طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

0   نظر

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی برای کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند بسیار سودمند بوده و می تواند در جذب گردشگران برای این مجموعه ها بسیار سودمند باشد. ساخت وب سایت برای رزرو هتل به صورت آنلاین از خدمات مناسبی است که به واسطه طراحی سایت برای این مجموعه ها فراهم می شود. اگر صاحب هتل یا مراکز اقامتی هستید برای برخورداری از مزایای ساخت وب سایت و پیشی گرفتن از رقبا اقدام به سفارش و راه اندازی سایت برای خود نمایید.

بسیاری از گردشگران به جای مراجعه حضوری به هتل ها و اماکن اقامتی علاقه مند به استفاده از خدمات آنلاین هستند و تقریبا همه ی هتل ها با طراحی سایت و ارائه خدمات خود از طریق اینترنت بسیاری از نیازهای گردشگران را برطرف می نمایند. استفاده از طراحی سایت برای هتل ها می تواند به ایجاد هماهنگی ها و نظم در مجموعه های اقامتی و هتل ها کمک نماید. در هر نقطه ای از جهان می توان با رجوع به وب سایت هتل خدمات مورد نظر را برای خود رزرو نمود.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی چه مزایایی دارد؟

به دلیل مزایای بسیاری که طراحی سایت برای هتل ها دارد، امروزه اغلب هتل ها و اماکن اقامتی از وب سایت های کاربرپسند برای مجموعه های خود استفاده می کنند، برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای هتل ها و اماکن اقامتی به شرح زیر می باشد:

برند شدن و افزایش مخاطبان به واسطه طراحی سایت برای هتل ها و اماکن اقامتی، با طراحی سایت برای هتل ها می توان طیف وسیعی از توریست ها و گردشگران را به استفاده از خدمات هتل ها هدایت کرد. یکی از ارزان ترین روش ها برای تبلیغات و شناخته شدن، طراحی سایت برای هتل ها است.

فراهم شدن امکانات آنلاین نظیر رزرواسیون و ... که باعث سادگی کارها شده و رضایت بیشتر مراجعه کنندگان و صاحبان مجموعه های اقامتی را در پی دارد.

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته، با طراحی سایت برای هتل ها، کاربران در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با اتصال به وب سایت از خدمات آنلاین بهره مند شوند.

امکان مقایسه خدمات ارائه شده در هتل های مختلف، برخی دوست دارند بهترین هتل ها و اماکن اقامتی را برای خود انتخاب نمایند، افراد می توانند با رجوع به وب سایت هتل ها و بررسی فعالیت و خدمات آن ها به مقایسه بین آن ها پرداخته و بهترین هتل ها را برای خود انتخاب نمایند. امکان مقایسه تجهیزات، هزینه های اتاق ها و خدمات، امکانات رفاهی و ... با رجوع به وب سایت های هتل های مختلف فراهم می شود.

معرفی جاذبه های گردشگری به واسطه طراحی سایت برای هتل ها و اماکن اقامتی، در سایت های طراحی شده در این حوزه می توان جاذبه های گردشگری را به شکل مناسبی برای گردشگران معرفی نمود.

امکان استفاده از نظرات سایر کاربران با تعبیه قسمت نظرات درون سایت های هتل و اماکن اقامتی

با طراحی سایت حرفه ای و فراهم شدن وب سایتی کاربرپسند می توان بخوبی از مزایای طراحی سایت برای این حوزه بهره برد، برای این امر با بهره بردن از خدمات یک تیم حرفه ای در زمینه طراحی سایت می توانید به اهداف خود از سفارش طراحی سایت در این حوزه برسید.

ساخت وب سایت برای رزرو هتل

یکی از مهم ترین امکاناتی که کارایی بالایی در وب سایت های هتل و اماکن اقامتی دارد، قابلیت رزرو آنلاین خدمات است، کاربران به وسیله این خدمت درون وب سایت های هتل ها می توانند با شناخت کامل اتاق ها، خدمات رفاهی مختلف و ... در تاریخ و زمان مشخص رزرو انلاین خدمات را انجام دهند. در واقع می توان مهم ترین خدمتی که از طریق وب سایت ها در این حوزه به مخاطبان ارائه می گردد، را رزرو آنلاین خدمات نام برد.

نحوه طراحی سایت و فراهم کردن رزرو آنلاین باید به سبکی باشد که کاربر دچار سر در گمی نشود و براحتی بتواند زمان، تاریخ و اتاق و ... را انتخاب نماید. فراهم شدن رزرو آنلاین در سایت برای ایجاد هماهنگی های لازم و فراهم کردن نظم بیشتر در هتل ها و اماکن اقامتی بسیار تاثیر گذار است.

وب و سئو - طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

با فراهم شدن رزرو آنلاین می توان خدمات را با قیمت مناسب ارائه نمود و شرایطی نظیر اعمال تخفیف ها و ... را نیز قابل دسترس نمود. همچنین فردی که از این خدمت استفاده می کند اطلاعات کاملی را در مورد محل اقامت و امکانات هتل پیدا کرده و با اطمینان بیشتری اقدام به رزرو آنلاین خدمت می نماید. تقریبا در سایت های رزرو آنلاین هتل و اماکن اقامتی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کاربران طراحی شده است تا افراد بتوانند با خیال آسوده اقدام به انتخاب و بهره گیری خدمات نمایند.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وب سایت طراحی شده برای هتل ها و اماکن اقامتی باید کاربرپسند بوده و بخوبی شرایط فنی مناسب را داشته باشد تا کاربران بتوانند از آن بخوبی استفاده کنند، برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های طراحی شده برای هتل ها به شرح زیر می باشد:

UI و UX مناسب در جذب کاربران بسیار تاثیر دارد، در کنار سادگی و دسترسی آسان برای استفاده از خدمات سایت نظیر رزرو آنلاین، ایجاد پروفایل کاربری و ... ظاهر وب سایت باید شیک و کاربرپسند باشد. برای این امر تیم های برنامه نویسی باید طرح های خاص را برای سایت ها تهیه نمایند. بهره بردن از گرافیست های حرفه ای در تیم های طراحی سایت این امر را فراهم می نماید. داشتن ظاهر زیبا برای وب سایت های هتل و اماکن اقامتی بسیار اهمیت دارد، زیرا کاربرانی که به این وب سایت ها مراجعه می کنند اگر با ظاهر نازیبا وب سایت مواجهه شوند، در ذهنشان ارائه خدمات سطح پایین در هتل ها را متصور می کنند و این امر برای جذب گردشگران برای استفاده از خدمات هتل از اهمیت بالایی برخوردار است.

یسپانسیو و واکنشگرا بودن وب سایت درون سایت های هتل رعایت گردد، طراحی سایت باید به سبکی پیاده سازی شود که کاربران براحتی بتوانند از طریق دستگاه های مختلف و سیستم عامل ها و مرورگرهای مختلف قابلیت دسترسی آسان و بدون مشکل را به وب سایت هتل را داشته باشند، همه ی سایت ها باید به صورت ریسپانسیو طراحی گردند زیرا اغلب کاربران از طریق موبایل به سایت متصل می شوند و بایستی به سهولت اندازه های قسمت های مختلف سایت درون موبایل قابل دیدن باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در طراحی سایت هتل ها و اماکن اقامتی به آن توجه شود، ریسپانسیو بودن آن است، این امر در سئو و بهینه سازی وب سایت نیز تاثیر فراوان دارد.

سرعت وب سایت مناسب باشد، سرعت بالا سایت در هنگام لود شدن در جذب کاربران برای استفاده از خدمات سایت تاثیر فراوان دارد، اگر سایتی کند بالا بیاید، کاربر بدون استفاده از خدمات سایت آن را ترک خواهد کرد.

تولید محتوای مناسب برای سایت هتل، تولید محتوای جذاب می تواند در جذب کاربران بسیار تاثیر داشته باشد، تولید تصاویر زیبا برای سایت، فیلم ها و متن های قوی می تواند برای کاربران بسیار تاثیر گذار بوده و در جذب آن ها موثر باشد. محتوای سایت باید توسط تیمی حرفه ای و قدرتمند که دارای سابقه در این حوزه می باشد، صورت گیرد.

تنها تیم های قوی طراحی سایت قادر به طراحی سایت با تمامی نکات فنی برای کاربران هستند. وب و سئو به صورت حرفه ای انواع سایت را برای مخاطبان طراحی و پیاده سازی می نماید.

طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی چه امکاناتی دارد؟

طراحی وب سایت برای هتل ها براساس نیاز کارفرمایان انجام گرفته و امکانات مورد نیاز برای آن ها متناسب با درخواست آن ها صورت می گیرد، با این وجود برخی از امکانات خاص درون این سایت ها که کمک فراوانی به کارفرمایان و کاربران سایت می نمایند به شرح زیر است:

رزرو آنلاین هتل

تور مجازی و امکان مشاهده 360 درجه هتل و اماکن اقامتی، در تور مجازی یک اسلاید شو از تصاویر داخلی هتل یا اماکن اقامتی در معرض دید بیننده قرار میگیرد و بیننده می تواند در این محیط سه بعدی بخوبی هتل را مشاهده نموده و از امکانات هتل بخوبی اطلاع پیدا نماید.

معرفی کامل خدمات هتل، معرفی و اطلاع رسانی دقیق از هتل و خدمات آن برای طراحی سایت بسیار اهمیت دارد که باید طراح بخوبی این امر را برای کاربران فراهم نماید.

چند زبانه کردن وب سایت، با توجه به این نکته که بسیاری از مخاطبان وب سایت های اقامتی مربوط به گردشگران و توریست های خارجی می باشند، چند زبانه کردن وب سایت می تواند کاربران بسیاری را در سراسر دنیا به سایت شما هدایت نماید.

امکانات در نظر گرفته شده برای وب سایت های هتل بسته به خدماتی است که هتل ارائه می دهد.

سئو سایت و بهینه سازی وب سایت هتل و اماکن اقامتی

ارائه خدمات تکمیلی نظیر سئو سایت از مواردی است که باید در انتخاب یک شرکت طراحی سایت برای راه اندازی سایت هتل ها در نظر گرفت، اگر قصد دارید در نتایج موتورهای جست و جو دارای اعتبار و رتبه مناسبی باشید، باید از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت حرفه ای بهره گیرید. بسیاری از کاربران از طریق موتورهای جست و جو بدنبال هتل ها و اماکن اقامتی مناسب برای خود و اطرافیان هستند، اگر وب سایت طراحی شده در نتایج جایگاه مناسب نداشته باشد، این گروه عظیم از مخاطبان را از دست خواهد داد. با سئو و بهینه سازی صحیح سایت به رونق کار این حوزه کمک شایانی می شود.

سئو فرایندی تخصصی بوده و باید سئو کار از تجربه کافی در این حوزه بهره گیرد، تنها شرکت های معتبر قادر به ارائه خدمات سئو حرفه ای هستند، در مجموعه وب و سئو به صورت حرفه ای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت ارائه می گردد.

قیمت طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل بسته به نوع دامنه، نوع هاست، طراحی قالب اختصاصی، خدمات پشتیبانی و تعرفه خود شرکت طراح تعیین قیمت می شود. نوع طراحی اختصاصی یا استفاده از قالب های آماده نیز بر قیمت نهایی تاثیر فراوانی دارد، پیشنهاد می شود از طرح های اختصاصی برای سایت خود استفاده کنید. با انتخاب شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت، وب سایتی حرفه ای با قیمت مناسب برای خود تهیه کنید.

وب و سئو به صورت حرفه ای خدمات طراحی سایت و بهینه سازی انواع سایت هتل و اماکن اقامتی را ارائه می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ