایت از جمله مواردی است که باید در قرارداد مشخص شده باشد. با سفارش شما برای طراحی سایت، تیم طراح اقدام به تهیه دمو و طرح اولیه برای سایت نموده که در صورت تایید نهایی، طراحی سایت انجام می پذیرد. مجموعه وب و سئو به صورت ویژه طراحی وب سایت در ولیعصر را ارائه می دهد.

طراحی سایت حرفه ای در ولیعصر

طراحی وب سایت برای بازاریابی آنلاین هر کسب و کاری بسیار مفید است، با رعایت اصول حرفه ای در هنگام طراحی سایت می توانید به شکل بهینه از کاربران ورودی برای جذب خدمات خود بهره گیرید، در هنگام ساخت سایت باید در نظر گرفت که طرحی که در سایت شما پیاده سازی می شود، چند نفر را جذب خود ساخته و بهره گیری از خدمات آن استفاده می کنند. طراحی سایت باید به صورت کاربرپسند باشد و اگر طراحی وب سایت یه صورت کاربرپسند نباشد عملا کارفرمایان به اهداف خود دست پیدا نمی کنند. وب سایت شما به منزله کارت ویزیت برای کسب و کار شما به حساب می آید.

برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های حرفه ای برای کارفرمایان به شرح زیر می باشند:

وب سایت موبایل فرندلی باشد، با رشد کاربران موبایل، ایجاد یک وب سایت کاربرپسند و واکنش گرا برای موفقیت سایت بسیار مهم است.آیا می دانستید که نزدیک به 80 درصد از ترافیک وب سایت از دستگاه های تلفن همراه است ؟ با توجه به این موارد باید سایت بخوبی در دستگاه های مختلف موبایل بارگذاری گردد، اصطلاحا باید وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی گردد.

سایت شما باید سریع بارگذاری گردد، هر چه زمان بارگذاری وب سایت شما بیشتر باشد، احتمال خروج مشتریان بیشتر می شود، بنابراین کاربران از خدمات و محصولات وب سایت شما استفاده نمی کنند. کاربران نمی خواهند زمانی که در تلاش برای یافتن اطلاعات یا خرید هستند، زمان زیادی را در سایت صرف نمایند. همچنین اگر وب‌سایت به کندی بارگذاری شود، بیشتر کاربران از بازدید مجدد آن صرف نظر می کنند.

گرافیک سایت به صورت مناسبی باشد، در سایت از تصاویری استفاده کنید که نشان دهنده برند، خدمات و محصولات شما باشد. شما مجبور نیستید از یک طراحی پیچیده با جزئیات، تصاویر و عناصر زیاد در وب سایت خود استفاده کنید، کاربران در همان نگاه اول باید جذب خدمات وب سایت شده که طراحی سایت گرافیکی این امر را برای این شرایط فراهم می کند.

امنیت وب سایت بالا باشد، رعایت نکات امنیتی و لحاظ کردن پروتکل های امنیتی می تواند شرایط استفاده امن کاربران را فراهم سازد.

با سفارش طراحی سایت در یک مجموعه مطرح در ولیعصر تهران، تمامی شرایط وب سایت های حرفه ای را برای خود فراهم آورید.

طراحی سایت شرکتی در ولیعصر

طراحی مناسب وب سایت های شرکتی، کاربران را تشویق به استفاده از خدمات وب سایت می کند. در طراحی وب سایت شرکتی توجه به برند و فراهم کردن شرایط تبلیغ مناسب از خدمات شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اهمیت حضور دیجیتال شرکت های خصوصی و دولتی در بازاریابی آنلاین، بسیاری از شرکت‌های کوچک یا متوسط، کسب‌وکار آنلاین خود را با ایجاد یک وب‌سایت شروع می‌کنند، با استفاده از وب سایت می توان محصولات و خدمات شرکت ها را به بهترین نحو ممکن معرفی نمود.

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای راه اندازی وب سایت های شرکتی در ولیعصر تهران نیاز دارید، پیشنهاد ما وب و سئو است. با بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت، وب سایت شرکتی کاربرپسند برای کسب و کار خود پیاده سازی نمایید.

شرکت ها علاوه بر استفاده از وب سایت برای معرفی خود، می توانند خدمات آنلاین بسیاری را از این طریق ارائه دهند. به عنوان مثال وب سایت های شرکتی، فروشگاهی می توانند امکان فروش محصولات خاص را از طریق وب سایت فراهم آورد.

مجموعه وب و سئو خدمات طراحی سایت شرکتی را در ولیعصر تهران ارائه می دهد.

طراحی سایت فروشگاهی در ولیعصر

حجم فروش آنلاین در دنیا در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است و بسیاری از کسب و کارها از این طریق برای رشد مجموعه خود بهره گرفته اند. بسیاری از کسب و کارها اقدام به استفاده از خدمات آنلاین برای مجموعه خود نموده اند، در این بین برخی از کسب و کارها شکست خورده اند که می تواند ناشی از بهره نبردن از مراکز معتبر برای خدمات این چنینی باشد، برخی از آنها نیز با موفقیت به فروش آنلاین بالایی از این طریق رسیده اند. بسیاری از کسب و کارها پول و زمان زیادی را برای ایجاد یک وب سایت صرف کرده که به نتایج دلخواه خود نیز نرسیده اند. بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی می تواند درصد رسیدن به اهداف طراحی سایت را به شکل مناسبی افزایش دهد.

مجموعه وب و سئو اقدام به طراحی سایت فروشگاهی در ولیعصر تهران با کیفیت بالا و درصد موفقیت مناسب می نماید.

طراحی سایت فروشگاهیمنجر به فراهم شدن امکان ارائه محصولات و خدمات کسب و کار شما به صورت آنلاین شده که برای کاهش هزینه ها و درآمدزایی مجموعه شما بهترین گزینه است. همچنین وب سایت های فروشگاهی با ایجاد فرصتی مناسب برای مشتریان برای خرید محصولات شما در هر زمان و هر مکانی، فروش مجموعه شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین با طراحی سایت، برای منابع مورد نیاز برای پرسنل و نگهداری یک فروشگاه فیزیکی، پول خرج نخواهید کرد. وب سایت تجارت الکترونیک شما مانند فروشنده ای است که 24 ساعته و با هزینه بسیار کم برای شما کار می کند.

طراحی سایت پزشکی در ولیعصر

ولیعصر تهران به عنوان یکی از مهم ترین مراکز در شهر تهران، میزبان پزشکان با تجربه در زمینه های مختلف پزشکی بوده که برای معرفی خود و ارائه خدمات به بیماران از وب سایت های مناشب در این زمینه بهره می گیرند. داشتن یک وب سایت برای پزشکان به این معنی است که بیماران همیشه می توانند پزشک را در هر زمان و هر مکان پیدا کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند تمام اطلاعات را حتی بعد از ساعات کاری پزشک دریافت کنند.

از مزایای وب سایت های پزشکی، فراهم شدن امکاناتی نظیر رزرو نوبت‌های پزشک بجای ایستادن بیماران در صف‌های طولانی است. براحتی بیمار می تواند در زمان و تاریخ مورد نظر، به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نوبت برای خود نماید. صرفه جویی ایجاد شده در هزینه ها و زمان بیماران به این وسیله از نتایج طراحی وب سایت پزشکی است.

اگر قصد سفارش طراحی سایت پزشکی در ولیعصر را دارید و به دنبال مرکزی معتبر در این زمینه هستید، پیشنهاد ما وب و سئو است. در این مجموعه برای طراحی سایت های پزشکی به صورت ویژه طرح های اختصاصی تهیه و بارگذاری می گردد. داشتن طرح های شیک و جذاب از مهم ترین مواردی است که در بررسی وب سایت های پزشکی جذاب به آن توجه فراوانی می شود.

سئو سایت در ولیعصر تهران

سئو فرایندی کاملا تخصصی بوده و همه ی افراد قادر به انجام آن نیستند، سئو باید بر مبنای اصول حاکم بر موتورهای جست و جو انجام گیرد. در ولیعصر تهران شرکت های فعال در زمینه سئو سایت فراوان بوده که نمی توان به همه ی آن ها اعتماد نمود. برای انتخاب شرکتی معتبر در این زمینه باید به سطح کاری و نمونه کارهای شرکت در این زمینه توجه نمایید. مجموعه وب و سئو در ولیعصر تهران به صورت تخصصی اقدام به سئو سایت ها با موضوعات مختلف می نماید.

برای سئو سایت ها از روش های مختلفی استفاده می گردد، گاهی برخی از شرکت ها اقدام به استفاده از روش های سیاه که سریعا توسط موتورهای جست و جو یافته شده و نمی تواند نتیجه مناسب را برای وب سایت شما به همراه داشته باشد، استفاده می نمایند، این روش ها دیگر برای رسیدن به نتیجه مورد نظر قابل استفاده نیستند. باید از روش های اصولی و حاکم بر موتورهای جست و جو برای سئو سایت بهره گرفت تا نتیجه دائمی حاصل گردد. مجموعه وب و سئو سابقه طولانی در زمینه سئو سایت های مختلف را داشته و با تکیه بر تیم تخصصی خود در این زمینه اقدام به سئو سایت مشتریان می نماید.

هزینه طراحی سایت در ولیعصر

در تعیین هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت، عوامل مختلفی دخیل هستند. از جمله این این عوامل می توان به نوع اختصاصی یا استفاده از قالب آماده وب سایت اشاره نمود. در طراحی اختصاصی وب سایت با توجه به نیاز بیشتر به زمان و هزینه لازم برای کدنویسی، میزان هزینه بیشتر است. از دیگر عوامل مهم در تعیین هزینه وب سایت می توان به نوع هاست و دامنه، امکانات مورد نیاز برای سایت، تعرفه واحد طراح و ... اشاره نمود.

شاید به شرکت های مختلفی در زمینه طراحی سایت در ولیعصر مراجعه نموده باشید و با هزینه های مختلف طراحی سایت مواجه شده باشید. باید این نکته را در نظر بگیرید که هزینه طراحی سایت های وردپرسی بسیار کمتر از سایت های اختصاصی هستند، اما هیچگاه این سایت ها در حد سایت های اختصاصی نیستند. با این وجود تعرفه شرکت های مختلف نیز کاملا متفاوت است و از قانون خاصی تبعیت نمی کند. در مجموعه وب و سئو تخصصی ترین وب سایت های کاربردی با هزینه مناسب برای کارفرمایان تهیه و بارگذاری می گردند.

بهترین شرکت طراحی وب سایت در ولیعصر تهران

اگر قصد شما انتخاب بهترین شرکت در زمینه طراحی سایت در ولیعصر تهران است، پیشنهاد ما مجموعه وب و سئو می باشد. در این مجموعه کاربردی ترین وب سایت ها با هزینه مناسب برای کارفرمایان در زمینه های مختلف شخصی، پزشکی، شرکتی و فروشگاهی و ... برای متقاضیان تهیه و بارگذاری می گردد. این مجموعه دارای نمونه کارهای بسیاری در زمینه طراحی سایت و خدمات تکمیلی آن نظیر سئو سایت بوده که اعتبار و تخصص وب و سئو را نشان می دهد.

با سفارش طراحی سایت در مجموعه وب و سئو، به اهدافتان در بازاریابی آنلاین دست یابید.

واتساپ