طراحی سایت خبری و خبرگزاری

طراحی سایت خبری و خبرگزاری

طراحی سایت خبری و خبرگزاری

0   نظر

طراحی سایت خبری و خبرگزاری

طراحی سایت خبری و خبرگزاری ها نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد، زیرا وب سایت خبری ترافیک بالایی را به خود جذب نموده و بایستی سایت از لحاظ فنی برای این شرایط آمادگی داشته باشد. امروزه بیشتر خبرگزاری ها از طراحی سایت برای ارائه خبرهای آنلاین استفاده می کنند، دلیل این امر تمایل بیشتر افراد به مطالعه ی اخبار به صورت آنلاین و استفاده از وب سایت خبری است. بنابراین طراحی سایت خبری برای خبرگزاری های مختلف امری ضروری است. در مجموعه وب و سئو خدمات طراحی سایت خبرگزاری های مختلف با بهترین کیفیت ممکن انجام می گیرد.

طراحی سایت خبری با توجه به حوزه ی فعالیت های مختلف طراحی می گردد، به عنوان مثال برخی از سایت های خبری تنها در حوزه علمی فعالیت می نمایند یا در مورد برخی از سایت ها صرفا اخبار روز و وقایع سیاسی منتشر می گردد. تیم طراح سایت باید متناسب با موضوع وب سایت اقدام به طراحی و پیاده سازی انواع سایت خبری و خبرگزاری نماید. برخی از خبرگزاری ها اقدام به انتشار خبرهای خبرگزاری های دیگر کرده که طراح سایت باید شرایط لازم را برای فراهم کردن این امکان فراهم نماید.

برای طراحی سایت خبری باید مراحل مختلفی طی گردد، به این منظور ابتدا نیازمندی های کارفرما تعیین می گردد، سپس براساس این نیازمندی ها، طرحی گرافیکی و مناسب برای سایت تهیه شده و اقدام به طراحی و پیاده سازی آن می شود. پس از تهیه وب سایت اقدام به تست و بررسی های نهایی نیز می گردد. پس از تولید و بارگذاری وب سایت تهیه شده برای خبرگزاری، تیم طراح سایت آموزش های لازم برای مدیران سایت را جهت استفاده و اعمال تغییرات در سایت های خبری به مجموعه خبری می دهد.

طراحی وب سایت خبری

طراحی سایت خبری با توجه به افزایش کاربران اینترنت از اهمیت بالایی برخوردار است، دیگر روش های چاپی برای خبرگزاری های کارایی چندانی ندارد، زیرا کاربران با مراجعه به فضای آنلاین و وب سایت های خبری اقدام به کسب اطلاع از خبرگزاری ها و مجله های خبری می نمایند. تعداد افرادی که از طریق وب سایت برای دریافت اخبار استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است. طرح پیاده سازی شده برای سایت خبری باید خلاقانه طراحی شود و بتواند نیاز کاربران را برآورده سازد.

برای ساخت وب سایت خبری باید تمامی موارد مورد نیاز برای این سایت ها طراحی و مورد بهره برداری قرار گیرد. به عنوان مثال در سایت های خبری می توان تبلیغات آنلاین و یا انتشار ریپورتاژهای خبری برای کسب و کارهای مختلف را مورد بهره برداری قرار داد، با طراحی حرفه ای سایت باید همه ی این امکانات این چنینی و مورد درخواست کارفرمایان فراهم گردد. همچنین فعالیت وب سایت خبری در حوزه های مختلف سیاسی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی باید با ساختار مناسب برای کاربران فراهم گردد. مجموعه وب و سئو توانایی طراحی و پیاده سازی انواع امکانات مورد نیاز برای سایت های خبری را دارد.

وب و سئو - طراحی سایت خبری و خبرگزاری

مطالب منتشر شده در وب سایت خبری شامل اخبار روز در حوزه های مختلف، مطالب آموزشی و مفید برای کاربران و مطاب سرگرمی و طنز و ... می باشد، بسیاری از سازمان ها می توانند برای خود خبرگزاری رسمی داشته و اقدام به انتشار اخبار و مطالب مختلف در حوزه فعالیت شان بپردازند.

طراحی سایت خبری به صورت چند زبانه

وب سایت های خبری با هدف انتشار اخبار در سطح داخلی و بین المللی طراحی می گردند، امروزه کشورهای مختلفی با هزینه های بالا برای سایت های خبری به صورت بین المللی اقدام به انتشار اخبار برای رشد نفوذ و اعمال تغییرات مورد نظر خود در کشور خارجی می پردازند، بنابراین چند زبانه کردن وب سایت خبری از اهمیت بالایی برخوردار است. وب سایت های طراحی شده برای خبرگزاری های داخل کشور حداقل برای دو زبان خارجی نیز قابلیت بارگزاری دارند. شناخت کشورهای هدف و آداب و رسوم آن ها و بکارگیری شرایط فرهنگی آن ها برای ایجاد ظاهر مناسب سایت ها در کشورهای دیگر بسیار موثر است.

چند زبانه شدن وب سایت، با توجه به مخاطبین وب سایت های خبری که محدود در یک کشور نمی شوند، برای عرضه اخبار به صورت بین المللی باید طراحی سایت خبری به صورت چند زبانه صورت گیرد، البته در مورد وب سایت های چند زبانه نیاز به محتوای خبری زبان خارجی می باشد، در این گونه وب سایت ها برای انتشار اخبار به زبان خارجی نیاز به بکارگیری مترجم حرفه ای است.

طراحی سایت اختصاصی خبری

وب سایت طراحی شده برای خبرگزاری باید تجربه کاربری خوبی برای افراد فراهم آورد، قابلیت انتخاب بخش های مختلف به صورت آسان و فراهم کردن نیازهای کاربران در سریعترین زمان ممکن از جمله مزایای طرح های اختصاصی برای سایت است. داشتن طرح اختصاصی برای وب سایت های خبری می تواند در جذابیت و ایجاد اثر بیشتر در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد، بهتر است برای وب سایت خبری از طرح اختصاصی متناسب با موضوع وب سایت استفاده کرد. در طراحی اختصاصی صفر تا صد پروژه طراحی سایت توسط طراح کدنویسی می شود و نیازی به بکار بردن قالب های آماده نمی باشد. اغلب سایت های خبرگزاری های مهم از قالب های اختصاصی برای سایت های خود بهره می گیرند، بنابراین اگر قصد سفارش سایت برای خبرگزاری را دارید، از شرکت طراح سایت بخواهید از طرح های اختصاصی برای شما استفاده کند.

وب و سئو - طراحی سایت خبری و خبرگزاری

با اینکه هزینه طرح های اختصاصی وب سایت کمی بالاتر از قالب های آماده است، ولی در ساختار اختصاصی امکان بهینه کردن آسان تر و توسعه وب سایت فراهم می گردد. تنها در سایت های اختصاصی امکان توسعه وب سایت بعد از راه اندازی آن وجود دارد، برای طراحی اختصاصی باید از خدمات شرکت های مطرح بهره گیرید.

امکانات وب سایت خبری و خبرگزاری

برآورده ساختن نیاز کاربران هدف از طراحی وب سایت برای مجموعه های خبری و خبرگزاری ها است، برخی از مهم ترین امکانات در نظر گرفته شده برای وب سایت های خبری و خبرگزاری به شرح زیر می باشد:

اخبار به صورت دسته بندی شده در حوزه های مختلف ارائه گردد، دسته بندی اخبار در حوزه های مختلف، سهولت دسترسی را در پی دارد.

قرار دادن اخبار در قسمت های ویژه نظیر جدیدترین اخبار، پر بازدیدترین اخبار، اخبار ویژه و ...

تبلیغات در وب سایت در قسمت های مختلف نظیر نمایش تبلیغات در قسمت های ویژه یا انتشار ریپورتاژ خبری تبلیغی برای مجموعه های خاص

چند رسانه ای ها، چند رسانه ها شامل ویدئو، فیلم ها و تصاویر مختلف است که بایستی به شکل مناسبی درون سایت قابل بارگزاری و استفاده گردند.

مدیریت پیشرفته، وب سایت های خبرگزاری از سایت های بزرگ به حساب می آیند که مدیریت بخش های مختلف در آن نیازمند بکارگیری پنلی قوی برای مدیران سایت است. تیم طراح سایت باید پنل مدیریت را در کنار کاربرد آسان برای تمامی نیازهای کاربران برآورده سازد.

انتشار اخبار بازار نظیر قیمت خودرو، قیمت سکه و ارزهای دیجیتال و ... این بخش از محبوبیت بالایی برای کاربران برخوردار بوده که می تواند در جهت رفع نیاز کاربران بسیار سودمند باشد.

خبرنامه، با ثبت اطلاعات کاربری افراد درون سایت می توان از ارسال خبرهای آنلاین به کاربران بهره برد.

فراهم کردن آمار بازدید دقیق کاربران

آرشیو اخبار برای نمایش لیستی خبرها در تاریخ مختلف

قابلیت اشتراک اخبار در شبکه های اجتماعی

نظرات، در سالیان اخیر یکی از قسمت های مهم در وب سایت خبرگزاری ها، نظرات کاربران است. اگر در وب سایت خبری به قسمت نظرات توجه نمایید مشاهده می نمایید که تعداد بالایی از کاربران نظرات مثبت و منفی خود را درون سایت درج کرده اند. امکان تایید یا رد نظرات و یا امتیاز دهی به نظرات می تواند برای این بخش بسیار مفید باشد.

...

و بسیاری دیگر از امکانات که در جهت برطرف کردن نیازهای کاربران می باشد. تیم طراح سایت باید بتواند تمامی امکانات درخواستی برای کاربران را به صورت حرفه ای طراحی نماید.

طراحی سایت خبری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

فراهم کردن ویژگی های فنی و محتوایی مناسب برای سایت های خبری رضایت کاربر را در استفاده از این سایت ها در پی دارد، برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های خبری از لحاظ فنی و محتوایی به شرح زیر می باشد:

سرعت بارگذاری وب سایت بالا باشد، وقتی سایتی در زمان کوتاه تر بارگذاری گردد، کاربر در استفاده از خدمات آن ترغیب می شود. سرعت بارگذاری سایت در وب سایت خبرگزاری ها از اهمیت بالاتری برخوردار است زیرا ترافیک سایت بالا بوده و فراهم کردن سرعت بالاتر کمی دشوارتر می باشد.

وب سایت خبری واکنش گرا باشد، وب سایت باید در دستگاه های مختلف به خوبی بارگذاری گردد. با توجه به این نکته که اکثر کاربران ورودی به وب سایت از طریق موبایل به آن متصل می گردند، واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن وب سایت از اهمیت بالاتری برخوردار است.

ظاهر سایت کاربر پسند باشد، داشتن گرافیک مناسب و استفاده صحیح از رنگ بندی و ... در جلب نظر کاربران تاثیر فراوانی دارد. بهتر است برای سایت های خبری، گرافیست طرح مناسب را تهیه نماید.

امنیت وب سایت بالا باشد، امنیت در سایت های خبری از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا امکان هک شدن و نفوذ امنیتی در این سایت ها وجود دارد. طراح سایت باید همه ی پروتکل های امنیتی را برای فراهم نمودن وب سایتی امن فراهم نماید.

مدیریت سایت ساده و کاربردی باشد، فراهم کردن پنلی با امکانات کافی و مورد نیاز برای کاربران، باید امکان استفاده آسان داشته باشد. همه ی افراد با سطح دانش وب مختلف باید توانایی اعمال تغییرات در بخش مدیریت را داشته باشند، البته آموزش ها به کاربران نیز در این امر کمک فراوانی می نماید.

تنها با بهره گیری از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی سایت می توانید ویژگی های فنی و محتوایی مناسب را برای سایت های خبری و خبرگزاری فراهم آورید.

سئو سایت خبری

ترافیک وب سایت در سایت های خبری از موارد مهمی است که صاحبین این سایت ها در پی آن می باشند، اگر سایت خبری طراحی شود و کاربران برای استفاده از خدمات آن به سایت مراجعه نکنند، به اهداف طراحی سایت خبری دست نخواهید یافت. این در حالی است که به دست آوردن نتایج بالای گوگل در موتورهای جست و جو می تواند جذب بالای کاربران را در پی داشته باشد. برای این امر نیاز به استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است.

انتشار مطالب مفید به صورت پی در پی و همیشگی و بروزرسانی های مکرر در وب سایت های خبری از اهمیت بالایی برخوردار بوده که بر سئو و بهینه سازی وب سایت نیز نتیجه دارد. برای سئوی وب سایت خبری نیاز به استفاده از خدمات مرکزی معتبر در این زمینه می باشد. در مجموعه وب و سئو سئوی تخصصی انواع وب سایت بخصوص وب سایت های خبری انجام می گیرد.

قیمت طراحی سایت خبری

در تعیین هزینه و قیمت طراحی سایت خبری فاکتورهای مختلفی موثر می باشند، از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت می توان به امکانات در نظر گرفته شده برای وب سایت اشاره نمود. همچنین عامل دیگر موثر در تعیین قیمت، نوع دامنه و هاست وب سایت خبری است. در نظر بگیرید که ترافیک وب سایت خبری به چه میزان است، قطعا سرعت بارگذاری صفحات در این نوع سایت ها به نوع هاست مورد استفاده بستگی دارد. همچنین نام دامنه به دلیل ماهیت خبرگزاری باید به صورت مناسب انتخاب گردد، بنابراین هاست و نوع دامنه از فاکتورهای مهم در سایت های خبری برای تخمین قیمت و هزینه طراحی سایت می باشد.

همچنین استفاده از قالب های اختصاصی یا قالب آماده نیز فاکتور دیگری است که قیمت قالب های آماده به مراتب کمتر می باشد، این در حالی است که طراحی اختصاصی شرایط بهینه تری را برای وب سایت خبری فراهم می کند.

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت طراحی وب سایت خبرگزاری به شرح زیر می باشند:

هزینه های مربوط به دامین و هاست وب سایت

زبان برنامه نویسی، استفاده از تکنولوژی های خاص برای سایت در هزینه نهایی تاثیر دارد.

امکانات درخواست شده برای وب سایت

استفاده از قالب و طرح اختصاصی

زمان آماده سازی

خدمات آموزش

پشتیبانی

خدمات تکمیلی نظیر سئو و ...

با وجود همه ی عوامل فوق، شرکت های مختلف طراحی سایت اقدام به ارائه تعرفه های مختلف برای طراحی وب سایت خبرگزاری می نمایند، در مجموعه وب و سئو با کیفیت ترین وب سایت های خبری با قیمت مناسب برای شما طراحی و پیاده سازی می گردد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ