طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید با فناوری های روز را در وب و سئو تجربه نمایید، قیمت طراحی اپلیکیشن با کیفیت در این مرکز بسیار مناسب است. گسترش استفاده از موبایل های هوشمند، ضرورت استفاده و بهره برداری از اپلیکیشن های موبایل را نشان می دهد، ارایه انواع خدمات از طریق اپلیکیشن ها در سال های اخیر بسیار مرسوم شده است، بطوریکه اکثر شرکت ها و کسب و کارهای مختلف اقدام به سفارش ساخت اپلیکیشن برای مجموعه خود نموده اند. به همین دلیل یافتن مرکزی معتبر که با هزینه مناسب اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن های مناسب در حوزه های گوناگون نماید از اهمیت بالایی برخوردار است، وب و سئو شما را به اهدافتان از سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل خواهد رساند.
طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی با ظاهر مناسب برای کسب و کارهای مختلف بسیار سودمند است، اپلیکیشن های موبایل به مجموعه نرم افزارهایی که برای اجرا در دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت و ... تهیه شده اند، گفته می شود. امروزه تعداد کاربران موبایل و تبلت از کامپیوترهای شخصی برای استفاده از اینترنت بسیار بیشتر شده است، تقریبا بیشتر افراد از گوشی های هوشمند برای استفاده از خدمات اینترنت کمک می گیرند، بنابراین اهمیت ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارهای مختلف بسیار بالا است. وب و سئو انواع طراحی اپلیکیشن های موبایل را با کیفیت بالا و فناوری روز انجام می دهد، ساخت اپلیکیشن های پزشکی، فروشگاهی، رستوران، خدماتی، تاکسی، باربری، گردشگری، املاک، آموزشی و ... با هزینه مناسب در حوزه های مختلف در این مرکز انجام می پذیرد. وب و سئو انواع طراحی اپلیکیشن های موبایل را با کیفیت بالا و فناوری روز انجام می دهد. امروزه اغلب کسب و کارهای مطرح برای ارائه خدمات و محصولات خود از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند.

بیشتر
طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید | وب و سئو | weboseo

طراحی اپلیکیشن موبایل چه مزایایی دارد؟

از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل می توان تعداد بسیاری از مخاطبان موبایل را با محصولات و خدمات آشنا نمود. از دیگر مزایای ساخت اپلیکیشن امکان بهره گیری از آن در زمان های مختلف و سهولت دسترسی است، این امر هزینه ها را کاهش داده و افزایش درآمد مجموعه های مختلف را به دنبال دارد، بنابراین طراحی اپلیکیشن باعث افزایش بهره وری و راندمان مجموعه های مختلف می گردد.

فراهم آوردن ارتباط نزدیک و دو سویه با مخاطبان از دیگر کاربردهای بکارگیری اپلیکیشن های موبایل است، فراهم کردن تعامل با مشتریان و مخاطبان هر حوزه می تواند به پیشی گرفتن از رقبای یک مجموعه منجر شود. بنابراین با سفارش اپلیکیشن برای رونق مجموعه خود و فروش چند برابری محصولات اقدام نمایید.

از جمله مزایای تهیه و طراحی اپلیکیشن می توان موارد زیر را نام برد:

ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین صاحبان کسب و کار و مخاطبان

دسترسی آسان به خدمات بدون محدودیت های زمانی و مکانی

برندسازی کسب و کارها

رونق و پیشی گرفتن کسب و کار

بسیاری از امور روزمره نظیر رزرو نوبت پزشکی، خرید به صورت آنلاین از فروشگاه های مختلف، رزرو بلیط و بسیاری دیگر از امور را می توان از طریق اپلیکیشن ها برای کاربران فراهم نمود. اپلیکیشن بستری مناسب برای ارائه خدمات به مشتریان بوده که مجموعه های مختلف باید برای رشد و توسعه فعالیت خود از آن بهره گیرند.
طراحی اپلیکیشن فرایندی کاملا تخصصی است و بایستی متناسب با نیاز کاربران و در جهت رضایت مشتریان انجام شود، کاربر پسند بودن اولین نکته در طراحی اپلیکیشن است. اگر به دنبال ابزاری نوین در بازاریابی دیجیتال هستید، پیشنهاد ما ساخت اپلیکیشن در حوزه های مختلف می باشد.
اپلیکیشن ها در تبلیغات و فراهم کردن ارتباط مستقیم با مشتریان نقش بسزایی دارند، شما با استفاده از خدمات اپلیکیشن می توانید مجموعه باشگاه مشتریان را گرد هم آورده و ارتباطی فعال بین آن ها ایجاد نمایید. همچنین اپلیکیشن ها هزینه ها را برای فروش بسیاری از کالا ها و محصولات مختلف کاهش می دهند، کلیه افراد که دسترسی به فضای دیجیتال داشته باشند می توانند از خدمات اپلیکیشن استفاده نمایند. برای بهره گیری از مزایای بی شمار طراحی اپلیکیشن، باید از خدمات ساخت اپلیکیشن در مراکز معتبر استفاده نمایید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه است؟

برای ساخت اپلیکیشن کسب و کارهای مختلف، باید تحلیل و نیازسنجی مجموعه صورت گیرد، تمامی نقاط ضعف و قوت فرایندهای جاری در یک مجموعه برای ساخت اپلیکیشن در نظر گرفته می شود. ساخت اپلیکیشن براساس نیاز کارفرمایان صورت می گیرد، فرایند تولید اپلیکیشن فرایندی تخصصی بوده و نیازمند بکارگیری متخصصین با تجربه است.

مراحل تولید اپلیکیشن شامل موارد زیر است:

تحلیل و ارزیابی و مشخص کردن ایده

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن

تست و بهینه سازی های احتمالی

راه اندازی و پشتیبانی های مورد نیاز

برای موفقیت در طراحی اپلیکیشن یک واحد خاص، بایستی واحد تولید کننده آن تمامی مراحل فوق را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. با تحلیل و ارزیابی صحیح بایستی نیاز های اپلیکیشن در زمان اجرا برای کاربران برطرف شود. تولید اپلیکیشن ها با زبان های برنامه نویسی مناسب می تواند شرایط بهتری را برای استفاده کنندگان فراهم آورد، زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای ساخت اپلیکیشن عبارتند از جاوا Java به عنوان یکی از بهترین زبان‌های برنامه نویسی، پایتون Pyton، بیسیک Basic ، کورونا Corona ، کاتلین، فون گپ، سوئیفت Swift ، سی شارپ C# ، PHP ، سی پلاس پلاس C++ ، HTML5 و ... می باشد.

پس از پیاده سازی و استفاده اپلیکیشن برای کاربران، معمولا فرایندهای تست و خطایابی های احتمالی انجام می پذیرد، با این وجود باید پشتیبانی فنی از اپلیکیشن تولیدی به صورت مناسب ارائه گردد، زیرا برای رفع خطاها و مشکلات احتمالی در هنگام استفاده کاربران، اپلیکیشن نیازمند پشتیبانی حرفه ای است. امکان پشتیبانی و اصلاحات اپلیکیشن تنها در واحدهای معتبر تولید کننده اپلیکیشن امکان پذیر است. در مجموعه وب و سئو به صورت ویژه فرایندهای پشتیبانی فنی و محتوایی اپلیکیشن تولیدی توسط این مجموعه انجام می پذیرد.

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل

مجموعه متعددی از عوامل در تعیین قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر دارند. داشتن پنل مدیریت، طراحی گرافیکی خاص و بکارگیری اپلیکیشن برای یک شرکت یا مجموعه خاص و امکان پشتیبانی و اصلاحات بعدی اپلیکیشن از جمله عوامل تاثیرگذار محسوب می شوند. با این وجود تعرفه خود واحد تولید کننده اپلیکیشن نیز از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت نهایی محسوب می شود.

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل | وب و سئو | weboseo

مجموعه عوامل تاثیرگذار بر هزینه و قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل به شرح زیر می باشد:

طراحی اپلیکیشن به صورت گرافیکی و کاربرپسند، برای فراهم کردن ظاهر مناسب اپلیکیشن نیاز به طراحی اختصاصی توسط گرافیست داشته که بر هزینه نهایی تاثیر فراوان دارد.

روش تولید اپلیکیشن چگونه است، برای ساخت اپلیکیشن می توان از روش های برنامه بومی، تحت وب و روش ترکیبی استفاده کرد.

فراهم کردن قابلیت GPS موبایل و استفاده از مسیر یابی در اپلیکیشن

ذخیره سازی داده ها در سیستم پایگاه داده

چند زبانه بودن اپلیکیشن

فراهم کردن پنل مدیریت برای مدیران مجموعه و کاربرانی که از اپلیکیشن استفاده می کنند.

موضوع اپلیکیشن و امکانات مورد نیاز برای آن ها، امکانات مورد نیاز اپلیکیشن های فروشگاهی با پزشکی و ... بسیار متفاوت است.

اپلیکشین پس از بارگذاری نیاز به خدمات فنی و پشتیبانی داشته باشد.

نرم افزار تحت وب یا ویندوز؟ | وب و سئو | weboseo

طراحی اپلیکیشن سفارشی و اختصاصی

اپلیکیشن موبایل شامل مجموعه ای از امکانات مختلف می باشد، داشتن خدماتی نظیر صفحه اصلی و اطلاعات تماس و تصاویر مختلف از امکانات عامی محسوب می شود که بیشتر اپلیکیشن ها از آن بهره می برند. مزیت طراحی اپلیکیشن در یک شرکت معتبر، قابلیت سفارشی سازی و تهیه اپلیکیشن های اختصاصی با بهترین کیفیت ممکن است. در مراکز معتبر تولید اپلیکیشن می توان طراحی گرافیکی را نیز به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه و بکار برد.
اپلیکیشن های تهیه شده در وب و سئو متناسب با نیاز مشتریان بوده و امکانات موجود در آن بر طبق اصول طراحی مدرن استوار است. امکان ساخن اکانت و مدیریت به کاربر داده شده و براحتی صاحب اپلیکیشن می تواند از آن برای معرفی خدمات خود بهره برد. اپلیکیشن های مناسب بایستی در کنار زیبایی و تجربه کاربری مناسب بایستی به صورت ساده و بدور از پیچیدگی های احتمالی اقدام به رفع نیازهای کاربران نمایند.
گسترش استفاده از اپلیکیشن ها باعث شده است که استفاده از اپلیکیشن برای برند شدن امری واجب و ضروری باشد. گسترش دستگاه های اندروید باعث شده که بتوان به راحتی در بین تعداد بسیار زیادی از کاربران از اپلیکیشن ها برند های مختلف استفاده کرده و اقدام به معرفی و ارایه خدمات خود نمایند.
وب و سئو علاوه بر توجه به ضرورت زیبایی رابط کاربری، کیفیت را مورد توجه جدی قرار داده و عملیات طراحی و راه اندازی اپلیکیشن ها را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.
برای طراحی اپلیکیشن ها می توانید با اقدام به تماس با ما، مشاوره و سفارش دهید.

بیشتر

انواع روش های ساخت اپلیکیشن

برای ساخت انواع اپلیکیشن مورد نیاز کاربران از روش های زیر استفاده می گردد:

برنامه بومی، اپلیکیشن بومی برای هر سیستم عاملی به صورت مجزا طراحی و پیاده سازی شده است، هر برنامه بومی به سیستم عامل مربوط به خود قابل بهره برداری است. از اپلیکیشن های بومی می توان به دیجی کالا، ترب، برنامه‌های Photos، Mail و ... اشاره نمود. از مزایای برنامه های بومی می توان به سرعت بالا در هنگام بکارگیری و رابط کاربری آشنا برای کاربران سیستم عامل های مختلف اشاره نمود. برنامه های بومی از دسته اپلیکیشن های پرطرفدار برای استفاده های مختلف به حساب می آیند.

وب و وب ویو، این نوع اپلیکیشن ها برای اجرا نیاز به مرورگرهای اینترنتی نظیر کروم و فایرفاکس دارند، در این نوع برنامه ها نیاز به دستگاه و سیستم عامل خاصی وجود ندارد. اپلیکیشن های تحت وب برای اجرا نیازمند سه رکن اساسی هستند، وب سرور، سرور برنامه و پایگاه داده. وب سرور درخواست های مشتری را مدیریت می کند، سرور برنامه درخواست ها را پردازش می کند و پایگاه داده اطلاعات را ذخیره می کند. امروزه برنامه های تحت وب بسیار گسترده شده اند و بسیاری از مجموعه های مختلف کسب و کار ترجیح می دهند از برنامه های تحت وب برای انجام امور مختلف استفاده کنند، لازم به ذکر است که این اپلیکیشن ها وابسته به فضای وب بوده و شرایط وب، وضعیت کلی آن ها را تعیین می نماید.

روش ترکیبی یا هیبریدی، همانطور که از نام آن پیداست، اپلیکیشن های هیبریدی، ترکیبی از اپلیکیشن های تحت وب و موبایلی بومی هستند. توسعه دهندگان برنامه های ترکیبی را با استفاده از فناوری های وب مانند جاوا اسکریپت، CSS و HTML می سازند. سپس کد با استفاده از چارچوب هایی مانند Ionic یا React Native در یک برنامه بومی اجرا می شود. برنامه توییتر نمونه بارز یک برنامه ترکیبی موفق است. در روش هیبریدی اپلیکیشن ساخته شده برای اجرا نیازی به مرورگر‌های تحت وب ندارند، بلکه برای اجرا بر روی گوشی های موبایل افراد مورد نظر نصب شده و فرایند بکارگیری از آن ها صورت می پذیرد. همچنین تولید این اپلیکیشن ها شرایط مقرون به صرفه ای داشته و بسیاری از علاقه مندان به تولید اپلیکیشن از این روش استفاده می کنند.

اما سوال اساسی آن است که برای تولید اپلیکیشن از کدام روش استفاده گردد، برای انتخاب روش مناسب ساخت اپلیکیشن باید سرعت مورد نیاز برای برنامه، هزینه مورد نیاز برای ساخت اپلیکیشن، شرایط و تجهیزات لازم برای تولید، شرایط مخاطبان برای دسترسی به اپلیکیشن و ... را در نظر گرفت. معمولا تیم های طراحی اپلیکیشن قبل از تولید آن اقدام به مشاوره با کارفرمایان نموده و بعد از تحلیل و بررسی نیاز مشتریان، روش مناسب را برای ساخت اپلیکیشن استفاده می کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل کاربرپسند

برای آن که اپلیکیشن به صورت کاربرپسند باشد، باید شرایط مناسب از لحاظ سرعت برنامه با کدنویسی و برنامه نویسی مناسب فراهم گردد. همچنین استفاده از گرافیک و فراهم کردن طراحی بصری مناسب برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. لذت بردن کاربر برنامه از شرایط ظاهری اپلیکیشن می تواند رجوع دوباره و استفاده از خدمات برنامه را به همراه داشته باشد. مجموعه های مطرح در زمینه تولید اپلیکیشن از طراح گرافیک برای ایجاد ساختار مناسب اپلیکیشن استفاده می کنند.
طراح ساختار و ظاهر اپلیکیشن باید شرایط مختلف را در نظر بگیرد، به عنوان مثال باید برنامه در دستگاه های مختلف مورد استفاده با اندازه های مناسب بارگذاری گردد، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن اپلیکیشن از شرایط ایده آل برای تولید و ساخت اپلیکیشن می باشد. همچنین طرح های بکار رفته برای ساخت اپلیکیشن باید جذابیت بالایی داشته و در همان نگاه اول، کاربر را برای استفاده از خدمات اپلیکیشن ترغیب نماید. پیشنهاد ما برای طرح اپلیکیشن استفاده از طرح های زیبا و ساده بجای استفاده از طرح های پیچیده و گمراه کننده می باشد. معمولا طراحان اپلیکیشن به بررسی نظرات و بازخورد کاربران نیز پرداخته و سعی در بهینه کردن اپلیکیشن تولیدی خود از این منظر می نمایند. در مجموعه وب و سئو برای ساخت اپلیکیشن از طراح گرافیک حرفه ای استفاده می گردد.

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی بایستی با تحقیق کامل در مورد نیازهای بیماران و فعالین در این حوزه انجام پذیرد. اگر اپلیکیشن های تولیدی در این حوزه تجربه کاربری ضعیفی را داشته باشند، سریعا توسط بیماران رد شده و از آن استفاده نمی شود. از جمله خدمات کاربردی در اپلیکیشن های پزشکی قابلیت رزرو آنلاین نوبت، مشاوره های آنلاین و ایجاد پرونده سلامت برای بیماران می باشد که در کشور ما نیز توسعه فراوانی داشته است. با استفاده از پرونده سلامت بیماران می توانند سوابق پزشکی شخصی خود را ذخیره کنند. بیماران همچنین ممکن است از برنامه‌های سوابق سلامت شخصی برای دسترسی به نتایج آزمایشگاهی و مشاهده داده‌های تشخیصی قبلی در مکان و زمانی که می‌خواهند استفاده کنند. همچنین با رزرو نوبت آنلاین بیمار براحتی می تواند در تاریخ و زمان مشخص و دلخواه خود بدون مراجعه حضوری به واحد درمانی، نوبت دلخواه را آنلاین ثبت نماید.

طراحی اپلیکیشن رستوران

طراحی اپلیکیشن رستوران می تواند در مدیریت فعالیت های مختلف کارکنان، سفارشات، فروش، مشتریان و سایر جنبه های مهم کمک فراوانی به مدیران رستوران نماید. علاوه بر برنامه های کاربردی در اپلیکیشن رستوران برای سفارش و تحویل غذا، این برنامه ها فرصتی مناسب برای ایجاد تعامل دوسویه با مشتریان خواهد بود، از این رو با فراهم شدن ارتباط مناسب با خریداران مواد غذایی، کیفیت رستوران بهبود می یابد. در اپلیکیشن رستوران دسترسی به منو غذایی، امکان سفارش و پرداخت سفارشات، رزرو میز در رستوران و ... قابل دسترس می باشد. بدین ترتیب نیاز به مراجعات حضوری و صرف هزینه و زمان بیشتر توسط مشتریان برای تهیه غذا از بین می رود. اپلیکیشن های رستوران را می توان به شرایط نمایش موقعیت روی نقشه نیز مجهز نمود که کاربرد مناسبی برای خریداران مواد غذایی و مدیران رستوران دارد. استفاده از طرح های جذاب برای کاربران در ساخت اپلیکیشن رستوران بسیار مناسب است.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

بهره بردن فروشگاه ها از اپلیکیشن های مناسب می تواند در رونق کسب و کار این قشر تاثیر فراوان داشته باشد، مدیران فروشگاه ها می توانند با استفاده از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی انواع کالا و محصولات مختلف خود را در معرض دید کاربران قرار دهند، در این اپلیکیشن ها باید امکان پرداخت آنلاین هزینه ها با رعایت کامل نکات امنیتی فراهم شده باشد. اپلیکیشن موبایل باید شرایط یک فروشگاه حقیقی برای دسترسی سریع کاربر به محصول مورد نظر خودد را داشته باشد، برای این امر در هنگام ساخت اپلیکیشن شرایط دسته بندی محصولات مختلف فراهم می گردد. فرض نمایید که در زمینه فروش لباس و پوشاک فعالیت دارید، ساخت اپلیکیشن برای شما می تواند محصولات مختلف مجموعه شما را برای افراد در سراسر ایران عرضه نماید، بدین ترتیب با سفارش ساخت اپلیکیشن به رونق و افزایش درآمد مجموعه تحت امر خود کمک نمایید.

ساخت اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن املاک کاربرد فراوانی در یافتن ملک برای خرید یا اجاره متقاضیان دارد، معمولا شرایط ملک در این اپلیکیشن ها به صورت کامل شرح داده می شود. تعبیه نقشه برای یافتن موقعیت ملک مورد نظر در اپلیکیشن املاک گزینه مناسبی بوده که معمولا توسط طراحان پیاده سازی می گردد. اپلیکیشن های املاک باید به قابلیت جست و جو پیشرفته برای موقعیت های مختلف دسترسی داشته باشد، جست و جو ملک از مهم ترین امکانات کاربردی در اپلیکیشن املاک است. این اپلیکیشن می تواند نیاز به مراجعات حضوری به بنگاه های معاملات املاک را از بین برده و از این طریق به صرفه جویی در زمان افراد کمک فراوانی نمود. همچنین با این اپلیکیشن، مدیران بنگاه های معاملات ملکی نیز براحتی می توانند فعالیت های خود را مدیریت نمایند.

بهترین شرکت فعال در زمینه طراحی اپلیکیشن در تهران

بسیاری از کارفرمایان به دنبال بهره گیری از خدمات طراحی اپلیکیشن در مراکز معتبر هستند، فراهم شدن طراحی اپلیکیشن در شرکت های معتبر در تهران و سراسر کشور، دسترسی به با کیفیت ترین اپلیکیشن ها را فراهم کرده است.

برای انتخاب مرکزی معتبر در زمینه ساخت اپلیکیشن باید موارد زیر را در نظر گرفت:

تولید اپلیکیشن با هزینه مناسب

داشتن نمونه کارها و رزومه قوی در زمینه ساخت اپلیکیشن

ارائه گزارش های پی در پی در زمان تولید اپلیکیشن

رعایت زمان تولید برنامه

استفاده از آخرین تکنولوژی ها در زمینه تولید اپلیکیشن

...

با توجه به نیاز بسیاری از کسب و کارها برای تولید اپلیکیشن، انتخاب بهترین شرکت طراح از اهمیت بالایی برخوردار است، وب و سئو یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل به حساب آمده که از تیمی متخصص برای این امر استفاده می کند. هزینه طراحی اپلیکیشن در این مرکز بسیار مقرون به صرفه است.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

 • هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

  قیمت و هزینه طراحی اپلیکیشن بسته به حجم کاری، مدت زمان لازم برای تهیه اپلیکیشن و پیچیدگی های موجود برای تولید آن می باشد. برای تعیین قیمت واحد تولید و طراحی اپلیکیشن، تحلیل و نیازسنجی اولیه را صورت داده و هزینه و زمان لازم را به کارفرما ارائه می دهد. در مجموعه وب و سئو تهیه انواع اپلیکیشن ها با قیمت مناسب با کیفیت بالا عرضه می شود.

  قرارداد طراحی و تولید اپلیکیشن چگونه است؟

  بر مبنای امکانات مورد نیاز برای برنامه، زمان و هزینه مورد نیاز، نحوه پرداخت هزینه ها و تعهدها و ... قراداد بین کارفرما و مجری بسته می شود. معمولا جهت دریافت هزینه اپلیکیشن به صورت چند قسط ابتدای قرارداد، پایان و ... در قرارداد به صورت دقیق این موارد آورده می شوند.

  برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل چه کنیم؟

  در گام نخست باید شرکتی معتبر برای تهیه اپلیکیشن موبایل انتخاب نمایید، پس از آن با ارتباط گیری از روش های مختلف نظیر ارتباط تلفنی، ایمیلی یا حضوری با شرکت مورد نظر، درخواست خود را به آن شرکت تحویل می دهید. بر مبنای شرایط و امکانات درخواستی شرکت به شما پروپزال داده و در صورت تفاهم، قرارداد بین شما و شرکت بسته می شود.

  پشتیبانی اپلیکیشن ها چگونه است؟

  بعد از تهیه اپلیکیشن نیاز به تست و عیب یابی های احتمالی است، بنابراین مدت زمان مشخصی برای پشتیبانی و ارائه این عیب ها و نقص ها در نظر گرفته می شود. با این حال بعد از گذر این دوره نیاز به پشتیبانی های بعدی برای حفظ امنیت اپلیکیشن، رفع خطاهای احتمالی و ... است. بنابراین پشتیبانی اپلیکیشن تهیه شده از اهمیت بالایی برخوردار است. تیم وب و سئو خدمات پشتیبانی حرفه ای را از اپلیکیشن های تولیدی این مرکز انجام می دهد.

  امنیت اپلیکیشن ها چگونه باید باشد؟

  امنیت همواره مسئله محوری در تولید اپلیکیشنها محسوب می گردد، با توجه به آن که سیستم عامل اندروید یک سیستم اپن سورس محسوب می گردد، امنیت اپلیکیشن از درجه بالایی برخوردار است. جلوگیری از نفوذ عامل های مخرب، حفظ اطلاعات کاربران تنها با رعایت اصول امنیتی بدست می آید. استفاده از تکنیک ها و استانداردهای امنیتی راه حل مناسب برای افزایش امنیت اپلیکیشن است. وب و سئو برای تهیه اپلیکیشن ها از متخصصین امنیت استفاده کرده و اپلیکیشن با امنیت بالا را برای استفاده کنندگان تولید می نمایند.

  طراحی اپلیکیشن برای شرکت های مختلف چه ضرورتی دارد؟

  با توجه به افزایش تصاعدی کاربران موبایل، ارائه خدمات در این بستر برای شرکت های مختلف دارای اهمیت بالایی است. در واقع رقبای اصلی شرکت ها در این بستر حضور فعال داشته و نداشتن اپلیکیشن برای شرکتی می تواند آنها را از رقبای خود عقب بیاندازد. اغلب شرکت های مطرح و برند با ارائه خدمات خود در بستر اپلیکیشن های موبایل در افزایش راندمان کاری خود بسیار موثر هستند. همچنین کاربران نیز با بهره بردن از این خدمات در هزینه ها و زمانشان صرفه جویی اساسی می شود.

  بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل کدام است؟

  شرکت های مختلفی اقدام به طراحی و بارگذاری انواع اپلیکیشن های موبایلی می نمایند، توجه به رزومه و سابقه این شرکت ها شما را در انتخاب شرکت مناسب یاری می دهد. وب و سئو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی اپلیکیشن با سابقه بالا بوده که انواع خدمات تولید اپلیکیشن و خدمات پشتیبانی لازم را ارائه می دهد.

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ