طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

0   نظر

طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی سایت شرکتی را با ما تجربه نمایید، طراحی سایت شرکت های خصوصی و دولتی در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی انجام می گردد. تمامی شرکت های خصوصی و دولتی و مراکز ارائه خدمات مختلف نیازمند طراحی وب سایت می باشند. طراحی سایت شرکت های خصوصی و دولتی بسته به خدماتی که ارائه می دهند، انجام می گیرد. اگر شرکت های خصوصی یا دولتی از بستر اینترنت و طراحی سایت برای معرفی خود و خدمات و محصولاتشان اقدام نکنند، بی شک از رقیبان خود عقب می افتند.

شرکت های خصوصی و دولتی با طراحی وب سایت بخش بزرگی از فرایند تبلیغاتی مورد نیاز خود را برآورده می سازند. بنابراین طراحی سایت شرکت ها بایستی مبتنی بر اصول بازاریابی و شناخت مخاطبان هدف انجام گیرد. این وب سایت ها علاوه بر رعایت نکات فنی بایستی زیبایی و کارایی مناسب را داشته و همچنین در موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسبی باشند تا مخاطبان هدف به وب سایت وارد شوند. با استفاده از وب سایت های شرکتی فعالیت های بازاریابی را حرفه ای و جامع انجام دهید.

انواع شرکت های خصوصی، شرکت های دولتی، شرکت های خدماتی و ساختمانی، بازرگانی، صنایع غذایی، بیمه، پیمانکاری و بسیاری از شرکت ها برای برند شدن و ارائه خدمات نیازمند طراحی سایت شرکتی می باشند. در مجموعه وب و سئو انواع وب سایت شرکتی برای مشتریان تهیه و بارگذاری می شود.

طراحی سایت شرکت های خصوصی و دولتی چگونه می باشد؟

طراحی سایت شرکت های خصوصی با دولتی تفاوت چندانی ندارند و بایستی امکانات و خدمات آن ها به خوبی معرفی شود. وب سایت ها در این زمینه مشتریان را به سمت شرکت شما سوق داده و به رونق و توسعه شرکت کمک فراوانی می نماید. معرفی به صورت 24 ساعته امکانی است که تنها با طراحی سایت بدست می آید. برای طراحی سایت در زمینه شرکت های خصوصی و دولتی بایستی یک سری از نکات مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال معرفی شرکت بایستی به نحو مطلوب صورت گیرد. ارائه رزومه و سابقه کاری، معرفی اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت، پروژه های انجام شده یا در دست انجام و بسیاری دیگر از امکانات برای معرفی به کاربران بایستی به شکل صحیح در طراحی وب سایت در نظر گرفته شود.

برای طراحی سایت برخی از شرکت های تولید کننده وب سایت، اقدام به استفاده از قالب های آماده می نمایند، درست است که این روش باعث هزینه کمتر برای وب سایت شما می شود ولی بهتر است از طراحی سایت سفارشی و اختصاصی برای شرکت خود استفاده نمایید. طراحی وب سایت متناسب با رنگ برند و لوگو یا متناسب با خدمات ارائه شده وب سایت می تواند الگوی مناسبی باشد که در طراحی سایت اختصاصی بایستی لحاظ شوند.

وب سایت های شرکتی در کنار رسمی بودن باید به صورت شیک و جذاب طراحی شوند تا کاربران را به خود جذب نمایند.

طراحی سایت شرکتی (خصوصی / دولتی) چه مراحلی دارد؟

مهم ترین مراحل تولید یک وب سایت کاربرپسند برای انواع شرکت های خصوصی و دولتی به شرح زیر است:

تعیین اهداف، تحلیل و نیازسنجی وب سایت

عقد قرارداد

اجرای طراحی سایت (طراحی UI/UX مناسب)

پشتیبانی و تست وب سایت

عملیات تکمیلی نظیر سئو و بهینه سازی وب سایت بسته به درخواست کارفرما و بسته به نیازهای وب سایت انجام می شود.

طراحی وب سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت شرکت ها دارای مزایای فراوانی برای این صنف ها بوده که در زیر شرح می دهیم:

طراحی سایت ارزان ترین روش تبلیغاتی است، اگر سایتی برای یک شرکت طراحی شود، در مدت زمان طولانی می توانید تبلیغات پایدار را انجام دهید. بنابراین در مقایسه با روش های دیگر بسیار ارزان تر می باشد. شما تصور کنید از روش های سنتی نظیر انتشار کاتالوگ، بروشور، تراکت و ... برای تبلیغات استفاده نمایید، هیچ گاه کارایی وب سایت را نخواهد داشت.

معرفی خدمات به صورت 24 ساعته، شما هیچ روش دیگری را نمی توانید بیابید که به صورت 24 ساعته همانند وب سایت به معرفی خدمات و محصولات شما بپردازد.

تبلیغات بدون محدودیت های جغرافیایی، اگر یک شرکت قصد دارد خدمات خود را به صورت کشوری یا حتی بین المللی ارائه دهد، یکی از راه ها استفاده از طراحی سایت است. کاربران در هر نقطه ای از جهان می توانند به وب سایت شما متصل شده و با خدمات و محصولات شما آشنا شوند.

افزایش تصاعدی مشتریان شرکت، وب سایت می تواند در جذب مشتریان برای هر کسب و کاری بسیاری سودمند باشد، بخصوص زمانیکه عملیات بهینه سازی و سئو وب سایت نیز انجام شده باشد.

برند سازی برای شرکت ها، صاحبان شرکت های بزرگ نیازمند مشهور بودن شرکت و معتبر بودن برند خود هستند، یکی از بهترین روش ها برای معرفی و برند شدن شرکت، استفاده از خدمات طراحی سایت می باشد.

فراهم شدن امکان فروش آنلاین، بخصوص در مورد شرکت هایی که قصد فروش محصولات خود را به صورت آنلاین دارند.

امکان جذب نمایندگی ها در سرتاسر کشور با استفاده از وب سایت برای شرکت هایی که به ارائه خدمات به صورت کشوری می پردارند و محدود به یک موقیعیت جغرافیانی نیستند.

...

وب و سئو - مشاوره و سفارش

در طراحی وب سایت شرکتی چه امکاناتی را باید در نظر گرفت؟

برای تعبیه امکانات مورد نیاز وب سایت های شرکتی، بایستی نیازهای شرکت بخوبی شناخته شده باشد. از مهمترین امکانات هر وب سایت شرکتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)

معرفی و رزومه کاری شرکت

اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)

اطلاعات تماس

اخبار مربوط به شرکت

معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها

گالری تصاویر

چند زبانه بودن در صورت ارائه خدمات بین المللی

شبکه های اجتماعی

فرم تماس با ما و چت آنلاین

فرم همکاری و استخدام

معرفی مشتریان(این گزینه می تواند در جلب توجه و اعتماد کاربران تاثیر زیادی داشته باشد)

...

طراحی سایت شرکتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برخی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های شرکتی به شرح زیر می باشد که بایستی در هنگام طراحی وب سایت مورد توجه قرار گیرند:

گرافیک شیک و جذاب، طراحی گرافیکی مناسب می تواند در جذب بیشتر کاربران تاثیر داشته باشد. معمولا در شرکت های طراحی سایت از متخصصین گرافیکی برای طراحی استفاده می شود تا جذابیت بصری را وب سایت طراحی شده فراهم آمده و کاربران از فعالیت در وب سایت لذت ببرند.

وب سایت شرکت های خصوصی و دولتی بایستی موبایل فرندلی باشد، یعنی اینکه وب سایت بایستی به سهولت در موبایل بارگذاری شود و کاربران موبایل از آن استفاده آسان داشته باشند. به همین دلیل باید وب سایت ریسپانسیو طراحی شود تا در دستگاه های مختلف برای لود شدن مشکلی نداشته باشد. با توجه به آن که اکثر کاربران ورودی به وب سایت از طریق دستگاه های موبایل می باشند، طراحی وب سایت مطابق دستگاه های مختلف موبایل امری ضروری است.

سرعت لود صفحات بالا باشد، اگر وب سایتی طراحی شود و سرعت بالا آمدن وب سایت مناسب نباشد، کاربران بدون استفاده از خدمات وب سایت از آن خارج می شوند.

مسایل امنیتی در هنگام طراحی سایت شرکتی مورد توجه قرار گیرد.

تولید محتوا مناسب، در هنگام تولید محتوا بایستی متناسب با نیاز کاربران اقدام به تهیه و بارگذاری محتوا برای وب سایت نمود. این محتوا بایستی برای کاربران جذابیت داشته و بخوبی بتواند مشتری هدف را جذب نماید.

...

سئو و بهینه سازی وب سایت شرکتی چگونه است؟

معمولا شرکت های خصوصی و دولتی در ارائه خدمات خود رقابت دارند، یکی از بهترین روش ها برای پیشی گرفتن این شرکت ها از رقبا، حضور موثر وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو است. به رشد و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو، سئو و بهینه سازی وب سایت گفته می شود. برای سئو نیاز به شناخت کافی بر اصول حاکم بر موتورهای جست و جو است، بنابراین استفاده از روش های سیاه نمی تواند رشدی پایدار برای شما در نتایج حاصل کند. توجه به رزومه کاری و نمونه کارهای شرکت برای انتخاب شرکتی مناسب برای بهینه سازی وب سایت بسیار مهم است. برای بهینه سازی وب سایت می توان از روش های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال می توان وب سایت را به صورت کلاه سیاه، سفید یا خاکستری سئو نمود. استفاده از روش های سیاه رشد پایدار را رقم نمی زند و حتی منجر به جریمه وب سایت در نتایج موتور جست و جو نیز می شود. در مجموعه وب و سئو از روش های سفید و خاکستری برای بهینه سازی وب سایت استفاده می شود تا رشدی پایدار برای وب سایت حاصل شود.

توجه داشته باشید که بخش اعظم مشتریان شما از طریق موتورهای جست و جو به سایت شما رهنمون می شوند، بنابراین حضور وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو بخصوص در کلمات کلیدی هدف از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت طراحی سایت شرکت های خصوصی و دولتی چگونه است؟

وب سایت های شرکتی می توانند شامل مجموعه ای از امکانات باشند که قیمت نهایی براساس این مجموعه امکانات تعیین می شود. با این وجود امکان تهیه و سفارش وب سایت های کاملا سفارشی و اختصاصی وجود دارد که در تعیین قیمت این وب سایت ها، هزینه متفاوتی لحاظ می شود. در واقع در طراحی سایت اختصاصی هزینه مشخصی برای این گونه وب سایت ها مشخص نشده است و بسته به نیازهای کارفرما و روندی که برای طراحی سایت در نظر گرفته می شود، قیمت نهایی تعیین می گردد. استفاده از قالب های آماده یا تهیه و تولید ساختار کاملا اختصاصی می تواند از مهم ترین فاکتورها برای تعیین قیمت نهایی وب سایت باشد. با این وجود تعرفه خود واحد تولید کننده وب سایت از اصلی ترین عوامل برای تعیین قیمت نهایی وب سایت محسوب می شود.

مجموعه وب و سئو با کیفیت ترین و به روز ترین وب سایت ها را با قیمت مناسب تهیه می نماید! شرکت های مختلفی اقدام به تهیه و راه اندازی وب سایت های شرکتی می نمایند، شما بایستی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای طراحی سایت انتخاب نمایید.

سفارش : طراحی وب سایت شرکتی

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 5 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش کار با سایت
 گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
مدیریت کاربران
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
امکان انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
نظر سنجی
انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدیو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
طراحی فرم استخدام
خبرنامه
بلاگ
نمایش تور مجازی 360 درجه
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
15,395,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش کار با سایت
 گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
مدیریت کاربران
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
امکان انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
نظر سنجی
انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدیو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
طراحی فرم استخدام
خبرنامه
بلاگ
نمایش تور مجازی 360 درجه
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
11,595,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو (responsive)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش کار با سایت
 گرافیک مناسب
پنل مدیریت پیشرفته
مدیریت کاربران
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند در سایت
معرفی خدمات
معرفی محصولات
تجهیزات و ماشین‌آلات
لیست قیمت ‌ها
چشم اندازها و اهداف
اخبار شرکت
قوانین و مقررات شرکت
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
امکان انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
تماس با ما
درباره ما (شرح مختصری در مورد فعالیت های شرکت)
دسته‌بندی محصولات
امکان دسته بندی خدمات
معرفی و رزومه کاری شرکت
معرفی گواهینامه ها و اعتبارنامه ها و افتخارات
اخبار مربوط به شرکت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
پرسش های متداول
فرم ارتباط با مشتری
اطلاعات پروژه ها (انجام شده ها، در دست انجام ...)
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
مشتریان ویژه
نظر سنجی
انتقادات و پیشنهادات
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی به هر محصول
گالری ویدیو
گالری تصاویر
اعطای نمایندگی
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
چند زبانه کردن سایت
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
مشاوره اینماد
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
طراحی فرم استخدام
خبرنامه
بلاگ
نمایش تور مجازی 360 درجه
طراحی صفحه ثبت سفارش
فراهم کردن امکان سفارش، خرید و پرداخت آنلاین
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
خرید محصول
7,255,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ