طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی

0   نظر

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجمتع مسکونی در کلان شهر ها و شهر های بزرگ که زندگی کردن در فضای آپارتمانی و دسته جمعی امری متداول شده است، بسیار کاربردی می باشد. اگر در یک مجمتع مسکونی زندگی می کنید، برای بهره گیری از خدمات وب سایت ها می توانید اقدام به سفارش سایت متناسب با مجتمع مسکونی خود نمایید. این سایت ها در مدیریت مجمتع های ساختمانی کمک فراوانی به ساکنین و مدیران این مراکز می کند. وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت برای مجتمع های ساختمانی می نماید.

طراحی سایت مجتمع ساختمانی ارتباط آنلاین را بین ساکنین ساختمان فراهم می نماید، در روش های قدیمی برای ایجاد ارتباطات بین افراد ساختمان باید از تماس تلفنی و یا تابلوهای اعلانات استفاده می شد که این روش ها دیگر با وب سایت منسوخ شده و هزینه های این چنینی را حذف می نماید، بسیاری از فرایندهای مربوط به ساختمان را می توان با استفاده از این سایت ها به صورت آنلاین انجام داد، به عنوان مثال پرداخت شارژ ساختمان ساکنین از طریق وب سایت می تواند برای هر عضو ساکن در ساختمان بایگانی شده و نیاز به مراجعات حضوری یا پرداخت ها به صورت مستقیم از طریق سیستم بانکی را کاهش داد.

طراحی وب سایت مجتمع ساختمانی می تواند به عنوان ابزاری برای حل بسیاری از مشکلات ساختمان نیز مطرح گردد، افراد می توانند در فضای این سایت اقدام به بیان مشکلات خود نموده و با مشورت و نظر سنجی گروهی اقدام به حل آن ها نمود. در وب سایت مجتمع مسکونی می توان روند انجام کارها را نیز بررسی و پیگیری نمود. طراحی سایت برای مجمتع های مسکونی می تواند زندگی آپارتمانی را آسان نموده و به حل مشکلات و مسایل مختلف کمک نماید.

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی علاوه بر مزایایی که برای ساکنین آن دارد، به مدیران مجتمع و صاحبین آن برای فروش یا اجاره واحد های مختلف مجتمع کمک فراوانی می نماید. بسیاری از افراد قبل از اجاره یا خرید واحد مسکونی، دوست دارند که به صورت کامل از واحد مسکونی اطلاعات کافی به دست آورند، قرار دادن اطلاعات واحدهای مجتمع در وب سایت می تواند به این افراد کمک فراوانی نماید. در طراحی حرفه ای وب سایت برای مجتمع های مسکونی می توان از قابلیت های ویژه ای نظیر تور مجازی بهره برد که افراد را برای دیدن مشخصات واحد مسکونی بسیار کمک می کند. در تور مجازی افراد تصاویر سه بعدی مکان را مشاهده نموده و به حالت مجازی در قسمت های مختلف واحد مسکونی جست و جو می نمایند، بنابراین با این امکان نیاز به بازدید حضوری و تماس تلفنی کاهش می یابد.

وب و سئو - طراحی سایت مجتمع مسکونی

بسیاری از خدمات را می توان از طریق وب سایت های آنلاین مجتمع های مسکونی انجام داد، اخذ شارژ ساختمان، اعلام لیست اسامی ساکنین بد حساب و بسیاری دیگر از خدمات این چنینی را می توان از طریق سایت انجام داد. استفاده از تصاویر با کیفیت مکان های مختلف مجتمع می تواند در جذب کاربران برای استفاده از خدمات مجتمع مسکونی بسیار تاثیر داشته باشد، برای راه اندازی وب سایت مجتمع مسکونی باید از خدمات مرکزی معتبر در زمینه طراحی وب سایت بهره گیرید.

طراحی سایت برای مجتمع مسکونی و فراهم نمودن تور مجازی

تور مجازی یا تصویر 360 درجه واحد مسکونی، امکان مشاهده سه بعدی قسمت های مختلف واحد مسکونی را از طریق وب سایت فراهم می کند، افراد براحتی می توانند با استفاده از تور مجازی در طبقات مختلف ساختمان جابجا شده، امکانات ساختمان را مشاهده نمایند و داخل واحدهای مسکونی را به صورت دقیق بررسی کند. اگر قصد راه اندازی تور مجازی در وب سایت مجتمع مسکونی برای خود را دارید، به تیم طراح این نکته را یادآوری نمایید. در برخی از وب سایت های ساختمانی صرفا اطلاع رسانی و ارائه خدمات مرسومی نظیر شارژ ساختمان و ... طراحی و پیاده سازی می گردد، با فراهم نمودن امکانات اختصاصی نظیر تور مجازی برای استفاده بهینه تر از وب سایت واحد مسکونی اقدام نمایید.

ساخت سایت مجتمع مسکونی کاربر پسند و اختصاصی

ظاهر سایت از قسمت های کلیدی برای وب سایت مجتمع مسکونی به حساب می آید که بایستی کاربران را به سایت و خدمات ارائه شده در آن جذب نماید، استفاده از رنگ ها و تصاویر متناسب با مجتمع های مسکونی توسط طراح سایت کمک فراوانی به این امر می نماید. وجود تناسب بین رنگ بندی سایت با رنگ های بکار رفته در ساختمان یکی از نکاتی است که معمولا در طراحی مجتمع های مسکونی به آن توجه می شود. برای فراهم کردن طرح خاص و گرافیکی، تیم های طراح سایت از گرافیست های حرفه ای بهره می گیرند.

برای طراحی اختصاصی وب سایت، صفر تا صد کدنویسی سایت توسط طراح انجام می شود. در مجموعه وب و سئو امکان طراحی اختصاصی و گرافیکی وب سایت فراهم است، در این مجموعه از گرافیست های حرفه ای برای این امر استفاده می شود.

مزایای طراحی وب سایت مجتمع مسکونی

طراحی و داشتن وب سایت برای مجتمع های مسکونی بسیار سودمند بوده و مزایای فراوانی را برای ساکنین و صاحبین مجتمع های مسکونی فراهم می نماید. برخی از مزایای طراحی وب سایت مجتمع مسکونی به شرح زیر می باشد:

طراحی سایت مجتمع مسکونی نقش بسزایی در جذب سرمایه های مورد نیاز برای مجتمع مسکونی دارد.

وب سایت مجتمع مسکونی باعث ارائه خدمات در زمان کوتاه تر و کاهش هزینه های لازم می گردد.

با وب سایت مجتمع می توان اطلاع رسانی را در زمان کوتاهی انجام داد، این در حالی است که در روش های قدیمی نظیر استفاده از تابلوهای اعلانات، مشاهده اطلاعیه ها توسط همه ی افراد مجتمع در زمان طولانی تری انجام می شد و از طرف دیگر ممکن بود برخی از ساکنین ساختمان اصلا اطلاعیه ها را مشاهده نکنند. این در حالی است که با استفاده از وب سایت در زمان بسیار کوتاهی اطلاع رسانی برای همه ی افراد مجتمع صورت می پذیرد.

مسائل مالی و پرداخت شارژ ماهیانه از طریق وب سایت انجام می پذیرد، این امر در ایجاد نظم و هماهنگی های مالی و اجرایی بسیار کمک کننده است.

نظرات و انتقادات یا شکایات ثبت شده در وب سایت در زمان کوتاهی به دست مدیریت ساختمان رسیده که برای حل آن ها می توان برنامه ریزی سریعتری نمود.

از طریق وب سایت مجتمع مسکونی می توان فرایندهای خاص نظیر استخدام را به صورت آنلاین انجام داد، برای این امر باید تیم طراح سایت امکانات مورد نیاز کارفرما را تهیه نماید.

وب و سئو - طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی می تواند تحولی بزرگ در راستای مدیریت وب سایت های این چنینی را فراهم نماید. با وب سایت می توانید بخشی از مدیریت مجتمع مسکونی را در فضای آنلاین انجام دهید. با استفاده از خدمات تیمی حرفه ای در زمینه طراحی سایت، مزایای فوق را برای مجتمع مسکونی خود فراهم آورید.

امکانات وب سایت مجتمع مسکونی

امکانات در نظر گرفته شده در وب سایت های مجتمع مسکونی در جهت رفع نیازهای ساکنین این مجتمع ها می باشند، با این وجود امکان طراحی و پیاده سازی امکانات سفارشی در وب سایت های مجتمع های مسکونی وجود دارد. برخی از مهم ترین امکانات مورد نیاز برای وب سایت های مجتمع مسکونی به شرح زیر می باشند:

معرفی مجتمع، در این قسمت باید اطلاعات لازم برای معرفی کلی مجتمع درون سایت قرار گیرد. نقشه مجتمع و هر واحد در آن، سال تاسیس، تعداد واحد مجتمع، امکانات رفاهی، مکان های معروف اطراف مجتمع نظیر رستوران ها، پارک ها، کافی شاپ ها، مساجد، سوپرمارکت ها و ... از جمله مواردی هستند که باید در این قسمت شرح داده شوند.

قسمت فروش یا اجاره سایت، در وب سایت باید امکان درج فرم های فروش یا اجاره هر واحد مسکونی فراهم شده باشد، این امر در فروش یا اجاره کمک فراوانی به صاحبین واحدها می نماید.

راهنمای طبقات، در این قسمت درباره طبقات مختلف و محل های گوناگون در آن توضیحاتی داده می شود.

پرداخت آنلاین، برای پرداخت هزینه هایی نظیر شارژ ساختمان، هزینه تعمیرات ساختمان و ... باید شرایط پرداخت های آنلاین درون وب سایت مجتمع فراهم گردد.

گالری تصاویر و تور مجازی، قرار دادن تصاویر با کیفیت از ساختمان درون وب سایت مجتمع، تصویری مناسب از آن در ذهن کاربران فراهم می کند، با تور مجازی نیز کاربر به راحتی به هر مکانی از ساختمان می تواند سرک بکشد و تصاویر آن قسمت را مشاهده نماید.

اخبار و اطلاعیه ها، درج اخبار و اطلاعیه های واحد مسکونی در وب سایت برای ساکنین ساختمان بسیار سودمند است، در این بخش می توان رویدادهای خاص، پیشنهادات و اطلاعیه ها را به شکل مناسبی برای ساکنین ساختمان بارگذاری نمود.

نظر سنجی و درج نظرات، درون سایت های مجتمع مسکونی می توان نظرات ساکنین را در جهت رفع مشکلات احتمالی درج نمود. این امر می تواند منجر به بحث و تبادل نظر بین ساکنین ساختمان شده و برطرف نمودن مشکلات احتمالی را آسان تر نمود. قرار دادن فرم های نظرسنجی یا رضایتمندی درون سایت های مجتمع مسکونی بسیار سود مند است.

گفت و گوی آنلاین، امکان چت آنلاین در وب سایت های مجتمع مسکونی فراهم است، ارتباط مستقیم کاربران با مدیران وب سایت از مزایای قرارگیری این قسمت درون سایت است. قرار دادن گفت و گوی آنلاین درون وب سایت مجتمع مسکونی به حل سریعتر و آسان تر مشکلات کمک فراوانی می نماید.

نقشه محل مجتمع و مراکزی که به آن نزدیک هستند، از عمده مراکز مهم و نزدیک مجتمع می توان به ایستگاه های اتوبوس، مترو، مغازه ها، فروشگاه ها و ... اشاره نمود.

گزارش گیری، امکان گزارش گیری های خاص برای مدیران وب سایت مجتمع مسکونی فراهم می گردد.

با وجود همه ی امکانات فوق، امکان طراحی و پیاده سازی امکانات سفارشی نیز در وب سایت های مجتمع مسکونی وجود دارد، با بهره گیری از خدمات مرکزی حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت، امکانات کاملا سفارشی را برای وب سایت خود فراهم آورید.

در طراحی سایت مجتمع مسکونی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

وب سایت طراحی شده برای مجتمع مسکونی باید در جهت برآورده ساختن نیازهای کاربران طراحی گردد، برخی از مهم ترین نکاتی که باید در طراحی این سایت ها به آن توجه نمود، به شرح زیر می باشد:

طراحی ریسپانسیو وب سایت مجتمع مسکونی، وب سایت طراحی شده برای مجتمع مسکونی باید در موبایل و سایر دستگاه های اتصال به وب سایت به صورت مناسب بارگذاری گردد.

تولید محتوای مناسب برای وب سایت مجتمع مسکونی، وب سایت معرف ساختمان بوده و باید محتوای مناسبی برای این امر داشته باشد. برای تولید محتوای وب سایت می توان از خدمات تیم های تولید محتوا برای این امر استفاده کرد.

امکان گزارش گیری برای مدیریت سایت فراهم گردد، باید مدیر سایت برای دوره های مختلف زمانی قابلیت گزارش گیری داشته باشد.

سرعت وب سایت، سرعت بالاتر وب سایت، رضایت کاربران را در استفاده از خدمات سایت به همراه دارد، استفاده از زبان کد نویسی مناسب و انجام فشرده سازی های لازم به این امر کمک فراوانی می نماید.

پشتیبانی فنی مناسب، ارائه خدمات پشتیبانی باید در جهت رفع خطاها و مشکلات احتمالی در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

ارائه آموزش های لازم به مدیر سایت برای استفاده از امکانات وب سایت

امنیت بالای سایت، رعایت پروتکل های امنیتی برای محقق شدن این امر لازم است.

با بهره گیری از خدمات تیمی حرفه ای در زمینه طراحی سایت می توانید تمامی نکات فنی و محتوایی لازم را برای وب سایت مورد نظر خود فراهم آورید.

هزینه طراحی سایت مجتمع مسکونی

بسته به امکانات طراحی شده برای سایت های مجتمع مسکونی هزینه و قیمت نهایی طراحی وب سایت مشخص می گردد، با این وجود زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای وب سایت، مدت زمان تهیه و بارگذاری سایت، نوع دامنه و هاست و ... از دیگر مواردی است که در تعیین هزینه نهایی وب سایت تاثیر فراوان دارد. از دیگر موارد مهمی که در تعیین هزینه طراحی سایت تاثیر فراوان دارد، می توان به نوع قالب اشاره نمود، طراحی سایت را می توان با قالب آماده یا طراحی اختصاصی انجام داد. در طراحی اختصاصی هزینه طراحی وب سایت به مراتب بالاتر است، اما هیچ گاه قالب های آماده کارایی وب سایت طراحی شده با ساختار اختصاصی را نخواهد داشت و قابلیت بهینه سازی این قالب ها نیز بسیار کم است.

در مجموعه وب و سئو طراحی حرفه ای وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت صورت می گیرد، هزینه طراحی وب سایت مجتمع مسکونی در مجموعه وب و سئو بسیار مقرون به صرفه است.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ