طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها

طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها

طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها

0   نظر

طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها

طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها در ایجاد ارتباط مناسب بین بیماران و کادر درمان و کاهش مراجعات حضوری بسیار موثر می باشد. مخاطبان وب سایت های طراحی شده برای آزمایشگاه ها، پزشکان متخصص، بیماران و کادر درمان آزمایشگاه ها هستند، بنابراین طراحی سایت آزمایشگاهی باید متناسب با مخاطبان خود انجام گیرد.

طراحی سایت آزمایشگاهی دارای مزایای فراوانی برای آزمایشگاه ها و بیماران می باشد، از مزایای این نوع سایت ها می توان به کاهش هزینه ها برای رفت و آمد ها، عدم نیاز به چاپ نتایج آزمایش، امکان پیگیری آنلاین نتایج و ... اشاره کرد. برای رسیدن به اهداف مورد نظر از سفارش طراحی سایت برای آزمایشگاه ها باید از خدمات مراکز معتبر در زمینه طراحی سایت بهره برد. مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی وب سایت آزمایشگاهی را طراحی و پیاده سازی می نماید.

طراحی سایت آزمایشگاهی

طراحی وب سایت آزمایشگاهی با توجه ورود آزمایشگاه های مطرح به این عرصه، از اهمیت بالایی برخوردار است، اکثر آزمایشگاه های مدرن امروزی از وب سایت های مناسب برای ارائه خدمات به بیماران بهره می گیرند. مهم ترین فایده وب سایت برای آزمایشگاه ها، ایجاد ارتباط دو سویه بین پزشکان و بیماران بوده که بررسی وضعیت بیمار به صورت دقیق و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

در روش های قدیمی باید شما یک بار به آزمایشگاه مراجعه نمایید، سپس در زمان دیگری برای دریافت پاسخ آزمایش مراجعه نمایید. این امر می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد، این در حالی است که دریافت پاسخ آزمایش از طریق وب سایت طراحی شده نیاز شما برای مراجعه مجدد به آزمایشگاه را برطرف می کند. از این رو طراحی سایت آزمایشگاهی در کنار امکاناتی که برای بیماران برای بهره گیری بهتر از خدمات آزمایشگاهی می کند، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه بیماران برای بهره گیری از خدمات آزمایشگاهی می شود.

طراحی وب سایت آزمایشگاهی و نوبت دهی آنلاین

یکی از دغدغه های بیماران برای رجوع به آزمایشگاه ها، دریافت نوبت در زمان دلخواه است، با طراحی وب سایت آزمایشگاهی تا حدود زیادی این دغدغه رفع شده است. در روش های قدیمی باید به صورت حضوری برای دریافت نوبت آزمایش های مختلف مراجعه می شد، این امر زمان زیادی را از افراد می گرفت و نارضایتی بیماران و بی نظمی در آزمایشگاه ها را ایجاد می کرد، اما گذشت زمان و پیشرفت های ایجاد شده باعث فراهم شدن روش های جدید و مدرن امروزی برای نوبت دهی شده است که یکی از آن ها نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاهی است.

افراد براحتی با مراجعه به وب سایت طراحی شده برای آزمایشگاه می توانند نوبت دلخواه خود را در تاریخ و زمان مناسب رزرو اینترنتی نمایند، این امر تماس های غیر ضروری برای دریافت نوبت را از بین برده و رضایت بیشتر بیماران و مسئولان آزمایشگاه ها را در پی دارد. انواع آزمایشگاه ها اعم از آزمایشگاه های طبی، پاتولوژی، ژنتیک (ایمونولوژی، انگل‌شناسی، بیوشیمی، هماتولوژی، بافت‌شناسی و ... )، پاتوبیولوژی، تحقیقاتی و پژوهشی و ... با طراحی وب سایت حرفه ای قادر به راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین برای خود هستند.

ساخت وب سایت آزمایشگاه برای مدیریت آنلاین خدمات

ساخت وب سایت برای آزمایشگاه ها می تواند در مدیریت خدمات بسیار سودمند باشد. با توجه به افزایش مراجعات به آزمایشگاه ها برای انواع نمونه گیری ها و ازدحام افراد در آزمایشگاه برای دریافت خدمات، مدیریت فرایندها در آزمایشگاه پیچیده تر شده و بهره نبردن از فناوری های روز می تواند باعث نارضایتی بیماران و ندادن خدمات مطلوب به آن ها شود. بسیاری از فرایندهای مربوط به آزمایشگاه را می توان به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام داد، بدین طریق می توان برای بهینه کردن خدمات ارائه شده آن ها برنامه ریزی نمود.

به عنوان مثال می توان فرایند مشاهده نتایج آزمایشگاهی را به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت انجام داد، در این صورت نیاز به مراجعه حضوری افراد به آزمایشگاه ها کاهش می یابد. همچنین مشاهده آنلاین نتایج برای پزشکان نیز امکان پذیر شده و بررسی دقیق تر و سریعتر نتایج برای افراد فراهم می شود. علاوه بر این موارد بهره بردن از سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین نوبت، پرداخت های آنلاین، استخدام ها، اطلاعیه ها و ... می تواند در مدیریت هر چه بهتر خدمات در آزمایشگاه بسیار کمک کننده باشد.

وب و سئو - طراحی سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه ها

برای ارائه خدمات آزمایشگاهی جهت بهینه کردن مدیریت آزمایشگاه، نیاز به خدمات طراحی سایت حرفه ای است، در واقع تیم طراح سایت باید توانایی اتوماسیون و پیاده سازی فرایندهای مختلف جاری در آزمایشگاه را به صورت آنلاین داشته باشد. از این رو بهره بردن از خدمات مراکز معتبر در این زمینه برای کارفرمایان از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی وب سایت آزمایشگاه برای مشاوره آنلاین

امروزه بسیاری از افراد به دنبال پاسخی مناسب برای سوال های پزشکی و آزمایشگاهی خود هستند، با طراحی سایت و فراهم کردن امکانات آنلاین برای مشاوره پزشکی نظیر چت آنلاین، تماس های صوتی و ... می توان ارتباط دوسویه بین بیمار با پزشکان متخصص را برقرار نمود. قابلیت ارسال و دریافت مدارک پزشکی شرایط مناسب را برای مشاوره های پزشکی فراهم می نماید. با مشاوره آنلاین می توانید قبل از حضور بیمار در آزمایشگاه نیز راهنمایی های لازم را به او انجام دهید.

فرض نمایید قصد انجام آزمایش خاصی را دارید و بایستی نکات خاصی را رعایت نمایید، به عنوان مثال از مصرف مواد غذایی خاص اجتناب نمایید، در این صورت مشاوره آنلاین به شما اطلاعات مناسبی داده و برای رسیدن به بهترین نتایج آزمایشگاهی شما را یاری می دهد. مشاوره های آنلاین برای وب سایت آزمایشگاهی را می توان به صورت رایگان یا پولی انجام داد، این مورد و تعبیه شدن آن در وب سایت بسته به نظر کارفرما دارد. تیم طراح سایت باید امکانات لازم را برای فراهم کردن مشاوره آنلاین برای آزمایشگاه به شکل مناسب پیاده سازی نماید.

مزایای طراحی سایت آزمایشگاهی

طراحی حرفه ای وب سایت برای آزمایشگاه ها دارای مزایای فراوانی برای بیماران و مسئولان آزمایشگاه دارد، برخی از مهم ترین مزایای ساخت وب سایت آزمایشگاهی به شرح زیر می باشد:

با طراحی سایت برای آزمایشگاه، نیاز به مراجعات حضوری به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند، از این رو در زمان بکار رفته برای افراد صرفه جویی شده و مدیریت بهتر آزمایشگاه نیز فراهم می گردد.

تبلیغات به شکل ارزان و موثر، با وب سایت می توان سطح کیفی آزمایشگاه و خدمات آن، سطح علمی پرسنل و ... را برای کاربران شرح داد و بدین طریق آن ها را متمایل به استفاده از خدمات وب سایت نمود.

فراهم شدن امکانات آنلاین نظیر نوبت دهی و جواب دهی آنلاین، مشاوره های غیر حضوری و آنلاین، استخدام و ...

امکان بایگانی شدن اطلاعات آزمایشگاهی و چاپ آن ها در هر زمان دلخواه

افزایش اعتبار آزمایشگاه به واسطه طراحی سایت، با داشتن وب سایت و ورود کاربران به آن، افراد در بهره گیری از خدمات آزمایشگاه مورد نظر اطمینان بیشتری خواهند داشت.

افزایش درامد آزمایشگاه بواسطه شناخته شدن و رجوع بیشتر بیماران به آزمایشگاه از طریق طراحی وب سایت

...

با سفارش طراحی سایت آزمایشگاهی در مرکزی معتبر قادر به بهره مندی از تمامی مزایای فوق هستید، وب و سئو به صورت تخصصی فرایندهای طراحی سایت آزمایشگاهی را انجام می دهد.

امکانات وب سایت آزمایشگاهی

امکانات در نظر گرفته شده در وب سایت های آزمایشگاهی باید در جهت رفع نیاز های بیماران و مسئولان آزمایشگاه باشد، با این وجود می توان امکانات کاملا سفارشی را نیز متناسب با سفارش کارفرما درون این سایت ها پیاده سازی نمود که تیم طراح سایت باید به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده سازی این امکانات را انجام دهد. برخی از مهم ترین امکانات وب سایت آزمایشگاهی به شرح زیر است:

نوبت دهی و جواب دهی آنلاین

درخواست خونگیری در منزل، برخی از افراد قصد مراجعه حضوری برای انجام آزمایش ها را ندارند، یا در مورد برخی از بیماران توانایی حضور در واحد آزمایشگاهی را ندارند، از طریق درخواست خونگیری در منزل در صورتی که واحد آزمایشگاهی امکانات مورد نیاز برای این بخش را تهیه کرده باشد، نیاز این افراد برطرف می گردد.

معرفی خدمات آزمایشگاه، کلیه آزمایش های قابل انجام در آزمایشگاه و روش های انجام آن ها باید درون سایت معرفی گردند. برخی از آزمایشگاه ها خدمات خاص را برای بیماران ارائه می دهند، معرفی این خدمات درون سایت کمک فراوانی به بیماران می نماید.

مشاوره های آنلاین، قابلیت هایی نظیر چت آنلاین و استفاده از تماس های صوتی یا ویدئو کنفرانس ها و ... می تواند در فراهم کردن این امکان تاثیر داشته باشد.

معرفی پرسنل و مدیران آزمایشگاه، قرار دادن رزومه و سطح عملی پرسنل به بیماران جهت انتخاب آزمایشگاه برای نمونه گیری کمک می نماید.

مقالات و اخبار، در این قسمت می توان به ارائه مطالب آزمایشگاهی به صورت اخبار یا مقالات نمود که در اطلاع رسانی ها و آموزش های پزشکی، آزمایشگاهی برای افراد مفید است.

پرداخت آنلاین، ارائه خدمات به صورت آنلاین نیازمند بکارگیری روش های پرداخت آنلاین درون سایت است. در این صورت باید شرایط درگاه های پرداخت، نکات امنیتی و ... برای سایت فراهم گردد.

بخش استخدام، برای جذب نیروی انسانی از طریق وب سایت در زمان های نیاز آزمایشگاه به نیروی کار

طرف های قرارداد با آزمایشگاه، این امر برای بهره مندی از خدمات بیمه ای و سازمانی برای بیماران بسیار سودمند است.

ایجاد پرونده الکترونیکی و سوابق آزمایشگاهی، در این قسمت می توان لیست آزمایش های انجام شده برای هر فرد را به صورت بانک اطلاعاتی ذخیره یا نمایش داد. دسته بندی آزمایش ها براساس نوع بیماری و قابلیت جست و جو براساس کد و نام آزمایش در این قسمت بسیار کمک کننده می باشد.

درباره ما و تماس با ما، در صفحه درباره ما باید اطلاعات کاملی از تاریخچه و سابقه آزمایشگاه، اهداف، گواهینامه ها و افتخارات و ... برای جلب نظر بیماران قرار داده شود. همچنین اطلاعات تماس و راه های ارتباطی باید به شکل ویژه و مناسب برای بهره گیری بیماران درون سایت تعبیه گردند.

نظر سنجی، قرار گرفتن نظرات مثبت کاربران در وب سایت باعث ترغیب افراد دیگر در استفاده از خدمات آزمایشگاه می شود.

...

نحوه طراحی امکانات برای استفاده افراد باید در کنار شیک و زیبا بودن طراحی، کاربری آسان داشته باشند تا همه افراد با سطح مختلف از دانش بکارگیری و استفاده از خدمات اینترنت و وب سایت ها بتوانند از چنین امکاناتی بهره گیرند.

چگونه با طراحی سایت آزمایشگاهی بتوانیم از طریق موتورهای جست و جو، ورودی مناسب برای وب سایت بگیریم؟

برای قرار گرفتن وب سایت شما در نتایج بالای موتورهای جست و جو نظیر گوگل، نیاز به استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد، می توان با سئو کلمات مرتبط با نام آزمایش های پر مخاطب درون موتور جست و جو، افراد بسیار زیادی را به استفاده از خدمات آزمایشگاهی یک واحد خاص هدایت نموده و بدین ترتیب به رشد و رونق آن مجموعه کمک نمود.

برای سئو و بهیه سازی وب سایت آزمایشگاهی از خدمات مجموعه های دارای سابقه نظیر وب و سئو بهره بگیرید.

طراحی سایت آزمایشگاهی با ویژگی های مناسب

وب سایت آزمایشگاه باید از لحاظ فنی و محتوایی به صورت مناسب برای این صنف طراحی گردد، برخی از ویژگی های مهم که طراح سایت باید به آن توجه نماید به شرح زیر است:

موبایل فرندلی و ریسپانسیو بودن وب سایت، برای سازگاری وب سایت با دستگاه های مختلف در هنگام بارگذاری و استفاده از وب سایت

سرعت سایت، زمان بارگذاری و لود شدن وب سایت باید زیر 3 ثانیه باشد، این امر در سهولت استفاده کاربران از سایت کمک فراوانی می نماید.

تولید محتوای مناسب، وب سایت آزمایشگاهی با سلامت افراد درگیر بوده، بنابراین تولید محتوای مناسب برای این سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

سهولت کاربری و کاربرپسند بودن وب سایت

گرافیک و ظاهر زیبا و کاربر پسند براساس موضوع وب سایت آزمایشگاهی

رعایت نکات امنیتی و دریافت گواهینامه های ssl و ...

رائه خدمات پشتیبانی مناسب برای رفع خطاها و مشکلات احتمالی

...

تنها استفاده از خدمات مراکز معتبر طراحی سایت می تواند ویژگی های مناسب را برای وب سایت فراهم آورد. در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی فرایند طراحی و پیاده سازی وب سایت های آزمایشگاهی برای کارفرمایان با قیمت مناسب انجام می گیرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ