طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

0   نظر

طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

طراحی سایت مبل برای معرفی و فروش آنلاین محصولات مبلمان اداری و طراحی سایت فروشگاه آنلاین انواع مبلمان با سبک های مختلف کلاسیک، مدرن، راحتی و ... برای فعالین این حوزه بسیار سودمند است، علاوه بر قابلیت معرفی محصولات در این سایت ها باید فروش و سفارش آنلاین نیز فراهم گردد تا کاربران و خریداران مبل براحتی بتوانند مبل دلخواه را برای خود تهیه کنند.

طراحی سایت مبلمان برای کسانیکه در این حوزه فعالیت می کنند می تواند فروش بدون واسطه مبل را فراهم کرده که این امر قیمت تمام شده برای مشتری را به شکل مناسبی کاهش داده و این امر باعث فروش بیشتر فعالین در این حوزه می گردد. طراحی و ساخت وب سایت مبلمان باید با شناخت کافی از این صنعت باشد.

طراحی سایت مبلمان اداری ، شهری ، اسپرت ...

طراحی سایت مبل از ضروریات افرادی است که در این حوزه فعالیت می کنند و برای حضور فعال در بازار و پیشی گرفتن افراد از رقبا ساخت سایت امری ضروری است. استفاده از مبلمان با انواع طرح های شهری، اداری، کلاسیک، اسپرت و ... بسیار گسترده بوده و بازاری بزرگ برای فعالین در این حوزه فراهم کرده است. بسیاری در فضای آنلاین و فضای اینترنت به دنبال سایت های طراحی شده در این حوزه برای پیدا کردن طرح ها و مدل های دلخواه برای خود هستند، از این رو داشتن وب سایت برای فعالین در این حوزه از امتیازهای رقابتی به حساب می آید.

طراحی سایت مبلمان باید به نحوی باشد که با توجه به عرضه انواع مبل، ظاهری مناسب و کاربر پسند برای مشتریان داشته باشد، این که کاربر بتوانند مبل دلخواه خود را با جزئیات درون وب سایت مشاهده نماید، از امتیازهای طراحی وب سایت مبل در مجموعه های برتر طراح می باشد. گرافیک در وب سایت های مبل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برای طراحی باید در تیم های طراحی سایت از گرافیست های حرفه ای استفاده شود.

وب و سئو - طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

تولید کنندگان مبل باید توجه داشته باشند برای عرضه طرح های ابداعی و شیک خود، بهترین روش استفاده از وب سایت برای مخاطبان است. بخوبی می توان طرح های ابداعی و شیک مبل را به صورت زیبا درون سایت های مبلمان برای مخاطبان به نمایش گذاشت. در وب سایت مبل باید قابلیت سفارش آسان مبل با جزئیات فراهم گردد تا کاربر بدون دغدغه بتواند مبل دلخواه را برای خود انتخاب نماید.

طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان چه مزایایی دارد؟

حضور فعال در فضای مجازی و اینترنت از امتیازها برای هر کسب و کاری به حساب آمده و بایستی به صورت هدفمند صورت گیرد. طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان دارای مزایای فراوانی است که برخی به شرح زیر است:

امکان عرضه طرح های شیک و ابداعی در وب سایت های مبلمان، اگر تولید کننده طرحی بسیار زیبا را تولید کرده باشد می تواند از طریق وب سایت برای معرفی و عرضه آن استفاده کند. این در حالی است که استفاده از روش های قدیمی نظیر ویترین مغازه ها و ... هیچ گاه کارایی و گستردگی استفاده از سایت را نخواهد داشت.

در 24 ساعت شبانه روز، تولید کننده می تواند اقدام به فروش مبلمان مورد علاقه مشتریان نماید. براحتی حتی در روزهای تعطیل و هر ساعتی می توان به صورت آنلاین مبل با تعداد دلخواه را از طریق وب سایت های طراحی شده برای این امر خریداری نمود.

برای عرضه مبل نیاز به فضای فیزیکی و اجاره مغازه از طریق طراحی سایت برطرف می گردد، دیگر بدین روش نیازی به اجاره مغازه و صرف هزینه های بالا برای خرید و فروش مبل نیست و تولید کننده می تواند به صورت مستقیم با هزینه کم اقدام به فروش مبلمان نماید.

امکان مقایسه آسان بین مبلمان و انتخاب محصول دلخواه، وب سایت های مبلمان حالت فروشگاهی داشته و افراد می توانند با مقایسه محصولات مشابه اقدام به انتخاب بهترین طرح ها برای خود نمایند. در طراحی سایت باید طراح به این نکته توجه داشته باشد که قابلیت محصولات مشابه برای هر محصول فراهم باشد تا کاربر براحتی بتواند محصول دلخواه را برای خود انتخاب نماید.

بدون محدودیت جغرافیایی مبل بفروشید، اگر تولید کننده یا عرضه کننده مبلمان هستید می توانید بدون محدودیت از طریق وب سایت اقدام به فروش محصولات خود به افراد در سراسر کشور نمایید.

مزایای طراحی سایت برای تولید کننده و عرضه کننده انواع مبلمان تنها با طراحی سایت در یک مرکز معتبر بدست می آید.

طراحی سایت مبلمان در فروش بیشتر موثر است!

قطعا با راه اندازی وب سایت مبلمان، فروش مبل برای تولید کننده و عرضه کنندگان فراهم می گردد، زیرا از سوی می توان با جذب کاربران از موتورهای جست و جو، مشتریان فراوانی را به محصولات سایت هدایت نمود و از سوی دیگر می توان به صورت شبانه روزی اقدام به خرید و فروش مبل نمود که در هر دو مورد، افزایش مشتریان و رونق کسب و کارهای فعال در این زمینه فراهم می گردد. همچنین استفاده از این طریق برای تبلیغات و برند شدن مجموعه های فعال در این زمینه می تواند باید افزایش رجوع فیزیکی به مجموعه ها گردد. اگر کسانی در این حوزه فعالیت می کنند و هنوز طراحی سایت مبلمان را برای خود سفارش نداده اند باید هر چه سریعتر وب سایت مناسب را برای خود تهیه کنند، این امر مانع از عقب ماندن از سایر رقبا برای این قشر می گردد.

طراحی سایت مبلمان چه امکاناتی دارد؟

امکانات سایت های مبلمان بسته به نظر کارفرما و نیاز او تهیه و بارگذاری می گردد، با این وجود برخی از مهم ترین امکانات در نظر گرفته شده برای وب سایت های فعال در این زمینه به شرح زیر می باشد:

معرفی محصولات با جزئیات کامل، باید انواع مبل با جزئیات کامل برای مشتریان معرفی شود و مشتری بتواند به صورت دقیق خصوصیات انواع مبل را مشاهده نماید.

امکان مشاهده سه بعدی و زوم کردن روی مبلمان، این مورد بسته به شرایط طراحی دارد که طراح برای انواع مبل فراهم می آورد، مشاهده مناسب انواع مبل می تواند در ترغیب مشتریان به خرید محصول دلخواه خود کمک فراوانی نماید.

قابلیت فروش آنلاین، با توجه به این که اغلب وب سایت های طراحی شده برای مبلمان قابلیت فروش آنلاین دارند باید امکانات فروشگاه های آنلاین نظیر سبد خرید، درگاه پرداخت، اعمال تخفیفات و ... در این وب سایت ها فراهم گردد. فروش آنلاین باید به سادگی و بدون از هر گونه ایجاد سردرگمی توسط تیم طراح پیاده سازی و راه اندازی شود.

قابلیت سفارشی سازی مبل و دادن اطلاعات نظیر ابعاد، رنگ، چند نفره بودن و ... برای طراحی و استفاده از مبل توسط خریداران فراهم گردد.

چند زبانه بودن وب سایت، معمولا وب سایت های مبلمان از دسته وب سایت های صادراتی به حساب آمده و قابلیت معرفی و صادرات محصولات به واسطه آن ها برای تولید کنندگان فراهم می گردد، از این رو باید این وب سایت ها به صورت چند زبانه طراحی و پیاده سازی گردند، با این وجود این مورد بسته به نظر کارفرما و حوزه فعالیت او است.

اطلاعات تماس، درباره ما و معرفی تولید کننده همراه با معرفی سابقه و ... به صورت دقیق در سایت ذکر گردد. این امر در جلب توجه و اطمینان خریداران مبل بسیار سودمند است.

ظاهر وب سایت های طراحی شده برای مبلمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بایستی طراح برای آن طرح های مناسب در نظر بگیرد، به عنوان مثال در مورد تصاویری که از آن ها درون سایت استفاده می شود باید توجه داشته باشید که تصاویری که دارای کیفیت بالا بوده و جزئیات در آن بخوبی مشاهده می گردد، استفاده کرد. با این وجود نباید کیفیت بالا باعث استفاده از تصاویر با حجم بالا گردد زیرا این امر می تواند باعث کند شدن سرعت وب سایت گردد.

رابط کاربری وب سایت و طراحی ui/ux وب سایت باید بسیار مناسب باشد، کاربر نباید در استفاده از وب سایت یا خرید آنلاین مبل دچار سردرگمی گردد. تنها کسانی می توانند رابط کاربری مناسب برای وب سایت مبلمان طراحی نمایند که از تجربه کافی در این حوزه بهره گیرند.

ویژگی های فنی نظیر سرعت سایت، موبایل فرندلی بودن، ساختار url مناسب و ... در وب سایت های مبلمان رعایت گردد.

برخی از امکانات به صورت اختصاصی از طرف کارفرما سفارش داده می شود که بایستی طراح سایت توانایی پیاده سازی این امکانات را به شکل مناسب داشته باشد.

طراحی سایت اختصاصی مبلمان

برای طرح های در نظر گرفته برای مبلمان می توان از قالب های آماده یا طرح های اختصاصی بهره برد، با توجه به این که ظاهر این وب سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بر روی جذب مشتریان بسیار تاثیر گذار است، پیشنهاد می شود از طرح ها و طراحی سایت اختصاصی برای این امر استفاده کرد. در طراحی اختصاصی، کدنویسی از صفر تا صد توسط برنامه نویس صورت گرفته و ظاهر سایت متناسب با نیاز کارفرما به صورت کاملا اختصاصی طراحی می گردد، همچنین امکان پیاده سازی امکانات اختصاصی درون این چنین وب سایت هایی فراهم است.

با این وجود همه ی شرکت ها توانایی طراحی اختصاصی وب سایت را ندارد و باید از خدمات شرکت های معتبری نظیر وب و سئو برای این امر بهره گیرید.

سئو وب سایت مبلمان

سئو و بهینه سازی وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با توجه به این که بسیاری از کاربران از طریق موتورهای جست و جو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود اقدام می کنند، داشتن رتبه مناسب در نتایج موتورهای جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. در سئو می توان از روش های سیاه نیز استفاده کرد که کارایی نداشته و اثرات زودگذری دارند. بنابراین اگر قصد سئو و بهینه سازی وب سایت را برای خود دارید باید از خدمات شرکت های معتبر در این زمینه بهره گیرید.

در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می گیرید.

هزینه طراحی سایت مبلمان

با توجه به نوع هاست، دامین، نوع قالب و تعرفه طراحی وب سایت شرکت، هزینه طراحی سایت مشخص می گردد. شرکت هایی را برای طراحی سایت انتخاب نمایید که با مناسب ترین قیمت، بالاترین کیفیت را برای وب سایت شما فراهم کنند. در مجموعه وب و سئو فرایند تخصصی طراحی سایت مبلمان با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ