طراحی وب سایت شرکت ساختمانی

طراحی وب سایت شرکت ساختمانی

طراحی وب سایت شرکت ساختمانی

0   نظر

طراحی وب سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی را در وب و سئو تجربه نمایید. شرکت های ساختمانی و عمرانی نیازمند تبلیغات بوده که طراحی سایت روشی مناسب برای این امر می باشد. بدون شک داشتن وب سایت برای شرکت های ساختمانی و شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند، برای اعتبار و معرفی این شرکت ها لازم و ضروری است. بدون شک با طراحی وب سایت ساختمانی و عمرانی می توان خدمات را به کارفرمایان به شکل مناسب معرفی کرده و بر رونق شرکت های ساختمانی افزود.

گسترش ساخت و ساز ها و ضرورت وجود شرکت های ساختمانی امری واضح است، بنابراین تبلیغات و بازاریابی در این حوزه بسیار مهم است. از این رو شرکت های ساختمانی با طراحی وب سایت ساختمانی و عمرانی می توانند بخش عظیمی از فرایند تبلیغاتی خود را انجام دهند، این در حالی است که روش های قدیمی تبلیغات هزینه بیشتری داشته و به هیچ وجه کارایی همچون وب سایت را ندارند.

در طراحی سایت شرکت ساختمانی تعبیه کردن امکاناتی خاص بسیار اهمیت دارد. بدون شک معرفی پروژه های در حال اجرا، انجام شده و معرفی رزومه کاری شرکت های ساختمانی از طریق وب سایت در ایجاد اعتماد برای مشتریان بسیار تاثیر گذار است.

اکثر شرکت های معتبر ساختمانی دارای وب سایت هستند. با طراحی وب سایت ساختمانی، شما مشتریان فراوانی می یابید و کسب و کار شما رونق بخشیده می شود!

طراحی وب سایت شرکت ساختمانی و عمرانی چگونه باشد؟

داشتن گرافیک زیبا و استفاده از کد نویسی فنی و حرفه ای از اولین اصول پیاده سازی و طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی محسوب می شود. با این وجود برخی از ویژگی های وب سایت های ساختمانی بایستی به صورت زیر باشد:

وب سایت بایستی خدمات و توانایی های شرکت ساختمانی را معرفی نماید، بنابراین در هنگام طراحی سایت ساختمانی خدمات بایستی به بهترین نحو معرفی شوند.

در طراحی سایت شرکت ساختمانی، یکی از مواردی که بایستی مورد توجه قرار گیرد، معرفی پروژه ها و رزومه کاری شرکت است. تصاویر و ویدئوها در مورد پروژه های انجام شده یا در دست انجام شرکت برای جلب توجه مشتریان جدید بسیار با اهمیت است. این بخش بایستی به صورتی زیبا طراحی شده تا بخوبی در کاربران جلب توجه نماید.

اطلاعات تماس از بخش های مهم هر وب سایت محسوب شده که در هنگام طراحی بابیستی به شکل مناسب آورده شود. در وب سایت ساختمانی بایستی ارتباط با ما و نحوه دسترسی به شرکت به شکل مناسب پیاده سازی شده باشد. برای این امر می توان صفحه مجزا در نظر گرفت و همچنین در قسمت های مهم سایت نظیر فوتر می توان اطلاعات تماس را پیاده سازی نمود. می توان اطلاعات تماس را با استفاده از نقشه های گوگل در اختیار کاربران گذاشت که زیبایی بیشتری دارد.

امکان ارتباط دو سویه بین کاربران و مدیران سایت برقرار باشد. این امر با امکاناتی نظیر چت آنلاین و یا پرسش و پاسخ برقرار می شود.

نمایش پروژه ها می تواند اطمینان بخش مخاطبان شما باشد، کسانی که به وب سایت های ساختمانی مراجعه می نمایند، همواره به دنبال کسب اطلاع از وضعیت پروژه های شرکت ساختمانی هستند. از این رو معرفی پروژه ها در وب سایت های ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. حال می توان با دسته بندی پروژه ها به پروژه های انجام شده، در دست انجام و ... به زیبایی و معرفی بهتر پروژه ها به مخاطبان کمک نمود. کارهای خلاقانه ای نظیر درصد پیشرفت پروژه ها نیز می تواند برای دادن اطلاعات بیشتر به مخاطبان زیبا و کاربردی باشد.

وب سایت ساختمانی بایستی سرعت مناسب داشته باشد، مقوله سرعت وب سایت و سهولت بارگذاری صفحات وب سایت مربوط به قسمت فنی وب سایت می باشد. در واقع اگر وب سایت از نظر سرعت بهینه سازی شده باشد، کاربر در هنگام لود صفحات از سرعت پایین صفحات ناراضی نبوده و به خواندن مطالب و محتوای وب سایت رغبت بالاتری خواهد داشت.

وب سایت ساختمانی بایستی متناسب با دستگاه های مختلف اعم از کامپیوتر، موبایل و ... باشد. به این امر واکنشگرا بودن وب سایت گفته می شود. توجه داشته باشید که کاربران موبایل و تجهیزات نو، روز به روز افزایش یافته و این امر متناسب بودن وب سایت با این تجهیزات را ضروری ساخته است.

طراحی سایت ساختمانی و عمرانی چه امکاناتی دارد؟

وب سایت های ساختمانی را می توان به صورت سفارشی و مطابق با نظر و سبک شرکت مورد نظر طراحی و اجرا نمود، با این وجود امکانات کلی وب سایت های ساختمانی شامل موارد زیر می باشد:

معرفی خدمات و رزومه کاری

پروژه ها (اعم از پروژه ها ی تکمیل شده، در حال اجرا و ...)

تماس با ما

پرسش و پاسخ

نظرات

گالری تصاویر و فیلم ها

خبرنامه

نظرسنجی

در باره ما

اخبار و مقالات

شبکه های اجتماعی

چت آنلاین

آمار بازدید

...

طراحی وب سایت ساختمانی برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت های ساختمانی همه نیاز به طراحی سایت برای معرفی فعالیت های خود را دارند. کسانی که در زمینه تولید مصالح و ابزار مورد نیاز صنعت ساختمان فعالیت می نمایند و مهندسین، انبوه سازان و بنگاه های ملکی از دیگر مواردی هستند که نیاز به طراحی تخصصی وب سایت برای خدمات خود می باشند. با توجه به این که اکثر کسانی که در صنعت ساختمان فعالیت می نمایند دارای وب سایت های تخصصی و قدرتمند هستند. نداشتن وب سایت برای این افراد باعث می شود که از رقیبان خود عقب مانده و خسارات زیادی را بابت این امر متحمل شوند.

سئو وب سایت های ساختمانی چه ضرورتی دارد؟

جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر همواره از اهداف شرکت ها و مراکز کسب و کار می باشد. این امر در شرکت های ساختمانی نیز وجود داشته و داشتن مخاطبان بیشتر می تواند به رشد و رونق این شرکت ها کمک فراوانی نماید. گسترش فضای مجازی و مخاطبان در این حوزه، جذب مخاطبان از این حوزه را ضروری ساخته است. افراد زیادی برای شناسایی شرکت های هدف در زمینه ساخت و ساز و امور ساختمانی اقدام به جست و جو از طریق موتورهای جست و جو گر برای اهداف خود می کنند، بنابراین داشتن جایگاه مناسب در نتایج موتورهای جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. بهبود جایگاه وب سایت ها در موتور جست و جو را سئو و بهینه سازی وب سایت می نامند. برای رشد وب سایت باید اصول حاکم بر موتورهای جست و جو در هنگام طراحی سایت شرکت ساختمانی مورد توجه قرار گیرد.

با بهینه سازی وب سایت های ساختمانی برای موتورهای جست و جو مشتریان خود را تصاعدی افزایش دهید!

طراحی وب سایت ساختمانی در وب و سئو چه مزایایی دارد؟

گروه تخصصی وب و سئو اقدام به طراحی وب سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جست و جو به شکل تخصصی می نماید. وب سایت های ساختمانی با توجه به امکاناتی که دارند در گروه وب و سئو به شکل کاملا تخصصی و هدفمند طراحی و بهینه سازی می شوند. برخی از مزایای طراحی وب سایت توسط تیم وب و سئو به شرح زیر است:

ریسپانسیو بودن وب سایت(متناسب با دستگاه های مختلف نظیر موبایل و ...)

سرعت بالای وب سایت

تکنولوژی بالای طراحی

وب سایت سفارشی

پیاده سازی راه کارهای امنیتی

بهینه سازی وب سایت

گرافیک و ظاهر مناسب

قیمت مناسب

پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته

...

برای استعلام هزینه های طراحی وب سایت و یا بهینه سازی آن شما می توانید با ما تماس بگیرید، قیمت طراحی وب سایت بخصوص برای شرکت های ساختمانی و عمرانی در وب و سئو مناسب است.

با سفارش طراحی وب سایت یا بهینه سازی آن توسط تیم وب و سئو موفقیت و تجربه فوق العاده را داشته باشید!

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ