طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

0   نظر

طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

طراحی سایت آموزشگاهی برای موسسه های آموزشی و فعالین در حوزه آموزش بسیار سودمند است، طراحی وب سایت آموزش آنلاین و استفاده از خدمات غیر حضوری با توجه به تغییرات ایجاد شده در زندگی افراد و گرایش آن ها به استفاده از خدمات آنلاین بسیار گسترش یافته است.

امروزه بسیاری از افراد به جای استفاده از خدمات حضوری آموزشی، به دنبال استفاده از خدمات غیر حضوری برای خود هستند. بسیاری از افرادی که در حوزه های آموزشی فعالیت می کنند برای ارائه خدمات خود از بستر وب سایت ها استفاده می کنند. آموزشگاه های مختلف می توانند بسیاری از ارتباطات حضوری با دانشجویان و دانش آموزان را از طریق طراحی وب سایت به حداقل ممکن برساند، روند هایی نظیر ثبت نام، ارائه مدارک آموزشگاهی و ... را می توان از خدمات وب سایت های آموزشگاهی برای مخاطبان فراهم نمود. همچنین استفاده از وب سایت آموزش آنلاین و فراهم نمودن شرایط آموزشی مناسب از این طریق از دیگر مزایا و کارکرد ها طراحی سایت آموزشگاهی برای موسسات آموزشی است.

طراحی سایت آموزشگاهی و وب سایت آموزش آنلاین چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت برای بسیاری از کسب و کارها و خدمات مختلف دارای مزایای فراوانی بوده و در این بین طراحی وب سایت های آموزشی دارای امتیاز ویژه ای هستند. از مهم ترین مزایای طراحی سایت برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی می توان موارد زیر را نام برد:

ارائه خدمات آموزشی سطح بالا به افراد در سراسر کشور، وب سایت ها محدودیت های مکانی نداشته و براحتی افراد از سراسر کشور می توانند به آن متصل شده و از خدمات آن ها استفاده کنند. در این بین وب سایت های آموزشی به دلیل عدم توازن و یکسان بودن سطح آموزشی در کشور می تواند منجر به برخوداری افراد مختلف به سطح آموزشی یکسان شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه ها با طراحی سایت آموزشگاهی، بدون شک استفاده از خدمات وب سایت های آنلاین در زمینه آموزش می تواند هزینه های آموزشی را به شکل محسوسی پایین بیاورد.

امکان فروش مجازی محصولات آموزشی، با فراهم شدن وب سایت آنلاین برای مجموعه های آموزشی و آموزشگاه ها می توان انواع محصولات آموزشی را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار متقاضیان قرار داد.

فراهم شدن امکان آموزش آنلاین، با ایجاد و راه اندازی وب سایت های آنلاین آموزشی می توان به صورت آنلاین و برخط کلاس های آموزشی را راه اندازی نمود.

اطلاع رسانی به مخاطبان از طریق وب سایت های آموزشگاهی، بدون محدودیت از طریق وب سایت های آموزشی می توان با مخاطبان ارتباط برقرار نمود. بخش اطلاعیه ها جهت این امر درون سایت ها پیاده سازی می شود.

طراحی سایت آموزشگاهی و آموزشی برای مراکز مختلفی قابل پیاده سازی است، مدارس مختلف، آموزشگاه های آموزشی نظیر آموزشگاه های زبان های خارجی یا آموزشگاه کامپوتر، آموزش های هنری، مهد کودک ها، دانشگاه ها، آموزشگاه های ورزشی و ... همه می توانند با سفارش طراحی سایت آموزشی، بسیاری از فعالیت های خود را بهینه سازند. تنها با استفاده از خدمات مراکز معتبر می توان به اهداف خود از طراحی سایت آموزشگاهی دست یابید.

طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی با چه امکاناتی صورت می گیرد؟

امکانات تعبیه شده درون وب سایت های آموزشگاهی و موسسات آموزشی باید با هدف رفع نیاز کاربران باشد، برخی از این امکانات به شرح زیر می باشند:

قابلیت درج دوره های مختلف درون وب سایت، تعبیه قسمتی در سایت برای معرفی دوره های فعال برای کاربران می تواند بسیار مفید باشد، این قسمت باید به شکل ویژه برای کاربر جلب توجه ایجاد کند. قسمت های ویژه درون صفحه اصلی جهت این امر بسیار مناسب است.

بخش اطلاعیه ها، درون وب سایت های آموزشگاهی و آموزشی ایجاد بخش اطلاعیه ها بسیار مفید است. اطلاعیه هایی نظیر جدیدترین دوره ها، ثبت نام ها و ... در این بخش قابلیت نمایش برای کاربران دارد.

برنامه های درسی درون سایت قابلیت آپلود باشد، این امر در اطلاع رسانی ها برای کاربران بسیار مفید است. کنسل شدن برنامه ها و ... نیز باید درون سایت قابلیت پیاده سازی داشته باشد.

ثبت نام آنلاین برای کاربران، با استفاده از طراحی سایت آموزشگاهی می توان فرایندهای ثبت نام را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام داد. این امر برای کاربران و مدیران مجموعه های آموزشی بسیار سودمند است، زیرا از یک سو در زمان و هزینه های هر دو طرف صرفه جویی می شود و از سوی دیگر به ایجاد هماهنگی و نظم در واحد های آموزشگاهی و آموزشی کمک فراوانی می کند.

قابلیت های پرداخت آنلاین برای دوره های مختلف، در طراحی وب سایت آموزشگاهی اگر دوره هایی قابلیت ثبت نام دارند می توان هزینه های دوره ها را به صورت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت، پرداخت نمود.

معرفی اساتید و نمایش رزومه آن ها، بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان دوست دارند بدانند چه کسانی در آموزشگاه ها و موسسات آموزشی اقدام تدریس می کنند، با ایجاد قسمت معرفی اساتید می توان این مهم را برآورده ساخت.

دسته بندی صحیح، اگر کاربرانی درون سایت اقدام به جست و جو نمودند باید براحتی بتوانند مطالب دلخواه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند.

نوع طراحی سایت باید متناسب با مخاطبان باشد، اگر کاربران سایت کودکان و نوجوانان هستند باید طراحی متناسب این قشر باشد.

فروشگاه محصولات آموزشی، در صورتی که برخی از آموزشگاه ها خواهان عرضه محصولات آموزشگاهی و آموزشی از طریق فضای وب سایت هستند، می توان برای این دسته از آموزشگاه ها، قسمت فروشگاه های آنلاین را راه اندازی نمود.

بخش بلاگ یا مقالات، در وب سایت های آموزشگاهی می توان بسیاری از مطالب آموزشی را در قالب مقاله برای کاربران ارائه نمود. وب سایت های آموزشگاهی با فعال نمودن بخش مقالات می توانند کاربران فراوانی را به وب سایت خود هدایت کنند.

بخش پادکست های آموزشی و ویدئوها، در طراحی سایت آموزشگاهی این بخش باید به شکل مناسب پیاده سازی شود زیرا آموزشگاه ها پادکست ها و ویدئو های بسیاری برای عرضه به مخاطبان دارند.v

عرضه کارنامه ها و مدارک آموزشی از طریق وب سایت های آموزشگاهی، از این طریق می توان در زمان و هزینه های دانشجویان و دانش اموزان صرفه جویی نمود.

نظرسنجی از کیفیت آموزشی، می توان سطح دوره ها و اساتید مختلف را برای کاربران به نظرسنجی نمود تا مدیریت مجموعه های آموزشی در تصمیم گیری های آموزشی خود بهتر بتوانند تصمیم بگیرند.

و بسیاری از امکانات دیگر بسته به نظر مدیران آموزشی

وب و سئو - طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

با انتخاب یک مرکز طراحی سایت مناسب برای آموزشگاه و موسسات آموزشی می توانید با اطمینان امکانات مختلف را برای وب سایت خود تهیه و بکار بگیرید.

طراحی وب سایت آموزش آنلاین و آموزشگاهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وب سایت های آموزشگاهی از دسته وب سایت های علمی به حساب آمده و داشتن ظاهری رسمی و شیک برای این وب سایت ها بسیار مهم است، همچنین باید نکات فنی لازم برای چنین سایت هایی رعایت گردد، برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های آموزشگاهی به شرح زیر می باشد:

طراحی سایت آموزشگاهی باید با ساختار و ظاهر کاربرپسند باشد، برای این امر باید طرح های اختصاصی برای چنین سایت هایی توسط گرافیست طراحی شود، بکارگیری طراحان حرفه ای در این امر بسیار راهگشا می باشد.

سایت آموزشگاهی ریسپانسیو باشد، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن وب سایت به معنای متناسب بودن وب سایت با دستگاه های مختلف نظیر موبایل و ... می باشد. طراحی ریسپانسیو آموزشگاهی باید به عنوان یک اصل برای طراح سایت باشد زیرا سایت های غیر ریسپانسیو دیگر عملا کارایی ندارند.

طراحی سایت بر اساس سرعت لود و بالا آمدن مناسب باشد، سایت های کند برای کاربران نارضایت کننده بوده و افراد از رجوع به چنین وب سایت هایی امتناع می کنند.

امنیت وب سایت توسط ایجاد و بکارگیری پروتکل های امنیتی مناسب فراهم گردد.

برای طراحی وب سایت های آموزشگاهی نیاز به دانش و تخصص کافی است، با استفاده از خدمات طراحی وب سایت وب و سئو می توانید به بهترین نحو ممکن وب سایت آموزشگاهی را برای خود راه اندازی نمایید.

قیمت طراحی سایت آموزشگاهی

مراکز مختلف طراحی سایت، قیمت های مختلفی را برای طراحی سایت ارائه می کنند، مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت نیز همین علت است، با این وجود طراحی اختصاصی وب سایت یا استفاده از قالب های آماده، نوع هاست و دامنه مورد استفاده، زمان طراحی، زبان های برنامه نویسی و ... بر قیمت و هزینه نهایی طراحی وب سایت تاثیر فراوان دارد. معمولا برای تعیین قیمت های آموزشگاهی از طرح های اختصاصی که کدنویسی از صفر تا صد انجام می گیرد استفاده می کنند که البته هزینه متفاوتی دارند.

در مجموعه وب و سئو، طراحی وب سایت آموزشگاهی براساس سفارش کارفرمایان با بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد.

سئو و بهینه سازی وب سایت های آموزشگاهی

سئو به معنای رشد در نتایج گوگل است، بسیاری از افراد برای رفع نیازهای آموزشی خود از طریق گوگل و موتورهای جست و جو اقدام می کنند، از این رو داشتن رتبه مناسب در این وب سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سئو و بهینه سازی وب سایت درون وب سایت های آموزشی برای فروش دوره های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از خدمات مجموعه های برتر در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت، می توانید وب سایت خود را در نتایج گوگل بالا بیاورید.

در وب و سئو به صورت تخصصی فرایند سئو مجموعه های آموزشی و آموزشگاهی انجام می گیرد.

بهترین شرکت طراحی سایت آموزشگاهی

با رجوع به یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت می توانید با اطمینان و خیال آسوده اقدام به سفارش طراحی سایت آموزشی برای خود نمایید، مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی وب سایت برای مجموعه های آموزشی و آموزشگاهی می نماید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ