طراحی سایت مرکز تجاری و خرید

طراحی سایت مرکز تجاری و خرید

طراحی سایت مرکز تجاری و خرید

0   نظر

طراحی سایت مرکز تجاری و خرید

طراحی سایت مرکز تجاری و مراکز خرید برای رشد و رونق مجتمع های تجاری بسیار سودمند است، پاساژ ها و هر مرکز تجاری و خرید کالاهای مختلف برای شناخته شدن و معرفی حوزه های تجاری فعالیت نیازمند وب سایت مناسب در حوزه ی خود می باشند. امروزه مراکز خرید بسیاری اقدام راه اندازی وب سایت برای پیشی گرفتن از رقبای خود نموده اند، بنابراین اگر مسئولیتی در مراکز تجاری و خرید دارید برای رونق کسب و کار و تجارت خود، اقدام به سفارش طراحی سایت در مرکزی معتبر نظیر وب و سئو نمایید.

طراحی سایت مرکز تجاری باید با شناخت کافی از مخاطبان صورت گیرد، همانطور که یک مرکز تجاری نیاز به شیک و مدرن بودن در چشم مشتریان دارد، وب سایت مرکز تجاری نیز باید برای جلب توجه مشتریان به صورت مناسبی طراحی گردد، ظاهر وب سایت تجاری متناسب با حوزه فعالیت مرکز تجاری باید توسط طراح حرفه ای آماده و پیاده سازی گردد. فروشگاه های مراکز تجاری با ظاهر شیک و کاربر پسند در جذب نظر مشتریان و انجام خریدهای اینترنتی بسیار تاثیر دارند. طراحی سایت مرکز تجاری می تواند در افزایش فروش مرکز تاثیر فراوان داشته باشد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال خریدهای اینترنتی هستند که داشتن وب سایت برای برآورده ساختن نیاز این کاربران بسیار تاثیر دارد.

طراحی وب سایت مرکز تجاری

مجتمع ها و مراکز تجاری و خرید در ابعاد مختلف نیازمند وب سایت ها بویژه وب سایت های فروشگاهی هستند، با توجه به گسترش خرید و فروش آنلاین، مراکز تجاری می توانند از این ابزار برای رشد و رونق فروش خود بهره گیرند. وب سایت طراحی شده برای مراکز تجاری باید برای برآورده ساختن نیازهای کاربران طراحی گردد، اگر در زمینه مجتمع های تجاری و خرید فعالیت می نمایید، توجه داشته باشید حضور فعال شما در بستر اینترنت در بازاریابی نوین نقش بسزایی داشته و باعث برند شدن و جذب مشتریان فراوان می شود.

مراکز تجاری از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند که وب سایت برای همه ی آن ها مفید است. همچنین در مورد صاحبین مجتمع های تجاری می توان وب سایت را بستری مناسب برای معرفی، خرید و فروش یا اجاره واحدهای تجاری در نظر گرفت. صاحبین مراکز تجاری می توانند بخوبی واحدهای مختلف مرکز را با ویژگی ها و امکانات موجود در آن ها برای متقاضیان معرفی نموده و به این صورت اجاره یا خرید و فروش آنلاین واحدهای مختلف مرکز تجاری را انجام دهند.

برخی از مراکز تجاری در چندین حوزه متفاوت فعالیت می نمایند که شرکت های طراح سایت باید به خوبی همه ی حوزه های مختلف در طراحی وب سایت را در نظر بگیرد. با این وجود برخی از وب سایت ها در این حوزه صرفا نقش معرفی خدمات و امکانات را دارند، اما در برخی از شرکت ها و مراکز تجاری و خرید امکانات خاصی نظیر فروش آنلاین نیز فراهم می گردد.

طراحی سایت مرکز تجاری و فروش آنلاین

از مهم ترین و کار آمد ترین امکاناتی که می توان در وب سایت های مراکز تجاری پیاده سازی نمود، فروش آنلاین کالا و خدمات است. در وب سایت های آنلاین طراحی شده برای این منظور باید مشخصات کامل محصولات با ذکر جزئیات کامل برای خریداران شرح داده شود تا خریداران با اطمینان خاطر اقدام به سفارش و خرید کالا و محصول مورد نظر برای خود نماید. قرار دادن اطلاعات کاملی از محصولات به همراه تصاویر با کیفیت می تواند برای انتخاب دقیق محصول مورد نظر مشتریان را یاری دهد.

اگر وب سایت مرکز تجاری به صورت فروشگاهی طراحی گردد، باید تمامی نکات و امکانات لازم در سایت های فروشگاهی برای این وب سایت ها تهیه و راه اندازی گردد، به عنوان مثال قرار دادن کالاها و محصولات به صورت دسته بندی شده و قابلیت های ویژه نظیر نشان دادن کالاهای مشابه برای کمک به خرید آنلاین بسیار تاثیر دارد. نکته مهم در مورد وب سایت های فروشگاهی فراهم کردن درگاه های پرداخت برای فروش آنلاین بوده که بایستی توسط تیم طراح به خوبی پیاده سازی گردد.

طراحی سایت مراکز خرید و تجاری به صورت چند زبانه

بسیاری از مراکز تجاری قصد فعالیت و خرید و فروش در عرصه بین المللی را دارند، برای این دسته از گروه های تجاری باید نکات لازم در طراحی وب سایت در نظر گرفته شود. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در طراحی سایت برای مجتمع های تجاری با هدف صادرات یا واردات کالا ها و محصولات مورد نظر خود، استفاده از طراحی وب سایت به صورت چند زبانه است. با این سایت ها متقاضیان در کشورهای مختلف براحتی می توانند با وب سایت مرکز خرید و تجاری ارتباط برقرار کرده و از خدمات آن بهره گیرند. در سالیان اخیر مراکز تجاری فعال در کشورمان با حضور در بازار فعال کشورهای همسایه سود فراوانی را برای مجموعه خود رقم زده اند که وب سایت های چند زبانه می تواند در تحقق این امر و افزایش سود بیشتر کمک فراوانی نمایند.

برای طراحی وب سایت چند زبانه، تیم طراح سایت باید با شناخت کامل زبان خارجی و گاها بهره گیری از مترجمین حرفه ای اقدام به طراحی سایت برای متقاضیان نماید. با این وجود بکار بردن ظاهر و قالب متناسب با فرهنگ و تمدن کشور هدف نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که تیم طراح سایت می تواند در نظر بگیرد.

طراحی سایت مرکز تجاری و تور مجازی

آیا دوست دارید فضاهای مختلف در مراکز تجاری را به صورت آنلاین مشاهده نمایید، راه حل استفاده از تور مجازی یا تصویر سه بعدی 360 درجه مرکز تجاری است. در تور مجازی تصاویر سه بعدی از قسمت های مختلف مراکز تجاری در معرض دید کاربران قرار می گیرد، بدین ترتیب کابر تنها با چند کلیک ساده می تواند موفقیت های مختلف را برای خود تجربه نموده و به هر جایی در مرکز تجاری جابجا شود. این امر در ایجاد شناخت و آگاهی کاربران از امکانات مراکز تجاری بسیار تاثیر دارد.

وب و سئو - طراحی سایت مرکز تجاری و خرید

استفاده از تصاویر با کیفیت و فراهم کردن سرعت عمل در دانلود و نمایش تصاویر قسمت های مختلف مرکز تجاری از مواردی است که طراح سایت باید در ایجاد تور مجازی به آن توجه نماید. تور مجازی مخاطبان فراوانی داشته و به یکی از جذاب ترین امکانات در وب سایت مراکز تجاری و خرید تبدیل شده است، اگر قصد راه اندازی این قسمت در وب سایت خود را دارید، به تیم طراح سایت برای این امر سفارش دهید، تیم طراح نیز باید تصاویر با کیفیت از قسمت های مختلف مجتمع تجاری را گردآوری کرده و اقدام به راه اندازی تور مجازی برای واحد تجاری نماید.

امکانات وب سایت مرکز تجاری و خرید

بسیاری از امکانات و خدمات فراهم شده در وب سایت های مراکز تجاری و خرید به صورت عام در بین همه ی سایت ها مشترک هستند، با این وجود امکان تهیه و ساخت امکانات سفارشی متناسب با درخواست کارفرمایان نیز وجود دارد که بایستی به تیم طراح سایت سفارش داده شود، برخی از مهم ترین امکانات در وب سایت های مراکز خرید و تجاری به شرح زیر می باشند:

معرفی مرکز تجاری و خرید، در این قسمت باید اطلاعات کلی در مورد زمینه فعالیت، برندها و نمایندگی ها و کلیه امکانات خدماتی و تجاری مرکز شرح داده شوند.

گالری تصاویر، قرار دادن تصاویر زیبا از مرکز تجاری می تواند در جذب مخاطبان برای بهره گیری از خدمات مرکز تاثیر فراوان داشته باشد.

تور مجازی

فراهم کردن فروشگاه آنلاین برای مرکز تجازی

قابلیت اجاره، خرید و فروش واحدهای تجاری برای صاحبین مجتمع های تجاری

بخش اخبار و وبلاگ برای آگاهی بخشیدن به افراد در مورد جدید ترین اخبار و اطلاعات در حوزه های مختلف تجاری

نمایش نقشه مرکز تجاری با نشان دادن واحدها و طبقات مختلف در آن

معرفی محصولات و قیمت های ارائه شده برای آن ها در مرکز تجاری

فراهم کردن باشگاه مشتریان

و بسیاری دیگر از امکانات درخواستی که بایستی تیم طراح سایت آن ها راه اندازی و پیاده سازی نماید.

طراحی اختصاصی وب سایت مرکز تجاری

برای سایت های طراحی شده مجموعه های مختلف تجاری و مراکز خرید می توان از دو نوع قالب آماده یا قالب های اختصاصی بهره برد، در قالب های آماده امکان تغییرات گسترده عملا وجود ندارد و طراح سایت در این قالب ها صرفا عملیات جایگذاری تصاویر و محتوای سایت را انجام می دهد، این در حالی است که در طراحی اختصاصی به وسیله کدنویسی از صفر تا 100 پروژه طراحی وب سایت انجام می پذیرد. برای طراحی اختصاصی نیاز به دانش برنامه نویسی بوده که همه ی شرکت ها قادر به انجام آن نیستند. تنها شرکت های معتبر قادر به طراحی و پیاده سازی طرح های اختصاصی برای شما می باشند.

قابلیت بهینه سازی وب سایت ها با قالب آماده دشوارتر از طرح های اختصاصی می باشد، این در حالی است که هزینه و قیمت طراحی اختصاصی به مراتب بالاتر است. در مجموعه وب و سئو طراحی و پیاده سازی وب سایت های مراکز تجاری و خرید به صورت قالب آماده یا اختصاصی برای حوزه های مختلف انجام می شود.

طراحی و ساخت وب سایت مرکز تجاری با توجه به چه نکاتی انجام شود؟

طراحی وب سایت برای مجتمع های تجاری در جهت برآورده ساختن نیازهای کاربران باید با توجه به نکات خاص انجام گیرد، برخی از مهم ترین ویژگی های و نکاتی که باید در این سایت ها در نظر گرفته شود به شرح زیر می باشد:

برای وب سایت محتوای مناسب با حوزه فعالیت مرکز تجاری تهیه گردد، کسب و کارهای مختلفی در قالب مراکز تجاری فعالیت می کنند که وب سایت طراحی شده برای آن ها باید در جهت رفع نیاز و تجارت کسب و کارهای مختلف انجام گیرد، برای طراحی سایت مرکز تجاری نیاز به تولید کننده حرفه ای محتوا بوده تا آن چه برای این سایت از لحاظ محتوایی لازم است را تهیه و بارگذاری نماید. محتوای بارگذاری شده برای سایت می تواند متن، صوت، فیلم و تصاویر با کیفیت باشد، توجه داشته باشید که کاربران بیشتر جذب تصاویر، فیلم و صوت در صفحه وب سایت شده و کمتر به متن صفحات توجه می کنند بنابراین در تولید چند رسانه ای ها باید تلاش و دقت بیشتری را به خرج داد.

ظاهر وب سایت باید کاربر پسند و دارای نمای گرافیکی مناسب باشد، کاربران در رجوع به وب سایت مجتمع تجاری در گام نخست با ظاهر و گرافیک وب سایت روبرو می گردند، بنابراین طراحی گرافیکی سایت می تواند در اثرگذاری و جذب مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. طرح ها و رنگ های بکار رفته در سایت باید متناسب با حوزه فعالیت مرکز تجاری انتخاب گردند، برای این امر استفاده از طرح های اختصاصی گرافیست های حرفه ای کمک فراوانی به این امر می نماید.

سرعت وب سایت در هنگام بارگذاری بالا باشد، زمانی که کاربر به سایت وصل می گردد باید کوتاه ترین زمان برای بارگذاری صفحات وب سایت فراهم گردد، برای این امر طراح سایت باید از تکنیک ها و زبان های برنامه نویسی مدرن امروزی استفاده نماید. اگر سایت کند باشد کاربر بدون استفاده از خدمات سایت آن را ترک خواهد نمود.

زمانی که کاربران به وب سایت متصل می گردند باید از طریق دستگاه های مختلف اعم از موبایل و تبلت براحتی بتوانند از خدمات وب سایت بهره گیرند، اگر وب سایت بخوبی درون این دستگاه ها بارگذاری نگردد کاربر بدون استفاده از خدمات سایت آن را ترک خواهد نمود. به این ویژگی مهم وب سایت های امروزی که سایت در دستگاه های مختلف با اندازه های گوناگون بارگذاری می گردد، اصطلاحا ریسپانسیو بودن وب سایت گفته می شود. ریسپانسیو بودن سایت در رتبه بندی موتورهای جست و جو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

امنیت بالای سایت، در وب سایت های طراحی شده برای مراکز تجاری باید تمامی نکات امنیتی مربوط لحاظ گردد.

اگر قصد دارید وب سایت از طریق موتورهای جست و جو ورودی بالایی داشته باشد، نیاز به خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت نیز برای سایت شما وجود دارد، بسیاری از افراد در موتورهای جست و جو به دنبال مراکز معتبر برای خرید محصولات مورد نظر برای خود هستند، با سئو می توان این گونه کاربران را از طریق موتورهای جست و جو جذب سایت نمود. تنها با استفاده از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی سایت می توانید همه ی موارد فوق را در وب سایت طراحی شده برای خود فراهم آورید. مجموعه وب و سئو اقدام به طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های مراکز تجاری و خرید متناسب با سفارش کارفرمایان می نماید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ