طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

0   نظر

طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فرش فروشی برای فعالین در این حوزه بسیار سودمند است، ساخت وب سایت فروشگاه فرش می تواند امکان فروش آسان را در هر جای از ایران فراهم کند. وب و سئو یکی از بهترین تیم های طراحی سایت فروشگاه فرش و قالی بوده و خدمات تخصصی در این حوزه را ارائه می دهد.

طراحی وب سایت فرش در ایجاد رغبت و جلب نظر خریدارن فرش بسیار تاثیر دارد، فرش کالایی سنتی محسوب شده و نقش بسزایی در خانه های ایرانی دارد، فرش از کالاهای صادراتی به حساب آمده و ساخت وب سایت فروشگاه فرش می تواند در این امر بسیار راهگشا باشد، بنابراین چند زبانه بودن وب سایت از ضروریات وب سایت های فعال در این حوزه بوده که امکان بازاریابی بین المللی را فراهم می نماید. شما شاید بارها به مغازه ها و مراکز فرش فروشی مراجعه کرده باشید، این کار شاید برای شما خسته کننده باشد و زمان شما را بگیرد، راه حل جایگزین که رضایت شما را در پی دارد مراجعه به سایت های آنلاین طراحی شده برای این امر است.

فرش و قالی یکی از کالاهای کاربردی و پر مخاطب در کشور ما به حساب آمده و از کالاهای فرهنگی، صادراتی و صنایع دستی برای کشورمان به حساب می آید، بنابراین فرش دارای بازار گسترده ای برای عرضه به علاقه مندان بوده و استفاده از فناوری های مدرن امروزی می تواند به رشد و توسعه این بازار کمک شایانی نماید. طراحی سایت قالی و فرش یکی از ابزارهای موثر برای حضور در این بازار است که تولید کنندگان و صادرکنندگان فرش می توانند از آن برای توسعه تجارت و کسب و کار خود بهره گیرند.

طراحی سایت فرش فروشی

طراحی سایت فرش فروشی می تواند امکان فروش فرش را بدون نیاز به فضاهای فیزیکی برآورده سازد، وب سایت ها می توانند باعث درآمدزایی فعالین این حوزه شده و خریدارن فرش را در نقاط مختلف جهان به کالاهای مورد نظر در این حوزه راهنمایی کند. اکثر فعالین در این حوزه از وب سایت های مناسب بهره برده و با سفارش ساخت سایت از رقبای خود عقب نخواهند ماند. ظاهر و چیدمان وب سایت های طراحی شده برای این حوزه باید متناسب با این حوزه و بصورت اختصاصی صورت گیرد. طراحی سایت قالی و فرش برای گروه های زیر مناسب است:

وب و سئو - طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

کارخانه های تولید فرش

عرضه کنندگان و فروشندگان فرش های تولیدی

صاحبین کارگاه های تولید فرش های دستبافت

صادرکنندگان فرش و قالی

نحوه طراحی این سایت ها باید به خوبی معرفی انواع فرش ها و نمایش جزئیات و تصاویر آن ها را برای کاربران فراهم نماید، دسته بندی مناسب فرش ها بویژه در سایت های فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است.

ساخت وب سایت فروشگاه فرش چه مزایایی دارد؟

فرش از کالاهای صادراتی محبوب به حساب آمده و ساخت وب سایت فرش در این حوزه می تواند فروش چندین برابری را در زمان کوتاه فراهم آورد. طراحی سایت در این حوزه دارای مزایای فراوانی داشته که برخی به شرح زیر است:

امکان خرید آسان از طریق وب سایت فرش، در وب سایت های فروش فرش انواع محصولات به صورت طبقه بندی شده در معرض دید مخاطبان قرار گرفته و کاربر براحتی می تواند بین هزاران طرح جست و جو کرده و با مشاهده جزئیات فرش مورد نظر اقدام به خرید در زمان مناسب نماید. در سایت های آنلاین امکان مقایسه محصولات مشابه وجود داشته و این انتخاب کالای مورد نظر را برای کاربر فراهم می کند. این در حالی است که برای رجوع فیزیکی به مراکز فرش فروشی این امکان وجود ندارد.

فراهم شدن فروشگاه آنلاین، برخی از وب سایت های طراحی شده برای فرش، صرفا اقدام به معرفی محصولات برای خریداران می نماید، این در حالی است که در وب سایت های فروشگاه، فروش آنلاین برای فرش فراهم می گردد. در این وب سایت ها باید قابلیت پرداخت آنلاین و شرایط وب سایت های فروشگاهی به شکل صحیح انجام گیرد.

خرید فرش بدون محدودیت زمانی و 24 ساعته از طریق سایت فروشگاهی فرش، وب سایت های آنلاین به صورت 24 ساعته به خریداران ارائه خدمت کرده، بسیاری از افراد محدودیت های زمانی برای مراجعه به فرش فروشی ها را دارند، به عنوان مثال یک کارمند اداری شاید نتواند به این فروشگاه ها مراجعه کند ولی براحتی می تواند از طریق فروشگاه آنلاین فرش در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به انتخاب و خرید فرش مورد نظر برای خود نماید.

خرید فرش بدون محدودیت های جغرافیایی، بسیاری از فروشگاه های آنلاین فرش امکان ارسال فرش به نقاط مختلف کشور را دارند، در هر مکانی افراد براحتی با مراجعه به اینترنت می تواند فرش مورد نظر خود را انتخاب نماید و در سریعترین زمان ممکن فرش برای خریدار تهیه و ارسال گردد.

امکان خرید بدون واسطه فرش و ارزان تر فراهم شدن آن برای مشتریان، با حذف واسطه ها قیمت نهایی برای خریدار کمتر تمام می شود و رضایت بیشتر خریدار برای مشتریان فراهم می گردد.

امکان فروش بین المللی فرش، وب سایت ها محدود به داخل کشور نبوده و افراد در سراسر ایران قادر به مراجعه و خرید فرش از طریق وب سایت می باشند، معمولا برای این امر وب سایت ها به صورت چند زبانه طراحی می شوند. فرش کالایی صادراتی بوده و ساخت سایت برای حضور فعال در این حوزه بسیار مناسب است.

تبلیغات ارزان، یکی از روش های ارزان در بازاریابی استفاده از سایت ها بوده و حوزه فرش نیز از این قاعده مجزا نیست، روش های قدیمی اثربخشی و ماندگاری تبلیغات از طریق طراحی سایت را ندارند.

...

تنها با سفارش ساخت سایت در مرکزی معتبر قادر به بهره بردن از مزایای آن هستید، وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت برای شما می نماید.

طراحی سایت فرش فروشی چه امکاناتی دارد؟

در ساده ترین حالت ممکن می توان وب سایت های فرش و قالی را براساس تنها معرفی مرکز و محصولات آن انجام داد، اما در وب سایت های مدرن امروزی امکانات خاص بسته به نظر کارفرما به صورت اختصاصی در این سایت ها طراحی و پیاده سازی می گردد. بسیاری از امکانات مورد نیاز فروشگاه های فرش به صورت مشترک بین وب سایت های مختلف هستند، با این وجود قابلیت طراحی و پیاده سازی امکانات خاص در سایت های فرش وجود دارد که بسته به نظر کارفرما و نیاز او پیاده سازی می گردند، برخی از مهم ترین امکانات این وب سایت ها به شرح زیر می باشد:

معرفی مرکز فروش فرش، دادن اطلاعات مورد نیاز از مرکز فرش فروشی و اطلاعات تماس و ... درون وب سایت می تواند در جذب نظر کاربر و ایجاد اطمینان در آن ها بسیار تاثیر داشته باشد،

معرفی انواع فرش ها همراه جزئیات، وب سایت باید همانند یک کاتالوگ آنلاین بتواند محصولات مختلف فرش را برای کاربران نمایش داده تا افراد براحتی بتواند فرش مورد نظر را برای خود انتخاب نماید. دسته بندی مناسب انواع فرش ها براساس معیارهای مختلف نظیر 100 شانه، 700 شانه و ... کمک بسیاری به خریداران فرش و قالی می نماید.

معرفی شعب و فروشگاه های هر مرکز

شرایط خرید آنلاین در وب سایت های فروشگاهی در این سایت ها فراهم گردد، در سایت های فروش آنلاین فرش باید شرایط فروش آنلاین نظیر سبد خرید، درگاه پرداخت آنلاین و ... فراهم گردد.

جست و جو پیشرفته، در وب سایت های آنلاین فرش باید در سریعترین زمان ممکن فرش مورد نظر خود را جست و جو و پیدا کنند.

چند زبانه بودن و شرایط فروش بین المللی در وب سایت فروش فرش

مشاوره آنلاین، کاربر می تواند با استفاده از خدماتی نظیر چت آنلاین و ... اقدام به مشاوره با مدیریت سایت نموده و اطلاعات مورد نظر را در مورد انواع فرش ها به دست آورند.

امکانات مورد نیاز دیگر

پیاده سازی امکانات مورد نظر وب سایت ها به شکل صحیح و کاربرپسند از اهمیت بالایی برخوردار بوده که تنها تیم های طراح سایت معتبر قادر به انجام آن هستند.

طراحی وب سایت فرش و قالی چه مشخصه هایی باید داشته باشد؟

فراهم کردن وب سایتی شیک و کاربرپسند در جذب مخاطبان بسیار تاثیر دارد، کاربران وب سایت های فرش، داخلی و خارجی بوده و باید طراحی این سایت ها بر این اساس باشد، برخی از مهم ترین مشخصه ها و ویژگی های وب سایت های طراحی شده در این حوزه به شرح زیر می باشد:

گرافیک، UI و UX وب سایت مناسب باشد، فراهم کردن ظاهری مناسب برای وب سایت از اهمیت بالایی برخودار است، گرافیست باید با توجه به موضوع ظاهری شیک و کاربرپسند را برای سایت فراهم آورد. ظاهر باید متناسب با موضوع فرش و قالی طراحی گردد و بکار بردن رنگ ها و تصاویر سنتی می تواند در این سایت ها مناسب باشد.

وب سایت از لحاظ فنی مناسب طراحی شود، دو مولفه اصلی وب سایت های شیک و مدرن امروزی، سرعت بالای وب سایت و ریسپانسیو بودن وب سایت ها می باشد. برای سرعت بهینه سایت باید طراح از زبان های برنامه نویسی مناسب استفاده کند و فشرده سازی ها و نکات فنی دیگر را رعایت نماید. در مورد وب سایت های ریسپانسیو نیز باید گفت، امروزه وب سایتی که موبایل فرندلی نباشد عملا دیگر کارایی نداشته و کاربران از خدمات چنین وب سایت هایی استفاده نمی کنند.

گالری تصاویر فرش ها همراه با تصاویر با کیفیت و در ابعاد مختلف فراهم گردد، کاربران در سایت های فرش، بدنبال بررسی دقیق فرش ها همراه با جزئیات می باشند، در هنگام طراحی سایت باید امکانات لازم برای نمایش فرش در ابعاد مختلف همراه با جزئیات و توضیحات کامل برای هر فرشی فراهم گردد.

امنیت وب سایت مناسب باشد، در برخی از وب سایت های فعال در حوزه فرش و قالی، پرداخت ها و خرید و فروش آنلاین صورت گرفته که امنیت در این سایت ها بسیار مهم تر است، کاربران باید اطمینان لازم برای پرداخت های آنلاین و امنیت وب سایت داشته باشند، تنها وب سایت های امن قادر به جذب نظر کاربران برای پرداخت های اینترنتی و خرید آنلاین می باشند. تیم های طراح سایت حرفه ای برای این امر از متخصص امنیت حرفه ای بهره می گیرند.

پشتیبانی مناسب سایت، وب سایت های مطرح در این زمینه باید از خدمات پشتیبانی مناسب بهره گیرند، این امر برای رفع مشکلات احتمالی و دسترسی 24 ساعته وب سایت اهمیت دارد. برای سفارش سایت از خدمات تیم های طراحی بهره گیرید که خدمات پشتیبانی قوی نیز ارائه دهند.

تنها با بهره بردن از خدمات تیمی حرفه ای در زمینه طراحی سایت می توان شرایط فروق برای سایت را فراهم نمود.

سئو سایت فرش و قالی

وب سایت طراحی شده برای فرش و قالی باید برای موتورهای جست و جو بهینه گردد، به این عمل اصطلاحا سئو و بهینه سازی وب سایت گفته می شود. این خدمات به صورت تخصصی توسط تیم های سئو و سئوکار انجام می شود، اگر قصد طراحی سایت و سفارش سایت فرش دارید، دقت نمایید از خدمات مرکزی بهره گیرید که خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت را نیز ارائه می دهد. با سئو و بهینه سازی به وب سایت رونق داده شده و فروش بیشتر انواع محصولاتتان را مشاهده نمایید.

در وب و سئو به صورت تخصصی فرایندهای سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می گیرد.

قیمت طراحی وب سایت فرش و قالی

بسته به نوع وب سایت طراحی شده برای فرش و قالی که معمولا به دو صورت فروشگاهی یا شرکتی، طراحی این سایت ها انجام می گیرد، قیمت نهایی طراحی مشخص می گردد. همچنین امکانات در نظر گرفته برای وب سایت، استفاده از قالب های آماده یا اختصاصی از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار برای سایت های فرش و قالی است. با بهره بردن از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی سایت، می توانید طراحی سایت حرفه ای و شیک را برای مجموعه خود تجربه نمایید.

وب و سئو به صورت تخصصی طراحی سایت فرش و قالی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ