طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا، سایت وکالت

طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا، سایت وکالت

طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا، سایت وکالت

0   نظر

طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا، سایت وکالت

طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا و بهره گیری موکلان از خدمات چنین سایت هایی بسیار مناسب می باشد، افراد با رجوع به وب سایت های طراحی شده برای وکلا و سایت های وکالت می تواند از خدمات مشاوره حقوقی بهره گیرند، همچنین وب سایت طراحی شده برای وکلا می تواند بخوبی سابقه کاری وکیل را برای افراد بیان کرده و بدین ترتیب در انتخاب وکیل مناسب برای افراد بسیار موثر باشند.

اگر وکیل هستید، برای معرفی خود به موکلان باید اقدام به سفارش طراحی سایت حقوقی برای خود نمایید، امروزه بسیاری از افراد برای پاسخ به سوال های حقوقی خود از وب سایت های آنلاین در این حوزه استفاده می کنند که خدمات مشاوره آنلاین در این سایت ها می توانند بسیار کمک کننده به این افراد باشد.

طراحی وب سایت حقوقی

شاید برای شما مشکلات حقوقی پیش آمده باشد، یکی از اولین کارهایی که خواهید نمود مراجعه به اینترنت و فضای وب سایت های آنلاین در این حوزه می باشد، اگر وکلا اقدام به طراحی وب سایت حقوقی برای خود نکنند از مراجعه این تعداد کاربر به سایت و بهره بردن از خدماتشان بی بهره می شوند. بسیاری از سوال های حقوقی در بین افراد متداول بوده و پاسخ دادن به آن ها درون وب سایت حقوقی می تواند پاسخ این دسته از افراد را بدهد. امروزه اکثر وکلای شناخته شده و مطرح از سفارش طراحی سایت حقوقی برای خود بهره گرفته و تقریبا اکثر وکلا سایت های مناسب در این حوزه را برای خود سفارش می دهند.

وب و سئو - طراحی وب سایت حقوقی

با طراحی سایت برای وکلا، می توان مراجعه کنندگان به وکیل را به شکل چشمگیری افزایش داد، وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی سایت برای وکلا می نماید.

طراحی سایت حقوقی برای وکلا چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت برای بسیاری از مشاغل سودمند بوده و وکلا نیز از این قاعده مستثنی نیستند، در ادامه به برخی از مزایای طراحی سایت حقوقی برای وکلا می پردازیم:

وکلا با طراحی سایت شناخته می شوند، امروزه یکی از راه های شناخت وکیلان برای موکلان رجوع افراد به سایت های طراحی شده برای آن ها می باشد.

اطلاع رسانی و دادن اطلاعات حقوقی به افراد، بسیاری از اطلاعات عام مربوط به پرونده های حقوقی و کیفری از طریق وب سایت ها به افراد منتقل می شود.

سترسی افراد به بهترین وکلا در سراسر کشور، وب سایت های طراحی شده برای وکلا محدودیت های جغرافیایی نداشته و کلیه افراد در سراسر کشور می توانند با رجوع به وب سایت های وکلا از خدمات چنین سایت هایی بهره مند شوند.

دسترسی افراد به اطلاعات حقوقی در کوتاه ترین زمان در هر ساعت شبانه روز، در هر ساعتی از شبانه روز می توان با رجوع به سایت های وکلا از خدمات سایت بهره گرفت.

مشاوره آنلاین، مشاوره های رایگان یا پولی از طریق طراحی سایت حقوقی برای افراد فراهم می گردد، از این طریق افراد بدون حضور و مراجعه حضوری می توانند برای بسیاری از سوال های حقوقی خود پاسخ مناسب دریافت کنند.

ایجاد ارتباط دوسویه بین وکلا و موکلان و بررسی پرونده های آن ها به صورت آنلاین

افزایش مراجعه کنندگان به دفتر حقوقی، یکی از راه های شناخته شدن وکیل ها، طراحی سایت برای آن ها می باشد، این امر برای افزایش مراجعه کنندگان به دفاتر حقوقی بسیار موثر است، اگر از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت نیز استفاده شود، می توان افراد بسیار زیادی را از طریق موتورهای جست و جو به سایت های وکلا رهنمون کرد.

طراحی سایت برای وکلا شامل چه امکاناتی می باشد؟

سایت های وکالت شامل مجموعه ای از امکانات بوده که بنا به شرایط وکلا و درخواست آن ها برای آن ها درون سایت تعبیه می گردند، برخی از مهم ترین امکانات خاص وب سایت های حقوقی به شرح زیر می باشند:

مشاوره حقوقی آنلاین، یکی از امکانات خاص که برای افراد در سایت های حقوقی بسیار مهم است، امکان مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است. این مورد می تواند به صورت رایگان یا به صورت دریافت هزینه بنا به تشخیص وکیل صورت گیرد. افراد براحتی با مراجعه به سایت های حقوقی می توانند مشکلات حقوقی خود را در سریعترین زمان ممکن با وکیل خود در میان گزاشته و پاسخ مناسب را دریافت نمایند. از طرفی موکلان نیز می توانند از این طریق در زمان و هزینه خود صرفه جویی نموده و به پاسخ مناسب برای درخواست خود دست یابند.

آموزش های حقوقی، یکی از خدمات درون وب سایت های حقوقی، قرار دادن آموزش های حقوقی و رایج برای کاربران است. این آموزش ها می توانند به صورت چند رسانه ای نیز همراه شوند و بهترین راه کارهای حقوقی و رایج برای مخاطبان عرضه گردد، قطعا افرادی که از قوانین رایج حقوقی اطلاعات کافی داشته باشند، دچار مشکلات حقوقی کمتر می گردند.

طراحی بخش رزومه وکیل، اولین موردی که مراجعه کنندگان به وب سایت های حقوقی به آن توجه می نمایند، توجه به رزومه و سابقه وکیل است. این قسمت باید به شکل مناسبی درون وب سایت طراحی گردد و استفاده از چندرسانه ای ها نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

پرسش و پاسخ، در این قسمت می توان پرسش های رایج حقوقی را مطرح نمود و پاسخ های منطقی و رایج را برای آن ها آورد.

رزرو وقت مشاوره به صورت آنلاین، این ویژگی برای کسانیکه قصد مراجعه حضوری نزد وکیل را دارند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و می توانند زمان مناسب برای مشاوره حضوری را با وکیل هماهنگ نمایند.

تالار گفت و گو، می توان با ایجاد این بخش بین کاربران گفت و گو ها و بحث های حقوقی را ایجاد کرد و از این طریق به بالا بردن سطح اطلاعات حقوقی آن ها کمک نمود.

پرداخت آنلاین، بنا به شرایط وب سایت طراحی شده برای پرداخت حق وکالت یا مشاوره های حقوقی می توان درون سایت شرایط پرداخت آنلاین را فراهم نمود.

...

طراحی سایت حقوقی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وب سایت حقوقی مناسب باید از نظر محتوایی و فنی به صورت مناسب طراحی شده باشد، برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت طراحی شده حقوقی مناسب به شرح زیر می باشد:

سایت وکالت باید سرعت مناسبی داشته باشد، سرعت لود وب سایت از ویژگی های مهم وب سایت های مدرن امروزی است که باید در طراحی سایت موارد مناسب برای این امر در نظر گرفته شود. کاهش حجم سایت به طریق فشرده سازی، استفاده از تصاویر گرافیکی با حجم کم، استفاده از زبان های برنامه نویسی مناسب، ایجاد تاخیر در لود شدن قسمت هایی نظیر تصاویر، فیلم ها و ... می تواند در افزایش سرعت تاثیر داشته باشد.

طراحی وب سایت حقوقی موبایل فرندلی باشد، موبایل فرندلی یا ریسپانسیو بودن وب سایت به معنای لود مناسب وب سایت در دستگاه های مختلف نظیر تبلت، موبایل و ... می باشد. با توجه به این مورد که اکثر مراجعه کنندگان وب سایت ها از طریق دستگاه هایی نظیر موبایل به وب سایت وصل می گردند، موبایل فرندلی بودن وب سایت از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

تولید محتوای مناسب برای وب سایت، وب سایت های طراحی شده برای امور حقوقی باید از نظر محتوایی به صورت مناسبی بهینه شده باشند، برای این امر معمولا تیم های طراحی سایت از خدمات نیروی تولید محتوا استفاده کرده که محتوایی مناسب را برای این وب سایت ها تولید کنند.

گرافیک شیک و مناسب برای وب سایت های حقوقی، گرافیک شیک و کاربرپسند بودن وب سایت از جمله شرایطی می باشد که در جلب توجه مخاطبان و جذب آن ها تاثیر فراوان دارد. بهره بردن تیم های طراحی سایت از گرافیست های حرفه ای برای این امر بسیار ضروری است.

امنیت مناسب وب سایت، وب سایت های حقوقی باید به شکل مناسبی در برابر حمله هکرها و بدافزار ها حفظ گردند. بهره بردن از متخصص امنیت در گروه طراحی سایت برای این امر بسیار سودمند است.

سئو سایت حقوقی برای وکلا

سئو SEO یا بهینه سازی وب سایت به به معنای بهینه کردن سایت برای موتورهای جست و جو می باشد، در سایت های وکالت با سئو می توان کاربران فراوانی را از طریق موتورهای جست و جو وارد سایت نمود، امروزه بسیاری از کاربران در موتورهای جست و جو به دنبال وکیل مناسب برای خود هستند یا به دنبال پاسخ به سوال های حقوقی برای خود می باشند، بنابراین بالا بودن سایت در نتایج موتورهای جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. البته برای سئو و بهینه سازی وب سایت باید از اصول مبتنی بر موتورهای جست و جو استفاده کرد و تنها شرکت های معتبر به صورت اصولی اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت می نمایند.

در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت های حقوقی انجام می گیرد.

قیمت طراحی سایت برای وکلا چقدر است؟

در تعیین قیمت برای سایت های وکالت، فاکتورهای مختلفی تاثیر گذار می باشند، یکی از این فاکتورها، استفاده از قالب آماده یا طراحی اختصاصی وب سایت می باشد، در طراحی اختصاصی هزینه طراحی سایت کمی بالاتر است که این طرح های برای وکیل ها بسیار مناسب تر نیز هستند، نوع طراحی، زبان های برنامه نویسی، داشتن گرافیک و طرح های اختصاصی، زمان اجرای و پیاده سازی وب سایت و ... همه در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر فراوان دارد. با این وجود تعرفه خود واحد طراح سایت از همه ی موارد مهم تر است.

در مجموعه وب و سئو، تخصصی ترین سایت های وکالت و حقوقی با قیمت مناسب طراحی و پیاده سازی می شوند.

بهترین شرکت طراحی سایت حقوقی در تهران

برای تهیه و سفارش وب سایت های حقوقی بهینه و فنی باید شرکتی معتبر در این زمینه را انتخاب نمایید. شرکت طراح سایت باید شناخت کافی در مورد وب سایت های حقوقی داشته باشد و بسته به امکانات مورد نیاز این وب سایت ها اقدام به سفارش، پیاده سازی و بارگذاری این سایت ها نماید. یک مورد مهم در مورد شرکت های طراحی سایت، استفاده از خدمات پشتیبانی برای مشتریان است، در هنگام بکارگیری وب سایت ممکن است برخی از مشکلات از پیش تعیین نشده رخ دهد که با بهره گیری از خدمات پشتیبانی باید در سریعترین زمان ممکن برطرف گردند.

در مجموعه وب و سئو تخصصی ترین وب سایت های موضوع حقوقی و وکالت برای مخاطبان با قیمت مناسب و کیفیت فنی بالا طراحی و پیاده سازی می گردد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ