طراحی اپلیکیشن موبایل

0 نظر

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید با فناوری های روز را در وب و سئو تجربه نمایید. گسترش استفاده از موبایل های هوشمند، ضرورت استفاده و بهره برداری از اپلیکیشن های موبایل را نشان می دهد. ارایه انواع خدمات از طریق اپلیکیشن ها در سال های اخیر بسیار مرسوم شده است.

اپلیکیشن های موبایل به مجموعه نرم افزارهایی که برای اجرا در دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت و ... تهیه شده اند، گفته می شود. وب و سئو انواع طراحی اپلیکیشن های موبایل را با کیفیت بالا و فناوری روز انجام می دهد. امروزه اغلب کسب و کارهای مطرح برای ارائه خدمات و محصولات خود از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل چه مزایایی دارد؟

از طریق اپلیکیشن موبایل می توان تعداد بسیاری از مخاطبان موبایل را با محصولات و خدمات آشنا نمود. امکان بهره گیری از اپلیکیشن در زمان های مختلف و سهولت دسترسی از دیگر مزایای اپلیکیشن های موبایل است. فراهم آوردن ارتباط نزدیک و دو سویه با مخاطبان از دیگر کاربردهای بکارگیری اپلیکیشن های موبایل است.

از جمله مزایای تهیه و طراحی اپلیکیشن می توان موارد زیر را نام برد:

  • ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین صاحبان کسب و کار و مخاطبان
  • دسترسی آسان به خدمات بدون محدودیت های زمانی و مکانی
  • برندسازی کسب و کارها
  • رونق و پیشی گرفتن کسب و کار
  • ...

طراحی اپلیکیشن فرایندی کاملا تخصصی است و بایستی متناسب با نیاز کاربران و در جهت رضایت مشتریان انجام شود. کاربر پسند بودن اولین نکته در طراحی اپلیکیشن است.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه است؟

فرایند تولید اپلیکیشن فرایندی تخصصی بوده و نیازمند بکارگیری متخصصین با تجربه است. مراحل تولید اپلیکیشن شامل موارد زیر است:

  • تحلیل و ارزیابی و مشخص کردن ایده
  • طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن
  • تست و بهینه سازی های احتمالی
  • راه اندازی و پشتیبانی های مورد نیاز

برای موفقیت در طراحی اپلیکیشن یک واحد خاص، بایستی واحد تولید کننده آن تمامی مراحل فوق را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. با تحلیل و ارزیابی صحیح بایستی نیاز های اپلیکیشن در زمان اجرا برای کاربران برطرف شود. تهیه اپلیکیشن نیز بایستی تجربه کاربری رضایت بخش را به دنبال داشته باشد. امکان پشتیبانی و اصلاحات اپلیکیشن تنها در واحدهای معتبر تولید کننده اپلیکیشن امکان پذیر است.

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل

مجموعه متعددی از عوامل در تعیین قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر دارند. داشتن پنل مدیریت، طراحی گرافیکی خاص و بکارگیری اپلیکیشن برای یک شرکت یا مجموعه خاص و امکان پشتیبانی و اصلاحات بعدی اپلیکیشن از جمله عوامل تاثیرگذار محسوب می شوند. با این وجود تعرفه خود واحد تولید کننده اپلیکیشن نیز از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت نهایی محسوب می شود.

طراحی اپلیکیشن سفارشی

اپلیکیشن موبایل شامل مجموعه ای از امکانات مختلف می باشد، داشتن خدماتی نظیر صفحه اصلی و اطلاعات تماس و تصاویر مختلف از امکانات عامی محسوب می شود که بیشتر اپلیکیشن ها از آن بهره می برند. مزیت طراحی اپلیکیشن در یک شرکت معتبر، قابلیت سفارشی سازی و تهیه اپلیکیشن های اختصاصی با بهترین کیفیت ممکن است. در مراکز معتبر تولید اپلیکیشن می توان طراحی گرافیکی را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه و بکار برد.

اپلیکیشن های تهیه شده در وب و سئو متناسب با نیاز مشتریان بوده و امکانات موجود در آن بر طبق اصول طراحی مدرن استوار است. امکان ساخن اکانت و مدیریت به کاربر داده شده و براحتی صاحب اپلیکیشن می تواند از آن برای معرفی خدمات خود بهره برد. اپلیکیشن های مناسب بایستی در کنار زیبایی و تجربه کاربری مناسب بایستی به صورت ساده و بدور از پیچیدگی های احتمالی اقدام به رفع نیازهای کاربران نمایند.

گسترش استفاده از اپلیکیشن ها باعث شده است که استفاده از اپلیکیشن برای برند شدن امری واجب و ضروری باشد. گسترش دستگاه های اندروید باعث شده که بتوان به راحتی در بین تعداد بسیار زیادی از کاربران از اپلیکیشن ها برند های مختلف استفاده کرده و اقدام به معرفی و ارایه خدمات خود نمایند.

وب و سئو علاوه بر توجه به ضرورت زیبایی رابط کاربری، کیفیت را مورد توجه جدی قرار داده و عملیات طراحی و راه اندازی اپلیکیشن ها را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

برای طراحی اپلیکیشن ها می توانید با اقدام به تماس با ما، مشاوره و سفارش دهید.

نظرات
ارسال نظر