طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی

طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی

طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی

0   نظر

طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی

طراحی سایت صنعتی و شرکت های فعال در صنایع مختلف بسیار تخصصی بوده و نیاز به شناخت کافی از این حوزه دارد. برای طراحی سایت شرکتی صنعتی باید اهداف گروه صنعتی را شناخت و متناسب با آن اقدام به طراحی و پیاده سازی وب سایت برای آن نمود. اگر در صنایع مختلف فعالیت می نمایید و مسئولیتی در آنجا دارید، پیشنهاد می دهیم با سفارش طراحی وب سایت در عصر رقابت سنگین از رقبا عقب نمانید. صنایع مختلف با بهره گیری از وب سایت های وزین و شیک می توانند تبادلات تجاری خویش را افزایش داده و به معرفی کالا و خدمات خود در عرصه بین اللملی نمایند.

وب و سئو خدمات طراحی وب سایت اختصاصی را برای صنایع مختلف مبتنی بر نیاز آن ها به صورت حرفه ای انجام می دهد.

طراحی سایت شرکتی صنعتی

صنایع مختلف برای افزایش مشتریان و موفقیت در بازار و عرضه محصولات نیازمند بکارگیری وب سایت های مناسب در این حوزه می باشند. امروزه اکثر صنایع دارای وب سایت های مناسب در این حوزه بوده و کمتر صنایعی پیدا می شوند که دیگر وب سایت برای فعالیت خود ندارند. حتی برخی از صنایع از سایت های قدیمی استفاده کرده که نیاز به طراحی مجدد داشته تا سرعت بالا و جذابیت را برای کاربران فراهم کرده و متقاضیان را جذب فعالیت خود نمایند. بکار بردن خدمات تیمی فنی که تجربه کافی در این حوزه داشته باشد می تواند در ایجاد وب سایتی شیک و کاربرپسند بسیار تاثیرگذار باشد.

برخی از صنایع علاوه بر معرفی کالا و خدمات به ارتباط دوسویه بین مشتریان و صاحبین صنایع از طریق وب سایت ها اقدام کرده و حتی سفارشات خود را از این طریق دریافت می کنند. بنابراین طراحی سایت صنعتی برای این قشر می تواند رونق بیشتر فعالیت صنتعی را برای این صنایع در پی داشته باشد.

برخی از صنایع نیازمند طراحی سایت اختصاصی هستند، گاهی برخی از صاحبین کسب و کارها قصد دارند برخی از فعالیت های خود را در بستر سایت ها عرضه کرده که در این موارد دیگر وب سایت های عمومی و معمولی جواب گو نبوده و نیاز به طراحی سایت صنعتی اختصاصی است. به عنوان مثال خدمات ارائه شده به پرسنل صنایع کوچک یا بزرگ را می توان از طریق وب سایت ها انجام داد. کاهش روندهای اداری، کاهش زمان و رسیدن سریعتر افراد به اهداف خود از مزایای بکار بردن وب سایت ها برای ارائه خدمات به پرسنل می باشد.

طراحی سایت صنعتی چه مزایایی دارد؟

داشتن وب سایت برای صنایع مختلف بسیار ضروری بوده و نبود آن برای یک صنعت از نقصها برای برند شدن و معرفی به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبان محسوب می گردد، طراحی سایت برای صنایع مختلف دارای مزایای بسیار زیادی بوده که در زیر برخی از آن ها را شرح داده ایم:

حضور صنایع در نمایشگاه های بین اللملی بدون داشتن وب سایت ضعیف است، اگر قصد دارید در نمایشگاه های بین المللی فعالیت نمایید، باید از وب سایت های شیک در این حوزه بهره گیرید. مراجعه کنندگان به غرفه های نمایشگاهی عمدتا بعد از ورود به غرفه و آشنایی مختصر به سراغ وب سایت های شرکت ها رفته و برای کسب اطلاعات بیشتر از شرکت ها تلاش می نمایند. اگر شرکتی در نمایشگاه ها شرکت کند و وب سایتی نداشته باشد، عملا نمی تواند خود را دارای سابقه مناسب برای مخاطبان جلوه دهد و مخاطب به صنعت و کسب و کار شما اعتمادی نمی کند.

طراحی سایت صنعتی، راهکاری مناسب برای برند شدن است! اهمیت برندینگ برای هر صنعتی مشخص است. راه های مختلفی برای برند شدن و تبلیغات وجود دارد که هزینه بالایی دارد و تبلیغ ماندگاری محسوب نمی شوند، این در حالی است که برای تبلیغ از طریق وب سایت ها هزینه صرف شده بسیار کم بوده و تبلیغی ماندگار برای صنعت است. با توجه به مزایایی که در این مورد گفته شد، طراحی سایت برای صنایع مختلف از بهترین روش ها برای برندینگ مطرح است.

امکان فروش و سفارشات آنلاین، در مورد صنایع مختلف می توانند فروش اینترنتی را نیز از طریق وب سایت ها تجربه نمایند، گاه میتوان مشخصات محصول را درون وب سایت گزاشته و کاربران و خریداران با توجه به مشخصات و نیاز خودشان اقدام به خریداری و سفارش انواع کالا و خدمات برای خود نمایند. فروش و سفارش آنلاین برای صنایع باعث می شود بتوان خرید و فروش بدون واسطه را برای مشتریان فراهم کرد که در هزینه و قیمت نهایی صرف شده برای آن ها بسیار تاثیر دارد.

امکان ارائه محصولات در سراسر کشور و جهان، اگر در زمینه صنایع مختلف فعالیت دارید و قصد ارائه کالا و خدمات خود به مشتریان در سراسر کشور دارید، اگر قصد حضور فعال در بازارهای بین المللی را دارید، باید از طراحی سایت صنعتی متناسب با این موارد استفاده کنید. همه افراد در سرتاسر جهان می توانند به وب سایت شما متصل شوند و از کالا و خدمات ارائه شده توسط شما آگاهی یابند، بنابراین طراحی سایت می تواند مشتریان شما را به صورت تصاعدی افزایش دهد. با توجه به نکات فوق طراحی سایت برای عرضه بین المللی باید به صورت چند زبانه باشد تا افراد با زبان های مختلف قادر به فهم و اطلاع از خدمات و کالاهای شما باشند. طراحی سایت های چند زبانه باید به صورت تخصصی صورت گرفته و بکار بردن مترجم حرفه ای در این زمینه لازم و ضروری است. شرکت های مختلفی در بازارهای کشورهای همسایه، اروپا، آسیا و ... فاعلیت مینمایند که به صورت چند زبانه وب سایت ها برای آن ها تهیه و بارگذاری شده است.

از طریق طراحی سایت صنعتی خدمات به صورت آنلاین به پرسنل انجام گیرد، برخی از صنایع به صورت اختصاصی اقدام به سفارش وب سایت برای خود می نمایند، یکی از امکانات سفارشی که معمولا برای خود می خواهند، ارائه برخی از خدمات به پرسنل به صورت مجازی و از طریق وب سایت است. به عنوان مثال بررسی حقوق و مزایا و خدمات این چنینی برای پرسنل را از طریق وب سایت ها قصد ارائه دارند. در این موارد نیاز به طراحی اختصاصی وب سایت بوده و باید این امکانات توسط شرکت طراح برای صنایع مختلف فراهم گردد.

...

در طراحی سایت صنعتی و شرکت های مربوطه چه امکاناتی در نظر گرفته می شود؟

وب سایت های فعال در زمینه صنایع مختلف را می توان به صورت اختصاصی تهیه و سفارش داد، با این وجود از مهم ترین امکانات وب سایت ها در حوزه صنایع و شرکت ها می توان موارد زیر را نام برد:

وب و سئو - امکانات وب سایت شرکت صنعتی

معرفی کارخانه و صنعت، تاریخچه، خدمات ارائه شده، محصولات و کالاهای تولید شده باید به شکل صحیح همراه با جزئیات کافی برای کاربران معرفی شوند.

گالری تصاویر شرکت صنعتی، معرفی شرکت و تصاویر قسمت های مختلف آن در قالب تصاویر مختلف

امکان ارتباط بین شرکت و کاربران با امکاناتی نظیر چت آنلاین و ...

معرفی پرسنل و سسلسه مراتب حاکم بر شرکت صنعتی

امکان سفارش و فروش آنلاین محصولات بسته به درخواست سفارش دهنده طراحی سایت

استانداردها و گواهینامه های کسب شده توسط شرکت

معرفی پروژه های انجام شده یا در دست انجام

تماس با ما

درباره ما

اهداف و برنامه ریزی های شرکت

...

با طراحی سایت صنعتی صادرات داشته باشید؟!

اگر صاحب صنعت خاصی هستید و به دنبال صادرات حداکثری به کشورهای دیگر هستید، باید از اصول بازاریابی و تبلیغات مناسب در این حوزه بهره برید. یکی از مهم ترین اصول برای این چنین صنایعی بهره بردن از وب سایت ها است. شما برای راهیابی به بازارهای جهانی و بدست آوردن صادرات حداکثری باید وب سایت ها مناسب را برای خود تهیه نمایید. وب سایت های صنعتی صادراتی به صورت چند زبانه طراحی شده تا مخاطبان بازارهای هدف به راحتی به کالا و خدمات تولیدی صنایع آشنا شده و اقدام به خریداری محصولات برای خود نمایند.

وب و سئو - وب سایت صادراتی

شناخت مشتریان هدف در بازارهای جهانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و طراحی سایت باید متناسب با آن ها صورت گیرد. در وب و سئو طراحی سایت صنایع صادراتی به صورت چند زبانه انجام می گردد.

مهم ترین مولفه ها برای طراحی سایت صنعتی در وب و سئو

در وب سایت های صنعتی رعایت اصول فنی از اهمیت بالایی برخوردار است، یک وب سایت فنی باید مشخصات مناسبی داشته باشد که می توان موارد زیر را برای وب سایت های فنی که در وب و سئو رعایت می شوند را در نظر گرفت:

سرعت بالا

موبایل فریندلی بودن

امنیت مناسب

گرافیک و ساختار مناسب

رعایت استانداردها و اصول کدنویسی

ارائه خدمات پشتیبانی و بهینه سازی وب سایت

...

وب و سئو - امکانات وب سایت شرکت صنعتی

سئو و بهینه سازی وب سایت صنایع صنعتی

اکثر کارفرمایان و مراجعه کننده ها به صنایع مختلف از گوگل و موتورهای جست و جو برای پیدا کردن کالا و خدمات خود بهره می گیرند، اگر وب سایت صنایع در موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسب نباشند، عملا این وب سایت ها دارای مخاطب نبوده و رونق شرکت ایجاد نمی شود. داشتن رتبه مناسب در موتورهای جست و جو نیاز به رعایت الگوریتم ها و قوانین حاکم بر گوگل و موتورهای جست و جو دیگر است. به این فرایند تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت گفته می شود.

برای سئو می توان از روش های مختلفی استفاده کرد، به عنوان مثال برخی از شرکت ها از روش های کلاه سیاه برای این امر استفاده می کنند که روشی مضر محسوب شده و به مرور زمان رتبه کسب شده، افت می نماید. گروه بهینه سازی وب و سئو از روش های سفید و ماندگار برای رشد و بهینه سازی انواع وب سایت ها بخصوص در زمینه صنایع مختلف می نماید.

قیمت طراحی سایت صنعتی

برای تعیین قیمت وب سایت های تولید شده در زمینه صنایع مختلف، باید بدانید قیمت نهایی بسته به امکاناتی که درون وب سایت تهیه و بارگذاری شده است، تعیین می گردد. اگر از طراحی سفارشی و اختصاصی برای شرکت صنعتی خود سفارش می دهید، باید قیمت به صورت اختصاصی تعیین گردد. نوع وب سایت، مدت زمان طراحی و زبان های برنامه نویسی بکار برده شده در آن از فاکتورها و معیارهایی است که در تعیین قیمت نهایی وب سایت بسیار تاثیر دارد.

با وجود همه موارد فوق، عنصر تعیین کننده در قیمت نهایی، تعرفه خود واحد طراح است. برخی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت با قیمت های خیلی ارزان کرده که ممکن است کیفیت مناسبی نداشته باشند، این در حالی است که برخی از شرکت ها قیمت های بالایی را برای طراحی سایت مورد نیاز شما طلب می کنند. در تیم وب و سئو با کیفیت ترین و بروزترین وب سایت ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما فراهم می گردد.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال فروش محصولات و ارائه خدمات به جمع کثیری از مخاطبان هستید، باید از وب سایت به عنوان یکی از بروزترین ابزار تبلیغاتی، خدماتی بهره گیرید. ارئه خدمات به صورت آنلاین در سالیان اخیر بسیار گسترده شده و اکثر صنایع در این زمینه اقدامات فراوانی کرده اند، با بهره گیری از وب سایت ها صنایع مختلف، به رونق صنعت و کسب و کار خود بپردازید.

در وب و سئو طراحی سایت انواع صنایع کوچک و بزرگ به صورت حرفه ای انجام می گردد.

سفارش : طراحی وب سایت صنعتی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 5 1400/05/15
طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
معرفی هیئت مدیره
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش پروژه های انجام شده و نمونه کارها
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
فشرده سازی صفحه
امنیت لاگین
مشتریان ویژه
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
فرم استخدام
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدئو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
داینامیک بودن وب سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
پلیر پخش کلیپ ویدئویی و فیلم آنلاین
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
خبرنامه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین در صورت لزوم
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
15,395,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
معرفی هیئت مدیره
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش پروژه های انجام شده و نمونه کارها
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
فشرده سازی صفحه
امنیت لاگین
مشتریان ویژه
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
فرم استخدام
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدئو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
داینامیک بودن وب سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
پلیر پخش کلیپ ویدئویی و فیلم آنلاین
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
خبرنامه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین در صورت لزوم
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
11,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
معرفی هیئت مدیره
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
رزومه شرکت
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش پروژه های انجام شده و نمونه کارها
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
فشرده سازی صفحه
امنیت لاگین
مشتریان ویژه
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
فرم استخدام
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدئو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
داینامیک بودن وب سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
پلیر پخش کلیپ ویدئویی و فیلم آنلاین
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
خبرنامه
بلاگ
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین در صورت لزوم
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
7,255,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ