طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

0   نظر

طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

طراحی سایت مدرسه و ساخت وب سایت مدارس برای مقاطع مختلف دارای مزایای فراوانی است. طراحی وب سایت مدارس در رده های سنی مختلف نظیر ابتدایی و دبیرستان یا ساخت سایت برای انواع مدارس نظیر دولتی، غیر انتفاعی، تیزهوشان و ... هر یک باید با توجه به شرایط خاص آن ها صورت گیرد. وب سایت های مدارس جنبه آموزشی و آموزشگاهی داشته و باید با شناخت کافی در این حوزه طراحی صورت گیرد.

مدارس معتبر با راه اندازی و سفارش طراحی سایت مدارس سعی بر آنلاین نمودن بسیاری از خدمات خود نموده اند. رقابت شدید بین مدارس در جنبه های مختلف آن ها را به داشتن وب سایت های مطرح برای برند شدن هدایت کرده است. در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی مطابق با نیاز مدارس، طراحی انواع سایت مدارس صورت می گیرد.

طراحی سایت مدرسه هوشمند

طراحی سایت مدرسه نیازمند شناخت کافی از این حوزه دارد و مزایای فراوانی را برای مدارس فراهم می نماید، برخی از مهم ترین مزایای طراحی وب سایت برای مدارس به شرح زیر می باشد:

تبلیغات ارزان، مدارس برای جذب دانش آموزان بخصوص در مدارس ویژه نظیر غیر انتفاعی و تیزهوشان و ... نیازمند تبلیغات می باشند، از این رو داشتن وب سایت می تواند به شکل مناسبی شرایط تبلیغاتی مناسب را برای مدارس فراهم کند. این در حالی است که روش های قدیمی و سنتی هیچ گاه کارایی وب سایت را نداشته و اثر بخشی وب سایت های شیک به مراتب بسیار بالاتر است.

ارائه خدمات به دانش آموزان به صورت 24 ساعته، تقریبا هیچ روشی همانند وب سایت نمی تواند خدماتی 24 ساعته به دانش آموزان ارائه کند، این امر باعث افزایش بازدهی مدارس شده و رضایت بیشتر دانش آموزان را در پی دارد.

فراهم شدن آموزش های آنلاین، با توجه به افزایش آموزش ها در فضای اینترنت، می توان با راه اندازی وب سایت شرایط آموزشی آنلاین را برای دانش آموزان فراهم نمود. آموزش های آنلاین در سراسر کشور قابل دسترس بوده و افراد بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از آن ها بهره مند گردند. این مورد می تواند تبعیض های آموزشی بین دانش آموزان در سراسر کشور را نیز حل نماید.

کاهش نیاز به مراجعات حضوری، با استفاده از وب سایت مدرسه می توان بسیاری از فرایندها نظیر ثبت نام، ارائه نتایج امتحانات و ... را به صورت آنلاین برای دانش آموزان فراهم نمود و بدین ترتیب از مزایای طراحی سایت مدرسه بهره برد.

با ساخت وب سایت مدارس باید امکانات مناسب را برای دانش آموزان فراهم نمود. در ادامه برخی از مهم ترین امکانات سایت های مدرسه را شرح خواهیم داد:

طراحی سایت مدرسه با UI/UX مناسب

زیبایی وب سایت و کاربر پسند بودن آن یکی از شرایطی است که باید در هنگام طراحی به آن توجه کافی شود، ظاهر وب سایت باید در کنار سادگی، شیک و جذاب باشد. UI یا User Interface Designبه معنای رابط کاربری و UX یا تجربه کاربری User experience می باشد. کاربر سایت باید بدون زحمتی براحتی بتواند از قسمت های مختلف سایت استفاده کند. معمولا تیم های طراحی سایت از متخصصین در دو حوزه برای وب سایت استفاده می کنند. با وجود طراح گرافیک حرفه ای می توان ظاهری مناسب برای وب سایت شما ایجاد نمود.

توجه به نمونه کارهای تیم طراح سایت برای انتخاب تیم مناسب بسیار راهگشا خواهد بود. در وب و سئو طرح های تخصصی توسط گرافیست برای مخاطبان تهیه می گردد.

طراحی وب سایت مدرسه برای آموزش آنلاین

امروزه استفاده از خدمات آموزش بصورت آنلاین بسیار گسترده شده است، در وب سایت های مدارس این امکان بخوبی می تواند نیازهای آموزشی دانش آموزان را برآورده سازد. برای فراهم کردن چنین امکانی درون سایت باید امکان آپلود همه ی ویدئو و فیلم های آموزشی درون سایت باشد که طراح سایت باید این امر را محقق سازد. اگر دانش آموز بدون صرف زمان و هزینه برای مراجعه حضوری بتواند صرفا با استفاده از آموزش های آنلاین اقدام به یادگیری مطالب مورد نظر برای خود نماید، راندمان و بازدهی آموزشی به شکل موثری بالا رفته و رضایت بیشتر دانش آموزان و والدین را در پی خواهد داشت.

وب و سئو - طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

برخی از آموزش های آنلاین را نیز می توان با هزینه در اختیار دانش آموزان قرار داد و از این طریق با استفاده از ساخت وب سایت مدارس می توان به درامد زایی مدارس نیز کمک نمود.

طراحی پرونده دانش آموزان در وب سایت مدارس

همانطور که گفته شد با طراحی وب سایت برای مدارس می توان بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین ارائه نمود. برخی از خدمات نظیر ثبت نام آنلاین، ارائه برنامه امتحانات، اعلام نتایج دانش آموزان را به راحتی می توان از طریق وب سایت آنلاین به اطلاع آن ها رساند، برای این کار باید در هنگام طراحی سایت، پروفایل کاربری برای هر دانش آموزی فراهم گردد و اطلاعات و پرونده الکترونیک برای دانش آموز فراهم گردد. این امکان باعث کاهش نیاز کاربران به مراجعات حضوری و صرفه جویی در هزینه ها و زمان برای آن ها می گردد.

معرفی مدارس و پرسنل آن با طراحی سایت

با طراحی سایت می توان بخوبی اطلاعات کاملی از مدارس را برای کاربران از وضعیت مدرسه، پرسنل، افتخارات و ... فراهم نمود. برخی از کاربران دوست دارند بدانند چه کسانی در مدارس تدریس می کنند و دارای چه رزومه و سابقه تدریس می باشند، با طراحی قسمت معرفی پرسنل می توان این امر را محقق نمود. همچنین وجود قسمت هایی نظیر گالری تصاویر و قرار دادن قسمت های مختلف مدرسه در آن می تواند بسیار برای کاربران سودمند باشد. بخش افتخارات و دستاوردها نیز باید به شکل مناسب برای آگاهی کاربران از آن طراحی گردد، افتخارات و دست آوردهای مدارس از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در جذب و انتخاب والدین برای انتخاب یک مدرسه مناسب برای تحصیل می باشد.

وب و سئو - طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

برای معرفی مدارس می توان از تور مجازی 360 درجه و فراهم کردن تصویر سه بعدی مدرسه برای کاربران نیز استفاده کرد، در این شرایط کاربر می تواند براحتی داخل محیط مدرسه جابجا شده و به هر جا که دلش می خواهد سرکشی نماید.

طراحی سایت مدرسه چه ویژگی باید داشته باشد؟

ساخت وب سایت مدارس باید بر اساس ویژگی های فنی مناسب باشد، برخی از مهم ترین ویژگی های فنی وب سایت مدارس به شرح زیر می باشد:

وب سایت مدارس به صورت ریسپانسیو باشد، این مورد به معنای آن است که وب سایت باید به شکل مناسب در اندازه های مختلف دستگاه های مختلف بارگذاری شود و افراد در استفاده از وب سایت با دستگاه های مختلف نظیر موبایل، تبلت و ... مشکلی نداشته باشند. همه ی اندازه های لازم باید برای سایت در نظر گرفته شود. اگر وب سایتی در دستگاه بخصوصی بخوبی بارگذاری نشود، کاربر بدون استفاده از خدمات سایت آن را ترک خواهد کرد، این در حالی است که اکثر کاربران وب سایت را کاربران موبایل تشکیل داده و ریسپانسیو بودن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرعت لود سایت مناسب باشد، سرعت به یکی از کلیدی ترین فاکتورها برای وب سایت ها بخصوص در مورد سایت های مدارس تبدیل شده است. در این وب سایت ها از انجایی که داده های زیادی بین کاربران و سایت رد و بدل می شود، سرعت لود شدن و انجام فرایندها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. استفاده از زبان های برنامه نویسی مناسب و فشرده سازی های مناسب می تواند در این امر بسیار راهگشا باشد.

امنیت مناسب سایت، بدلیل اینکه وب سایت های مدارس با اطلاعات دانش آموزان درگیر بوده، حفظ و نگهداری آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید پروتکل ها و نکات امنیتی در وب سایت مدارس لحاظ گردد. به همین دلیل تیم های برنامه نویسی و طراح سایت باید از متخصص امنیت برای وب سایت و راه اندازی آن بهره گیرند.

پشتیبانی مناسب، در صورت وقوع خطاهای احتمالی باید وب سایت از خدمات پشتیبانی مناسب برخوردار باشد تا خطاها را در اسرع وقت برطرف نماید.

تنها با استفاده از خدمات تیم های طراح سایت حرفه ای می توان شرایط فنی مناسب را برای وب سایت طراحی شده فراهم آورد.

سئو وب سایت مدارس

اهمیت داشتن رتبه بالا در نتایج موتورهای جست و جو بر کسی پوشیده نیست، در مورد وب سایت های مدارس نیز، دانش آموزان و اولیا با سرچ در نتایج موتورهای جست و جو معمولا به نتایج بالای این موتورها مراجعه می نمایند، بنابراین وب سایت مدارس نیازمند سئو تخصصی و جذب این تعداد انبوه کاربر می باشد. برای سئو سایت های آموزشی نیاز به فرایندهای خاص سئو بوده و تنها کسانیکه در این حوزه از دانش و تخصص کافی برخوردار هستند می تواند این فرایندها را انجام دهند.

برای سئو باید با استفاده از قواعد سئو کلاه سفید و خاکستری اقدام به بهینه سازی وب سایت نمود و رشدی پایدار را برای وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو فراهم نمود.

قیمت طراحی سایت مدرسه

قیمت طراحی سایت مدرسه بسته به امکاناتی که درون آن تعبیه می گردد، تعیین می شود. با این وجود استفاده از طراحی اختصاصی که معمولا برای وب سایت های مدارس لازم است می تواند به عنوان اصلی ترین فاکتور در تعیین قیمت وب سایت به حساب آید. شرکت های مختلف اقدام به طراحی سایت با قیمت های مختلفی نموده که تفاوت قیمت چشمگیری دارند.

در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی ساخت وب سایت مدارس با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می گیرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ