طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

0   نظر

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان جهت معرفی و ارائه خدمات بیمارستان از اهمیت بالایی برخوردار است، اکثر بیمارستان های مطرح برای ارائه خدمات خود به بیماران و پزشکان از وب سایت های مناسب بهره می گیرند. گستردگی مراکز خدمات درمانی و بیمارستانی لزوم طراحی سایت برای معرفی و برند سازی واحدهای مختلف را در فضای اینترنت ایجاد کرده است. بسیاری از خدمات بیمارستان را می توان به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت برای بیماران ارائه نمود، به عنوان مثال نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری برای پزشکان از طریق وب سایت قابل انجام است.

طراحی سایت بیمارستان متناسب با امکانات درخواستی در مجموعه وب و سئو صورت می پذیرد، برخی از بیمارستان ها صاحب وب سایت اینترنتی هستند که دیگر کارایی وب سایت های مدرن را ندارند، این گونه مراکز نیز می توانند با سفارش طراحی سایت در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات بیمارستانی اقدام نمایند. از وب سایت های بیمارستانی می توان برای آموزش نیز استفاده کرد، به همین دلیل در این سایت ها معمولا بخش آموزش و مقالات نیز راه اندازی می گردد تا اطلاعات آموزشی در مورد بیماری ها در اختیار افراد قرار گیرد.

طراحی وب سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان بسیاری از فرایندهای حضوری را به غیر حضوری و آنلاین تبدیل نموده و رضایت بیشتر بیماران را از دریافت خدمات به همراه دارد، امکانات و خدمات ارائه شده در وب سایت بیمارستان می تواند در ایجاد نظم و هماهنگی درون بیمارستان نیز تاثیر بگذارد. بیمارستان ها به دلیل وسعت خدماتی که ارائه می دهند، به بخش های مختلفی نظیر داخلی، جراحی، آزمایشگاه، کودکان و اطفال، اورژانس و ... برای ارائه خدمات تقسیم بندی می شوند، بنابراین استفاده از این دسته بندی ها و رعایت آن ها در هنگام طراحی سایت می تواند در ارائه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان تاثیر داشته باشد.

با طراحی وب سایت بیمارستان می توان خدماتی نظیر نوبت گیری برای پزشک به صورت غیر حضوری و آنلاین، تشکیل پرونده های الکتورنیکی، انجام برخی از امور اداری، ارائه خدمات آموزشی و بهداشتی به افراد و دادن مشاوره های آنلاین و راهنمایی برای بهره گیری از خدمات را ارائه نمود. این امر منجر به بهبود ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان و بیماران می گردد. اطلاع رسانی برای نوع و کیفیت خدمات ارائه شده توسط بیمارستان ها نیز از مهم ترین بخش های وب سایت های بیمارستانی بوده که شرکت طراح سایت باید به شکل مناسبی برای کاربران طراحی نماید.

طراحی وب سایت بیمارستانی برای مدیریت ارائه خدمات به بیماران، کارکنان و پزشکان کمک فراوانی می نماید، برای رسیدن به این هدف باید از خدمات تیمی حرفه ای برای طراحی وب سایت بهره گیرید.

طراحی سایت بیمارستان و نوبت دهی آنلاین

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین امکانات در وب سایت های بیمارستانی، قابلیت نوبت دهی آنلاین برای بهره گیری از خدمات و مراجعه به پزشکان مورد نظر است، در روش های قدیمی نیاز به حضور فیزیکی افراد قبل از دریافت خدمات برای نوبت گیری بود، صرف زمان بسیار بالا برای قرارگیری در صف های طولانی، یکی از معایب روش های قدیمی برای اخذ نوبت بود. با بهره گیری از فناوری های نوین نظیر طراحی وب سایت یا بکارگیری اپلیکیشن های مناسب، تا حد زیادی از این مشکل حل شده است، افراد دیگر نیازی برای حضور در صف های طولانی برای اخذ نوبت با طراحی سایت نخواهند داشت.

وب و سئو - طراحی سایت بیمارستان

امروزه اکثر افراد از فضای آنلاین برای مدیریت بسیاری از فعالیت ها بهره می گیرند، کمتر کسی است که از گوشی های هوشمند برای استفاده از خدمات اینترنتی بهره نگیرد، سیستم نوبت دهی آنلاین، براساس برنامه های از پیش طراحی شده امکان نوبت گیری در زمان و مکان مورد نظر برای بهره گیری از خدمات خاص را فراهم می کند، فراهم نمودن نوبت گیری آنلاین نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی خاصی دارد تا براساس اهداف و برنامه های بیمارستان، فعالیت نوبت گیری انجام شود.

تیم های طراحی سایت باید امکان پیاده سازی نوبت دهی آنلاین متناسب با درخواست بیمارستان و به صورت سفارشی را داشته باشد، این در حالی است که همه ی شرکت های طراح سایت قابلیت طراحی سفارشی را ندارند، برای این امر باید از خدمات مرکزی معتبر با قابلیت طراحی سفارشی و اختصاصی بهره گیرید.

مزایای طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان امری لازم برای بیمارستان ها بوده و امروزه اکثر این مجموعه ها به آن اقدام می نمایند، بسیاری از افراد برای یافتن آدرس و مشخصات امکانات و خدمات ارائه شده در آن ها، اقدام به جست و جوی بیمارستان در فضای اینترنت می نمایند، بنابراین داشتن سایت برای بیمارستان ضروری است. طراحی سایت برای بیمارستان ها و مراکز درمانی دارای مزایای فراوانی است، برخی از مهم ترین مزایا برای این مراکز به شرح زیر می باشد:

کمک به بیماران و مراجعه کنندگان برای بهره گیری ساده تر از خدمات بیمارستان، در هزینه ها و زمان بیماران صرفه جویی می شود، به عنوان مثال دیگر نیاز به حضور بیماران در صف های طولانی مدت برای اخذ نوبت وجود ندارد.

افزایش راندمان و امکان ارائه خدمات هر چه بهتر به بیماران، داشتن وب سایت برای بیمارستان می تواند سهولت کار پرسنل برای ارائه خدمات را فراهم نماید، وب سایت در ایجاد نظم و هماهنگی در ارائه خدمات بسیار تاثیر دارد.

کاهش نیاز به نیروی انسانی با طراحی وب سایت بیمارستان، با اتوماسیون و آنلاین نمودن بسیاری از فرایندهای مختلف در بیمارستان می توان نیروی مورد نیاز برای انجام بسیاری از امور را کاهش داد.

کاهش هزینه ها و صرفه جویی زمان برای بیماران و پرسنل بیمارستان، این امر با اتوماسیون فرایندها انجام می پذیرد.

فراهم شدن امکانات خاص نظیر نوبت دهی آنلاین از طریق طراحی سایت

برندسازی و تبلیغات موثر برای بیمارستان با معرفی پرسنل، پزشکان، تخصص ها و ...

بهره گیری مراکز درمانی و بیمارستانی از وب سایت برای اطلاع رسانی های خاص

کسب اطلاعات کافی توسط کاربران برای پی بردن به خدمات بیمارستان، ساعات کاری و پزشکان یک مرکز

بیمارستان ها می توانند با وب سایت درآمد زایی نیز برای خود داشته باشند، به عنوان مثال ارائه خدمات مشاوره آنلاین با دریافت هزینه، جواب دهی آزمایشگاه ها در ازای دریافت هزینه و تبلیغات درون سایت و ... از جمله روش هایی است که می توان برای درآمد زایی وب سایت بیمارستان ها در نظر گرفت. با بهره گیری از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی وب سایت، با اطمینان به مزایای و اهداف خود از سفارش طراحی وب سایت دست یابید.

امکانات وب سایت بیمارستان

امکاناتی که در طراحی سایت بیمارستان در نظر گرفته می شود، در جهت رفع نیازهای بیماران، پزشکان، پرسنل و مسئولان بیمارستان است، از جمله امکانات کاربردی که می توان درون این سایت ها پیاده سازی نمود، به شرح زیر است:

نوبت دهی آنلاین

مشاوره آنلاین، با استفاده از گفت و گوی آنلاین، می توان اقدام به طرح سوال های کاربران و درج پاسخ های مناسب برای آن ها نمود، حتی امکان ایجاد تماس صوتی برای برقراری هر چه بهتر این امر امکان پذیر است.

لیست پزشکان، با قرارگیری لیست پزشکان و زمان مراجعه آن ها برای ارائه خدمات درمانی درون سایت، می توان در برنامه ریزی کاربران برای مراجعه به بیمارستان و مرکز درمانی کمک نمود.

معرفی بیمارستان شامل تاریخچه، مدیران، پرسنل، پزشکان، بخش های مختلف بیمارستان، خدمات تخصصی بیمارستان، افتخارات و ...

اخبار و اطلاعیه ها، در این بخش می توان آخرین اخبار و اطلاعیه های واحد های درمانی و بیمارستان را قرار داد.

اطلاعات تماس و قرار دادن آدرس درون سایت

پرونده الکترونیکی بیمار و سوابق پزشکی، در این قسمت می توان لیستی از مراجعات افراد به قسمت های مختلف و سوابق پزشکی را برای بیماران تهیه و بارگذاری نمود.

سازمان ها و طرف های قرارداد بیمارستان، لیست بیمه های طرف قرارداداد، معرفی این گروه ها در آگاهی بخشی به بیماران برای استفاده از خدمات رفاهی بسیار سودمند است.

گالری تصاویر و نمایش تصاویر قسمت های مختلف بیمارستان

تور مجازی 360 درجه، در این امکان می توان به صورت سه بعدی به قسمت های مختلف بیمارستان سرک کشید، این امر برای مراجعات حضوری بعدی بسیار مفید است.

جواب دهی آنلاین آزمایشات برای کاهش نیاز بیماران برای مراجعه های حضوری

قابلیت درج فیش های حقوقی برای کارکنان

چند زبانه کردن وب سایت، با طراحی سایت برای بیمارستان ها امکان معرفی بیمارستان در سطح بین المللی فراهم می گردد، بنابراین چند زبانه کردن وب سایت می تواند در جذب بیماران از سراسر جهان تاثیر داشته باشد، این امر در توریست درمانی بسیار تاثیر دارد.

پنل کاربری برای مدیریت، بخش اداری، پزشکان و ...

پرداخت آنلاین، در صورت نقل و انتقالات مالی باید قابلیت پرداخت آنلاین از طریق وب سایت فراهم گردد.

بخش وبلاگ و مقالات پزشکی

انتقادات، پیشنهادات و شکایات برای دریافت نظرات بیماران از طریق وب سایت

...

بسیاری دیگر از امکانات درخواستی بیمارستان ها را می توان به صورت سفارشی طراحی و پیاده سازی نمود. در مجموعه وب و سئو امکان طراحی سفارشی امکانات مختلف وجود دارد.

طراحی سایت بیمارستان منجر به افزایش مراجعین برای بهره گیری از خدمات درمانی می گردد!

معرفی دقیق خدمات درمانی و ارائه مطالب پزشکی برای افراد می تواند در بازاریابی و جذب مراجعین برای بهره گیری از خدمات پزشکی تاثیر مثبت داشته باشد. بخصوص در وب سایت های بیمارستانی که خدمات بهینه سازی سئو نیز برای آن ها صورت گرفته باشد، افراد بیشتری از طریق موتورهای جست و جو به سایت هدایت می گردند. از طرف دیگر وب سایت ها برای جذب گردشگر سلامت و توریست درمانی برای مراجعه کنندگان از سایر کشورها نیز تاثیرگذار است، برای این امر باید وب سایت به صورت چند زبانه طراحی و پیاده سازی گردد. بنابراین اگر در زمینه بیمارستان مسئولیتی دارید، فرصت را از دست ندهید و با بهره گیری از خدمات طراحی وب سایت حرفه ای، به رشد و توسعه واحد درمانی خود کمک نمایید.

قیمت طراحی سایت بیمارستان

هزینه طراحی سایت برای بیمارستان های مختلف، بسته به امکاناتی که برای آن تهیه می گردد، تعیین می شود. نکته مهم در مورد وب سایت بیمارستان، داشتن ظاهر زیبا و منحصر به فرد می باشد، بیشتر سازمان ها نیاز به طراحی اختصاصی برای وب سایت دارند، با توجه به نیاز طرح های اختصاصی برای سایت های بیمارستان، این مورد نیز به عنوان دومین فاکتور در تعیین هزینه طراحی سایت مد نظر است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی سایت می توان به نوع دامنه، هاست، زبان برنامه نویسی و مدت زمان اجرای پروژه سایت اشاره نمود.

زمان لازم برای طراحی سایت نیز بسته به نیازسنجی و امکاناتی است که باید در این سایت ها تعبیه و پیاده سازی گردند، با این وجود مهم ترین فاکتور در تعیین هزینه وب سایت بیمارستان، تعرفه خود واحد طراح است. در مجموعه وب و سئو، تخصصی ترین وب سایت های بیمارستانی با مناسب ترین قیمت برای کارفرمایان طراحی و راه اندازی می گردد.

سئوی وب سایت بیمارستان

برای ورود انبوه کاربران به وب سایت بیمارستان جهت بهره گیری از خدمات بیمارستانی باید سئو و بهینه سازی وب سایت صورت گیرد، برای سئو کردن سایت بایستی اصول حاکم بر موتورهای جست و جو به صورت حرفه ای توسط سئوکار پیاده سازی گردد. علاوه بر سئو خدمات پزشکی می توان با راه اندازی وبلاگ و مقلات درون سایت و انتشار مطالب مفید برای کاربران اقدام به جذب کاربر از طریق موتورهای جست و جو نمود. استفاده از روش های نادرست برای سئو سایت، نتایج موقت را به همراه دارد.

با بهره گیری از خدمات مرکزی معتبر در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت بیمارستانی، کاربران ورودی بالایی را از طریق موتورهای جست و جو به وب سایت خود هدایت نمایید. در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی فرایندهای سئو و بهینه سازی وب سایت نیز ارائه می گردد.

ویژگی های طراحی وب سایت بیمارستان در وب و سئو

وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی وب سایت، شرایط فنی و محتوایی مناسب را برای وب سایت های بیمارستان تهیه و بارگذاری می نماید، برخی از مهم ترین ویژگی های این سایت ها که توسط تیم وب و سئو طراحی و پیاده سازی می گردد، به شرح زیر است:

تولید محتوای مناسب، محتوای وب سایت های بیمارستانی با سلامت افراد درگیر هستند، بنابراین اهمیت محتوا در این سایت ها بالا است. تهیه محتوا متنی، فیلم، صوت و تصاویر باید به صورت دقیق توسط متخصص تولید محتوا صورت گیرد.

تهیه وب سایت ریسپانسیو، سایت بیمارستان باید بخوبی در موبایل و دستگاه های مختلف بارگذاری گردد.

سرعت بالای سایت، سرعت بالای سایت باعث رضایت بیشتر کاربران می گردد

خدمات پشتیبانی و فنی قوی

قیمت طراحی سایت مناسب

زمان کوتاه تهیه سایت

با سفارش طراحی سایت بیمارستان در مجموعه وب و سئو با اطمینان وب سایتی شیک و کاربر پسند را برای خود فراهم آورید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ