هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

0   نظر

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

قیمت و هزینه طراحی سایت چقدر است؟ در این مقاله به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی وب سایت حرفه ای می پردازیم. طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف بسیار سودمند بوده و ارائه خدمات آنلاین نقش بسیار مهمی در بازاریابی آنلاین کسب و کار ها دارد.

برای مشاهده تعرفه ها و هزینه های طراحی سایت به لینک زیر مراجعه نمایید.

هزینه طراحی سایت در وب و سئو

هزینه طراحی سایت تابع چه عواملی است؟

در بین وب سایت های مختلفی که برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف طراحی می شود، تفاوت های بسیاری وجود دارد که بر هزینه طراحی سایت تاثیر فراوان دارد، به عنوان مثال هزینه طراحی سایت برای وب سایت های مشاغلی نظیر پزشکان، مهندسان و ... با قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی کاملا متفاوت است. با این وجود تعرفه ی خود واحد طراح سایت از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی می باشد. برخی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه و قیمت سایت به شرح زیر می باشد:

هزینه ساخت سایت براساس امکانات در نظر گرفته شده برای وب سایت تعیین می گردد، برای سایت های مختلف می توان امکانات متنوعی را در نظر گرفت که هزینه متفاوتی را برای ساخت وب سایت منجر می گردد. به عنوان مثال یک سایت تنها نیاز به معرفی و اطلاعات تماس دارد، در حالی که برای سایتی دیگر می توان برخی از روندهای جاری یک مجموعه را به صورت آنلاین پیاده سازی نمود.

قیمت طراحی وب سایت برای طراحی اختصاصی بالاتر است، اما طراحی اختصاصی چیست و چگونه انجام می گیرد؟ برای راه اندازی وب سایت شما دو راه وجود دارد، یکی بهره بردن از طراحی اختصاصی و دیگری قالب های آماده وردپرسی. در قالب های وردپرسی نیاز به کدنویسی نیست و صرفا جایگزینی اطلاعات در قالب های پیش فرض انجام می گیرد. این در حالی است که در طراحی اختصاصی از صفر تا صد پروژه توسط برنامه نویس کدنویسی می گردد. هزینه طراحی وب سایت های اختصاصی به مراتب بالاتر از قالب های آماده می باشد.

پسوند دامنه، نوع دامنه انتخابی نیز بر قیمت نهایی سایت تاثیر می گذارد، دامنه های مختلفی نظیر .com و .net و .ir و ... را می توان برای سایت های مختلف انتخاب کرد که هزینه متفاوتی نیز دارند. در برخی از موارد برخی از افراد به دنبال دامنه های با سابقه و بلا استفاده هستند که در چنین دامنه هایی هزینه بالاتری معمولا برای خریداری باید صرف نمود. همچنین بهره گیری از پروتکل SSL نیز هزینه مجزایی برای دامنه سایت ایجاد می کند.

زمان لازم برای طراحی سایت، معمولا در ابتدای شروع طراحی سایت، تیم های طراحی اقدام به تعیین زمان لازم برای طراحی می نمایند، این در حالی است که برخی از مشتریان خواهان تحویل زودتر وب سایت هستند. این امر می تواند در هزینه نهایی سایت تاثیرگذار باشد.

نوع هاست مورد استفاده، نوع هاست را برای استفاده، طراح وب سایت مشخص می کند. بین هاست های مختلف تفاوت هایی وجود دارد، به عنوان مثال استفاده از هاست ایرانی یا خارجی، حجم هاست مورد استفاده برای وب سایت و استفاده از هاست خصوصی و هاست های اشتراکی تفاوت های بسیاری وجود داشته که بر هزینه نهایی طراحی سایت تاثیر فراوان دارد.

ارائه خدمات پشتیبانی، بسته به امکانات در نظر گرفته شده برای سایت، برای رفع مشکلات احتمالی از وب سایت در هنگام استفاده باید تیم پشتیبانی ارائه خدمات دهد، هزینه خدمات پشتیبانی بسته به وب سایت در واحد های مختلف طراحی وب سایت مختلف است.

سایت هایی که به صورت چند زبانه طراحی می شوند معمولا هزینه متفاوتی برای سفارش نیاز دارند، این امر ناشی از هزینه مترجم و ... می باشد. اضافه کردن زبان جدید به وب سایت کار پیچیده و دشواری نیست ولی برای این امر باید به شرکت طراح سفارش خاص بدهید.

زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی مورد استفاده، برای طراحی سایت می توان از زبان های برنامه نویسی مختلفی استفاده کرد، زبان های PHP وasp.net از زبان های مرسوم برای ساخت سایت می باشد. بهره بردن از تکنولوژی های جدید امروزی نظیر MVC و ... نیز می تواند بر هزینه طراحی سایت تاثیر فراوان داشته باشد. نوع تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده بر کیفیت و سرعت سایت بسیار تاثیر دارد.

هزینه طراحی سایت با گرافیک اختصاصی، گرافیک یکی از اولین مواردی است که کاربران در رجوع به وب سایت مورد توجه قرار می دهند، وب سایت های گرافیکی و کاربرپسند در جذب نظر مخاطبان تاثیر بیشتری داشته و در افزایش بازدهی سایت بسیار موثر می باشند. برای طراحی اختصاصی گرافیکی تیم های طراحی سایت از گرافیست های حرفه ای بهره می گیرند. برای چنین طرح هایی هزینه نهایی ساخت سایت کمی بالاتر است.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

فروشگاه های اینترنتی با گستردگی استفاده ای که پیدا کردند، نقش بسزایی در فروش کسب و کارها پیدا کرده اند، امروزه همه ی کسب و کارها برای فروش بیشتر نیاز به طراحی فروشگاه های اینترنتی هستند. هزینه فزوشگاه های اینترنتی بسته به امکاناتی که برای آن ها در نظر گرفته می شود، تعیین می گردد. برای تهیه درگاه پرداخت بانکی و اینماد که برای فروشگاه های اینترنتی مهم است نیز هزینه در نظر گرفته می شود. در برخی از فروشگاه های اینترنتی امکانات خاص بسته به نظر مشتریان نیز لازم است که هزینه متفاوتی دارند.

وب و سئو - بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران

هزینه طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت های شرکتی باید دید چه امکاناتی برای شرکت های مختلف نیاز است، معمولا شرکت ها به ارائه رزومه و نمونه کارها، معرفی خدمات و محصولات و ... می پردازند، حتی برخی از شرکت ها به صورت خاص اقدام به فروش محصول خاص از طریق سایت می نمایند. بسته به امکانات درخواستی برای شرکت های مختلف، هزینه سایت شرکتی تعیین می گردند. به عنوان مثال برخی از شرکت ها نیاز جدی به طرح های اختصاصی با گرافیک مختص خود را دارند یا در مورد برخی از شرکت ها برخی از خدمات به صورت آنلاین برای مخاطبان عرضه می گردند که بر هزینه سایت شرکتی تاثیر فراوان دارد.

هزینه تولید محتوا برای سایت چقدر است؟

پس از راه اندازی وب سایت ها معمولا نیاز به تولید محتوای موثر برای کاربران وجود دارد، در برخی از موارد خود صاحب سایت اقدام به تولید و انتشار محتوا برای سایت می نماید، اما در برخی از موارد سفارش تولید محتوا براساس جدول زمانی مشخص به واحدهای تولید محتوا داده می شود، شرکت ها تولید محتوا را براساس اهداف سایت و شناخت نیازهای آن ها انجام می دهند. این مورد براساس تعداد محتوای تفاهم شده بین شرکت و سفارش دهنده در ماه تعیین می گردد. تولید محتوا برای ثمر بخش تر شدن طراحی سایت بسیار موثر بوده و باید به صورت اصولی انجام گیرد.

هزینه های سئو و بهینه سازی وب سایت چگونه است؟

یکی از خدمات کلیدی و موثر پس از طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت است. اگر شما وب سایتی طراحی نمایید و ورودی نداشته باشید عملا نمی توانید به اهداف خود از طراحی سایت دست یابید. شرکت های مختلفی اقدام به بهینه سازی وب سایت می نمایند که هر یک چارچوب خود را برای قراردادهای سئو دارند. یکی از مرسوم ترین روش ها برای سئو و بهینه سازی وب سایت، بستن قرارداد به صورت دریافت هزینه ماهیانه برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت بین کارفرما و مشتریان است.

در مجموعه وب و سئو خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت تخصصی انجام می گیرد.

مراحل سفارش و اعلام هزینه طراحی وب سایت چگونه است؟

اگر قصد سفارش طراحی سایت را دارید باید در گام نخست اقدام به انتخاب شرکتی معتبر در این زمینه نمایید تا با هزینه مناسب برای شما سایت را راه اندازی و پیاده سازی نماید. در طراحی وب سایت ابتدا شرکت طراح بسته به موضوعیت وب سایت شما و امکانات لازم برای سایت درخواستی شما، اعلام هزینه و مدت زمان لازم برای طراحی سایت می نماید. در صورت تفاهم قرارداد بین طرفین برای طراحی سایت بسته می شود. برای پرداخت هزینه نیز شرکت های مختلف روندهای مختلفی دارند، در برخی از شرکت ها هزینه طراحی سایت به صورت کامل در همان ابتدای سفارش طراحی دریافت می گردد، اما برخی از شرکت ها هزینه طراحی سایت را به صورت مرحله به مرحله و به صورت توافقی از مشتریان خود دریافت می کنند.

هزینه طراحی وب سایت در وب و سئو چقدر است؟

در شرکت های مختلف هزینه و قیمت طراحی سایت متفاوت است، در واقع تعرفه خود واحد طراح تعیین کننده می باشد، شما باید با انتخاب شرکتی معتبر در این زمینه بهترین سایت را با قیمت مناسب برای خود انتخاب نمایید. در مجموعه وب و سئو بهترین وب سایت ها با موضوعات مختلف با مناسب ترین قیمت طراحی و بارگذاری می گردد. در این مجموعه به صورت تخصصی برای هر یک از گروه های مختلف قیمتی برای سایت مشخص می گردد.

یک شرکت معتبر از مشتری تقاضای زمان و هزینه اضافی نخواهد کرد، براساس زمان اولیه و هزینه ابتدایی اعلامی به مشتریان، وب سایت برای آن ها طراحی و پیاده سازی می گردد، هیچ گاه شرکت های معتبر در حین پیاده سازی هزینه بیشتری را از مشتریان نمی خواهند و در موعد سررسید تحویل پروژه، سایت را برای مخاطبان بارگذاری می کند. حتی شرکت های معتبر بعد از راه اندازی وب سایت در زمان مشخصی ارائه به خدمات پشتیبانی به صورت رایگان برای مشتریان می نمایند.

به طور کلی وب سایت ها در مجموعه وب و سئو در سه بخش کلی شخصی، شرکتی و فروشگاهی دسته بندی می گردند که هر یک بنا به پنل مورد استفاده برنزی، نقره ای و طلایی هزینه متفاوتی برای ساخت سایت در نظر گرفته می شود.

برای دیدن قیمت ها و تعرفه های طراحی سایت به لینک زیر مراجعه نمایید.

هزینه طراحی سایت در وب و سئو

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

    1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

      تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

      1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

        تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

    2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

      تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

    نوشتن نظر

واتساپ