طراحی سایت شرکت های بازرگانی

طراحی سایت شرکت های بازرگانی

طراحی سایت شرکت های بازرگانی

0   نظر

طراحی سایت شرکت های بازرگانی

طراحی سایت شرکت های بازرگانی و صادراتی در مجموعه وب و سئو متناسب با نیاز شما انجام می گردد، شرکت های بازرگانی برای حضور فعال در بازار داخل و خارج کشور نیازمند طراحی وب سایت بازرگانی مناسب هستند، ما در مجموعه وب و سئو شما را برای رسیدن به این هدف و فراهم کردن ارائه کالا و خدمات شما در عرصه بین المللی یاری می دهیم.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و قصد حضور در بازارهای بین المللی را دارید، راه حل مناسب برای جذب مشتری برای شما، طراحی سایت بازرگانی و صادراتی است، وب و سئو شما را در رسیدن به این مقصد یاری می دهد.

طراحی سایت شرکت های بازرگانی چه مزایایی دارد؟

جذب کاربران در فضای مجازی و فراهم کردن شرایط برای دسترسی به کالا و خدمات از این طریق، از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی و صادراتی به حساب می آید. اطلاعات ارائه شده در وب سایت های بازرگانی به زبان های مختلف و متناسب با بازار کشورهای مختلف قرار داده می شود. بنابراین این وب سایت ها اگر قصد فعالیت بین المللی را دارند باید به صورت چند زبانه طراحی شوند. طراحی سایت شرکت های بازرگانی به زبان های انگلیسی، عربی و ... بسیار پر کاربرد است.

وب و سئو - طراحی سایت شرکت های بازرگانی چه مزایایی دارد؟

اگر شرکت های بازرگانی اقدام به ارئه اطلاعات از طریق وب سایت نمایند، پلی دوسویه بدون محدیدت بین مشتریان و صاحبین شرکت ها برای ارائه خدمات بدون واسطه فراهم می گردد. توجه داشته باشید ایجاد ارتباط و تعامل با مشتریان به این صورت هیچ گونه محدودیتی نداشته و کاربران در سراسر جهان به راحتی می توانند ارتباط موثر با شما برقرار نمایند.

وب سایت های بازرگانی می توانند محصولات شما را به شکل مناسب برای مخاطبان معرفی نمایند، این ویژگی مناسب به خصوص برای محصولات صادراتی بسیار با ارزش است، وب سایت های فعال در این حوزه به صادرات محصولات کشاورزی، مواد غذایی، صنعتی و انواع تولیدات می پردازند. محصولات باید به شکل مناسب و دسته بندی شده برای جذب کاربران در وب سایت های بازرگانی ارائه شوند. این وب سایت ها برای معرفی خدمات فنی و مهندسی در عرصه بین المللی نیز بسیار مناسب هستند، شما اگر شرکت فنی و مهندسی دارید و قصد انجام پروژه های پیمانکاری در خارج کشور را دارید، حتما نیاز به ارائه خدمات خود در قالب طراحی سایت شرکت های بازرگانی را دارید.

یکی از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی، افزایش اعتبار و کسب اطمینان برای مشتریان هدف شما می باشد، شما می توانید به صورت دلخواه در هر زمانی اقدام به اطلاع رسانی و معرفی شرکت و خدمات خود از طریق وب سایت نموده و مشتریان نیز با دیدن وب سایت معتبر شما به خدمات و محصولات شما سریعتر اعتماد کرده و این مورد موجب رونق شرکت بازرگانی می شود.

با طراحی وب سایت بازرگانی می توانید به صورت شبانه روز در سراسر دنیا به معرفی کالا و خدمات آنلاین خود بپردازید و حتی خرید و فروش آنلاین انواع محصولات را برای خود رقم زنید.

طراحی وب سایت شرکت های بازرگانی با امکانات مناسب!

برای طراحی سایت شرکت های بازرگانی نیاز به شناخت صحیح نیازهای این شرکت ها را دارید، چه نیازها و محصولاتی باید از طریق وب سایت ارائه گردد و مشتریان و کاربران هدف به چه امکاناتی نیاز دارند. برخی از وب سایت های بازرگانی تنها نیاز به معرفی خدمات دارند، این در حالی است که برخی شرکت ها اقدام به فروش آنلاین یا خدمات دیگر نیز می کنند. بنابراین باید بسته به نساز شرکت های بازرگانی اقدام به طراحی سایت برای این مجموعه ها نمود.

اما از مهم ترین امکاناتی که می توان برای شرکت های بازرگانی در نظر گرفت، می توان موارد زیر را نام برد:

معرفی محصولات و خدمات، بسته به اینکه وب سایت بازرگانی فعالیت خدماتی یا صادراتی دارد، باید به شکل مناسب خدمات و محصولات شرکت معرفی گردند، معمولا محصولات و خدمات به صورت دسته بندی شده برای کاربران معرفی شده تا کاربران به سهولت بتوانند شناخت مناسبی از شرکت بازرگانی شما داشته باشند.

معرفی استانداردها، گواهینامه ها و افتخارات، لازمه جذب مشتریان و کسب اطمینان آن ها داشتن گواهی نامه ها و استانداردهای لازم برای کالا و خدمات مورد نیازشان است. از این رو معرفی این موارد از طریق طراحی سایت می تواند صاحبین شرکت های بازرگانی را سریعتر به هدف خود برساند. گواهینامه ها و افتخارات شرکت باید به شکل صحیح در طراحی سایت آورده شود تا کاربران به آن ها توجه نموده و آن ها متمایل به استفاده از خدمات شرکت شما شوند.

معرفی نمونه کارها و رزومه شرکت بازرگانی، داشتن سابقه مناسب در جلب توچه کاربران تاثیر فوق العاده ای دارد، از این رو معرفی نمونه کارها و رزومه شرکت در قالب وب سایت می تواند بسیار موثر باشد. شرح مختصر در مورد پروژه ها و رزومه شرکت باید به شکل مناسب در هنگام طراحی سایت لحاظ گردد.

چند زبانه بودن وب سایت ها، اکثر سایت های بازرگانی در فضای بین المللی فعالیت دارند، بنابراین باید خدمات و محصولات به زبان کشورهای هدف ارائه گردند. شرکت های مطرح بازرگانی درخواست طراحی سایت به دو یا چند زبان متناسب با حوزه جغرافیایی فعالیت خود می نمایند. از این رو باید برای طراحی این سایت ها از مترجم و آشنا به زبان های دیگر بهره برد.

قابلیت فروش آنلاین، در سایت های بازرگانی می توان خرید و فروش انواع محصولات را با فراهم کردن بسترهای مورد نیاز انجام داد. امکان خرید بدون واسطه از شرکت باعث کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده کالا و خدمات می گردد. شرکت نیز باید توانایی ارسال و تحویل محصولات و کالا را به صورت فوری و سریع داشته باشد.

..

طراحی سایت شرکت های بازرگانی را می توان به صورت اختصاصی و متناسب با سفارش مشتری انجام داد، با این وجود بهره بردن از روش هایی نظیر قالب های آماده می تواند هزینه کمتری را برای سفارش دهنده ایجاد کند ولی هیچ گاه کیفیت مناسب را برای معرفی خدمات و محصولات یونیک شما ایجاد نمی کند. بنابراین با استفاده از خدمات سفارش طراحی سایت اختصاصی وب و سئو، اقدام به سفارش طراحی سایت اختصاصی برای برند و شرکت خود نمایید.

طراحی اختصاصی وب سایت شرکت بازرگانی

اگر در زمینه بازرگانی فعالیت می نمایید و برای حضور موثر در فعالیت های بازرگانی نیاز به شناخته شدن دارید، راه حل بهره بردن از طراحی سایت بازرگانی برای فعالیت و تجارت خویش است. اختصاصی بودن وب سایت شما می تواند برای مخاطبان مورد توجه قرار گرفته و اطمینان آن ها را از فعالیت و کسب و کار شما افزایش دهد. برای طراحی سایت اختصاصی در مجموعه وب و سئو ابتدا نیازسنجی از فعالیت شما صورت می گیرد و پس از تحلیل و سنجش نیازهای کسب و کار شما، دمو و ساختار اولیه سایت طراحی می گردد، در این مرحله مجموعه وب و سئو از طراحان گرافیک حرفه ای برای این امر استفاده می نماید، سپس با بررسی دموی اولیه و نظر و سلیقه مشتری، فرایند کامل شدن و طراحی وب سایت ادامه پیدا می کند.

وب و سئو دارای نمونه کارهای بسیاری در حوزه های مختلف بخصوص حوزه بازرگانی برای طراحی سایت اختصاصی می باشد.

طراحی سایت بازرگانی باعث رونق کسب و کار میشود!

اهمیت داشتن وب سایت برای شرکت های بازرگانی بسیار بالا است، بطوریکه بدون داشتن سایت عملا امکان رقابت با رقبای خود را ندارند، اگر فعالیت بین المللی و قصد حضور در بازارهای جهانی را دارید، شما نیازمند بکارگیری و طراحی سایت برای کسب و کار خود هستید، آدرس وب سایت به عنوان شناسنامه کسب و کار شما به حساب آمده و افرادی که با شما و کارتان آشنا می شوند، در اولین قدم به وب سایت طراحی شده شما مراجعه می نمایند. قطعا داشتن وب سایت موجب رونق فعالیت بازرگانی می شود. افرادی مه در کشورهای مختلف با کالا و خدمات ارائه شده از طریق وب سایت آشنا می شوند، به خرید آن ها ترغیب شده و عملا طراحی سایت بازرگانی درگاهی برای فروش بالا در کشورهای هدف به حساب می آید.

با استفاده از طراحی سایت بارزگانی می توانید در کشورهای هدف صادراتی برای خود نمایند و اعطای نمایندگی را فراهم آورید، طراحی سایت می تواند فرایند عمده فروشی و خرده فروشی را بسته به نحوه طراحی برای صاحبین شرکت های بازرگانی فراهم آورد. با توجه به نکات فوق باید نحوه طراحی سایت متناسب با اهداف شرکت بازرگانی برای حضور در بازار بین المللی باشد.

آیا امکان فروش آنلاین در وب سایت بازرگانی وجود دارد؟

بله امکان فروش آنلاین از طریق وب سایت بارزگانی وجود دارد، اما این مورد بسته به هدف بازرگانان از طراحی سایت بازرگانی می باشد. برخی تنها به دنبال معرفی کالا، محصولات و خدمات خود هستند و به دنبال فروش آنلاین نیستند. این در حالی است که برخی فروش آنلاین را دنبال می نمایند، شرکت طراح سایت باید در این مورد بسته به نیاز مشتری اقام به طراحی سایت نماید. از مزایای فروش آنلاین از طریق وب سایت می توان امکان فروش و خرید بدون واسطه را نام برد، از این طریق دست دلالان از داد و ستدها قطع شده و کالایی با هزینه مناسب تر به دست مصرف کننده می رشد.

برای فروش آنلاین شرکت بازرگانی باید طراحی مطابق با دسته فروشگاهی انجام گیرد، محصولات به صورت دسته بندی شده و مطابق نیاز آن ها درون وب سایت قرار گرفته و با فراهم شدن سبد خرید و امکان فروش آنلاین و درگاه های پرداخت، فروش آنلاین محصولات شرکت بازرگانی را رقم زد.

طراحی سایت شرکت بازرگانی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وب سایت بازرگانی باید از نظر فنی قوی باشد، از مهم ترین مواردی که می توان برای یک وب سایت فنی نام برد، می توان به موبایل فریندلی بودن و ریسپانسیو بودن وب سایت اشاره نمود. اگر وب سایتی به خوبی درون موبایل بارگذاری نشود، عملا کاربران موبایل نمی توانند از خدمات شما بهره برند. برای طراحی سایت شرکت بازرگانی باید وب سایت درون دستگاه های مختلف اعم از موبایل، تبلت و ... بخوبی بارگذاری شود.

نکته دیگر در مورد سایت های بازرگانی آن است که باید سایت سرعت بارگذاری مناسبی داشته باشد. وب سایت های کند دیگر عملا مقبولیت نداشته و کاربران معمولا از خدمات چنین سایت هایی بهره نمی برد.

نکته مهم دیگر در مورد سایت های بازرگانی، امنیت آن ها است. این وب سایت ها به زبان های مختلف طراحی شده و رعایت نکات امنیتی در ان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت شرکت های بازرگانی از متخصصین امنیت نیز برای این امر بهره می برند.

هزینه و قیمت طراحی سایت شرکت بازرگانی چقدر است؟

در تعیین هزینه طراحی سایت برای این شرکت ها، فاکتورهای مختلفی موثر می باشند، از جمله این فاکتورها می توان به امکانات و ویژگی های در نطر گرفته شده برای طراحی سایت این شرکت ها اشاره نمود، نکته دیگر در این باره می توان به نحوه طراحی اشاره نمود. آیا طراحی به صورت سفارشی است یا اختصاصی و یا اینکه طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده صورت گرفته است. در مورد هزینه سایت شرکت های بازرگانی و صادراتی می توان به چند زبانه بودن سایت در صورت سفارش مشتری نیز اشاره نمود. افزایش زبان های مورد استفاده در سایت، هزینه متفاوتی را برای طراحی می خواهد.

با این وجود مهم ترین فاکتور برای تعیین هزینه و قیمت شرکت طراحی سایت، تعرفه خود واحد طراح است. در مجموعه وب و سئو، تخصصی ترین و فنی ترین وب سایت ها در زمینه بازرگانی و صادراتی برای مشتریان با قیمت مناسب تهیه و بارگذاری می شود. همچنین خدمات پشتیبانی و بهینه سازی وب سایت نیز در این مجموعه ارائه می گردد.

سئو سایت شرکت های بازرگانی دارای اهمیت است!

سئو سایت به معنای بهینه سازی وب سایت برای قرارگیری در نتایج بالای موتورهای جست و جو بخصوص موتور جست و جو گوگل است. اگر وب سایتی طراحی شود ولی در موتورهای جست و جو در کلمات کلیدی دارای رتبه مناسبی نباشد، عملا نمی تواند مشتریان و کاربران هدف را به وب سایت رهنمون سازد. کاربران بسیاری در جهان از طریق موتورهای جست و جو به دنبال خدمات و محصولات مورد نیاز برای خود هستند، از این سئو سایت از اهمیت بالایی برای رونق کسب و کار به حساب می آید.

برای سئو سایت بازرگانی گاهی نیاز به فرایند سئو تخصصی به زبان های دیگر است، زیرا این سایت ها بنا به درخواست مخاطبان به صورت چند زبانه ممکن است طراحی شوند، بنابراین در برخی موارد نیاز به سئو سایت به زبان های دیگر است. از این رو انجام فرایند تخصصی سئو در یک مجموعه برتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

وب و سئو - طراحی سایت شرکت بازرگانی
مزایای طراحی سایت شرکت بازرگانی در وب و سئو

طراحی سایت در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی انجام می گردد و فرایند های تکمیلی نظیر سئو و پشتیبانی سایت نیز در این مجموعه به صورت تخصصی انجام می گردد.

از جمله مزایای طراحی سایت در مجموعه وب و سئو به شرح زیر است:

طراحی سایت با قیمت مناسب، در این مجموعه هزینه طراحی سایت بسیار مناسب بوده و با کیفیت ترین سایت ها با قیمت مناسب تهیه و بارگذاری می شوند، برای تعیین قیمت نهایی سایت های مختلف بسته به امکانات درخواستی برای طراحی، سفارشی یا اختصاصی بودن سایت و ... هزینه نهایی به کارفرما داده می شود.

طراحی سایت با سرعت بالا، در این مجموعه وب سایت های سریع که زمان لود شدن کوتاهی دارند برای مشتریان تهیه و بارگذاری می گردد. همچنین زمان تهیه و بارگذاری وب سایت در این مجموعه بسیار مناسب است.

وب سایت ها ریسپانسیو و موبایل فریندلی، اکثر وب سایت های فنی امروزی به صورت ریسپانسیو طراحی و پیاده سازی می شوند، در مجموعه وب و سئو، وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی و پیاده سازی می گردد.

امنیت بالای سایت، سایت های طراحی شده تمامی پروتکل های امنیتی لازم را دارند، این مورد بخصوص درباره شرکت های بازرگانی که حضور بین المللی دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است.

پشتیبانی قوی توسط تیمی حرفه ای، مجموعه وب و سئو فرایند پشتیبانی وب سایت های طراحی شده را به صورت شبانه روزی توسط تیم متخصص خود انجام می دهد، اگر مشکلی برای سایت اتفاق بیفتد، تیم متخصص وب و سئو در سریعترین زمان ممکن عیب یابی و اصلاح مشکل را انجام می دهد.

...

اگر به دنبال شرکتی معتبر برای طراحی سایت، بخصوص طراحی سایت شرکت های بازرگانی هستید، پیشنهاد ما مجموعه وب و سئو است. این مجموعه به صورت تخصصی طراحی سایت انواع شرکت ها، بخصوص شرکت های بازرگانی را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهد.

سفارش : طراحی وب سایت شرکت بازرگانی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 5 1400/05/15
طراحی سایت شرکت های بازرگانی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
طرح گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
سرعت مناسب بارگذاری صفحات
سوالات متداول
فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک به شبکه های اجتماعی
ثبت نام کاربران
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امتیاز دهی به هر محصول یا خدمت
گالری ویدئوها
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
ایجاد نقشه سایت
نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
خبرنامه
بلاگ
صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه
خرید محصول
15,395,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی سایت شرکت های بازرگانی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
طرح گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
سرعت مناسب بارگذاری صفحات
سوالات متداول
فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک به شبکه های اجتماعی
ثبت نام کاربران
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امتیاز دهی به هر محصول یا خدمت
گالری ویدئوها
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
ایجاد نقشه سایت
نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
خبرنامه
بلاگ
صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه
خرید محصول
11,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی سایت شرکت های بازرگانی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
طرح گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
سرعت مناسب بارگذاری صفحات
سوالات متداول
فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک به شبکه های اجتماعی
ثبت نام کاربران
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امتیاز دهی به هر محصول یا خدمت
گالری ویدئوها
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
ایجاد نقشه سایت
نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
خبرنامه
بلاگ
صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه
خرید محصول
7,255,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ