طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل و باربری

0   نظر

طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل و باربری برای حمل کالا و مسافر بسیار با اهمیت است، این مشاغل با استفاده از وب سایت های طراحی شده برای خود می توانند بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین به مخاطبان عرضه نمایند. شرکت های حمل و نقل بسیاری برای ارائه خدمات خود به مخاطبان فعالیت دارند، داشتن وب سایت و معرفی و ارائه خدمات خود از طریق وب سایت می تواند کمک شایانی در شناخته شدن این شرکت ها نماید.

برای طراحی سایت حمل و نقل برای ارائه خدمات در بستر اینترنت و طراحی سایت باربری و اتوبار باید به شکل صحیح بر اساس نیازهای این شرکت ها قسمت های مختلف سایت پیاده سازی شود، علاوه بر معرفی خدمات و اطلاع رسانی های لازم از طریق سایت، در این سایت ها می توان خدماتی نظیر رزرو آنلاین و بسیاری دیگر از خدمات را نیز ارائه کرد.

طراحی سایت باربری و اتوبار

از طریق طراحی سایت برای باربری ها می توان نیاز آن ها به مکان های فیزیکی را حذف نمود، امروزه بسیاری از شرکت های باربری صرفا با طراحی سایت ارتباط دوسویه با مخاطبان اعم از فروشندگان یا خریداران را برقرار کرده و به صورت یک واسطه وارد عمل می شوند. بنابراین با طراحی سایت باربری برای شرکت های فعال در این زمینه بسیاری از هزینه های این شرکت ها به حداقل ممکن می رسد. برای طراحی سایت برای باربری و شرکت های فعال در این حوزه باید شناخت کافی از این حوزه داشت و بخوبی نیازهای شرکت های فعال در این حوزه را با طراحی سایت برطرف نمود.

طراحی سایت باربری و حمل و نقل چه مزایایی دارد؟

طراحی وب سایت حمل و نقل و باربری برای شرکت های فعال در این حوزه بسیار سودمند بوده که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم:

تبلیغات با هزینه کم، روش های مرسوم تبلیغاتی نظیر بیلبوردها، تراکت های تبلیغاتی و ... هزینه بیشتری داشته یا اثربخشی روش تبلیغات به وسیله طراحی سایت را ندارند.

برندسازی از طریق طراحی سایت، بسیاری از افراد از طریق اینترنت و جستجو در آن می توانند به وب سایت های باربری و حمل و نقل آشنا شده که این امر نقش بسزایی در برندسازی دارد.

خدمات بدون محدودیت های جغرافیایی و زمانی ارائه می گردد، بصورت شبانه روزی وب سایت های طراحی شده برای حمل و نقل و باربری به مخاطبان خود ارائه خدمت می کنند.

افزایش مشتریان شرکت های حمل و نقل و باربری با طراحی سایت، از طریق طراحی سایت باربری و حمل و نقل افراد بسیار زیادی با خدمات شرکت ها آشنا و متمایل به استفاده از خدمات آن ها می گردند.

فراهم شدن امکان سفارش گیری و رزرو به صورت آنلاین، می توان در سایت های طراحی شده برای این امر کلیه سفارشات و رزرو های لازم را به صورت آنلاین انجام داد، وجود پشتیبانی از این خدمات درون سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

پرداخت آنلاین، می توان در طراحی سایت باربری و حمل و نقل با فراهم کردن شرایط پرداخت آنلاین بسیاری از پرداخت ها را به شکل غیرحضوری انجام داد.

وب و سئو - طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت باربری و حمل و نقل با شرایط مناسب می تواند مزایای فراوانی را برای شرکت های حمل و نقل و باربری فراهم آورد، برای این امر باید از خدمات شرکت های مطرح طراحی سایت بهره برد.

طراحی سایت حمل و نقل و باربری با امکانات مناسب

امکانات لازم برای شرکت های حمل و نقل و باربری بسته به خدماتی است که این شرکت ها ارائه می کنند، با این وجود برخی از امکانات عام این شرکت ها که برای طراحی سایت در نظر گرفته می شود به شرح زیر است:

معرفی شرکت، معمولا در طراحی سایت های شرکت های حمل و نقل و باربری به شکل کامل شرکت ها و خدمات آن ها شرح داده می شود.

معرفی کادر شرکت، معرفی کارکنان و چارت سازمانی درون وب سایت های حمل و نقل و باربری به شکل مناسبی پیاده سازی می گردد. همچنین اطلاعاتی در مورد سابقه فعالیت و میزان مهارت و ... بسته به نظر کارفرما قابل درج شدن در سایت می باشد.

رزرو آنلاین، یکی از امکانات خاص وب سایت های حمل و نقل و باربری، قابلیت رزرو آنلاین خدمات است، می توان در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل بدون مراجعه فیزیکی به شرکت اقدام سفارش و رزرو آنلاین خدمات نمود.

اطلاعات تماس و درباره ما، قرار دادن این قسمت ها برای ایجاد ارتباط دوسویه و تماس مشتریان با مدیریت سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

لینک به شبکه های اجتماعی، همواره سعی نمایید در شبکه های اجتماعی حضور فعال داشته و کاربران آن ها را به وب سایت خود هدایت کنید، درون سایت باید لینک به شبکه های اجتماعی به شکل مناسبی درج گردد.

مشاوره و پشتیبانی آنلاین برای کاربران، بسیاری از کاربران ممکن است در استفاده از خدمات وب سایت دچار سردرگمی شوند یا در هنگام استفاده خطاهای مختلف ایجاد گردد، در چنین شرایطی باید امکان ارتباط مناسب با مدیر سایت و رفع مشکلات این چنینی وجود داشته باشد. بنابراین در هنگام طراحی سایت باربری باید قسمت مشاوره و پشتیبانی آنلاین نیز برای سایت در نظر گرفته شود.

مشتریان ویژه، ذکر و نام بردن برخی از مشتریان سایت، نمایش نظرات آن ها و ... می تواند در جلب نظر سایر کاربران بسیار تاثیر بگذارد، بنابراین در هنگام طراحی سایت باربری و حمل و نقل فراهم کردن بخش مشتریان ویژه و نمایش آن ها درون سایت اهمیت دارد.

...

بسیاری دیگر از امکانات را می توان بسته به نظر کارفرما درون وب سایت های حمل و نقل و باربری پیاده سازی نمود که در هنگام سفارش و عقد قرارداد با شرکت طراح سایت باید مورد نظر قرار گیرد.

طراحی سایت باربری (اتوبار) و حمل و نقل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ساخت وب سایتی فنی که بتواند نیاز مخاطبان را برآورده سازد از مهم ترین مواردی است که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه نمود، برخی از مهم ترین ویژگی های لازم برای طراحی سایت حمل و نقل و باربری که باید به آن توجه نمود، به شرح زیر است:

طراحی سایت باربری و حمل و نقل به صورت کاربرپسند باشد، طراحی گرافیکی مناسب و فراهم کردن UI و UX مناسب باید در هنگام طراحی وب سایت مدنظر قرار گیرد، طراحی مناسب منوها با رنگ، فونت و تم مناسب، طراحی مناسب لوگو و ایجاد ساختار محتوایی مناسب، استفاده از اسلاید شو های مناسب، گالری تصاویر و ... از جمله مواردی است که در هنگام طراحی سایت های باربری باید مورد توجه قرار گیرد، جهت این امر بایستی از گرافیست های حرفه ای برای این امر تیم طراح سایت بهره گیرد.

طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو باشد، امروزه وب سایت هایی که به صورت ریسپانسیو طراحی نشده باشند عملا کارایی نداشته و سودی برای شرکت ها نخواهند داشت، در طراحی به صورت ریسپانسیو سایز های مختلف دستگاه های مختلف لحاظ می گردد تا افراد در ورود به وب سایت با دستگاه های مختلف دچار مشکلی نشوند و براحتی بتوانند از خدمات سایت بهره گیرند.

سرعت بارگذاری و لود صفحات در وب سایت های باربری و حمل و نقل مناسب باشد، سرعت فاکتوری مهم در وب سایت های طراحی شده به حساب می آید و برای موتورهای جست و جو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، وب سایت های کند عملا بدون استفاده توسط کاربران ترک خواهند شد و برای بازدهی بالا مناسب نیستند. برای سرعت مناسب سایت باید از زبان های برنامه نویسی مناسب و فشرده سازی لازم و ... استفاده کرد.

طراحی سایت باربری و حمل و نقل با رابط کاربری ساده و مدرن، کاربر باید براحتی بتواند از سایت استفاده برده و در سایت دچار سردرگمی نشود، همچنین برای مدیریت سایت باید پنل مناسب طراحی گردد تا مدیر سایت بخوبی بتواند برای تغییرات محتوایی درون سایت از آن بهره گیرد. در کنار سادگی باید شیک بودن و زیبا بودن رابط کاربری نیز حفظ گردد.

سئو و بهینه سازی وب سایت باربری (اتوبار) و حمل و نقل

یکی از موارد مهمی که امروزه برای طراحی سایت اهمیت دارد، ارائه خدماتی نظیر سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد، بخش اعظم ورودی وب سایت ها از طریق موتورهای جست و جو نظیر گوگل و ... است، اگر وب سایتی جایگاه مناسبی درون این موتورهای جست و جو نداشته باشد، عملا ورودی ندارد و نمی تواند صاحبین وب سایت را به اهداف طراحی سایت برساند. برای سئو و بهینه سازی وب سایت نیاز به تخصص در این حوزه می باشد. استفاده از روش های صحیح و مبتنی بر موتورهای جست و جو و فراهم کردن جایگاه پایدار در نتایج تنها با استفاده از خدمات شرکت های مطرح در این زمینه فراهم می شود.

وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به طراحی سایت و خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای شرکت های باربری و حمل و نقل می نماید.

قیمت طراحی سایت باربری و حمل و نقل چقدر است؟

وب سایت های طراحی شده برای باربری و حمل و نقل در دسته وب سایت های شرکتی به حساب می آید و هزینه آن ها بر این اساس تعیین می گردد، با این وجود امکانات مورد نیاز برای وب سایت، زبان برنامه نویسی، استفاده از قالب اختصاصی یا قالب آماده، مدت زمان آماده سازی، نوع هاست و دامنه و ... بر هزینه نهایی تاثیر فراوان دارد، در مجموعه وب و سئو فنی ترین و تخصصی ترین وب سایت های فعال در حوزه حمل و نقل و باربری برای مخاطبان با مناسب ترین قیمت طراحی و پیاده سازی می گردد.

علاوه بر مولفه قیمت مناسب در مجموعه وب و سئو می توان به ایجاد سایت با زبان برنامه نویسی مناسب، فراهم کردن ساختار اختصاصی برای سایت، کاربرپسند بودن وب سایت، زمان مناسب برای طراحی و پیاده سازی وب سایت و ... اشاره نمود.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ