طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

0   نظر

طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز برای شرکت های فعال در این زمینه ها بسیار مهم و کاربردی است. طراحی وب سایت برای این مجموعه ها علاوه بر نقشی که معرفی و شناسایی خدمات دارند، می تواند در ارائه خدمات آنلاین نیز سودمند باشد. وب سایت شرکت پتروشیمی یا شرکت های نفت و گاز به عنوان یکی از مهم ترین امکاناتی است که برای معرفی شرکت در داخل و خارج کشور از آن استفاده می گردد، با توجه به اهداف بین المللی وب سایت های راه اندازی شده برای این شرکت ها، باید شرایط وب سایت های بین المللی که به صورت چند زبانه طراحی می گردند، در این سایت ها لحاظ گردد.

طراحی سایت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز برای عرضه محصولات مختلف این شرکت ها در عرصه داخلی و خارجی بسیار سودمند است، در فضای اینترنت بسیاری از مشتریان فراورده های نفتی به دنبال یافتن محصولات مورد نیاز خود هستند، اگر شرکتی در این حوزه ها فعالیت نموده و وب سایت مناسب را برای معرفی محصولات مختلف پتروشیمی و نفتی داشته باشد، براحتی می تواند این گونه مشتریان را جذب نماید. شرکت های پتروشیمی با سفارش طراحی سایت می توانند از رقبای خود پیشی گیرند. برای طراحی سایت نفت، گاز و پتروشیمی نیاز به استفاده از خدمات تیمی حرفه ای برای طراحی سایت است، مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی فرایندهای طراحی وب سایت مختلف از جمله شرکت های پتروشیمی را انجام می دهد.

طراحی وب سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت شرکت پتروشیمی یا صنایع نفت و گاز باید با در نظر گرفتن شرایط این شرکت ها انجام می گیرد، به عنوان مثال استفاده از طرحی رسمی برای این شرکت ها بسیار مناسب است. صنعت نفت و گاز و صنایع پتروشیمی در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و نقش اساسی در اقتصاد کشور را بازی می کنند، این امر به علت وجود ذخایر فراوان نفت و گاز و وجود نیروی انسانی متخصص است. به همین دلیل وب سایت ها طراحی شده در این زمینه در کشور ما بسیار فراوان بوده که برای معرفی یا ارائه خدمات آنلاین از این سایت ها استفاده می گردد. اگر شرکت ها بخواهند محصولات خود را در بازارهای داخلی یا بین المللی ارائه دهند، داشتن وب سایت امری لازم است.

وب و سئو - طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت ها در این حوزه برای برآورده ساختن نیاز شرکت های مختلف نظیر شرکت های حفاری و اکتشافات، شرکت های دانش بیان در زمینه سوخت و فراورده های نفتی، پالایشگاه ها، شرکت های صنایع گاز، کارتل نفتی، شرکت های فعال در زمینه انرژی، قطعات مورد استفاده در زمینه نفت و گاز، شرکت های پتروشیمی و ... طراحی و پیاده سازی می گردند، فراهم کردن طرح مناسب برای هر یک از این شرکت ها وظیفه تیم طراح وب می باشد.

وب سایت یک مجموعه پتروشیمی یا شرکت نفت و گاز علاوه بر نقشی که در معرفی مجموعه به مخاطبان در عرصه بین المللی دارد، می تواند در جذب کارفرمایان و شرکت های پیمانکاری نقش بسزایی داشته باشد. قطعا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو به این امر کمک فراوانی می نماید، بهره بردن از خدمات شرکت طراح سایتی که خدمات بهینه سازی وب سایت را نیز ارائه می دهد، بسیار سودمند برای واحدهای پتروشیمی است.

طراحی سایت پتروشیمی، نفت و گاز به صورت دو یا چند زبانه

همانطور که بیان شد، شرکت های حوزه ی نفت، گاز و پتروشیمی نیازمند حضور فعال در عرصه بین المللی می باشند، برای این امر باید سایت چارچوب مناسبی داشته و محتوای مناسب با فضای بین المللی را داشته باشد. به همین دلیل طراحی سایت های پتروشیمی به صورت دو یا چند زبانه صورت می گیرد، در واقع وب سایت به زبان های فارسی و انگلیسی و دیگر زبان های زنده ی پر کاربرد، متناسب با حوزه فعالیت شرکت در کشورهای مختلف طراحی می گردد.

وب و سئو - طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

طراحی سایت متناسب با شرایط فرهنگی کشورهای مختلف می تواند اثر بخشی بیشتری برای کاربران در آن شرکت ها داشته باشد، تولید محتوای مناسب از جمله مواردی است که شرکت طراح سایت برای این امر در نظر می گیرد. معمولا شرکت های طراح سایت از متجرمین حرفه ای برای راه اندازی سایت به زبان های دیگر استفاده می کنند.

امکانات وب سایت پتروشیمی، نفت و گاز

امکانات در نظر گرفته شده برای سایت های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در جهت برآورده ساختن نیازهای کاربران، کارکنان و مدیران شرکت های این چنینی می باشد، برخی از مهم ترین امکانات شرکت ها در این حوزه به شرح زیر است:

معرفی شرکت، یکی از مهم ترین اهداف طراحی سایت برای شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی، معرفی و شناختن شرکت به مخاطبان مختلف است. در قسمت معرفی شرکت باید اطلاعات کاملی از تاریخچه تاسیس و سوابق شرکت، اهداف و چشم اندازها، آمار و اطلاعات مربوط به تولیدات یا صادرات، معرفی چارت سازمانی، معرفی بخش های مختلف شرکت و ... به شکل مناسبی برای کاربران درون سایت آورده شود.

معرفی محصولات و تولیدات مختلف شرکت های پتروشیمی و ...، انواع محصولات حوزه نفت و گاز و فراورده های نفتی تولیدی در شرکت به شکل مناسبی همراه با ارائه مشخصات درون سایت آورده شوند.

معرفی همکاران و مشتریان ویژه، معمولا در وب سایت شرکت های پتروشیمی برای جلب اعتماد کاربران، مشتریان معروف یا همکاران فعال که با شرکت در تولیدات مشارکت می نمایند به شکل مناسبی معرفی می گردند.

اخبار و اطلاعیه ها، در اکثر وب سایت های طراحی شده در این حوزه، بخش اخبار و اطلاعیه ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کاربران به استفاده از این بخش ترغیب می شوند. در این امکان باید اخبار روز در حوزه نفت و گاز، اکتشافات، اخبار مربوط به همایش ها و کنفرانس ها و اطلاعیه ها به شکل مناسبی درج گردد.

اطلاعات تماس با شرکت، در وب سایت شرکت های پتروشیمی باید راه های ارتباطی نظیر شماره های تماس، فرم ارسال پیام، آدرس شرکت روی نقشه گوگل و ... به شکل مناسبی درون سایت گنجانده شود.

گالری تصاویر، در این قسمت می توان تصاویر با کیفیت از شرکت، تولیدات، خطوط تولید، پروژه ها و ... را به شکل مناسبی برای کاربران بیان نمود. همچنین سایر چند رسانه ای ها نظیر فیلم و ویدئو نیز باید به شکل مناسبی برای کاربران در سایت آورده شود.

لیست قیمت های محصولات مختلف شرکت ها از جمله مواردی است که برای کاربران بسیار مورد علاقه می باشد.

قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه های اجتماعی

انتشار فراخوان جذب نیروی انسانی و استخدام

...

و بسیاری دیگر از امکانات درخواستی برای سایت های شرکت های پتروشیمی و نفت و گاز قابل پیاده سازی است که شرکت طراح سایت بایستی توانایی طراحی و پیاده سازی این امکانات را داشته باشد.

در طراحی سایت شرکت پتروشیمی، نفت و گاز چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

برای طراحی سایت شرکت های فعال در این زمینه بهره بردن از خدمات شرکت های معتبر در این زمینه می تواند شرایط فنی و محتوایی مناسب را برای وب سایت شما فراهم آورد، برخی از نکاتی که باید در طراحی وب سایت های شرکت ها در این حوزه در نظر داشت به شرح زیر می باشد:

تولید محتوا برای سایت باید مناسب باشد، استفاده از تصاویر با کیفیت مربوط به شرکت های نفتی و گازی و تولید چند رسانه ای ها نظیر فیلم و ویدئو باید به بهترین شکل ممکن انجام گیرد. با توجه به اینکه مخاطب وب سایت های حوزه نفت و انرژی بین المللی هستند، تولید محتوا باید با در نظر گرفتن سلایق گروه های مختلف انجام شود. به همین دلیل بهره بردن از تولید کننده محتوا برای این سایت ها بسیار موثر است.

وب سایت کاربر پسند بوده و ظاهر شیک و گرافیکی مناسب داشه باشد، طرح پیاده سازی شده برای وب سایت پتروشیمی باید در کنار رسمی بودن، موجب جذب کاربران به استفاده از خدمات سایت گردد.

کاربران در استفاده از بخش های مختلف دچار سردرگمی نشوند و وب سایت کاربری آسان داشته باشد.

کاربران باید با استفاده از دستگاه های مختلف موبایل و تبلت و ... براحتی به سایت متصل شده و سایت اندازه های مختلف را برای نمایش داشته باشد، به این ویژگی مهم ریسپانسیو بودن وب سایت گفته می شود.

سرعت بارگذاری وب سایت بالا باشد. وب سایت های کند دیگر محبوبیت و کارایی چندانی ندارند.

خدمات پشتیبانی وب سایت 24 ساعته ارائه گردد. این امر در جلوگیری از خطاها و رفع مشکلات احتمالی بسیار تاثیر دارد.

امنیت وب سایت بالا باشد، با توجه به فعالیت بین المللی وب سایت های این حوزه، فراهم نمودن امنیت بالا برای سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

در طراحی سایت به برندسازی توجه کافی گردد.

با بهره گیری از خدمات شرکتی معتبر در زمینه طراحی سایت، وب سایتی شیک و کاربر پسند را برای مجموعه خود فراهم آورید. مجموعه وب و سئو به بهترین نحو ممکن این مسئولیت را انجام می دهد.

سئو سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

با سئو سایت می توان کاربران بسیاری را از طریق موتورهای جست و جو به وب سایت جذب نمود، سئو سایت پتروشیمی دقت بالایی می خواهد و بایستی متناسب با این نوع سایت ها صورت گیرد. معمولا خدمات ارائه شده در این سایت ها یا محصولات تولیدی این شرکت ها شامل فرآورده های مختلف نفتی و گازی برای بهینه شدن جایگاه خود در موتورهای جست و جو نظیر گوگل نیازمند سئو بهینه سازی سایت می باشد.

وب و سئو - طراحی سایت شرکت پتروشیمی و صنایع نفت و گاز

برای سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت های فعال در این حوزه باید از قواعد و الگوریتم های حاکم بر موتورهای جست و جو نظیر گوگل آگاهی کامل داشت و با استفاده از آن ها اقدام به سئوی سایت نمود. بنابراین فرایند سئو سایت کاملا تخصصی بوده و نیازمند بکارگیری سئوکار حرفه ای است. در مجموعه وب و سئو به صورت کاملا تخصصی سئو سایت شرکت ها بخصوص شرکت های فعال در حوزه نفت و گاز انجام می گیرد. برای سفارش سئو و بهینه سازی وب سایت با مجموعه وب و سئو تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت پتروشیمی، نفت و گاز

یکی از موارد مهمی که افراد و شرکت ها در مورد طراحی سایت به آن توجه کافی می کنند، هزینه ی لازم برای طراحی سایت است. بهره بردن از خدمات شرکت های معتبر می تواند بهترین سایت را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم آورد. وب سایت های طراحی شده برای حوزه های پتروشیمی و نفت و گاز معمولا در رده وب سایت های شرکتی بوده و محاسبه قیمت آن ها بر این اساس صورت می گیرد. برخی از مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت وب سایت های شرکت های فعال در حوزه پتروشیمی و نفت و گاز موثر می باشد به شرح زیر است:

امکانات در نظر گرفته شده برای سایت شرکت، در برخی از موارد وب سایت به حالت پرتال برای رفع نیازهای کاربران سفارش داده می شود که هزینه به مراتب بالاتری دارد.

زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های بکار رفته برای طراحی سایت

نوع دامنه و هاست مورد نیاز برای سایت

استفاده از طرح های اختصاصی یا قالب های آماده

دو یا چند زبانه ساختن وب سایت

زمان لازم برای طراحی وب سایت

...

با استفاده از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی وب سایت، با مناسب ترین قیمت وب سایت مورد نیاز خود را تهیه نمایید. مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در طراحی انواع سایت ها، با کیفیت ترین سایت ها را در این حوزه با قیمت مناسب طراحی و پیاده سازی می نماید.

بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی در زمینه پتروشیمی، نفت و گاز

در مجموعه وب و سئو با استفاده از تیمی از کارشناسان در حوزه های مختلف طراحی سایت، اقدام به پیاده سازی و طراحی انواع وب سایت های شرکتی بخصوص در زمینه شرکت های نفت و گاز می نماید. برای انتخاب بهترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت توجه به نمونه کارها و خدمات ارائه شده شرکت به سایر مشتریان بسیار سودمند است.

همچنین شرکت طراح سایت باید خدمات تکمیلی نظیر آموزش به کاربران، پشتیبانی فنی و محتوایی و عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت را انجام دهد. مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی انواع وب سایت های شرکتی و فروشگاهی تمامی فرایندهای فوق را به کارفرمایان ارائه می دهد.

هزینه طراحی سایت در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه بوده و شما براحتی می توانید با مناسب ترین قیمت، وب سایتی شیک و کاربر پسند را برای خود فراهم آورید. برای موفقیت در طراحی سایت و پیشی گرفتن از رقبای خود اقدام به سفارش طراحی سایت در مجموعه وب و سئو نمایید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ