طراحی سایت کاغذ دیواری

طراحی سایت کاغذ دیواری

طراحی سایت کاغذ دیواری

0   نظر

طراحی سایت کاغذ دیواری

طراحی سایت کاغذ دیواری و پوستر دیواری امکان خرید آسان طرح های گوناگون را برای خریداران فراهم می نماید، از آن جایی که خرید و فروش کاغذ دیواری یا پوستر دیواری از طریق وب سایت نیازمند وارد کردن اندازه ها برای نصب است، طراحی سایت کاغذ دیواری نیاز به کدنویسی و فراهم کردن شرایط مناسب برای خرید می باشد، اکثر وب سایت های طراحی شده برای کاغذ دیواری از نوع فروشگاهی است، با این وجود برخی از کارفرمایان صرفا قصد معرفی مجموعه خود را دارند.

طراحی سایت کاغذ دیواری با توجه به این که این کالا نقش بسزایی در دکوراسیون داخلی داشته و در اکثر محیط های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند دسترسی آسان را برای خریداران فراهم آورد. انتخاب طرح های مناسب از مزایای طراحی سایت برای مجموعه کاغذ دیواری است. در شرکت وب و سئو به صورت تخصصی فرایند طراحی وب سایت برای کاغذ دیواری و مجموعه های دکوراسیون داخلی انجام می پذیرد، با توجه به نیاز کاغذ دیواری برای امکان انتخاب و تعیین اندازه مناسب برای این کالا، فرایندهای کدنویسی و طراحی سایت در این نوع وب سایت ها کمی پیچیده تر می باشد، مجموعه وب و سئو توانایی کدنویسی و پیاده سازی صفر تا صد وبسایت های کاغذ دیواری را دارد.

طراحی وب سایت کاغذ دیواری

طراحی سایت برای کاغذ دیواری فواید فراوانی را برای فعالین در این حوزه فراهم می کند، به عنوان مثال شما اگر قصد دارید کاغذ دیواری یا پوسترهای دیواری را برای خود تهیه نمایید، نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه های فعال در این زمینه داشتید، همچنین برای پیدا کردن طرح دلخواه خود باید هزاران الگو و طرح را بررسی نمایید، در شرایط عادی امکان بررسی همه ی طرح ها وجود ندارد، این در حالی است که وب سایت به صورت یک گالری آنلاین عمل کرده و خریداران می توانند با مراجعه به آن از بین هزاران طرح دلخواه، طرح مناسب را برای خود انتخاب نمایند، همچنین در وب سایت طرح ها به صورت دسته بندی شده برای خریداران گرداوری می شوند که این امر دسترسی سریعتر کاربر به طرح مورد نظر را فراهم می کند.

وب و سئو - طراحی سایت کاغذ دیواری

معمولا خریداران کاغذ دیواری دوست دارند، به بررسی طرح های مختلف با رنگ، جنس و قیمت گوناگون بپردازند، گاهی برای خرید کاغذ دیواری و مقایسه بین آن ها به چند فروشگاه ممکن است مراجعه نمایند، ساخت وب سایت تا حدود زیادی دغدغه این افراد را برطرف می سازد، خریداران با مراجعه به گوشی موبایل، لپ تاپ یا تبلت و .. براحتی در عرض چند دقیقه می توانند به بررسی فروشگاه های مختلف کاغذ دیواری و محصولات آن ها بپردازند، تعداد کاربرانی که از فضای اینترنت برای جست و جو کاغذ دیواری مورد نظر خود استفاده می کنند روزانه در حال افزایش است، بنابراین اگر در زمینه کاغذ دیواری فعالیت دارید یا فروشنده این محصول دکوراسیون داخلی هستید، هر چه زود تر اقدام به سفارش طراحی سایت برای مجموعه خود نمایید و از رقبای خود پیشی گیرید.

یکی از گروه افرادی که می توانند از وب سایت کاغذ دیواری برای خود استفاده نمایند، وارد کنندگان کاغذ دیواری است. این افراد می توانند با فروش عمده محصولات بین فروشندگان دیگر یا عرضه مستقیم محصول در بین خریداران اقدام به بهره برداری از وب سایت نمایند، در صورتی که کارفرما قصد فروش عمده محصول را دارد، باید شرایط مناسب برای این امر فراهم گردد. بنابراین مخاطبان طراحی سایت کاغذ دیواری، معمولا سایت ها را در دو نوع شرکتی و فروشگاهی درخواست می دهند، که طراحی هر یک از آن ها شرایط خاص خود را دارد.

طراحی سایت فروشگاه کاغذ دیواری

طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی دارای مزایای فراوانی برای صاحبین این فروشگاه ها است، افراد براحتی می توانند در بستر آنلاین با مراجعه به این فروشگاه ها اقدام به خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری برای خود نمایند، بدین ترتیب محدودیت های جغرافیایی برداشته و افراد در سراسر ایران می توانند محصول مورد نظر را برای خود خریداری نمایند. در فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری براحتی کاربر می تواند کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند و با پرداخت هزینه در سریعترین زمان ممکن کاغذ دیواری برای خریدار تهیه و ارسال می گردد.

نکته مهم در مورد خرید کاغذ دیواری از طریق فروشگاه اینترنتی، فراهم کردن شرایط مناسب برای این امر است، به عنوان مثال کاغذ دیواری را بر مبنای تعداد رول خرید و فروش می نمایند که بایستی در هنگام خرید قابلیت انتخاب تعداد رول فراهم گردد، این در حالی است که پوستر دیواری بر مبنای خرید و فروش می شود، تعیین طول و عرض دلخواه برای پوستر دیواری باید به شکل صحیح در هنگام خرید فراهم گردد.

نکته دیگر در مورد فروشگاه کاغذ دیواری، قرار دادن محصولات مشابه درون سایت برای خریدار است، معمولا فروشگاه های اینترنتی اقدام به ارائه محصولات فراوان در دسته های مختلف نظیر سه بعدی، طبیعت، مناظر، کودکانه و ... می نمایند، این امر امکان انتخاب آسان کاغذ دیواری را برای خریدار فراهم می کند.

وب و سئو - طراحی سایت کاغذ دیواری

در وب سایت های فروشگاهی باید قابلیت هایی نظیر اعمال تخفیف یا برگزاری جشنواره و ... فراهم گردد، در وب سایت های فروشگاهی فراهم کردن بخش های پر فروش ترین و جدید ترین و ... جذابیت بالایی داشته و می تواند کاربران را جذب نماید. البته دادن کد رهگیری به خرید های مختلف برای پیگیری کاربر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکته دیگر در مورد طراحی سایت فروشگاه کاغذ دیواری، امنیت وب سایت است. از آن جایی که در وب سایت های فروشگاهی با نقل و انتقال مالی مواجه هستیم، فراهم کردن شرایط امن برای این امر از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی سایت اختصاصی کاغذ دیواری

دقت نمایید که وب سایت کاغذ دیواری در زمره وب سایت های دکوراسیون داخلی است، بنابراین داشتن ظاهر زیبا برای این سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. مخاطبین چنین سایت هایی به دنبال طرح های شیک و زیبا برای خود هستند، طراحی گرافیکی و اختصاصی وب سایت می تواند اثربخشی بیشتری بر روی کاربران بگذارد. بکار بردن تصاویر با کیفیت و ویدئوهای مناسب می تواند اثر فراوانی بر روی مخاطبان داشته باشد.

در طراحی سایت کاغذ دیواری، طراح می تواند از دو ساختار استفاده نماید، در روش اول از قالب های آماده برای این امر استفاده نماید، این قالب ها قابلیت بهینه شدن و توسعه ندارند، این در حالی است که در روش طراحی اختصاصی صفر تا صد وب سایت به روش کدنویسی از پایه صورت می گیرد و طرحی کاملا اختصاصی برای کارفرما تهیه می گردد. البته این نکته را باید در نظر گرفت که طراحی اختصاصی هزینه بیشتری در مقایسه با استفاده قالب آماده نیاز دارد.

تیم های تخصصی طراحی سایت از گرافیست حرفه ای برای تهیه طرح های مناسب برای کارفرمایان استفاده می کنند، همه ی شرکت های طراحی سایت قادر به طراحی اختصاصی وب سایت نیستند و تنها واحد های معتبر قادر به این امر هستند، در مجموعه وب و سئو به صورت اختصاصی طرح های وب سایت کاغذ دیواری برای کارفرمایان تهیه و بارگذاری می گردد.

طراحی سایت کاغذ دیواری چه مزایایی دارد؟

بهره بردن از فضای دیجیتال در مورد کسب و کارهای مختلف بخصوص کاغذ دیواری دارای مزایای فراوانی است، برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای این صنف به شرح زیر است:

امکان فروش آنلاین کاغذ دیواری و پوستر دیواری

خرید و فروش کاغذ دیواری بدون محدودیت های زمانی و مکانی

ایجاد ارتباط دوسویه بین خریداران و فعالین در این حوزه

طراحی سایت به عنوان ارزان ترین روش تبلیغات به حساب می آید.

افزایش فروش با افزایش گستره مشتریان کاغذ دیواری در سراسر کشور

با بهره گیری از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی وب سایت می توان مزایای فوق را برای وب سایت کاغذ دیواری و پوستر دیواری فراهم نمود.

طراحی سایت کاغذ دیواری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وب سایت طراحی شده برای فروش کاغذ دیواری باید شرایط محتوایی و فنی مناسب داشته باشد، برخی از مهم ترین شرایط فنی و محتوایی که باید در سایت های کاغذ دیواری رعایت گردند، به شرح زیر می باشد:

وب سایت باید سریع باشد، وب سایت های کند در هنگام بارگذاری دیگر کاربرد چندانی نداشته و بالا بودن سرعت هر سایتی یکی از مهم ترین امتیازهای وب سایت های امروزی است.

طراحی سایت کاغذ دیواری ریسپانسیو باشد، واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن وب سایت یکی از مشخصه های وب سایت های فنی است، از این رو طراحی سایت کاغذ دیواری باید به صورت ریسپانسیو باشد.

امنیت وب سایت بالا باشد، استفاده از پروتکل های امنیتی و بکارگیری شرایط امنیتی مناسب برای وب سایت کاغذ دیواری به دلیل فروشگاهی بودن اکثر وب سایت های فعال در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی سایت باید کاربر پسند باشد، طراحی سایت براساس UI و UX مناسب از شرایطی است که باید در هنگام طراحی به آن توجه نمود. فراهم کردن ساختار مناسب در سایت باعث اثر بخشی و جذب حداکثری در مخاطب می شود.

پشتیبانی از وب سایت مناسب باشد، این امر برای حل مشکلات فنی و خطاهای احتمالی بسیار مهم است.

تمام ویژگی های فنی و محتوایی وب سایت باید در جهت رفع نیاز کاربران تهیه و بارگذاری گردد، تنها با استفاده از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت می توانید به شرایط مناسب از طراحی سایت دست یابید.

امکانات وب سایت کاغذ دیواری

برخی از امکانات در وب سایت های طراحی شده برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری به صورت مشترک می باشد، با این وجود باید امکان طراحی اختصاصی وب سایت وجود داشته باشد. در این وب سایت ها می توان انواع محصولات کاغذ دیواری نظیر کاغذ دیواری ساده، کلاسیک و مدرن، طرح ها برای کودکان و نوجوانان، کاغذ دیواری گل دار، طرح های برجسته، طرح سه بعدی، طبیعت، پوستر دیواری و سقفی و محصولات دیگر دکوراسیون داخلی نظیر کفپوش لمینت، آسمان مجازی، انواع پرده، قرنیز، سقف کاذب و ... را نیز برای استفاده خریداران تهیه و بارگذاری نمود. برخی از مهم ترین امکاناتی که باید در وب سایت برای کاربران طراحی و پیاده سازی گردند به شرح زیر است:

معرفی محصولات در دسته بندی مختلف، انواع کاغذ دیواری باید در دسته بندی های مختلف برای کاربران معرفی گردند، این امر سهولت انتخاب کاغذ دیواری را برای کاربر فراهم می نماید.

امکان محاسبه آنلاین کاغذ دیواری، کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح و جنس بوده که باید قابلیت آنلاین تعیین قیمت برای انواع آن فراهم گردد.

جست و جو پیشرفته، وب سایت کاغذ دیواری در نوع فروشگاهی دسته بندی می گردد، در سایت های فروشگاهی باید جست و جوی پیشرفته برای رسیدن کاربران در سریعترین زمان ممکن به محصول دلخواه فراهم گردد.

معرفی نمایندگی ها و شعب وب سایت، این امر برای مراجعات حضوری کاربران به واحدهای تهیه کاغذ دیواری مفید است.

قابلیت پرداخت آنلاین و درگاه بانکی، باید شرایط امن برای پرداخت های امن کاربران فراهم گردد.

بلاگ، در سایت های کاغذ دیواری می توان با انتشار مطاب مفید در مورد دکوراسیون داخلی و کاغذ دیواری به جذب بیشتر کاربران از طریق موتورهای جست و جو نمود.

چت آنلاین، چت و گفت و گوی آنلاین امکان ایجاد ارتباط دوسویه بین کاربران و مدیران سایت را برای انتخاب بهتر کاغذ دیواری فراهم می کند.

تمامی امکانات فوق به صورت عام بین سایت های مختلف کاغذ دیواری مشترک هستند، با این وجود امکان فراهم کردن امکانات سفارشی و دلخواه در این سایت ها در شرکت های معتبر نظیر وب و سئو فراهم است.

سئو سایت کاغذ دیواری

بسیاری از افراد برای یافتن طرح ها و الگوهای مناسب برای کاغذ دیواری از موتورهای جست و جو بهره می گیرند، جست و جو کاغذ دیواری و طرح های مختلف نظیر طرح کودکان، طبیعت، سه بعدی و ... در موتورهای جست و جو بسیار بالا است. به همین دلیل سئو این کلمات کلیدی می تواند به جذب کاربران از طریق موتور جست و جو کمک فراوانی نماید. برای سئو سایت کاغذ دیواری با توجه به رقابت وب سایت های مختلف در این حوزه نیاز به بهره گیری از خدمات مراکز معتبر در این زمینه است.

مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی سئو سایت های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را برای کارفرمایان انجام می دهد.

قیمت طراحی سایت کاغذ دیواری

مهم ترین و تعیین کننده ترین عامل در تعیین قیمت کاغذ دیواری، امکانات در نظر گرفته شده برای این سایت ها می باشد، وب سایت های کاغذ دیواری می تواند شامل طیف وسیعی از امکانات باشد که هزینه بهره برداری از این امکانات متفاوت است. نوع هاست و دامنه، زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای طراحی سایت، استفاده از قالب آماده یا طراحی اختصاصی، مدت زمان طراحی و پیاده سازی و ... از دیگر موارد کلیدی و تاثیر گذار بر قیمت نهایی طراحی سایت کاغذ دیواری است.

بهره گیری از خدمات طراحی سایت معتبر می تواند نیاز کارفرمایان را برای سایت های کاغذ دیواری به شکل مطلوب برآورده سازد، مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی طراحی سایت های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با قیمت مناسب برای کارفرمایان انجام می دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ