طراحی اپلیکیشن موبایل

0 نظر
وب و سئو - مشاوره و سفارش

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید با فناوری های روز را در وب و سئو تجربه نمایید. گسترش استفاده از موبایل های هوشمند، ضرورت استفاده و بهره برداری از اپلیکیشن های موبایل را نشان می دهد. ارایه انواع خدمات از طریق اپلیکیشن ها در سال های اخیر بسیار مرسوم شده است.

اپلیکیشن های موبایل به مجموعه نرم افزارهایی که برای اجرا در دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت و ... تهیه شده اند، گفته می شود. وب و سئو انواع طراحی اپلیکیشن های موبایل را با کیفیت بالا و فناوری روز انجام می دهد. امروزه اغلب کسب و کارهای مطرح برای ارائه خدمات و محصولات خود از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل چه مزایایی دارد؟

از طریق اپلیکیشن موبایل می توان تعداد بسیاری از مخاطبان موبایل را با محصولات و خدمات آشنا نمود. امکان بهره گیری از اپلیکیشن در زمان های مختلف و سهولت دسترسی از دیگر مزایای اپلیکیشن های موبایل است. فراهم آوردن ارتباط نزدیک و دو سویه با مخاطبان از دیگر کاربردهای بکارگیری اپلیکیشن های موبایل است.

از جمله مزایای تهیه و طراحی اپلیکیشن می توان موارد زیر را نام برد:

 • ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین صاحبان کسب و کار و مخاطبان
 • دسترسی آسان به خدمات بدون محدودیت های زمانی و مکانی
 • برندسازی کسب و کارها
 • رونق و پیشی گرفتن کسب و کار
 • ...

طراحی اپلیکیشن فرایندی کاملا تخصصی است و بایستی متناسب با نیاز کاربران و در جهت رضایت مشتریان انجام شود. کاربر پسند بودن اولین نکته در طراحی اپلیکیشن است.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه است؟

فرایند تولید اپلیکیشن فرایندی تخصصی بوده و نیازمند بکارگیری متخصصین با تجربه است. مراحل تولید اپلیکیشن شامل موارد زیر است:

 • تحلیل و ارزیابی و مشخص کردن ایده
 • طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن
 • تست و بهینه سازی های احتمالی
 • راه اندازی و پشتیبانی های مورد نیاز

برای موفقیت در طراحی اپلیکیشن یک واحد خاص، بایستی واحد تولید کننده آن تمامی مراحل فوق را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. با تحلیل و ارزیابی صحیح بایستی نیاز های اپلیکیشن در زمان اجرا برای کاربران برطرف شود. تهیه اپلیکیشن نیز بایستی تجربه کاربری رضایت بخش را به دنبال داشته باشد. امکان پشتیبانی و اصلاحات اپلیکیشن تنها در واحدهای معتبر تولید کننده اپلیکیشن امکان پذیر است.

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل

مجموعه متعددی از عوامل در تعیین قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر دارند. داشتن پنل مدیریت، طراحی گرافیکی خاص و بکارگیری اپلیکیشن برای یک شرکت یا مجموعه خاص و امکان پشتیبانی و اصلاحات بعدی اپلیکیشن از جمله عوامل تاثیرگذار محسوب می شوند. با این وجود تعرفه خود واحد تولید کننده اپلیکیشن نیز از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت نهایی محسوب می شود.

طراحی اپلیکیشن سفارشی

اپلیکیشن موبایل شامل مجموعه ای از امکانات مختلف می باشد، داشتن خدماتی نظیر صفحه اصلی و اطلاعات تماس و تصاویر مختلف از امکانات عامی محسوب می شود که بیشتر اپلیکیشن ها از آن بهره می برند. مزیت طراحی اپلیکیشن در یک شرکت معتبر، قابلیت سفارشی سازی و تهیه اپلیکیشن های اختصاصی با بهترین کیفیت ممکن است. در مراکز معتبر تولید اپلیکیشن می توان طراحی گرافیکی را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه و بکار برد.

اپلیکیشن های تهیه شده در وب و سئو متناسب با نیاز مشتریان بوده و امکانات موجود در آن بر طبق اصول طراحی مدرن استوار است. امکان ساخن اکانت و مدیریت به کاربر داده شده و براحتی صاحب اپلیکیشن می تواند از آن برای معرفی خدمات خود بهره برد. اپلیکیشن های مناسب بایستی در کنار زیبایی و تجربه کاربری مناسب بایستی به صورت ساده و بدور از پیچیدگی های احتمالی اقدام به رفع نیازهای کاربران نمایند.

گسترش استفاده از اپلیکیشن ها باعث شده است که استفاده از اپلیکیشن برای برند شدن امری واجب و ضروری باشد. گسترش دستگاه های اندروید باعث شده که بتوان به راحتی در بین تعداد بسیار زیادی از کاربران از اپلیکیشن ها برند های مختلف استفاده کرده و اقدام به معرفی و ارایه خدمات خود نمایند.

وب و سئو علاوه بر توجه به ضرورت زیبایی رابط کاربری، کیفیت را مورد توجه جدی قرار داده و عملیات طراحی و راه اندازی اپلیکیشن ها را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

برای طراحی اپلیکیشن ها می توانید با اقدام به تماس با ما، مشاوره و سفارش دهید.

وب و سئو - مشاوره و سفارش
 • هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

  قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن بسته به حجم کاری، مدت زمان لازم برای تهیه اپلیکیشن و پیچیدگی های موجود برای تولید آن می باشد. برای تعیین قیمت واحد تولید و طراحی اپلیکیشن، تحلیل و نیازسنجی اولیه را صورت داده و هزینه و زمان لازم را به کارفرما ارائه می دهد. در مجموعه وب و سئو تهیه انواع اپلیکیشن ها با قیمت مناسب با کیفیت بالا عرضه می شود.

  قرارداد طراحی و تولید اپلیکیشن چگونه است؟

  بر مبنای امکانات مورد نیاز برای برنامه، زمان و هزینه مورد نیاز، نحوه پرداخت هزینه ها و تعهدها و ... قراداد بین کارفرما و مجری بسته می شود. معمولا جهت دریافت هزینه اپلیکیشن به صورت چند قسط ابتدای قرارداد، پایان و ... در قرارداد به صورت دقیق این موارد آورده می شوند.

  برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل چه کنیم؟

  در گام نخست باید شرکتی معتبر برای تهیه اپلیکیشن موبایل انتخاب نمایید، پس از آن با ارتباط گیری از روش های مختلف نظیر ارتباط تلفنی، ایمیلی یا حضوری با شرکت مورد نظر، درخواست خود را به آن شرکت تحویل می دهید. بر مبنای شرایط و امکانات درخواستی شرکت به شما پروپزال داده و در صورت تفاهم، قرارداد بین شما و شرکت بسته می شود.

  پشتیبانی اپلیکیشن ها چگونه است؟

  بعد از تهیه اپلیکیشن نیاز به تست و عیب یابی های احتمالی است، بنابراین مدت زمان مشخصی برای پشتیبانی و ارائه این عیب ها و نقص ها در نظر گرفته می شود. با این حال بعد از گذر این دوره نیاز به پشتیبانی های بعدی برای حفظ امنیت اپلیکیشن، رفع خطاهای احتمالی و ... است. بنابراین پشتیبانی اپلیکیشن تهیه شده از اهمیت بالایی برخوردار است. تیم وب و سئو خدمات پشتیبانی حرفه ای را از اپلیکیشن های تولیدی این مرکز انجام می دهد.

  امنیت اپلیکیشن ها چگونه باید باشد؟

  امنیت همواره مسئله محوری در تولید اپلیکیشنها محسوب می گردد، با توجه به آن که سیستم عامل اندروید یک سیستم اپن سورس محسوب می گردد، امنیت اپلیکیشن از درجه بالایی برخوردار است. جلوگیری از نفوذ عامل های مخرب، حفظ اطلاعات کاربران تنها با رعایت اصول امنیتی بدست می آید. استفاده از تکنیک ها و استانداردهای امنیتی راه حل مناسب برای افزایش امنیت اپلیکیشن است. وب و سئو برای تهیه اپلیکیشن ها از متخصصین امنیت استفاده کرده و اپلیکیشن با امنیت بالا را برای استفاده کنندگان تولید می نمایند.

  طراحی اپلیکیشن برای شرکت های مختلف چه ضرورتی دارد؟

  با توجه به افزایش تصاعدی کاربران موبایل، ارائه خدمات در این بستر برای شرکت های مختلف دارای اهمیت بالایی است. در واقع رقبای اصلی شرکت ها در این بستر حضور فعال داشته و نداشتن اپلیکیشن برای شرکتی می تواند آنها را از رقبای خود عقب بیاندازد. اغلب شرکت های مطرح و برند با ارائه خدمات خود در بستر اپلیکیشن های موبایل در افزایش راندمان کاری خود بسیار موثر هستند. همچنین کاربران نیز با بهره بردن از این خدمات در هزینه ها و زمانشان صرفه جویی اساسی می شود.

  بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل کدام است؟

  شرکت های مختلفی اقدام به طراحی و بارگذاری انواع اپلیکیشن های موبایلی می نمایند، توجه به رزومه و سابقه این شرکت ها شما را در انتخاب شرکت مناسب یاری می دهد. وب و سئو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی اپلیکیشن با سابقه بالا بوده که انواع خدمات تولید اپلیکیشن و خدمات پشتیبانی لازم را ارائه می دهد.

 • نظرات
  ارسال نظر