طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

0   نظر

طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

طراحی سایت مشاوره آنلاین برای مشاوره های حقوقی، ازدواج، مشاوره‌ تحصیلی، پزشکی، مشاوره‌ی خانواده و کودک و نوجوان، روانشناسی و روان درمانی، مشاور شغلی و استخدام و خدمات مهندسین مشاور و ... بسیار سودمند بوده و ساخت سایت مرکز مشاوره برای طرح و پاسخ به مشکلات و سوال های کاربران مختلف کارایی مناسبی دارد. بسیاری از افراد دیگر بجای مراجعه حضوری در پی استفاده از اینترنت و وب سایت ها برای حل مسائل خود بوده که وب سایت های مشاوره نیز علاقه مندان بسیاری دارند.

اگر در زمینه مشاوره در حوزه های مختلف فعالیت می کنید، باید بدانید با سفارش طراحی سایت می توانید افراد زیادی را جذب مراکز مشاوره خود نمایید یا با استفاده از خدمات آنلاین به صورت غیر حضوری اقدام به مشاوره های آنلاین برای کاربران نمایید. با توجه به افزایش مشکلات در حوزه های مختلف برای افراد و نیازمند شدن آن ها به بهره گیری از مشاوره های تخصصی از افراد با تجربه، کاربران وب سایت های مشاوره روز به روز در حال افزایش بوده و اکثر افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند با طراحی سایت برای رفع نیاز کاربران اقدام کرده اند.

طراحی سایت مشاوره آنلاین

طراحی سایت برای مراکز مشاوره می تواند با ارائه خدمات آنلاین مشاوره همراه گردد، این در حالی است که برخی از مراکز مشاوره صرفا به معرفی خود می نمایند. در وب سایت هایی که خدمات آنلاین مشاوره می توان به صورت تلفنی یا استفاده از چت آنلاین اقدام به مشاوره های رایگان یا پولی نمود که طراح سایت باید همه ی شرایط را برای استفاده کاربران فراهم آورد. در مشاوره های آنلاین نیاز به حضور در مراکز مشاوره وجود ندارد و براحتی می توان در ساعت های خاص اقدام به مشاوره با مشاور مورد نظر نمود.

وب و سئو - طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

طراحی سایت مشاوره آنلاین می تواند هزینه های افراد را به شکل مناسبی کاهش داده و به مراکز مشاوره در ایجاد نظم و ارائه خدمات به تعداد بیشتری از افراد کمک نماید. با استفاده از خدمات وب سایت های مشاور آنلاین افراد در مکان های مختلف براحتی می توانند از خدمات مراکز معتبر استفاده کنند، با طراحی سایت مشاوره نیاز به رفت و آمدها از بین رفته، حتی مرکز مشاوره نیاز به فضای فیزیکی برای ارائه خدمات نخواهد داشت، بنابراین با استفاده از طراحی وب سایت مشاوره آنلاین، کاهش هزینه ها برای مراجعه کنندگان و مشاوره دهندگان حاصل می گردد.

طراحی سایت مشاوره چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت برای مراکز مشاوره دارای مزایای فراوانی بوده که برخی به شرح زیر می باشند:

وب سایت مراکز مشاوره به صورت 24 ساعته ارائه خدمت می کنند، این در حالی است که مراکز مشاوره به صورت حضوری محدودیت زمانی برای ارائه خدمات دارند، بدین دلیل رضایت بیشتر افراد از وب سایت های آنلاین ایجاد شده است.

افزایش مراجعه کنندگان مراکز مشاوره، بسیاری از افرادی که به صورت آنلاین به وب سایت متصل می گردند را می توان ترغیب به مراجعه حضوری به مراکز مشاوره نمود و از این طریق به رونق مراکز مشاوره کمک نمود.

تبلیغات ارزان، یکی از موثرترین و ماندگارترین روش های تبلیغاتی برای مراکز مشاوره طراحی سایت است، هیچ گاه روش های سنتی و قدیمی کارایی طراحی سایت را نخواهند داشت.

صرفه جویی در زمان و هزینه ها، از سویی در زمان و هزینه مراجعه کنندگان صرفه جویی می شود و از سوی دیگر با قابلیت ارائه خدمات به افراد بیشتر، عدم نیاز به فضای فیزیکی و ... در هزینه ها و زمان برای مراکز مشاوره نیز صرفه جویی می گردد.

با این وجود باید طراحی سایت با توجه به نیازهای کاربران و مراکز مشاوره انجام گیرد، با بهره گیری از خدمات مرکز طراحی سایت معتبر از مزایای طراحی سایت مشاوره بهره مند گردید.

طراحی وب سایت مشاوره چه امکاناتی دارد؟

امکانات در نظر گرفته شده برای مراکز مشاوره بسته به زمینه خدمات و سفارش کارفرما طراحی و پیاده سازی می گردد، برخی از مهم ترین امکانات وب سایت مشاوره به شرح زیر است:

مشاوره آنلاین، یکی از مهم ترین و کارآمد ترین امکانات وب سایت های مشاوره، این قسمت است.

معرفی مرکز مشاوره، کلیه خدمات ارائه شده برای مراجعه کنندگان باید با توضیحات مناسب برای کاربران شرح داده شود.

معرفی پرسنل و مشاورین مرکز مشاوره، بسیاری افراد در پی آن هستند که بهترین مشاورین را برای خود انتخاب نمایند، قرار دادن رزومه و تخصص مشاورین مختلف می تواند کاربران را در انتخاب بهترین مشاورین برای خود یاری دهد. حتی می توان درون وب سایت امکان امتیازدهی را فراهم نمود تا سایر کاربران به میزان رضایت از مشاور پی ببرند.

نوبت دهی آنلاین، در وب سایت های مشاوره می توان برای مراجعه حضوری، نوبت دهی آنلاین را پیاده سازی نمود. این امر در هزینه ها و زمان برای کاربران و مراکز مشاوره صرفه جویی می کند. فراهم کردن ایجاد تاریخ دقیق و زمان مناسب برای مراجعه به مرکز مشاوره باید توسط طراح سایت صورت گیرد.

بلاگ و مقالات، وب سایت های مشاوره ای برای ارائه مطالب آموزشی بسیار مناسب هستند، از این طریق می توان به بسیاری از سوال های کاربران نیز پاسخ داد.

امکانات فوق از مهم ترین امکاناتی هستند که باید به شکل مناسب درون وب سایت های مشاوره ای پیاده سازی گردند، با این وجود برای هر مرکز مشاوره بسته به نیازهایی که دارد باید طراحی مناسب برای آن انجام گیرد.

ساخت وب سایت مشاوره برای چه کسانی مناسب است؟

کسانیکه به صورت تخصصی اقدام به مشاوره در حوزه های مختلف می نمایند، می توانند از خدمات وب سایت های آنلاین مشاوره بهره گیرند. افراد شاغل در حوزه های مشاوره، فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مشاوره و ... همه می توانند از خدمات طراحی وب سایت مشاوره بهره گیرند، خدمات و حوزه های مشاوره را می توان در بخش های زیر دسته بندی نمود:

مشاوره های حقوقی

ازدواج

مشاوره‌ تحصیلی

مشاوره‌ی خانواده و کودک و نوجوان

پزشکی، روانشناسی و روان درمانی

مشاور شغلی و استخدام

خدمات مهندسین مشاور

برای حوزه های مختلف بسته به نوع فعالیت آن ها می توان از طراحی خاص استفاده کرد، طراح سایت برای این امر باید شناخت کافی از حوزه های مختلف داشته باشد.

طراحی وب سایت مشاوره آنلاین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تمامی ویژگی های فنی و محتوایی باید توسط تیم برنامه نویسی به شکل صحیح پیاده سازی شود، برخی از مهم ترین ویژگی ها که باید در این وب سایت ها مورد نظر قرار گیرد به شرح زیر می باشد:

کاربر پسند بودن وب سایت، ظاهر زیبای وب سایت کاربر را راغب به استفاده از خدمات وب سایت خواهد کرد، استفاده از رنگ های مهیج و ایجاد ظاهر گرافیکی مناسب از مهم ترین شرایط و ویژگی هایی است که باید در وب سایت های آنلاین مشاوره برقرار شود. رنگ بندی مناسب و فراهم کردن ظاهر مناسب بسته به موضوع سایت و رده سنی می باشد که از وب سایت استفاده می کند. جهت این امر باید گرافیست طرحی مناسب برای این وب سایت ها طراحی نمایند، تنها در تیم های طراحی سایت حرفه ای از گرافیست حرفه ای برای طراحی و پیاده سازی وب سایت بهره گرفته می شود.

وب سایت مشاوره باید به صورت ریسپانسیو و موبایل فرندلی باشد، این ویژگی باعث می شود، بخوبی وب سایت در دستگاه های مختلف نظیر تبلت، موبایل و ... بارگذاری گردد. برای این امر باید طراح سایت همه ی اندازه های موبایل را برای دستگاه های مختلف پیاده سازی نماید. سایت های غیر ریسپانسیو دیگر عملا کارایی چندانی نداشته و به ندرت سایتی یافت می شود که غیر ریسپانسیو طراحی گردد.

امنیت وب سایت مناسب باشد، برای این امر باید نکات امنیتی و پروتکل های لازم توسط طراح سایت بر روی وب سایت پیاده سازی گردد.

تولید محتوای مناسب، محتوا در وب سایت های مشاوره از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بایستی با هدف جذب کاربران تهیه و بارگذاری گردد. استفاده از تصاویر زیبا و فیلم های متناسب با موضوع وب سایت از مواردی است که باید در طراحی وب سایت مشاوره آنلاین به آن توجه شود.

سرعت سایت مناسب باشد، با توجه به رد و بدل کردن داده ها و اطلاعات زیاد در وب سایت های مشاوره آنلاین، سرعت وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از زبان های برنامه نویسی مناسب می تواند در ایجاد سرعت بالا کمک فراوانی نماید.

پشتیبانی و سئو وب سایت مشاوره

در انتخاب شرکت طراح سایت، شرکتی را انتخاب نمایید که خدمات پشتیبانی و سئو حرفه ای وب سایت را نیز ارائه کند. در سئو و بهینه سازی وب سایت، شما می توانید با قرار گرفتن در نتایج بالای موتورهای جست وجو، کاربران فراوانی را به سمت وب سایت خود هدایت کرده و به رونق مرکز مشاوره خود کمک نمایید.

هزینه طراحی سایت مشاوره چقدر است؟

برای تخمین هزینه طراحی سایت مشاوره باید فاکتورهای مختلف را در کنار هم قرار داد، یکی از مهم ترین فاکتورها، نوع قالب مورد استفاده می باشد. اگر از قالب های آماده برای وب سایت استفاده گردد، هزینه طراحی سایت کمتر است، اما برای طراحی اختصاصی و فراهم نمودن طرحی مناسب برای وب سایت هزینه سایت کمی بالاتر است. در طراحی اختصاصی صفر تا صد پروژه به صورت اختصاصی برای کارفرما پیاده سازی می گردد. با این وجود در شرکت های مختلف هزینه و تعرفه طراحی سایت متفاوت است. شما سعی نمایید شرکتی را برای طراحی سایت انتخاب نمایید که وب سایت مناسب را با قیمت مقرون به صرفه برای شما تهیه و بارگذاری کند.

در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت مشاوره صورت می گیرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ