طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

0   نظر

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی برای شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات مختلف نظیر خدمات کامپیوتر، نرم افزار و طراحی سایت، مراکز زیبایی و آرایشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی، هتل ها، رستوران ها، تعمیرگاه ها، خدمات منزل، قالی شویی ها و ... بسیار سودمند می باشد، بسیاری از افراد برای رفع نیازهای خود از طریق اینترنت به وب سایت های خدماتی متصل می شوند، از این رو شرکت های خدماتی باید با سفارش طراحی سایت در جهت معرفی خدمات و ارائه هر چه بهتر آن ها به کاربران تلاش نمایند.

طراحی وب سایت خدماتی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای تبلیغات خدمات یک مرکز است، وب سایت خدماتی می تواند مشتریان فراوانی برای مرکز خدماتی جذب نموده و به رونق فعالیت آن ها کمک نماید. در وب سایت های خدماتی اقدام به ارائه محصول یا کالای فیزیکی نمی شود، بلکه مجموعه خدمات یک واحد معرفی شده یا اقدام به ثبت سفارش آن خدمات توسط کاربران از طریق وب سایت می شود. نحوه طراحی سایت های خدماتی باید به نحوی باشد که همه ی کاربران براحتی بتوانند از این سایت ها بهره گیرند، تنها بهره بردن از خدمات طراحی سایت مرکزی معتبر نظیر وب و سئو شما را به هدفتان در مورد سفارش طراحی سایت خدماتی می رساند.

ارائه خدمات آنلاین در وب سایت های خدماتی می تواند رضایت بیشتر کاربران را به همراه داشته باشد، خدمات آنلاین می تواند در زمان و هزینه کاربران صرفه جویی ایجاد کند.

طراحی وب سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی برای معرفی و تبلیغ خدمات ارائه شده برای مشاغل مختلف، یکی از بهترین روش ها به حساب می آید. دامنه مشاغلی که از طراحی سایت برای ارائه خدمات مختلف خود استفاده می کنند، بسیار گسترده است. برخی از شرکت های خدماتی که می توانند از وب سایت خدماتی برای بهره وری بهتر خدمات خود استفاده کنند، به شرح زیر می باشند:

شرکت های فعال در حوزه طراحی سایت، نرم افزار، سئو و بهینه سازی وب سایت و خدمات انفورماتیک

تعمیرگاه ها نظیر تعمیر وسایل خانگی، تعمیر اتومبیل و مراکز حفظ و نگهداری وسایل نظیر آسانسورها و ...

خدمات لوله کشی، جوشکاری، رنک کاری و نقاشی، دکوراسیون داخلی و ...

خدمات مشاوره ای و پزشکی

مشاورین املاک و مستغلات

خدمات حقوقی و قضایی و بهره بردن از وکلای آنلاین

خدمات ورزشی

خدمات منزل شامل نظافت منزل و باربری و ...

خدمات نگهداری از سالمندان و ...

خدمات مسافرتی

خدمات بیمه

خدمات صنعتی

خدمات آموزشی

و بسیاری دیگر از خدمات

از بهترین روش ها برای تبلیغات و بازاریابی شرکت های خدماتی جهت ارائه به مخاطبان طراحی سایت است. استفاده از فضای آنلاین و وب سایت می تواند در ارائه هر چه بهتر این خدمات کمک نماید، شرکت طراح سایت بایستی با پیاده سازی وب سایتی متناسب با خدمات گوناگون، شرکت های خدماتی را در ارائه هر چه بهتر خدمات به مخاطبان یاری دهد.

وب و سئو - طراحی سایت خدماتی

با طراحی سایت برای شرکت های خدماتی می توان سرعت ارائه خدمات را افزایش داد، سفارش خدمات و استفاده مناسب از متخصص مربوطه به این امر کمک می نماید، همچنین طراحی سایت برای این مجموعه ها از بهترین روش های تبلیغاتی به حساب می آید که هیچ گاه روش های سنتی نظیر روش های کاغذی یا بیلبورد کارایی تبلیغات به روش طراحی سایت را نخواهد داشت. داشتن وب سایت برای شرکت های خدماتی می تواند در کسب اعتبار و برندسازی این مجموعه ها بسیار کمک کننده باشد.

فرض نمایید شما در ساعتی خاص، نظیر نصف شب نیاز به دریافت خدماتی خاص باشید، وب سایت های خدماتی می تواند در این لحظات به شما کمک فراوانی نماید. هیچ روشی همانند وب سایت قابلیت معرفی و بهره گیری از خدمات به صورت 24 ساعته را برای کاربران فراهم نمی کند. از سوی دیگر، افراد برای رفع نیازهای خدماتی خود، احتیاج به بکارگیری متخصصین با تجربه دارند، سایت این امر را برای آن ها فراهم می کند، این در حالی است که در حالت عادی و به روش های قدیمی پیدا کردن متخصص با تجربه بسیار دشوار است.

طراحی سایت خدماتی انفورماتیک

شرکت های طراح سایت، خدمات نرم افزار و سخت و افزار، سئو و بهینه سازی وب سایت برای معرفی خود نیازمند سفارش سایت برای خود هستند، معرفی دقیق خدمات این شرکت ها و نمونه کارهای انجام شده برای این سایت ها از جمله مواردی است که در طراحی این سایت ها باید مورد توجه قرار گیرند، به دلیل رقابت سنگین شرکت های فعال در این حوزه باید در طراحی این سایت ها دقت گردد و از ظاهر و گرافیک زیبا برای طراحی آن ها استفاده گردد.

طراحی سایت خدماتی تعمیرگاهی

خدمات تعمیرگاه دارای طیف وسیعی از تعمیرات را شامل شده و از خدمات تعمیر وسایل منزل گرفته تا تعمیر اتومبیل و وسایل نقلیه را شامل می شوند، با این سایت ها می توانید از بین تعمیرکاران مختلف، گزینه مورد نظر را انتخاب نموده و اقدام به ثبت درخواست برای تعمیر نمایید. مدیریت این سایت ها نیز باید در جهت رفع نیازهای کاربران در زمان مورد نظر در محل، تعمیرکار، متخصصین و سرویس کار های آموزش‌دیده و مناسب را اعزام نموده تا فرایندهای تعمیر را انجام دهد.

طراحی سایت خدمات منزل

در سالیان اخیر با توجه به مشغله های فراوان افراد، فرصت کافی برای رسیدگی به امور منزل را ندارند و اکثر افراد نیازمند بکارگیری کارگران خدماتی برای انجام امور منزل هستند. نظافت در منزل یا انجام امور پرستاری از جمله فعالیت هایی است که یک کارگر خدماتی برای منازل انجام می دهد. امروزه تیم های فعال در این زمینه نیازمند تبلیغات و معرفی خود به مشتریان هستند، وب سایت یکی از بهترین کانال ها برای ایجاد ارتباط گسترده بین کارفرمایان و فعالین در این حوزه می باشد. شرکت های فعال در زمینه خدمات منزل با سفارش طراحی سایت می توانند مشتریان فراوانی برای خود یافته و افزایش درآمد مجموعه خود را تجربه نمایند.

طراحی وب سایت خدمات مسافرتی

یکی از سایت های پر مخاطب که علاقه مندان بسیاری دارند، وب سایت خدمات مسافرتی است. شرکت های فعال در زمینه خدمات مسافرتی برای حضور فعال در اینترنت و پیشی گرفتن از رقبای خود نیازمند سفارش سایت خدماتی مسافرتی برای خود هستند، طراحی این سایت ها باید در جهت رفع نیاز کاربران و فراهم کردن رضایت خاطر آن ها صورت گیرد. بسیاری از گردشگران و مسافران برای بهره گیری از خدمات سفر آسان و بدون دغدغه نیازمند سفارش وب سایت های مسافرتی و گردشگری برای خود هستند.

طراحی سایت خدمات لوله کشی، جوشکاری و کارهای ساختمانی

برای بسیاری از فعالیت ها نیاز به بکار گیری افراد متخصص و با تجربه است، پیدا کردن این افراد همواره از دغدغه های مهم به حساب می آید. طراحی سایت و معرفی استادکاران و متخصصین حرفه های مختلف نظیر جوشکاری، لوله کشی و ... می تواند کمک فراوانی به افراد برای انجام هر چه بهتر بسیاری از امور نماید. در سایت های خدماتی حرفه ای نظیر جوشکاری و لوله کشی، متخصصین مورد نظر برای ارائه خدمات معرفی می شوند، حتی می توان هزینه های مربوط به خدمات را نیز از طریق وب سایت و فراهم کردن درگاه های پرداخت برای فعالیت های مختلف دریافت نمود.

طراحی سایت خدماتی اختصاصی

برای ساخت وب سایت خدماتی می توان از طرح های مختلفی استفاده کرد، با توجه به تاثیر ظاهر و گرافیک سایت در اثرگذاری بر روی کاربران، پیشنهاد می شود برای چنین سایت هایی از طرح های اختصاصی بهره برد. هر وب سایت طراحی شده برای خدمات مختلف باید ظاهر و گرافیک متناسب با آن خدمت را داشته باشد، به عنوان مثال طرح پیاده سازی شده برای سایت های تعمیرگاهی کاملا متفاوت از سایت های خدمات حقوقی و قضایی می باشد. در طراحی سایت های خدماتی علاوه از زیبایی و داشتن ظاهر متناسب باید کاربری آسان نیز برای سایت فراهم گردد.

بهره بردن از خدمات مراکز طراحی سایت معتبر، می تواند از فراهم نمودن طرح و ظاهر مناسب برای وب سایت خدماتی بسیار کمک کننده باشد، در تیم های مطرح طراحی سایت از گرافیست و طراح حرفه ای برای فراهم کردن طرح مناسب استفاده می شود.

امکانات وب سایت خدماتی

مجموعه امکانات را می توان در سایت های خدماتی جهت برآورده ساختن نیازهای کاربران طراحی و پیاده سازی نمود، برخی از مهم ترین امکانات در این وب سایت ها به شرح زیر است:

معرفی خدمات، هر وب سایت خدماتی باید به شکل مناسب خدمات هر مجموعه را شرح دهد. دادن اطلاعات کامل از خدمات به صورت متن، تصاویر و فیلم ها می تواند در آشنایی و ارائه هر چه بهتر خدمات کمک نماید.

قابلیت ارتباط با صاحبین وب سایت وجود داشته باشد، استفاده از قسمت هایی نظیر چت آنلاین و گفت و گوی آنلاین می تواند کمک کننده باشد.

قابلیت ثبت سفارشات در وب سایت های خدماتی وجود داشته باشد.

راه های ارتباطی و تماس با مرکز خدماتی باید به شکل مناسب درون سایت قرار گیرند.

قیمت ها و هزینه های خدمات مختلف به شکل مناسب درون سایت خدماتی قرار گیرد.

گالری تصاویر برای نمایش پروژه ها و نمونه کارهای شرکت خدماتی

پنل حرفه ای برای ادمین وب سایت خدماتی

...

شرکت های طراحی سایت باید توانایی پیاده سازی انواع امکانات درخواستی و سفارشی را برای انواع سایت های خدماتی داشته باشند.

قیمت طراحی سایت خدماتی

بسته به نوع وب سایت طراحی شده در زمینه های مختلف خدمات و امکاناتی که درون سایت برای استفاده کاربران تهیه و بارگذاری می گردد، هزینه و قیمت نهایی طراحی وب سایت تعیین می گردد. استفاده از قالب های آماده یا طراحی اختصاصی می تواند از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت نهایی باشد، برخی از مهم ترین فاکتورها در تعیین هزینه برای طراحی سایت خدماتی به شرح زیر می باشند:

نوع و کیفیت هاست، حجم، سرعت و امنیت هاست برای طراحی هر چه بهتر سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوع شرکت خدماتی و امکاناتی که برای طراحی سایت نیاز دارد.

استفاده از قالب آماده یا طراحی اختصاصی سایت

زبان برنامه نویسی و تکنولوژی بکار رفته برای طراحی سایت

خدمات پشتیبانی

بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت می تواند وب سایتی خدماتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای کاربران فراهم آورد.

سئو سایت خدماتی

پس از طراحی سایت، برای رونق و جذب کاربران جهت استفاده از خدمات وب سایت ها، نیاز به فرایند های سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. برای ارائه هر چه بهتر خدمات در وب سایت های خدماتی و معرفی گسترده فعالیت ها باید کاربران را از طریق موتورهای جست و جو به وب سایت هدایت نمود. این در حالی است که کاربران فراوانی نیز در موتورهای جست و جو اقدام به جست و جو و سرچ خدمات مورد نیاز برای خود می نمایند، از این رو داشتن رتبه مناسب در نتایج از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر قصد سفارش طراحی سایت خدماتی در مرکزی معتبر را دارید، از تیم طراح سایتی استفاده نمایید که خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت را نیز ارائه دهد. این امر شما را بهتر به اهدافتان از طراحی سایت خواهد رساند.

ویژگی های طراحی سایت خدماتی چگونه باشد؟

وب سایت کاربرپسند و فنی می تواند به صورت مناسب تری برای ارائه فعالیت های خدماتی بکار گرفته شود، در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های این سایت ها که باید توسط تیم طراح سایت مورد توجه قرار گیرند، معرفی می نماییم:

تولید محتوای مناسب برای سایت خدماتی، استفاده بهینه از تصاویر، تولید فیلم و محتوای تصویری مناسب و ... می تواند در جذب کاربران وب سایت های خدماتی موثر باشد.

وب سایت خدماتی موبایل فرندلی باشد، اکثر کاربران ورودی به وب سایت ها از طریق موبایل و دستگاه های مشابه استفاده می کنند، بنابراین باید سایت برای تناسب داشتن با اندازه های موبایل و ... به خوبی طراحی شده باشد.

سرعت بارگذاری بالای صفحات سایت، سایت های کند مورد رغبت کاربران قرار نگرفته و کاربر بدون استفاده از خدمات سایت، آن را ترک خواهد نمود.

کاربر پسند بودن در کنار کارایی ساده و آسان وب سایت، کاربران باید به راحتی بتوانند از خدمات وب سایت استفاده نمایند.

استفاده از طرح های اختصاصی و مناسب برای هر خدمت، داشتن ظاهری مناسب برای وب سایت خدماتی می تواند در جذب کاربران برای استفاده از خدمات سایت تاثیرگذار باشد، برای این امر تیم های طراح سایت از گرافیست حرفه ای برای ایجاد طرح مناسب استفاده می کنند.

ارائه خدمات پشتیبانی و فنی قوی برای رفع مشکلات و خطاهای احتمالی

برای فراهم کردن ویژگی های مناسب جهت وب سایت خدماتی مورد نظر، باید از خدمات تیم های طراح سایت حرفه ای بهره گرفت.

بهترین شرکت برای طراحی سایت خدماتی

اگر در زمینه شرکت های خدماتی فعالیت می نمایید، برای طراحی سایت باید شرکتی معتبر در این زمینه را بیابید، توجه به سطح نمونه کارها و رزومه شرکت می تواند در انتخاب صحیح تر شرکت طراح سایت شما را یاری دهد. مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی سایت، آماده ارائه طراحی سایت برای شرکت های خدماتی مختلف می باشد. در این مجموعه با کیفیت ترین وب سایت ها با قیمت مناسب برای کارفرمایان تهیه و بارگذاری می شود.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ