طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

0   نظر

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات با فراهم کردن فضای تعاملی بین فعالین در حوزه چاپ و نشر و مخاطبین این حوزه، توسعه کسب و کار را فراهم می کند. اغلب فعالین در این حوزه نظیر ناشران، چاپخانه ها و ... و هر دفتر انتشاراتی امروزه برای ارائه خدمات خود در بستر اینترنت نیازمند بکار گیری وب سایت های مناسب می باشند، طراحی وب سایت انتشارات در بازاریابی به فعالین حوزه نشر و چاپ کمک فراوانی می نماید، بنابراین اگر در این حوزه فعالیت می نمایید با سفارش طراحی سایت، در رقابت با رقبای خود عقب نمایید.

طراحی سایت انتشارات با توجه به افزایش استفاده کنندگان از فضای وب و اینترنت امری لازم و ضروری است. وب سایت انتشاراتی قابلیت تبلیغاتی و خدماتی دارد، تبلیغات با استفاده از وب سایت برای انتشارات می تواند جایگزینی مناسب برای روش های کاغذی و پر هزینه ای نظیر بیلبورد و ... گردد. همچنین ثبت سفارشات و ارائه انواع خدمات انتشارات را می توان با راه اندازی وب سایت برای مشتریان فراهم نمود و از طراحی سایت برای این مجموعه ها بهره برد.

طراحی وب سایت انتشارات

طراحی وب سایت برای انتشارات می تواند گروه های مختلفی را از مزایای آن بهره مند سازد، نویسندگان، مولفان، پژوهشگران، فعالین حوزه چاپ و نشر و خریداران محصولات چاپی و انتشاراتی از جمله گروه هایی هستند که می توانند از وب سایت های این چنینی بهره گیرند. با طراحی سایت برای انتشارات توسط مجموعه های مختلف می توان طیف انبوهی از مخاطبان را به وب سایت شما هدایت کرد و از آن برای رونق و نشر حداکثری اطلاعات استفاده کرد.

انتشار کتاب، مجلات، مقالات و ... با استفاده از سایت های انتشاراتی امکان پذیر است، قطعا ارائه خدمات آنلاین در نشر هر چه بهتر این محصولات بسیار کمک کننده است. فروش محصولات نشر نظیر کتاب ها، مجلات، کتاب به صورت فایل پی دی اف، مقالات و نسخه های چاپی نیز در سایت های انتشاراتی قابلیت پیاده سازی دارد، در صورت سفارش کارفرما باید طراح سایت باید به شکل مناسب این خدمت را طراحی و پیاده سازی نماید.

ساخت وب سایت انتشارات

وب سایت های انتشارات علاوه بر فراهم نمودن خرید های اینترنتی و سهولت دسترسی افراد به محصولات حوزه نشر و چاپ، می تواند در ایجاد ارتباط مناسب با خوانندگان محصولات حوزه نشر نیز سودمند باشد. کاربران سایت می توانند اقدام به اعلام نظرات خود در مورد محصولات مختلف نمایند و به ناشران در نظر سنجی های لازم کمک نمایند. علاوه بر نظر سنجی قرار دادن قسمت هایی نظیر گفت و گوی آنلاین و چت آنلاین نیز در این مورد بسیار سودمند است.

طراحی سایت انتشارات باید متناسب با نیاز کاربران صورت گیرد، به عنوان مثال انتشار قسمت هایی به صورت خلاصه شده از کتاب می تواند در انتخاب و خرید محصولات مختلف افراد را یاری دهد، این امر در انتخاب دقیق محصول، کاربر را یاری می دهد. همچنین در این سایت ها می توان به معرفی نویسندگان و بسیاری دیگر از امکانات پرداخت که برای کاربران جهت پیدا کردن محصولات دلخواه کمک فراوانی می نماید.

طراحی وب سایت انتشارات برای فروش کتاب

یکی از امکانات مهم در وب سایت های انتشارات، قابلیت فروش آنلاین و فراهم کردن فروشگاه اینترنتی برای فروش کتاب، مجله و ... است. در این سایت ها شما براحتی می توانید کتاب های تالیفی، ترجمه شده و ... را با ذکر مشخصات و قیمت مناسب برای خریداران عرضه نموده و بدین ترتیب فروش آنلاین کتاب و محصولات دیگر انتشارات را فراهم آورید. در مورد طراحی فروشگاهی انتشارات، باید تمامی شرایط مورد نیاز برای فروشگاه های اینترنتی فراهم گردد، درگاه های پرداخت، سبد خرید، قابلیت اعمال تخفیفات، جشنواره ها و ... باید بخوبی درون سایت های فروشگاهی انتشاراتی فراهم گردد.

فراهم شدن فروشگاه اینترنتی قابلیت فروش کتاب، مجله و ... را علاوه بر ایران، در خارج از کشور نیز فراهم می نماید، برای عرضه بین المللی محصولات باید سایت به زبان های دیگر نیز طراحی شده باشد تا کاربران در کشورهای دیگر نیز بتوانند از محصولات وب سایت شما بهره گیرند. از محصولات خاصی که در فروشگاه های اینترنتی انتشاراتی قابلیت فروش دارند، می توان به فایل های صوتی، کتاب های پی دی اف، مقالات، جزوات و کتاب ها اشاره نمود.

وب و سئو - طراحی سایت انتشارات

برای طراحی فروشگاهی سایت انتشارات باید از خدمات معتبر طراحی سایت که در زمینه فروشگاهی فعالیت می کنند، بهره گیرید.

ساخت سایت انتشارات با گرافیک مناسب

سایت طراحی شده در حوزه نشر بایستی با دقت بالا طراحی شده و دارای گرافیک مناسب باشد، با توجه به موضوع وب سایت و نوع کاربران ورودی به این وب سایت ها، گرافیک مناسب داشتن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. در وب سایت نشر باید تمامی معیارهای گرافیکی، نوع متن و تصاویر مناسب، رنگ بندی مناسب و ... به شکل مناسبی طراحی و پیاده سازی گردد. تیم های تخصصی طراح سایت برای این امر از گرافیست حرفه ای بهره می گیرند، طراحی گرافیکی وب سایت اثرات به مراتب بیشتری بر روی کاربران دارد.

مزایای طراحی سایت انتشارات

داشتن وب سایت برای انتشارات و مجموعه های چاپی دارای مزایای فراوانی است، برخی از مهم ترین مزایای طراحی وب سایت برای این مجموعه ها به شرح زیر است:

فروش گسترده محصولات در سراسر کشور، افراد براحتی در سراسر کشور می توانند به وب سایت انتشارات متصل شده و اقدام به خریداری محصولات مورد نظر برای خود نمایند. وب سایت محدودیت جغرافیایی برای استفاده نداشته و امکان بهره گیری از آخرین محصولات نشر را برای همه ی افراد فراهم می کند.

تبلیغات و برند سازی، با استفاده از طراحی سایت می توان تبلیغات و برندینگ را به بهترین صورت ممکن انجام داد، این در حالی است که روش های دیگر نظیر تبلیغات کاغذی، بیلبورد و ... کارایی وب سایت را ندارد.

فراهم شدن ارتباط دوسویه با کاربران، از طریق وب سایت می توان به صورت مستقیم بین کاربران و صاحبین انتشارات ارتباط برقرار کرد و از نظرات و مشاوره های آن ها بهره برد.

فراهم شدم فروش بدون واسطه محصولات نشر و چاپ، با حذف واسطه ها از طریق طراحی سایت، هزینه تمام شده برای خریداران کاهش پیدا می کند.

فروش محصولات مختلف انتشارات بدون محدودیت های زمانی و مکانی، فروش بیشتر محصولات انتشارات بدین طریق فراهم می شود.

افزایش کارایی و راندمان مجموعه های نشر و کاهش خطاهای انسانی برای ارائه خدمات به مشتریان

مزایای ارائه شده برای طراحی سایت انتشارات بسیار بیشتر از موارد فوق است، اگر در زمینه انتشارات فعالیت می نمایید با سفارش طراحی سایت انتشارات از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.

امکانات وب سایت انتشارات

امکانات در نظر گرفته برای طراحی سایت انتشارات باید در جهت رفع نیازهای کاربران باشد، مجموعه امکاناتی را متناسب با نیاز کارفرمایان می توان در این سایت ها طراحی و پیاده سازی نمود که به شرح زیر می باشند:

معرفی محصولات، انواع محصولات انتشار پیدا کرده در سایت نظیر کتاب ها، مقالات و ... باید به صورت دقیق برای کاربران معرفی گردد تا کاربران به راحتی بتوانند اقدام به سفارش محصول مورد نظر برای خود نمایند، دسته بندی محصولات می تواند در انتخاب بهتر محصولات کمک فراوانی نماید. قرار دادن قسمت هایی نظیر جدیدترین، پر فروش ترین و ... در سایت های انتشاراتی بسیار سودمند است.

فروشگاه آنلاین، یکی از مهم ترین امکانات وب سایت های انتشاراتی، قابلیت فروش آنلاین است. بدین ترتیب از طریق وب سایت انتشارات اقدام به فروش انواع کتاب ها، محصولات چاپی و ... نمود.

نتشار خلاصه ای از محصولات انتشاراتی درون سایت، قرار دادن قسمتی از محصول درون سایت برای مطالعه کاربر و فراهم کردن انتخاب دقیق بسیار سودمند است.

معرفی نویسندگان، درون سایت انتشارات می توان اطلاعاتی در مورد نویسندگان، بیوگرافی و محصولات آن ها قرار داد.

معرفی مراکز پخش و فروش برای فروش حضوری محصولات انتشارات

جست و جوی پیشرفته، در این قسمت می توانید با فیلترهای مناسب نظیر نام کتاب یا نویسنده، ژانر کتاب، قیمت و ... اقدام به جست و جوی محصول مورد نظر برای خود نمایید.

معرفی و دادن اطلاعات در مورد کتاب های در حال چاپ و بسیاری دیگر از اطلاعات در مورد کتاب ها

درباره ما و تماس با ما، در این قسمت می توان رزومه انتشارات و اطلاعات تماس و آدرس انتشارات را به شکل مناسب طراحی و پیاده سازی نمود.

پرسش و پاسخ، چت آنلاین، با فراهم کردن امکانات تعاملی با کاربران می توان در جهت پاسخ به سوال های کاربران گام برداشت.

چند زبانه بودن، با توجه به علاقه مندی و کارایی محتوای انتشاراتی در فضای بین المللی، چند زبانه بودن وب سایت برای جذب کاربران خارج از کشور بسیار سودمند است.

...

امکانات در نظر گرفته شده در وب سایت های انتشارات بسیار کاربردی بوده و می توان امکانات دیگر سفارشی را نیز متناسب با سفارش کارفرما به صورت کاملا اختصاصی طراحی و پیاده سازی نمود.

قیمت طراحی وب سایت انتشارات

براساس امکانات تعبیه شده در سایت انتشارات، قیمت نهایی طراحی سایت تعیین می گردد، طبیعتا قرار دادن امکانات فروشگاهی، هزینه بالاتری را برای طراحی وب سایت نیاز دارد. نوع زبان برنامه نویسی بکار رفته برای طراحی سایت، استفاده از قالب های آماده یا طراحی اختصاصی، نوع دامنه و هاست، زمان تهیه و بارگذاری وب سایت نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه نهایی برای تولید وب سایت می باشد. مراکز مختلف طراح سایت تعرفه های مختلفی را برای طراحی سایت ارائه می دهند، شما سعی نمایید از خدمات مرکزی استفاده نمایید که بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم نماید.

طراحی سایت یکی از کم هزینه ترین روش ها برای افزایش بهره وری و رونق کسب و کار در فضای کسب و کار امروزی است، هزینه طراحی سایت ناچیز بوده و اثرات به مراتب بلند مدت و همیشگی را برای کسب و کار شما فراهم می کند. در مجموعه وب و سئو سایت های انتشارات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مخاطبان طراحی و پیاده سازی می گردند.

سئو سایت انتشارات

سئو سایت یکی از مهم ترین فرایندها برای جذب کاربران از طریق موتورهای جست و جو می باشد، برای سئو باید از خدمات سئوکار حرفه ای بهره برد. کسانی که در گوگل به دنبال محصولات انتشاراتی مورد نظر برای خود هستند، بسیار بالا است، بنابراین با سئو و بهینه سازی وب سایت می توان به صحیح ترین صورت ممکن اقدام به جذب این کاربران از طریق موتورهای جست و جو پرداخت. با سئو موضوعاتی نظیر نام کتاب ها، مقالات و ... در این حوزه بخوبی می توان به جذب کاربران از طریق موتورهای جست و جو نمود.

با جست و جوی کاربران برای نام کتاب، مقاله و ... اگر وب سایت شما در نتایج بالای گوگل باشد، کاربر وارد وب سایت شما می گردد. این امر ترافیک بالاتر و افزایش فروش وب سایت را در پی خواهد داشت. در مجموعه وب و سئو به صورت کاملا تخصصی فرایند سئو و بهینه سازی انواع وب سایت انتشارات صورت می گیرد.

در طراحی سایت انتشارات باید به چه ویژگی هایی توجه شود؟

برای ارائه خدمات با کیفیت به کاربران باید تمامی نکات فنی و کیفی در طراحی سایت انتشارات در نظر گرفته شود، برخی از ویژگی های مهمی که طراح سایت باید در طراحی این چنین سایت هایی در نظر بگیرد به شرح زیر است:

تولید محتوای مناسب، محتوای قرار داده شده در وب سایت انتشاراتی باید متناسب با این نوع سایت ها باشد، تولید تصاویر و فیلم های آموزشی و ... در فراهم کردن محتوای مناسب بسیار تاثیرگذار است.

سایت باید به صورت ریسپانسیو باشد، عدم متناسب بودن سایت با موبایل و ... باعث عدم استفاده کاربران از وب سایت می گردد.

کاربری سایت ساده و کارآمد باشد.

سرعت بارگذاری صفحات سایت مناسب باشد، وب سایت های سریع کارایی و مقبولیت بیشتری در نزد کاربران دارند.

نکات امنیتی در سایت رعایت گردد، در وب سایت های انتشاراتی که فروش آنلاین دارند این امر از اهمیت بالاتری برخوردار است.

خدمات پشتیبانی فنی برای رفع خطاهای احتمالی ارائه گردند.

...

با رعایت تمامی ویژگی های فنی مورد نظر می توان وب سایتی کاربر پسند و حرفه ای را برای استفاده کاربران طراحی و پیاده سازی نمود.

در مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی انواع وب سایت ها، بخصوص سایت های حوزه نشر و چاپ، آمادگی ارائه خدمات طراحی سایت با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت را دارد، ارائه خدمات پشتیبانی و سئو و بهینه سازی وب سایت از مزایای این مجموعه می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ