طراحی سایت کارخانه ای، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه ای، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه ای، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

0   نظر

طراحی سایت کارخانه ای، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانه ای با بهترین کیفیت ممکن در مجموعه وب و سئو انجام می شود، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات متناسب با امکانات در نظر گرفته شده و نوع طراحی تعیین می گردد. اکثر شرکت ها، صنایع و مراکز تولیدی نیازمند بهره گیری از وب سایت های مناسب بوده و امروزه تقریبا تمامی کارخانجات مهم از وب سایت های قوی برای این امر استفاده می کنند. صاحبین کارخانجات می توانند علاوه بر معرفی خود و محصولات مورد نظر، از طریق وب سایت اقدام به ارائه خدمات آنلاین نظیر ثبت سفارش و فرایندهای مربوط به کارگران و ... نمایند.

سفارش طراحی سایت برای کارخانه ها بسیار مهم است، زیرا از این طریق می توان مشتریان و مخاطبان هدف را به شکل هدفمند به خرید و استفاده از محصولات کارخانه ها ترغیب نمود، بنابراین طراحی سایت برای کارخانجات می تواند رونق و توسعه کارخانه را در پی داشته باشد.

طراحی سایت کارخانه ای

اگر امروزه کارخانه ای از مزایای طراحی سایت برای خود بهره نبرد، عملا از رقبای خود عقب خواهد ماند و نمی تواند در بازارهای داخلی و خارجی مشتریان هدف را به سمت خدمات و محصولات مجموعه خود هدایت نماید، کارخانجات می توانند انواع محصولات خود را از طریق وب سایت به فروش برسانند، این امر به دو صورت قابل انجام است یا از طریق ثبت سفارش آنلاین و درج اطلاعات تماس، یا فراهم کردن امکانات فروشگاهی بنا به درخواست کارفرما که بایستی توسط طراح سایت طراحی و پیاده سازی گردد.

معرفی کارخانه و محصولات آن و قرار دادن مناسب راه های ارتباطی در وب سایت از مهم ترین مواردی است که باید در هنگام طراحی سایت کارخانه به آن توجه گردد. امروزه اکثر کارخانجات بزرگ و کوچک از وب سایت برای ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریان بهره گرفته اند، این امر در مورد کارخانجاتی که اقدام به ارائه محصولات و خدمات به خارج از کشور و بازار بین المللی می نمایند از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا برای موفقیت در این بازار ها باید به شکل مناسبی تبلیغات و معرفی شدن کارخانه ها صورت گیرد.

برخی از کارخانجات نیز از وب سایت های قدیمی برای خود بهره می گیرند که بایستی برای حضور موثرتر آن ها در بازار از باز طراحی وب سایت توسط تیمی متخصص بهره گیرند. دقت داشته باشید که بسیاری از افراد به دنبال یافتن اطلاعات مناسب از سابقه، تاریخچه شرکت و کارخانه، نمونه کارها و نظرات سایر کاربران و ... هستند که بواسطه طراحی وب سایت این امر برای کارخانجات فراهم می گردد.

قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

این نوع وب سایت ها بنا به امکاناتی که دارند، تعیین قیمت می شوند. برای طراحی وب سایت کارخانجات، باید نوع هاست، زبان برنامه نویسی، نوع قالب ( اختصاصی یا آماده بودن )، مدت زمان آماده سازی و ... را در نظر گرفت. یکی از مواردی که در وب سایت های کارخانجات باید در نظر گرفته شود، چند زبانه بودن وب سایت است. طراحی سایت چند زبانه برای حضور فعال کارخانه در بازارهای بین المللی امری لازم است، از این رو باید هزینه های مربوط به طراحی چند زبانه وب سایت را نیز در نظر بگیرید.

بهره بردن از خدمات تیم های طراحی سایت حرفه ای می تواند با قیمت مناسب، وب سایتی شیک و کاربر پسند را برای مخاطبان فراهم آورد. از دیگر مواردی که در تخمین قیمت طراحی وب سایت موثر است می توان روندهای تکمیلی نظیر پشتیبانی سایت وخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است که باید در تعیین هزینه ها به آن ها نیز توجه نمود.

وب و سئو - طراحی سایت کارخانه ای، قیمت طراحی وب سایت کارخانجات

طراحی حرفه ای وب سایت می تواند شما را به اهدافتان از سفارش سایت برساند، بایستی درون سایت های مربوط به کارخانجات از تصاویر با کیفیت استفاده گردد و بخوبی انواع محصولات معرفی گردند. طراحی با ظاهر اختصاصی برای سایت های کارخانجات مناسب تر است، برای این امر بایستی تیم های طراحی سایت از گرافیست های حرفه ای بهره گیرند.

طراحی وب سایت کارخانه چه مزایایی دارد؟

صنف کارخانجات همانند سایر صنوف قادر به استفاده از طراحی وب سایت برای رونق و توسعه فعالیت خود هستند، برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای کارخانه ها به شرح زیر می باشد؟

معرفی محصولات به طیف وسیعی از مخاطبان، وب سایت قابلیت دسترس از هر مکان و در هر زمانی را دارد، بنابراین افراد بسیاری از طریق آن با محصولات کارخانجات آشنا شده و می توان مشتریان محصولات کارخانه را افزایش داد.

برندسازی برای کارخانه، یکی از بروزترین روش ها برای تبلیغات و برندسازی استفاده از طراحی سایت است، این در حالی است که روش های قدیمی نظیر تبلیغات کاغذی و ... دیگر کارایی و اثر بخشی وب سایت را ندارند.

امکان حضور و تبلیغات در بازارهای بین المللی، اگر کارخانه ای قصد حضور در بازارهای بین المللی را دارد باید از خدمات طراحی وب سایت برای خود استفاده نماید.

استخدام و اتوماسیون، امکان ارائه خدمات نظیر استخدام ها، ارائه فیش های حقوقی و ... از طریق وب سایت

فروش آنلاین، فراهم شدن فروش آنلاین در مورد کارخانجاتی که محصولات خود را از طریق وب سایت برای کاربران عرضه می کنند.

وب سایت کارخانه می تواند ارتباط دوسویه بین مخاطبین و مدیران کارخانه را فراهم نمود که این امر می تواند به رفع نقص ها و کاستی ها در کارخانجات کمک فراوانی نماید.

با طراحی سایت برای کارخانجات دیگر محدودیت های زمانی و مکانی برای ارائه خدمات از بین می روند. از این رو طراحی سایت می تواند به افزایش راندمان و بهره وری این مجموعه ها کمک فراوانی نماید.

...

تنها با استفاده از طراحی حرفه ای سایت می توان مزایای پر شمار آن را برای کارخانجات میسر نمود، برای این امر بایستی کارفرمایان نیازهای خود را به تیم های طراح تحویل داده تا آن ها براساس نیازسنجی اقدام به طراحی و پیاده سازی وب سایت برای شما نمایند.

طراحی سایت کارخانه چه امکاناتی دارد؟

برای وب سایت یک کارخانه می توان مجموعه ای از امکانات را در نظر گرفت، گاهی برخی از سایت ها صرفا جنبه معرفی داشته یا در برخی از سایت های کارخانجات امکان فروش آنلاین نیز فراهم است، امکانات در نظر گرفته شده برای کارخانه بنا به نیاز کارفرما و نیازسنجی تعیین می گردد، با این وجود برخی از مهم ترین امکانات مورد نیاز برای کارخانجات به شرح زیر است:

معرفی کارخانه و محصولات آن، باید طراح بخوبی تاریخچه کارخانه، هیئت مدیره، افتخارات و گواهینامه ها و ... را به شکل مناسبی برای کاربر شرح دهد. همچنین معرفی پرسنل و راه های ارتباطی مربوط به آن ها نیز می تواند در طرحی سایت مورد نظر قرار گیرد. علاوه بر این محصولات و تولیدات کارخانجات بایستی به شکل مناسبی برای کاربران معرفی گردند، دسته بندی مناسب محصولات و دادن اطلاعات کامل از آن ها برای کاربران بایستی توسط طراح سایت مورد توجه قرار گیرد.

راه های ارتباطی با کارخانه به شکل مناسبی در طراحی سایت درج گردد راه های ارتباط با کارخانه نظیر فرم تماس با ما، درج شماره های تماس با کارخانه، ایمیل، آدرس دقیق کارخانه و ... باید به شکل مناسبی درون سایت درج گردد، استفاده از بخش هایی نظیر چت و گفتگوی آنلاین برای ایجاد ارتباط دوسویه بین مدیران سایت با کاربران نیز بسیار موثر است.

وب سایت های کارخانه ای با فروش آنلاین در برخی از کارخانه ها فروش محصولات از طریق وب سایت نیز صورت می گیرد، باید درگاه های پرداخت و ... برای فراهم شدن این امکان فراهم گردد.

چند زبانه بودن وب سایت کارخانجات با گروه وسیعی از افراد در سراسر جهان مواجهه بوده که برای موثر بودن بایستی به شکل مناسب برای زبان های مختلف طراحی و پیاده سازی گردند، آشنایی به زبان های مختلف و استفاده از مترجم حرفه ای برای تهیه محتوا به زبان خارجی برای تولید وب سایت چند زبانه لازم است.

استخدام نیروی انسانی بنا بر نیاز کارخانجات می توان این امکان را در سایت پیاده سازی نمود تا بتوان خدمات استخدامی را برای کارخانه ها انجام داد.

اخبار و اطلاعیه ها آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به یک کارخانه از مهم ترین قسمت های سایت های کارخانه ای بوده که بایستی به شکل مناسبی برای کاربران طراحی و پیاده سازی شود.

گالری تصاویر تصاویر مختلف از کارخانه، تجهیزات و محصولات را می توان در این قسمت در معرض دید کاربران قرار داد، حتی می توان با استفاده از تورمجازی، قسمت های مختلف کارخانه را به صورت سه بعدی برای کاربر فراهم نموده تا کاربر بتواند براحتی به جاهای مختلف کارخانه سرک بکشد.

...

سئو سایت کارخانه ای

با انجام فرایندهای سئو می توانید در نتایج موتورهای جست و جو دارای رتبه بالاتری باشید، این امر برای دیده شدن و عرضه محصولات به مخاطبان و مشتریان هدف کمک فراوانی می نماید، از این رو با فرایندهای سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه های کارخانه ای رونق داده می شود. برای سئو باید اصول حاکم بر موتورهای جست و جو را به خوبی دانست و آن ها را بر روی وب سایت رعایت نمود. با بهره گیری از خدمات تیم های مطرح سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید با خیال آسوده اقدام به بهینه سازی وب سایت خود نمایید.

برای مجموعه های کارخانه ای، برند شدن از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو انجام فرایند سئو بر روی این سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است، در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت کارخانه ای برای مخاطبان صورت می گیرد.

طراحی سایت کارخانه ای ریسپانسیو

ریسپانسیو responsive بودن وب سایت به معنای تعبیه اندازه های مختلف برای سایت جهت نمایش آسان محتوای وب سایت در دستگاه های مختلف می باشد، اکثر کاربران ورودی به وب سایت از طریق موبایل، تبلت و دستگاه های این چنینی به وب سایت متصل می شوند، بنابراین بارگذاری مناسب سایت در این دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای ریسپانسیو بودن وب سایت، باید طراح سایت اندازه های مختلف دستگاه های گوناگون را در نظر گرفته تا مشکلی برای بارگذاری سایت وجود نداشته باشد.

اگر کاربران وارد سایتی شوند که اندازه های قسمت های مختلف آن مناسب نباشد، بدون استفاده از خدمات وب سایت آن را ترک خواهند نمود. یکی از مولفه های مهم برای رده بندی وب سایت در موتورهای جست و جو نظیر گوگل، ریسپانسیو بودن سایت است، در واقع وب سایت های غیر ریسپانسیو دیگر در رده های مناسب نتایج گوگل قرار نمی گیرند.

پشتیبانی مناسب وب سایت کارخانجات

وب سایت طراحی شده برای کارخانه نیازمند بکارگیری خدمات پشتیبانی است، رفع اشکالات احتمالی توسط تیم طراح باید در خدمات پشتیبانی مورد نظر قرار گیرد، همچنین برای سئو و بهینه سازی وب سایت نیز بایستی خدمات پشتیبانی حرفه ای ارائه گردد، برای انتخاب تیم های طراح سایت حرفه ای، از مجموعه هایی استفاده کنید که خدمات تکمیلی نظیر سئو و بهینه سازی وب سایت را نیز ارائه دهند، استفاده از خدمات تیم های طراح این چنینی شما را بهتر به اهداف می رساند.

شما با سفارش طراحی سایت کارخانجات می توانید امکان دیده شدن در فضای مجازی را برای مجموعه خود فراهم آورید، این امر به برند شدن مجموعه شما کمک فراوانی می نماید، مجموعه وب و سئو طراحی وب سایت کارخانه ها را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ