خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو چیست؟

0   نظر

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو سایت مجموعه عملکرد سئوکار جهت بهبود وب سایتدر نتایج کلمات کلیدی در موتورهای جست و جو می باشد. SEO تخصصی کاربردی است که وب سایت را در کلمات کلیدی در نتایج بالای موتور جست و جو قرار می دهد.

خدمات سئو تخصصی چیست؟

فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت امری تخصصی بوده و در مراحل مختلف انجام می شود، عدم آشنایی و تسلط کافی بر اصول بهینه سازی وب سایت می تواند نتیجه عکس دهد. از این رو بایستی از کسانی که در این زمینه تجربه کافی دارند، بهره برد. این افراد به اصطلاح سئوکار نامیده می شوند. بهره بردن و برون سپاری بهینه سازی وب سایت به شرکت های معتبر در این زمینه گزینه مناسبی است که کارفرمایان می توانند برای رشد وب سایت خود از ان بهره برند.

مراحل خدمات سئو چیست؟

سئو امری تخصصی بوده و گام به گام انجام می شود. اگر بخواهیم این فرایند را مرحله بندی کنیم، می توان سئو را در دو مرحله دسته بندی نمود. سئو داخلی on-page و سئو خارجی of-page، در سئو داخلی صرفا ساختار وب سایت، سرعت لود شدن صفحات، متناسب بودن با موبایل و سایر دستگاه ها و محتوا مورد بررسی و اصلاح قرار می گیرد. اما اشتراک گذاری مطالب وب سایت، لینک سازی تخصصی و حرفه ای و حضور در شبکه های اجتماعی و ... در سئوی خارجی مورد نظیر قرار می گیرد.

بررسی وب سایت ها توسط ربات ها انجام شده و و مبتنی بر الگوریتم های تهیه شده برای این امر توسط موتورهای جست و جو انجام می شود.

خدمات سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی شامل مجموعه ای از عمکردها جهت بهبود وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو است. از مواردی که در این حوزه مورد بررسی قرار می گیرد، تیترها یا هدینگ (h1,h2,…) است. متن موجود در تیترها و وجود کلمات کلیدی هدف در این هدینگ ها، می تواند باعث رشد وب سایت در نتایج موتور جست و جو شود.

از دیگر مواردی که در سئو داخلی به ان توجه فراوانی می شود، سرعت وب سایت است. سرعت وب سایت همواره فاکتوری اساسی و قدیمی برای رتبه بندی در نتایج گوگل بوده است. ابزارهای آنلاین موجود می تواند در بررسی سرعت وب سایت و بدست آوردن نقاط ضعف وب سایت به شما کمک فراوانی نمایند. از جمله این ابزارها می توان به gtmetrix اشاره نمود که براساس فاکتورهای مختلف به بررسی سرعت وب سایت شما می نماید. با این وجود تنها با بهره گیری از کد نویسی اصولی و حرفه ای شما قادر به بدست آوردن بالاترین سرعت برای لود صفحات وب سایت خواهید بود. برخی از وب سایت های مورد استفاده برای کارفرمایان از قالب های آماده برای خود استفاده می کنند، که این امر برای بهینه شدن در زمینه سرعت، وب سایت را دچار مشکل می کند. بنابراین با استفاده از طراحی وب سایت سفارشی و کدنویسی خاص، می توان بهینه سازی در زمینه سرعت را به صورت آسان تر انجام داد.

یکی از موارد مهم در بررسی سئو داخلی، ریسپانسیو بودن و متناسب بودن وب سایت با موبایل و ابزارهای اتصال به وب سایت است. بدون شک وب سایت هایی که به خوبی در موبایل بارگذاری نشوند، نمی توانند در نتایج موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسبی در کلمات کلیدی شوند.

خدمات سئو خارجی چیست؟

بخشی از مراحل سئو، مربوط به خارج وب سایت بوده و این امر تاثیر بسزایی در نتایج جست و جو دارد. یکی از این فاکتورها، حضور موثر وب سایت در شبکه های اجتماعی و بدست آوردن مخاطبان بالقوه از این طریق است. موتورهای جست و جو به وب سایت هایی که از سایر وب سایت ها لینک بیشتری دریافت می کنند، اهمیت بیشتری می دهند. البته بایستی کیفیت لینک ها مناسب بوده و به لحاظ ارتباط موضوعی و مفهومی، ارتباط برقرار باشد.

سئو خارجی فرایندی تخصصی بوده و تنها افراد مسلط در این حوزه قادر به انجام آن هستند!

خدمات سئو سیاه و سفید چیست؟

اصطلاحات سئو سفید، سیاه و خاکستری در مورد فرایند و نحوه بهینه سازی وب سایت است. اگر از روش های طبیعی و مبنتی بر اصولی که خود گوگل ارایه می دهد، برای رشد و بهینه سازی وب سایت استفاده شود، به این امر سئو کلاه سفید white hat seoگفته می شود. اما اگر از روش های خلاف قواعد گوگل برای بهینه سازی وب سایت استفاده شود به این امر سئو کلاه سیاه black hat seo گفته می شود. اگر از ترکیبی ار زوش ها استفاده شود، به این امر سئو کلاه خاکستری gray hat seo گفته می شود. اصولا سئوکاران حرفه ای از روش کلاه خاکستری برای بهینه سازی وب سایت استفاده می کنند.

اصولا در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت بایستی به این امر توجه شود، در صورتی که وب سایت متناسب با نیاز کاربران طراحی شده باشد و برآورده سازی نیاز کاربری ملاک باشد، بهینه سازی سایت انجام خواهد شد.

خدمات سئو سایت در وب و سئو

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای سئو و بهینه سازی وب سایت در تهران می گردید، پیشنهاد ما گروه سئو و بهینه سازی وب سایت وب و سئو است. در این مرکز خدمات سئو تخصصی وب سایت در روش های نوین و مبتنی بر اصول و قواعد گوگل به بهترین نحو ممکن انجام می شود. داشتن نمونه کارهای قوی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت از مزایا و برتری های گروه تخصصی وب و سئو است.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ