طراحی وب سایت شرکت بیمه

طراحی وب سایت شرکت بیمه

طراحی وب سایت شرکت بیمه

0   نظر

طراحی وب سایت شرکت بیمه

طراحی وب سایت برای شرکت های بیمه می تواند در معرفی و شناخت آنها از یک سو و ارایه خدمات آنلاین بیمه از سوی دیگر بسیار مفید باشد. بدون شک ارایه خدمات آنلاین بیمه رضایت خاطر متقاضیان بیمه و کاهش کاغذ بازی ها و روند پیچیده اداری را در پی دارد.

گسترش ارایه خدمات شرکت های بیمه در بستر وب، کارگزاری های بیمه را ناچار به حضور پر قدرت در این عرصه ساخته است. از این رو بایستی طراحی وب سایت توسط تیم تخصصی انجام شود که شناخت کافی به روندهای جاری برای انواع بیمه و ارایه خدمات کارگزاری های مختلف داشته باشد.

توجه داشته باشید که افزایش بسیار زیاد کاربران اینترنت، حضور قوی کارگزاری ها و شرکت های بیمه را در این حوزه واجب ساخته است. مشتریان به صورت بسیار گسترده از بستر اینترنت بهره می برند و قطعا مراجعه غیر حضوری را به مراجعه حضوری ترجیح می دهد. این امر در هزینه ها و زمان آن ها بسیار صرفه جویی می کند.

بدون شک شناخته شدن و برند شدن هر کارگزاری می تواند در توسعه و رونق کارگزاری بسیار تاثیر داشته باشد، بنابراین با طراحی وب سایت بیمه اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و به رشد و رونق آن کمک کنید!

طراحی وب سایت شرکت های بیمه چه ویژگی هایی دارد؟

اگر وب سایت های بیمه را بررسی کنید، به امکانات این وب سایت ها می توان در دو دسته کلی پی برد. برخی از امکانات کلی شامل معرفی برند و کارگزاری کلی است و بخشی نیز در مورد امکانات ارایه خدمات و ارایه آنلاین آن به مشتریان است. بنابراین داشتن یک وب سایت کاربرپسند و زیبا برای کارگزاری ها امری ضروری است.

برخی از کارگزاری ها علاوه بر طراحی وب سایت از طراحی اپلیکیشن بیمه نیز بهره می برند که کار را برای کاربران آسان ساخته و تعداد متقاضیان فراوانی را برای ارایه خدمات تحت پوشش قرار می دهند.

بخشی از وب سایت های بیمه اطلاعات انواع بیمه و روند اداری و شرایط آن ها را ارایه کرده و حتی اقدام به مشاوره چه به صورت آنلاین و تلفنی می نمایند. حال آن که اگر روند اداری بیمه ها هم روی وب سایت ها پیاده شود، آسودگی کار برای متقاضیان و کاهش هزینه ها و صرف وقت را برای کارگزاری در پی دارد.

امکانات وب سایت بیمه:

یک وب سایت شرکت بیمه را می توان به صورت کاملا سفارشی تهیه نمود، با این حال برخی از امکانات این وب سایت ها به شرح زیر می باشد:

معرفی کارگزاری

تماس با ما

درباره ما

خبرنامه

معرفی انواع بیمه ها

شبکه های اجتماعی

چت و مشاوره آنلاین

گالری تصاویر و فیلم ها

نظرات، انتقادات و پیشنهادات

پنل کاربری

اخبار و مقالات

فروش آنلاین بیمه (امکانات صدور بیمه نامه آنلاین در طراحی سایت بیمه)

امکان استعلام بیمه ها

امکان ارسال مدارک

....

طراحی وب سایت برای کارگزاری های بیمه را در وب و سئو بصورت سفارشی انجام دهید!

امتیاز طراحی وب سایت شرکت بیمه در مجموعه وب و سئو چیست؟

طراحی حرفه ای و کاربرپسند:

تیم وب و سئو با بهره گیری از پرسنل مجرب اقدام به طراحی وب سایت مطابق با زبان های برنامه نویسی روز و طراحی گرافیک جذاب برای کاربران کرده که رضایت خاطر کاربران را در پی دارد. این امر برای موتورهای جست و جو نیز جذاب بوده و در کسب نتایج بالاتر در این موتورها بسیار اهمیت دارد. از امتیازات طراحی وب سایت در مجموعه وب و سئو کاربر پسند بودن و فراهم آوردن رابط کاربری بسیار ساده و مناسب است.

متناسب با دستگاه های مختلف موبایل و تبلیت:

یک وب سایت مناسب بایستی در دستگاه های مختلف به خوبی دانلود شود. در اصطلاح بایستی وب سایت موبایل فرندلی بوده و براحتی کاربر بتواند در چنین دستگاه هایی از آن استفاده کند.

سرعت وب سایت بالا:

توجه داشته باشید که سرعت مناسب وب سایت باعث رضایت کاربران می شود. اگر وب سایت از سرعت مناسبی برخوردار نباشد، کاربر بدون استفاده از خدمات وب سایت از آن خارج شده و عملا هدف از طراحی وب سایت که تلاش برای برطرف کردن نیاز کاربران است مهیا نمی شود.

قیمت مناسب:

مجموعه وب و سئو هدف از ارایه خدمات خود را رضایت خاطر مشتریان و ارایه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب قرار داده است. از این رو وب سایت های طراحی شده در این مجموعه مبتنی با اصول برنامه نویسی روز وب و با قیمت مناسب عرضه می شود.

سئو تخصصی:

در مجموعه وب و سئو علاوه بر طراحی وب سایت حرفه ای، سئو و بهینه سازی وب سایت نیز انجام می شود. با بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جست و جو به صورت کاملا تخصصی در صدر نتایج موتورهای جست و جو نظیر گوگل باشید. این امر در بازاریابی و افزایش مراجعه کنندگان به وب سایت و نهایت رشد و رونق مجموعه شرکت و کارگزاری بسیار تاثیر دارد. بنابراین با درخواست سئوی تخصصی در بین برندهای مطرح رتبه مناسبی پیدا کنید و یک گام از آن ها جلوتر باشید. مجموعه وب و سئو از تیم حرفه ای برای سئو تخصصی بهره می برد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ