طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

0   نظر

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی برای پزشکان می تواند در معرفی خدمات و آگاهی و شناخت بیماران از تخصص آن ها بسیار مفید باشد. پزشکان نیازمند طراحی وب سایت پزشکی برای معرفی تخصص، مهارت و سوابق کاری خود به بیماران هستند، همچنین گسترش فضای مجازی و استفاده بیشتر افراد از فضای اینترنت باعث ایجاد ارتباط موثر بین بیماران و پزشکان شده است. کمتر پزشک موفقی است که امروزه از خدمات طراحی وب سایت برای خدمات خود استفاده نکند.

با طراحی وب سایت برای پزشکان می توان رزومه کاری پزشکان را به صورت آسان در اختیار افراد گذاشت، این امر در جلب اعتماد افراد بسیار موثر است. همچنین معرفی خدمات و استفاده از رزرو اینترنتی و یا انتشار مطالب و مقالات پزشکان از موارد کاربردی وب سایت برای این قشر است.

با وب سایت های پزشکی براحتی متخصصین مجرب را می توان یافت! وب سایت ها یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی برای پزشکان به حساب می آید. بدون شک طراحی سایت پزشکی می تواند ارزان ترین و ماندگار ترین روش تبلیغاتی برای بیماران باشد.

طراحی وب سایت پزشکی چه مزایایی دارد؟

با طراحی وب سایت پزشکی با بیماران ۲۴ ساعته ارتباط داشته باشید!

فراهم شدن ارتباط آنلاین بین بیماران و پزشکان در فضای مجازی به صورت 24 ساعته امکان پذیر است. در واقع با وب سایت های پزشکی در زمان های طولانی می توان به معرفی خدمات به بیماران پرداخت و حتی ارتباط دو سویه بین بیماران و پزشکان را برقرار کرد. بخش های نظر دهی بیماران و پرسش و پاسخ آن ها از نمونه های بارز ارتباط بین پزشک و بیمار است. در بخشی از خدمات طراحی وب سایت پزشکی می توان از امکان چت آنلاین برای برقراری ارتباط بین بیمار و پزشک بدون محدودیت زمانی استفاده کرد.

طراحی وب سایت پزشکی می تواند هزینه های مطب را کاهش دهد!

از طرفی به لحاظ ارزان بودن خدمات تبلیغاتی از طریق وب سایت نسبت به روش های سنتی و قدیمی تبلیغات و استفاده از بخش های مختلف رزو نوبت اینترنتی و کاهش نیاز به نیروی کار در مطب از این طریق می توان در هزینه ها به شکل موثر کاهش ایجاد نمود. این امر در سازماندهی امور مطب پزشکان نیز بسیار تاثیرگذار است. شما با طراحی وب سایت پزشکی امکان پاسخگویی به تعداد بسیار زیادی از افراد در لحظه را فراهم کرده اید.

با طراحی وب سایت پزشکی مراجعه کنندگان به مطب را افزایش دهید!

بایستی در نظر داشته باشید که توسعه فضای مجازی، پزشکان را ملزم به فعالیت در این حوزه برای افزایش مراجعه کنندگان به خدمات خود کرده است. بیشتر افراد برای پیدا کردن یک متخصص خوب همواره از اینترنت و جست و جو در موتورهای جست و جو بهره می برند. بنابراین بایستی پزشکان مجرب در این حوزه حضور داشته باشند. با وب سایت ها دیگر معرفی پزشکان محدود به یک محله و منطقه نبوده و طیف وسیعی از افراد را در سایر نقاط ایران و حتی خارج از کشور را شامل می شود. حتی با افزایش بیماران از خارج کشور مسئله توریسم درمانی به وجود آمده است. پس پزشکان با فراهم آوردن یک وب سایت زیبا و شیک می توانند بدین صورت به رشد مراجعه کنندگان برای خدمات خود بیافزایند. البته برای رشد کاربران وب سایت، علاوه بر طراحی سایت نیاز به سئو و بهینه سازی وب سایت مطابق الگوریتم های موتورهای جست و جو است.

با طراحی سایت پزشکی می توان مطالب پزشکی را ارائه نمود!

یکی از ابزارهای ارائه مطالب و موضوعات پزشکی، استفاده از وب سایت ها می باشند. در واقع پزشکان با راه اندازی قسمت بلاگ اقدام به ارائه آخرین مقالات و مطالب پزشکی می نمایند که بیماران و افراد عادی شدیدا به دنبال این چنین موضوعاتی می باشند و در طراحی سایت باید این قسمت پیاده سازی شود. طبقه بندی مطالب مختلف می تواند در یافتن مطالب مورد نیاز کاربران بسیار تاثیر داشته باشد. از این رو ایجاد قسمت هایی نظیر مقالات مرتبط می تواند برای کاربران بسیار مفید باشد.

طراحی سایت پزشکی شامل چه امکاناتی است؟

وب سایت های پزشکی را می توان به صورت سفارشی ساخت، اما برخی از عمومی ترین امکانات این وب سایت ها به شرح زیر می باشد:

معرفی و رزومه پزشک، برای این امر می توان تخصص پزشک، مدارک دانشگاهی، مجوزها و گواهینامه های کسب شده و بسیاری دیگر از مشخصات پزشک را برای معرفی به کاربران در وب سایت قرار داد.

معرفی خدمات، خدمات پزشکی دارای طیف گوناگونی بوده که این خدمات باید در وب سایت برای کاربران به خوبی معرفی گردند.

پرسش و پاسخ، در طراحی سایت پزشکی کاربرد پرسش و پاسخ برای بیماران بسیار گسترده است. بسیاری از افراد به دنبال پرسش های گوناگون در حوزه های پزشکی بوده که طراحی ایتن قسمت درون وب سایت می تواند نیاز کاربران را برطرف سازد.

تور مجازی مطب، با فراهم شدن امکان دیدن 360 درجه فضای مطب می توان بخوبی محیط درمان را برای بیماران نمایش داد.

تماس با ما و نمایش مطب بر روی نقشه گوگل

مشاوره آنلاین، امروزه بکار بردن مشاوره های آنلاین در وب سایت ها بسیار پر کاربرد شده است و بیماران بسیاری خواهان این مشاوره ها از طریق وب سایت ها می باشند.

نظرات

گالری تصاویر و فیلم

درباره ما

امتیاز دهی

معرفی شبکه های اجتماعی

خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی

مقالات

نمونه کارها

اخبار پزشکی

چت آنلاین

یکی از مهم ترین ویژگی های سایت های پزشکی کاربر پسند بودن این وب سایت ها می باشند، برای این امر فراهم کردن گرافیک مناسب برای این سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. وب سایت های پزشکی مطرح گرافیک بسیار زیبایی دارند و تیم های طراح موفق از گرافیست های حرفه ای برای این امر بهره می برند. همچنین امکان استفاده آسان از خدمات وب سایت تنها با طراحی مناسب فراهم می گردد. در تیم وب و سئو برای طراحی وب سایت های پزشکی ابتدا طرح دلخواه توسط گرافیست فراهم شده و دموی اولیه وب سایت برای پزشکان تهیه و سپس با تایید پزشک فرایند پیاده سازی ادامه پیدا می نماید. این تیم وب سایت های شیک در این حوزه را در رزومه خود دارد.

طراحی رزوو آنلاین نوبت بیماران در وب سایت

یکی از امکانات خاص وب سایت های پزشکی می تواند قابلیت رزوو آنلاین نوبت بیماران باشد. در این امکان بیمار براحتی می تواند روز یا زمان مراجعه به پزشک را تعیین نماید. بنابراین در هزینه ها و زمان بیمار صرفه جویی می گردد. از طرف دیگر مطب پزشکان با بکارگیری این امکان می تواند با نظم و هماهنگی بهتری نیاز بیماران و نوبت دهی آن ها را انجام دهد. بنابراین اگر قصد سفارش طراحی سایت برای حوزه پزشکی را دارید، از شرکت طراح بخواهید قابلیت نوبت دهی انلاین را برای شما فراهم نماید.

خدمات سئو وب سایت های پزشکی در وب و سئو

همواره تعداد مراجعه کنندگان به وب سایت از دغدغه های پزشکان محسوب می شود. تعداد بیشتر کاربران می تواند به رونق مطب پزشکان کمک فراوانی بنماید. با توجه به تمایل افراد به موتورهای جست و جو برای یافتن پزشک مناسب خود، سئو بهینه سازی وب سایت پزشکی برای موتورهای جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو تیم تخصصی وب و سئو خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت ها بخصوص وب سایت های پزشکی را مطابق با الگوریتم های گوگل با کیفیت بالا انجام می دهد. لازم به ذکر است که با سئو می تواند ورود کاربران را چند برابر کرده و به رونق مطب و کار پزشکان کمک فراوانی نمود.

سئو فرایندی تخصصی بوده و در مورد وب سایت های پزشکی دارای حساسیت های بالاتری است، زیرا این وب سایت ها با سلامت انسان ها درگیر بوده و باید محتوای مناسب برای کاربران در موتورهای جست و جو بالا بیاید. از این رو موتورهای جست و جو برای سئو وب سایت های پزشکی از الگوریتم های خاص استفاده می نمایند که سئوکار باید این امر را در نظر بگیرید. بنابراین استفاده از روش های کلاه سیاه و فریب موتورهای جست و جو اصلا در مورد وب سایت های پزشکی کاربردی ندارند.

قیمت طراحی سایت پزشکی

در تعیین قیمت وب سایت های پزشکی فاکتورهای مختلفی دخیل می باشند، یکی از مهم ترین این فاکتورها نوع قالب است. اگر از قالب هاب آماده برای طراحی سایت استفاده گردد، طبیعتا قیمت و هزینه نهایی کمی کمتر می باشد، اما امکان بهینه سازی این قالب ها بسیار دشوار است. اما اگر طراحی اختصاصی و سفارشی صورت گیرد میزان هزینه نهایی طراحی سایت بالاتر است. از دیگر مواردی که در تعیین قیمت نهایی طراحی سایت دخیل می باشد می توان به حجم و امکانات در نظر گرفته برای سایت اشاره نمود. با این وجود مهم ترین فاکتور برای تعیین هزینه و قیمت طراحی سایت، تعرفه واحد طراح است. در مجموعه وب و سئو با کیفیت ترین وب سایت ها با قیمت مناسب طراحی و پیاده سازی می شوند.

انواع طراحی سایت پزشکی

حوزه های مختلف پزشکی نیازمند بکارگیری سایت های جذاب و حرفه ای مورد نیاز برای خود هستند، به عنوان مثال وب سایت های دندانپزشکی می توانند بیماران را در انتخاب دندانپزشک مناسب خود یاری دهند، قرار دادن نمونه کارهای دندانپزشکی در این سایت ها بسیار مناسب است. یکی از راه های جذب بیماران به خدمات دندانپزشکی قرار دادن همین نمونه کارها درون سایت است که باعث کسب اطمینان برای بیماران برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می شود. کلیه متخصصین حوزه های مختلف پزشکی نظیر متخصصین گوارش، قلب و عروق، کلیه و ... می توانند از طراحی سایت برای خود بهره برند. اما متخصصین زیبایی طراحی سایت برای آن ها می توانند بسیار اثربخش تر باشد. اگر متخصص زیبایی از وب سایت ها برای معرفی خود و خدمات ارائه شده برای خود استفاده نکند، عملا نمی تواند در بازار رقابتی با رقبای خود رقابت کنند و اکثر این گروه متخصصین از وب سایت های شیک برای بیماران خود بهره می برند.

طراحی وب سایت پزشکی در وب و سئو

اگر پزشک هستید و به دنبال تیم تخصصی و مجرب برای طراحی وب سایت خود هستید، می توانید از خدمات مجموعه وب و سئو بهره برید. این مجموعه متناسب با تخصص پزشکان اقدام به طراحی وب سایت کرده و اصول فنی طراحی را در تمامی قسمت های وب سایت لحاظ می نماید. در وب سایت های پزشکی علاوه بر ظاهر مناسب، داشتن محتوای لازم و ضروری بسیار اهمیت دارد.

تیم وب و سئو خدمات طراحی وب سایت های پزشکی را به شکل ویژه انجام می دهد.

مزایای طراحی وب سایت پزشکی در وب و سئو

طراحی وب سایت واکنش گرا(متناسب با دستگاه های مختلف از قبیل موبایل، لپ تاپ و ...)

سرعت بالای وب سایت، سرعت یکی از فاکتورهای کلیدی در طراحی سایت به حساب می آید، اگر وب سایتی طراحی شود و از سرعت مناسب برخوردار نباشد، کند بوده و کاربران تمایلی به باز کردن صفحات آن سایت را ندارند. برای بالا بردن سرعت سایت نیاز به کدنویسی فنی و فشرده سازی های لازم می باشد. لازم به ذکر است که سرعت سایت یکی از فاکتورهای کلیدی در سئو و بهینه سازی وب سایت نیز به حساب می آید.

تکنولوژی بالای طراحی، برای طراحی سایت پزشکی باید از آخرین متدها و بروزترین زبان های برنامه نویسی بهره برد تا بتوان سایتی شیک و ایده آل را برای پزشکان فراهم نمود.

سفارشی ساختن وب سایت، برخی از امکانات وب سایت ها به صورت عام و مشترک هستند ولی امکان طراحی و ساخت سفارشی و اختصاصی انواع سایت ها در مجموعه وب و سئو فراهم است.

پیاده سازی راه کارهای امنیتی

سئو و بهینه سازی وب سایت، در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی سئو انواع وب سایت ها انجام می گردد.

گرافیک و ظاهر مناسب

قیمت مناسب طراحی وب سایت، شکیل ترین و فنی ترین وب سایت ها در مجموعه وب و سئو با قیمت مناسب عرضه می گردد.

پشتیبانی 24 ساعته

...

با وب و سئو به رویاهای خود حقیقت بخشید!

سفارش : طراحی وب سایت پزشکی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 5 1400/05/15
طراحی وب سایت پزشکی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی پزشکان
بیوگرافی پزشک
معرفی خدمات
تجهیزات مطب
مدارک علمی، گواهینامه ها و افتخارات
نمونه کارها
چند رسانه ای
پرسش و پاسخ
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
اخبار سایت و رویدادهای پزشکی
لود شدن سریع صفحات
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش تاریخ در سایت
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
انتشار لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
طراحی تخصصی UI و UX
رزوو آنلاین
جستجوی پیشرفته
گالری ویدیو
گالری تصاویر
بلاگ
ایجاد مطالب مرتبط در زیر هر مطلب از سایت
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
طرح گرافیکی اختصاصی
استفاده از نقشه ی گوگل
خبرنامه
مشاوره آنلاین
تور مجازی 360 درجه
برنامه هفتگی
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
امکان تشکیل پرونده برای بیماران به صورت اینترنتی
ارسال پیام آنلاین به بیماران
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
12,590,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت پزشکی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی پزشکان
بیوگرافی پزشک
معرفی خدمات
تجهیزات مطب
مدارک علمی، گواهینامه ها و افتخارات
نمونه کارها
چند رسانه ای
پرسش و پاسخ
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
اخبار سایت و رویدادهای پزشکی
لود شدن سریع صفحات
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش تاریخ در سایت
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
انتشار لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
طراحی تخصصی UI و UX
رزوو آنلاین
جستجوی پیشرفته
گالری ویدیو
گالری تصاویر
بلاگ
ایجاد مطالب مرتبط در زیر هر مطلب از سایت
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
طرح گرافیکی اختصاصی
استفاده از نقشه ی گوگل
خبرنامه
مشاوره آنلاین
تور مجازی 360 درجه
برنامه هفتگی
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
امکان تشکیل پرونده برای بیماران به صورت اینترنتی
ارسال پیام آنلاین به بیماران
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
9,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت پزشکی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی پزشکان
بیوگرافی پزشک
معرفی خدمات
تجهیزات مطب
مدارک علمی، گواهینامه ها و افتخارات
نمونه کارها
چند رسانه ای
پرسش و پاسخ
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
اخبار سایت و رویدادهای پزشکی
لود شدن سریع صفحات
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
نمایش تاریخ در سایت
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات
انتشار لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
طراحی تخصصی UI و UX
رزوو آنلاین
جستجوی پیشرفته
گالری ویدیو
گالری تصاویر
بلاگ
ایجاد مطالب مرتبط در زیر هر مطلب از سایت
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
طرح گرافیکی اختصاصی
استفاده از نقشه ی گوگل
خبرنامه
مشاوره آنلاین
تور مجازی 360 درجه
برنامه هفتگی
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
امکان تشکیل پرونده برای بیماران به صورت اینترنتی
ارسال پیام آنلاین به بیماران
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
5,490,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ