طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

0   نظر

طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال نیازمند شناخت و آگاهی لازم از این بازار دارد. طراحی سایت ارز دیجیتال می تواند به کسانی که در این حوزه فعالیت می نمایند، به شکل موثری کمک نماید، بطوریکه طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال بسیار گسترده شده است. ارزهای دیجیتال بسیار پر کاربرد شده و هموار کردن شرایط داد و ستد این ارزها از طریق وب سایت های اینترنتی بسیار راهگشا است. خرید و فروش ارزهای رایج دیجیتال نظیر بیت کوین، تتر و بسیاری دیگر از ارزها در سرتاسر دنیا قابل استفاده می باشد.

هدف از طراحی وب سایت ارز دیجیتال ، هموار کردن راه کسانی است که قصد خرید و فروش رمز ارزها به صورت بین المللی را دارند.

طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال چه مزیتی دارد؟

با توجه به افزایش خرید و فروش ارز دیجیتال و رشد تصاعدی این رمز ارزها، صرافی ها و شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می نمایند، برای ارائه خدمات خود به صورت آنلاین، اقدام به سفارش طراحی سایت برای شرکت خود می نمایند. وب سایت های طراحی شده بایستی به آسانی نیاز کاربران را برآورده ساخته و امنیت در نقل و انتقالات مالی این وب سایت ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال بایستی فاکتورهای امنیتی به شکل مناسب لحاظ شوند. برخی از مزایای طراحی سایت ارز دیجیتال در زیر بیان شده است:

افزایش تصاعدی درخواست برای خرید و فروش انواع رمز ارزهای دیجیتال، گستردگی کاربرانی که از وب سایت ها در این زمینه استفاده می کنند، بسیار بالا است. با استفاده از وب سایت ارز دیجیتال بدون محدودیت مکانی و زمانی می توانید به کاربران در این حوزه خدمت دهید. بنابراین افزایش خرید و فروش و رشد تصاعدی این بازار را با طراحی وب سایت تجربه خواهید نمود.

اطلاع رسانی آنی و فوری بین کاربران، تغییرات بازارهای رمز ارز، به صورت فوری و در لحظه می باشد. بنابراین داشتن وب سایت و رجوع کاربران به آن می تواند اطلاع رسانی قدرتمندی از آخرین تغییر و تحولات در این حوزه به کاربران دهد.

قابلیت نقل و انتقال فوری ارز دیجیتال، طراحی وب سایت ارز دیجیتال، فروش و مبادله کردن ارز را آسان ساخته و در زمان مختلف شبانه روز می توان اقدام به خرید و فروش رمز ارز از طریق وب سایت نمود.

قابلیت تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر از طریق وب سایت، یکی از امتیازهای وب سایت های ارز دیجیتال امکان تبدیل ارزها به یکدیگر در امنیت کامل و با به روز ترین و در لحظه ترین قیمت ها می باشد.

...

امکانات طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

وب سایت هایی که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می نمایند، شامل مجموعه امکاناتی هستند که در زیر به بیان آن ها می پردازیم:

وب و سئو - طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتالش

پنل کاربری برای کاربران و مدیران وب سایت، پنل ارائه شده بایستی کاربری آسان داشته و کاربر در استفاده از آن دچار مشکل نشود.

امکان خرید و فروش ارز دیجیتال، بایستی امکان تبدیل ارزهای مختلف به هم در این وب سایت ها وجود داشته باشد.

گزارش گیری های لحظه ای، در وب سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال بایستی امکان انواع گزارش گیری ها وجود داشته باشد.

درگاه پرداخت و اتصال به درگاه های پرداخت به صورت بر خط با کارت های بانکی مختلف

مشاوره و ارتباط دوسویه با کاربران از طریق ابزارهایی نظیر چت آنلاین و پرسش و پاسخ

نمایش و عرضه قیمت انواع ارز به صورت لحظه ای و فوری

نمایش اطلاعات آماری به صورت نموداری و گرافیکی

اطلاع رسانی و داشتن قسمت هایی نظیر خبر نامه

امکان تعریف سطح دسترسی برای مدیران و کاربران

چند زبانه بودن وب سایت، وب سایت هایی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می کنند مخاطبان در یک محدوده یا منطقه خاص نیستند، بنابراین با ساخت وب سایت به صورت چند زبانه می توان مشتریان زیادی را در کشورهای مختلف برای خرید و فروش ارز دیجیتال ترغیب نمود. بنابراین با چند زبانه ساختن وب سایت می توان تصاعدی تعداد کاربران وب سایت را بالا برد.

اخبار و مقالات، می توان آخرین تحولات و فاکتورهای تاثیر گذار در ارزهای دیجیتال را به صورت مقالات و اخبار انتشار داد.

مزایای طراحی وب سایت ارز دیجیتال در وب و سئو

گرافیک شیک و کاربر پسند، داشتن ui زیبا در بهره وری و راندمان استفاده از وب سایت تاثیر مثبت می گذارد. وب سایت هایی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می نمایند، جزئیات فراوانی داشته و گرافیکی ساختن آن ها نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد.

وب سایت بایستی برای موبایل و سایر دستگاه ها به صورت بهینه باشد، بارگذاری وب سایت در دستگاه های مختلف و متناسب با ابعاد آن ها را ریسپانسیو بودن وب سایت گویند، از این رو وب سایت طراحی شده در مجموعه وب و سئو به صورت ریسپانسیو و متناسب با دستگاه های مختلف می باشد.

تعیین سطح دسترسی برای کاربران وب سایت، یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی سایت ارز دیجیتال بایستی به آن توجه نمایید، سطح دسترسی کاربری افراد است. بدون شک دسترسی مدیر وب سایت و کاربران به امکانات مختلف یکسان نمی باشد.

پنل کاربری پیشرفته برای مدیران و کاربران، پنل کاربری در وب سایت ارز دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بایستی کلیه جزئیات مورد نیاز برای کاربری مدیران و کاربران را شامل شود. در وب و سئو پنل کاربری به صورت تخصصی و متناسب با نیازهای وب سایت ارز دیجیتال طراحی می شود.

امنیت بالای وب سایت ارز دیجیتال، به دلیل آن که در وب سایت های ارز دیجیتال با نقل و انتقال ارز و پول مواجه هستیم، امنیت وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر قصد سفارش طراحی وب سایت برای ارز دیجیتال یا صرافی خود هستید، حتما به واحد طراح تذکر دهید که نکات امنیتی را مورد توجه بیشتری قرار دهد. اگر سایت مورد حمله امنیتی قرار گیرد، با از بین رفتن اطلاعات کاربران، ضررهای وسیعی به آن ها وارد شده و مشکلات بسیاری را در پی خواهد داشت. از این رو مجموعه وب و سئو در طراحی سایت ارز دیجیتال از متخصص امنیت نیز استفاده می نماید.

سرعت بالای وب سایت، سرعت همواره فاکتور کلیدی برای طراحی سایت محسوب شده که کاربران در صورتی که سرعت وب سایت پایین باشد، بدون استفاده از خدمات وب سایت آن را ترک می کنند. وب سایت های طراحی شده در مجموعه وب و سئو بخصوص در زمینه ارز دیجیتال دارای سرعت بالایی می باشند.

کاربری آسان وب سایت، درست است که وب سایت هایی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می نمایند دارای جزئیات زیادی هستند، اما طراحی بایستی به سبکی باشد که افراد به سهولت بتوانند از آن استفاده نمایند. در وب و سئو طراحی و سطح کاربری به سبکی است که کاربران به آسانی بتوانند از خدمات استفاده نمایند.

صرفه جویی در هرینه ها و زمان، این مورد سبب سود رساندن به کاربران و صاحبان صرافی ها و مراکز ارز دیجیتال به صورت دو طرفه می شود و سرعت ارائه خدمات بسیار بالا می رود. از این رو با طراحی سایت برای ارز دیجیتال می توان رضایت استفاده کنندگان را فراهم کرد.

طراحی سایت صرافی آنلاین چگونه است؟

این وب سایت ها برای خرید و فروش و مبادله انواع ارز من جمله ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند. در این وب سایت ها ابتدا بایستی ثبت نام کاربران صورت گرفته و سپس مطابق قواعد خاص، خرید و فروش انواع ارز صورت گیرد. در این وب سایت ها قیمت انواع ارز به صورت لحظه ای نمایش داده شده که کاربران را در خرید و فروش ارز یاری می دهد. برای طراحی سایت در این حوزه بایستی روند کلی به صورت مرحله به مرحله انجام شود. در گام نخست تحلیل و ارزیابی صرافی رمز ارز بایستی انجام شود و متناسب با آن طراحی وب سایت صورت می گیرد. گاهی برخی از وب سایت ها نیازمند بکارگیری اپلیکیشن های خاصی هستند که توانایی واحد طراحی در تولید اپلیکیشن از مزیت های آن واحد محسوب می گردد.

وب و سئو طراحی انواع سایت صرافی را برای برقراری تعامل دو سویه بین متقاضیان ارزهای دیجیتال و صاحبان صرافی ها انجام می دهد. توجه به ui و ux متناسب با نیازهای کاربران در طراحی وب سایت توسط این مجموعه در نظر گرفته می شود. برای تهیه سایت های صرافی بایستی مراحلی طی شود. اولین گام تعیین هدف و راهبرد تهیه وب سایت می باشد. سپس تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری لازم نظیر دامنه و هاست مورد نیاز برای وب سایت تهیه می شود. عملیات طراحی در مرحله بعد توسط طراح حرفه ای انجام شده و تست و راه اندازی وب سایت صورت می گیرد. برای وب سایت بارگذاری شده می توان متناسب با نیاز تبلیغات انجام داد.

سئو و بهینه سازی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

کاربران در حوزه ارز دیجیتال، به شکل فراینده ای افزایش یافته اند. بخش اعظم این کاربران در موتورهای جست و جو به دنبال وب سایت هایی هستند که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارند. بنابراین حضور وب سایت در نتایج بالای موتورهای جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. سئو و بهینه سازی وب سایت ها در حوزه ارز دیجیتال بسیار تخصصی بوده و بایستی درست و مطابق اصول سئو باشد. مجموعه وب و سئو با بهره گیری از متخصصین با تجربه در این حوزه اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت مطابق اصول و قواعد موتورهای جست و جو می کند.

قیمت طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

قیمت نهایی سایت خرید و فروش ارز بسته به امکانات انتخابی برای وب سایت متفاوت است. با این وجود طراحی سفارشی به درخواست کارفرما می تواند هزینه متفاوتی را برای مشتری به دنبال داشته باشد. اما مهم ترین فاکتور برای طراحی سایت ارز دیجیتال، تعرفه خود واحد تولید کننده وب سایت است. مجموعه وب و سئو عملیات طراحی وب سایت را با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت ممکن انجام می دهد.

اگر صاحب صرافی بوده و در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می نمایید، پیشنهاد می دهیم با طراحی سایت در مجموعه وب و سئو به رشد فزاینده فعالیت خود بپردازید!

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ