طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

0   نظر

طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت در سالیان اخیر بسیار کاربردی شده است و کاربران فراوانی اقدام به خریداری دستگاه های موبایل مورد نیاز خود از طریق این سایت ها می نمایند، با فراهم شدن وب سایت برای این صنف، محدودیت های فیزیکی نظیر داشتن مغازه و فروشگاه موبایل از بین رفته و افراد براحتی می توانند اقدام به فروش محصولات خود نمایند. با توجه به گسترش نیاز افراد به استفاده از خدمات آنلاین، نیاز افراد برای خریداری موبایل بسیار افزایش یافته است، بنابراین طراحی سایت موبایل فروشی می تواند رونق فراوانی برای فعالین در این حوزه به همراه داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاه موبایل بسیار کاربردی بوده و مزایای فراوانی را برای فعالین در این حوزه فراهم می کند، امروزه تقریبا همه ی افراد از موبایل های هوشمند برای انجام کارهای مختلف بهره می گیرند، مجازی شدن آموزش مدرسه یا دانشگاه، گسترش خرید و فروش های اینترنتی افراد، پرداخت آنلاین قبض های اشتراک های مختلف خانگی و تجاری از طریق موبایل و اینترنت، انجام بسیاری از فرایندهای اداری نظیر ثبت نام ها، بازی ها و سرگرمی های آنلاین و غیر آنلاین از طریق گوشی های هوشمند و ... همه از مزایای بکارگیری موبایل در زندگی افراد به حساب می آید، بنابراین برای عرضه و فروش موبایل از طریق وب سایت، بازاری وسیع برای فعالین در این حوزه فراهم شده است.

وب و سئو - طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

تلفن های همراه یکی از اختراعات مهم بشر در نظر گرفته می شوند زیرا یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین قطعات فناوری مصرف کننده می باشد، امروزه بیش از 90 درصد جمعیت در سراسر جهان از گوشی های هوشمند و موبایل بهره می گیرند، بنابراین فعالین در این حوزه با بازاری بزرگ روبرو بوده که بهره گیری از روش های نوین بازاریابی نظیر طراحی سایت می تواند کمک فراوانی به فعالین در این حوزه نماید.

طراحی وب سایت فروشگاه موبایل

موبایل یکی از پر فروش ترین ابزار در فروشگاه های اینترنتی به حساب می آید، بنابراین داشتن و طراحی وب سایت فروشگاه موبایل به صورت تخصصی بسیار سود مند بوده و مخاطبان بسیاری دارد. کسانیکه در حوزه خرید و فروش موبایل فعالیت می نمایند با سفارش سایت و عرضه محصولات خود در آن می توانند فروش بیشتری را تجربه نمایند. سایت های طراحی شده برای این امر باید به صورت فروشگاهی پیاده سازی گردند، با این وجود امکان طراحی شرکتی که صرفا عملیات معرفی انواع موبایل و دستگاه های هوشمند در آن فراهم است، نیز وجود دارد.

با فراهم کردن فروشگاه اینترنتی برای یک مجموعه خرید و فروش موبایل، براحتی نیاز به مراجعات حضوری از بین رفته و افراد از محل کار یا خانه می توانند به صورت آنلاین محصول مورد نظر را برای خود خریداری نمایند. در وب سایت های فروشگاهی نیاز به راه اندازی بخش پرداخت آنلاین است، بدین طریق نقل و انتقال پول براحتی و در محیطی امن انجام می گیرد. این در حالی است که در روش های قدیمی نیاز به مراجعه حضوری یا انجام عملیات کارت به کارت بود که مشکلات مربوط به خود را داشت. اما با خرید آنلاین از طریق درگاه های آنلاین بدون محدودیتی در محیطی امن امکان خرید و فروش موبایل و سایر دستگاه های هوشمند فراهم است.

وب و سئو - طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

در طراحی سایت موبایل باید نکات امنیتی در نظر گرفته شود تا کاربران با خیال آسوده اقدام به خریداری موبایل برای خود نمایند، قرار دادن اینماد یکی از آن ها بوده که باید به شکل صحیح در برابر دید کاربران قرار گیرد.

ساخت وب سایت فروشگاه موبایل و تبلت و عرضه لوازم جانبی

وب سایت طراحی شده برای موبایل و تبلت، صرفا برای خرید و فروش این دو نوع محصول نیست، بلکه بسیاری از لوازم جانبی نظیر شارژر، گارد، هندزفری و دیگر محصولات کاربردی برای موبایل و تبلت را می توان در این سایت ها به صورت آنلاین فروخت. با توجه به نیاز فراوان کاربران در سایت های موبایل و تبلت به این ابزار و محصولات، معمولا فروش بالایی در سایت های موبایل و تبلت برای آن ها فراهم می گردد. برخی از محصولات کاربردی که در وب سایت های فروشگاه موبایل قابل عرضه و فروخته شدن هستند به شرح زیر می باشند:

خرید پاور بانک

هندزفری بلوتوث

انوع قاب

محافظ گوشی

اسپیکر بلوتوث

شارژر و کابل موبایل

...

با طراحی سایت حرفه ای و قرار دادن محصولات مختلف به صورت دسته بندی شده برای برندهای مختلف ابزار جانبی می توان در انتخاب بهتر به کاربران کمک نمود.

مزایای طراحی سایت فروشگاه موبایل

طراحی سایت برای فروشگاه موبایل دارای مزایای فراوانی بوده که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم:

وب سایت فروشگاه موبایل ابزاری مناسب برای معرفی محصولات به کاربران است، کاربران اینترنتی خرید از فروشگاه های موبایلی که دارای وب سایت هستند را بیشتر می پسندند، وب سایت ابزاری مناسب برای کسب اعتبار فروشگاه های موبایل و تبلت به حساب می آید.

فروش بالای موبایل از طریق وب سایت، در فروشگاه های اینترنتی مطرح در ایران، یکی از پر فروش ترین محصولات، موبایل و تبلت است. همچنین وب سایت هایی که به صورت تخصصی اقدام به فروش انواع دستگاه های موبایل می نمایند، فروش بالایی دارند. بنابراین با راه اندازی فروشگاه موبایل مشتریان فراوانی برای این مجموعه ها فراهم می گردد.

امکان خرید و فروش موبایل و تبلت به صورت 24 ساعته در شبانه روز، هیچ گاه شما در مغازه ها و فروشگاه های موبایل به صورت 24 ساعته نمی توانید خرید انجام دهید و خرید و فروش محدود به زمان خاص است.

با طراحی سایت فروشگاه موبایل بدون محدودیت جغرافیایی اقدام به خرید و فروش موبایل و تبلت نمایید، هر کس در سراسر جهان براحتی می تواند با رجوع به وب سایت اقدام به خریداری محصول مورد نظر برای خود نماید.

طراحی سایت بهترین روش برند سازی و تبلیغات است، این در حالی است که روش های سنتی و قدیمی دیگر کارایی وب سایت را برای تبلیغات ندارند، همچنین امکان استفاده از راه های تبلیغاتی نظیر تبلیغات گوگل نیز برای وب سایت فراهم است.

وب سایت ابزاری مناسب برای ایجاد ارتباط دو سویه بین کاربران و مدیران فروشگاه موبایل و تبلت به حساب می آید، قرار دادن ابزار مناسب برای این ارتباط نظیر چت آنلاین، نظر سنجی ها و ... می تواند در ایجاد هر چه بهتر این ارتباط نقش بسزایی داشته باشد.

در فروشگاه های اینترنتی موبایل و تبلت، امکان فروش دقیق و آسان تر برای کاربران فراهم می گردد، کاربر در این سایت ها براحتی می تواند در زمان مناسب جزئیات و مشخصات موبایل درخواستی برای خود را مشاهده نموده و با مقایسه با سایر محصولات، انتخابی مطمئن را برای خود تجربه نماید.

با استفاده از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی سایت، مزایای فوق را برای وب سایت طراحی شده فروشگاه موبایل و تبلت برای خود فراهم آورید.

امکانات وب سایت فروشگاه موبایل

وب سایت طراحی شده برای فروشگاه موبایل علاوه بر امکانات وب سایت های فروشگاهی نیاز به فراهم کردن امکانات مورد نیاز کاربران به صورت ویژه دارند، برخی از مهم ترین امکانات این نوع سایت ها به شرح زیر می باشد:

معرفی کامل محصول به همراه مشخصات و جزئیات فنی انواع گوشی و موبایل، کاربر برای ترغیب به خرید محصولات مختلف دوست دارد اطلاعات کاملی از محصولات متنوع پیدا نماید.

امتیازدهی به محصولات، برای هر محصول می توان امتیاز کاربران را ثبت نمود، این امر به سایر کاربران برای تصمیم گیری در مورد محصول مورد نظر خود و همچنین برای مدیران سایت برای کسب اطلاع از کیفیت محصولات بسیار سودمند است.

گالری تصویر برای محصولات مختلف، قرار دادن تصاویر با کیفیت موبایل و تبلت باید درون سایت فراهم گردد.

امکان مقایسه محصولات، در سایت های فروشگاهی بخصوص وب سایت های فروشگاه آنلاین موبایل امکان مقایسه انواع موبایل و تبلت از لحاظ برند، قیمت، مدل های مختلف، رنگ و ... باید فراهم شده باشد.

پرداخت اینترنتی، شرایط پرداخت اینترنتی باید از طریق درگاه های پرداخت فراهم گردد، برقراری شرایط امن برای این امر از وظایف طراح سایت است.

عرضه و معرفی محصولات جانبی، بسیاری از ابزارآلات و محصولات جانبی نظیر شارژر، گارد، هندزفری و ... را می توان به صورت آنلاین در فروشگاه موبایل و تبلت ارائه نمود. با توجه به نیاز فراوان کاربران متقاضی موبایل و تبلت، عرضه لوازم جانبی می تواند علاقه مندان فراوانی داشته و در سایت های فروشگاهی، فروش بالایی دارند.

مشاوره آنلاین، بسیاری از کاربران برای خرید موبایل و لوازم جانبی نیاز به مشاوره های لازم در این باره می باشند، برای این امر فراهم کردن گفت و گوی و چت آنلاین کمک فراوانی به کاربران می نماید.

...

و بسیاری دیگر از امکانات درخواستی کارفرمایان که واحد طراح سایت باید بتواند به بهترین نحو ممکن برای رفع نیازهای کاربران طراحی و پیاده سازی نماید.

طراحی سایت فروشگاه موبایل با رعایت نکات فنی

وب سایت های مورد نیاز برای بهره گیری کاربران باید نکات فنی لازم را داشته باشند، برخی از این نکات که واحد طراح سایت باید به دقت در وب سایت پیاده سازی نماید به شرح زیر می باشد:

طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا سایت، وب سایتی واکنش گرا است که در دستگاه های مختلف اعم از تبلت و موبایل به راحتی بارگزاری شده و کاربران در استفاده از سایت دچار مشکل نشوند. طراحی سایت فروشگاه موبایل نیز باید به صورت ریسپانسیو طراحی گردد، با توجه به آن که اکثر کاربران سایت از طریق موبایل به وب سایت متصل می گردند، ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرعت بارگیری بالای وب سایت، صفحات سایت باید به آسانی بارگزاری گردند و کاربر در استفاده از آن ها زمان زیادی معطل نشود، این نکته از موارد کاربردی در طراحی سایت بوده و طراح باید به شکل مناسب آن را پیاده سازی نماید.

امنیت وب سایت بالا باشد، با توجه به فروشگاهی بودن سایت فروشگاه موبایل، رعایت پروتکل های امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برای این امر باید همه ی جوانب امنیتی توسط طراح سایت پیاده سازی و بکار رود.

وب سایت طراحی شده دارای تجربه کاربری مناسبی باشد، باید هدف از طراحی رفع نیاز کاربران باشد. درک کاربر از محتوای یک وب سایت اغلب به درک کاربر از نحوه عملکرد وب سایت بستگی دارد. تجربه کاربری به چیدمان، دستورالعمل های واضح و برچسب گذاری در یک وب سایت مربوط می شود، اینکه کاربر چگونه می‌تواند در یک وبسایت تعامل داشته باشد، به خوبی به طراحی تعاملی سایت بستگی دارد. اگر کاربر مفید بودن وب سایت را درک کند، به احتمال زیاد به استفاده از آن ادامه خواهد داد.

بهینه سازی سئو سایت، فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت کاملا تخصصی است.

وب و سئو - طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

با بهره گیری از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی سایت می توانید وب سایتی شیک و فنی را برای خود فراهم آورید.

طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت با اصول سئو و بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی وب سایت، به مجموعه اقداماتی گفته می شود که برای رشد وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو نظیر گوگل و .. بکار می روند. برای سئو بایستی تجربه و دانش کافی وجود داشته باشد، هر کسی قادر به رشد سایت در نتایج کلیدی نیست. به همین دلیل اگر وب سایت فروشگاه موبایل نیازمند سئو و بهینه سازی وب سایت باشد، باید از خدمات شرکت های مطرح در این زمینه بهره برد. مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به سئو سایت های فروشگاهی موبایل و تبلت می نماید.

برای وب سایت های فروشگاهی موبایل و تبلت، رشد سایت در کلمات کلیدی شامل نام برندهای مختلف موبایل، یا کلمات کلیدی برای لوازم جانبی و خرید و فروش انواع موبایل و تبلت می تواند گزینه مناسبی برای سئو و بهینه سازی سایت در نظر گرفته شود. برای این امر معمولا تیم های سئو اقدام به بررسی و تعیین استراتژی سئو برای سایت شما می نمایند.

هزینه طراحی سایت موبایل و تبلت چقدر است؟

برخی از کارفرمایان هستند که صرفا سایت شرکتی با هدف معرفی محصولات مختلف اعم از موبایل و تبلت برای خود سفارش می دهند، در این گونه موارد هزینه طراحی سایت برای این دسته از کارفرمایان براساس هزینه طراحی سایت شرکتی محاسبه می گردد. اما در اکثر موارد نوع وب سایت سفارش داده شده برای کارفرمایان در حوزه موبایل و تبلت به صورت فروشگاهی است. اگر وب سایت سفارش داده شده برای موبایل و تبلت به صورت فروشگاهی باشد هزینه طراحی سایت کمی متفاوت است.

از دیگر مواردی که می توان از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی طراحی وب سایت نام برد می توان به نوع دامنه و هاست مورد نیاز برای وب سایت، زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای وب سایت، زمان تحویل پروژه و ... اشاره نمود. با این وجود اصلی ترین عامل را می توان امکانات سفارشی کاربر برای سایت درخواستی نام برد، شرکت طراح بنا به امکاناتی که کارفرما برای خود سفارش می دهد، هزینه تولید وب سایت را محاسبه و تخمین قیمت می دهد.

در مجموعه وب و سئو با مناسب ترین قیمت و هزینه می توانید صاحب وب سایتی شیک و کاربر پسند برای فروشگاه موبایل و تبلت خود شوید.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاه موبایل و تبلت

برای انتخاب شرکتی معتبر برای طراحی سایت فروشگاه های موبایل توجه به نمونه کارهای آن شرکت شما را بسیار یاری می دهد، شرکت های معتبر برای طراحی و راه اندازی وب سایت از متخصصین با تجربه و با دانش روز بهره می گیرند. یک تیم تخصصی طراح سایت باید از انواع متخصصین نظیر طراحان گرافیک برای ایجاد طرح و مدل اختصاصی برای وب سایت با طراحی تصاویر بصری برای سایت مانند لوگو، طرح‌بندی قسمت های مختلف سایت و ... کارشناسان تولید محتوا برای تولید محتوای مورد نیاز کاربران برای وب سایت های مختلف، کارشناسان سئو و بهینه سازی وب سایت و ... تشکیل شده باشد. این متخصصین در تلاش هستند تجربه کاربری مناسب را برای کاربران از طریق فراهم کردن معماری اطلاعات صحیح و طراحی کاربر پسند فراهم کنند.

مجموعه وب و سئو با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت ها بخصوص وب سایت های فروشگاهی آمادگی انجام و راه اندازی انواع وب سایت را برای کارفرمایان فعال در حوزه های مختلف دارد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ