طراحی وب سایت رستوران

طراحی وب سایت رستوران + کافی شاپ + فست فود + سفارش غذا

طراحی وب سایت رستوران

0   نظر

طراحی وب سایت رستوران

طراحی سایت رستوران با ظاهری شیک و کاربر پسند می تواند در رونق رستوران و مراکز سفارش غذا نظیر کافی شاپ ها و فست فودها و ... تاثیر بسزایی داشته باشد. وب سایت های نوین در زمینه تهیه غذا و وب سایت رستوران های مدرن علاوه بر معرفی خدمات، به ارایه خدمات خود از طریق بستر اینترنت نظیر سفارش آنلاین غذا و رزرو و نوبت دهی آنلاین میز برای مشتریان می نمایند. طراحی وب سایت رستوران شیک و جذاب می تواند در جذب مشتریان برای این صنف تاثیر فراوان داشته باشد.

طراحی وب سایت رستوران منوی آنلاین غذا برای مشتریان فراهم می کند!

اگر صاحبان رستوران ها و فست فود ها به فکر رونق کار خود هستند، می توانند از طراحی وب سایت بهره برند. مطمئنا بهره بردن از نمایش انواع غذا ها در وب سایت می توانند مشتریان را در خرید آن ها ترغیب کند. با طراحی وب سایت رستوران مشتریان را تشویق به استفاده از خدمات رستوران خود نمایید.

نکته ای که در طراحی وب سایت رستوران و فراهم کردن منوی آنلاین غذا باید به آن توجه نمود، آن است که منوی غذا برای کاربران و مشتریان باید به سادگی قابلیت استفاده داشته باشد. کاربران براحتی بتوانند غذا های مختلف را به صورت دسته بندی شده برای خود انتخاب نمایند. سهولت کاربری و شیک و جذاب بودن منو در کنار امکان ساده سفارش و انتخاب غذا از ویژگی های منو غذا برای رستوران ها و فست فودی ها می باشد.

طراحی سایت رستوران سفارش آنلاین غذا را برای مشتریان فراهم می نماید!

یکی امتیازهای طراحی وب سایت برای رستوران ها امکان تهیه و سفارش غذا به صورت غیر حضوری و آنلاین است. سیستم سفارش غذا از طریق وب سایت را بسیاری از رستوران های مطرح دارند. فرایند رزرو و ارسال غذا به صورت آنلاین باعث سهولت کار برای صاحبین رستوران ها شده و رضایت خاطر مشتریان را نیز در پی دارد. امکان جستجو و رزرو غذا متناسب با سلیقه و میل افراد مختلف از نکاتی است که بایستی در طراحی وب سایت رستوران ها لحاظ شود.

امروزه درخواست و سفارش آنلاین غذا از طریق وب سایت های بسیار پر مخاطب می باشند و افراد بسیاری بجای رجوع حضوری به رستوران از طریق وب سایت اقدام به سفارش غذا می نمایند، بنابراین در طراحی سایت رستوران و فست فود، فراهم کردن امکان سفارش آنلاین غذا از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع می تواند در هزینه ها و زمان مشتریان نیز صرفه جویی نماید.

امکانات وب سایت رستوران شامل چه مواردی است؟

وب سایت های رستوران و فست فود شامل امکانات عمومی و سفارشی هستند. همانند سایر وب سایت ها این نوع وب سایت ها نیز نیازمند معرفی امکانات و خدمات رستوران هستند، با این وجود امکانات سفارشی نظیر رزرو آنلاین میز یا غذا از امکانات سفارشی برای رستوران ها محسوب می شود. با این وجود برخی از امکانات وب سایت های رستورانی شامل موارد زیر است:

درباره ما

گالری تصاویر و فیلم رستوران

منوی آنلاین غذا، منو غذای طراحی شده برای وب سایت های رستوران باید جذاب باشد. استفاده از گرافیست حرفه ای و طراحی منو غذا بر اساس اصول گرافیکی می تواند در جذب مشتریان بسیار تاثیر داشته باشد.

سفارش آنلاین

رزرو میز، برای رزرو میز مشتریان باید به شکل صحیح موضع انتخابی و شرایط میز برای مشتری مشخص شده باشد تا مشتری با خیال آسوده اقدام به سفارش میز و تعداد نفر نماید.

اخبار رستوران

شبکه های اجتماعی

فرم تماس با ما و چت آنلاین

خرید آنلاین و سبد خرید

نظرسنجی و سیستم امتیازدهی

پرسش و پاسخ

نظر سنجی از مشتریان

معرفی پرسنل

پروفایل کاربری

...

طراحی وب سایت رستوران ها چه مزایایی دارد؟

تصور کنید کسی به دنبال رستورانی مناسب برای تهیه غذا است، بدون شک با توجه به گستردگی شبکه مجازی فرد به جست و جو در اینترنت می پردازد. حال داشتن وب سایت برای یک رستوران به منزله ایجاد شعبه مجازی برای جذب بیشتر مشتریان می باشد. داشتن منوی غذا و بخش نظرات و دیدگاه های دیگران بدون شک افراد را در انتخاب یک رستوران مناسب بسیار یاری می دهد. بدون شک استفاده از خدمات سفارش های آنلاین نیز کمک بزرگی به صاحبین رستوران ها و مشتریان می باشد.

علاوه بر این داشتن وب سایت برای رستوران ها به منزله تبلیغی ماندگار و همیشگی برای رستوران ها به حساب می آید. طراحی سایت رستوران از ارزان ترین روش های تبلیغی برای این صنف به حساب آمده که هزینه های مورد نیاز برای تبلیغات را به شکل مناسبی کاهش می دهد. با طراحی وب سایت رستوران مشتریان رستوران ها به شکل مناسبی افزایش می یابند.

طراحی وب سایت رستوران ممتاز بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

علاوه بر توجه به امکانات مورد نیاز برای مشتریان و داشتن امکانات سفارشی برای وب سایت، بایستی وب سایت رستوران از لحاظ فنی قابل استفاده آسان برای افراد باشد.

از این رو بایستی یک وب سایت رستوران و تهیه غذا شرایط فنی نظیر موارد زیر را داشته باشد:

سرعت وب سایت بالا باشد، یک وب سایت سریع رضایت کاربران را در پی داشته و این امر می تواند به سهولت استفاده کاربران و جلب توجه بیشتر آن ها کمک نماید. اگر کاربران وارد سایتی کند شوند، بدون بررسی محتوای وب سایت از وب سایت خارج می شوند. این امر در نتایج جست و جو گوگل نیز تاثیر فراوان دارد.

وب سایت رستوران موبایل فرندلی باشد، با توجه به افزایش شدید کاربران موبایل و دستگاه های هوشمند ضرروت متناسب بودن وب سایت با آن ها امری ضروری است. از این رو بایستی وب سایت ریسپانسیو باشد و کاربران برای مشاهده آن از طریق دستگاه های مختلف مشکلی نداشته باشند. اگر وب سایتی مدرن و امروزی می خواهید یکی از شرایط مهم آن موبایل فرندلی بودن است.

ظاهر وب سایت رستوانی بایستی زیبا و شکیل باشد، هر چه ظاهر وب سایت زیباتر باشد، در جلب توجه مشتریان بیشتر موثر بوده و می تواند به رونق رستوران کمک شایانی نماید. استفاده از فناوری های روز برنامه نویسی و داشتن گرافیک زیبا و کاربرپسند می تواند در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد.

گرافیک سایت طراحی شده برای رستوران یا فست فود و کافی شاپ باید متناسب با حوزه فعالیت و نوع رستوران باشد. به عنوان مثال اگر مرکزی به صورت سنتی اقدام به سفارش و تهیه غذا می نماید، نیاز به طراحی ظاهری سنتی دارد. این در حالی است که در مراکزی که به صورت مدرن و امروزی فعالیت می نمایند، وب سایتی با ظاهر و گرافیک شیک و لاکچری امروزی نیاز دارند.بنابراین نوع گرافیک و ظاهر وب سایت رستوران باید متناسب با رستوران یا کافی شاپ و فست فود باشد.

وب سایت رستوران داینامیک باشد، وب سایت بایستی همواره پویا بوده و اطلاعات به روز را در اختیار مشتریان قرار دهد. در وب سایت های داینامیک با طراحی پنل کاربری بری مدیریت وب سایت امکان تغییرات برای تصاویر و به روز کردن مطالب وب سایت به صورت داینامیک برای مدیر وب سایت فراهم شده است، لازم به ذکر است که وب سایت های استاتیک دیگر محبوبیت لازم را نداشته و متقاضیان به سراغ وب سایت های داینامیک می روند.

سئو وب سایت رستوران و فست فود چگونه است؟

سئو و بهینه سازی وب سایت های رستوران و فست فود با توجه به آن که کاربران فراوانی از طریق موتورهای جست و جو به دنبال رستوران دلخواه و سفارش غذا آنلاین برای خود می باشند، از اهمیت بالایی برخوردار است. با سئو تخصصی وب سایت های رستوران می توانند صاحبین رستوران ها تعداد مشتریان انبوهی را به رستوران خود رهنمون کرده و از این طریق به رونق رستوران خود کمک نمایند. برای سئو این گونه وب سایت ها باید از روش های اصولی و مبتنی بر موتورهای جست و جو اقدام به بهینه سازی وب سایت نمود. مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت های رستوران و فست فود و انواع سفارش غذا می نماید.

هزینه طراحی سایت رستوران و فست فود و سفارش غذا چقدر است؟

قیمت و هزینه طراحی سایت های رستوران و فست فود بسته به امکانات درخواستی مشتری توسط شرکت طراح سایت مشخص می گردد. طبیعتا قیمت نهایی برای سایت هایی که درخواست طراحی سفارشی دارند، به مراتب بالاتر است. با این وجود مهم ترین فاکتور در تعیین هزینه طراحی سایت رستوران ها، تعرفه خود واحد طراح سایت است. در مجموعه وب و سئو با کیفیت ترین و اختصاصی ترین وب سایت ها با مناسب ترین قیمت تهیه و بارگذاری می گردد.

با طراحی وب سایت رستوران یک شعبه 24 ساعته را برای مرکز تهیه غذا خود فراهم آورید. بدون شک داشتن وب سایت برای یک رستوران برای برند شدن و مطرح شدن رستوران امری ضروری است. حال آن که رستوران های برند همواره مشتریان و متقاضیان بسیار بالاتری نیز دارند.

با طراحی وب سایت برای رستوران خود، در فضای مجازی بهتر دیده شوید و به رونق رستوران و مرکز تهیه غذا خود کمک نمایید.

در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی وب سایت رستوران طراحی و اجرا شده و فرایند بهینه سازی و رشد وب سایت نیز به صورت کاملا فنی انجام می شود.

سفارش : طراحی وب سایت رستوران

برای مشاهده و مقایسه ی جزئیات امکانات محصولات روی دکمه "مشاهده امکانات" کلیک کنید.

پلن طلایی
golden plan
تعداد سفارش : 5 1400/05/15
طراحی وب سایت رستوران
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
معرفی رستوران
معرفی نمایندگی های موجود در سطح شهر
منو رستوران
دسته بندی مناسب منو و غذاها
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
طراحی فوتر مناسب
معرفی پرسنل
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند رستوران در سایت
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
امکان درج کامنت به‌وسیله مشتری
نظرسنجی از کیفیت غذاها
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
سفارش غذا به صورت آنلاین و پرداخت
امکان اعمال تخفیف در خرید اینترنتی غذا
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی برای مشتریان
گالری ویدیو رستوران
گالری تصاویر رستوران
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
امکان رزرو میز
امکان انتخاب موقعیت میز در داخل رستوران
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
امکان نمایش 3 بعدی از غذاها
امکان صدور فاکتور و پرینت صورتحساب
گزارش‌گیری از میزان سفارش، پرطرفدارترین غذاها و ...
خبرنامه
بلاگ
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
خرید محصول
22,250,000 تومان
پلن نقره ای
silver plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت رستوران
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
معرفی رستوران
معرفی نمایندگی های موجود در سطح شهر
منو رستوران
دسته بندی مناسب منو و غذاها
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
طراحی فوتر مناسب
معرفی پرسنل
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند رستوران در سایت
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
امکان درج کامنت به‌وسیله مشتری
نظرسنجی از کیفیت غذاها
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
سفارش غذا به صورت آنلاین و پرداخت
امکان اعمال تخفیف در خرید اینترنتی غذا
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی برای مشتریان
گالری ویدیو رستوران
گالری تصاویر رستوران
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
امکان رزرو میز
امکان انتخاب موقعیت میز در داخل رستوران
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
امکان نمایش 3 بعدی از غذاها
امکان صدور فاکتور و پرینت صورتحساب
گزارش‌گیری از میزان سفارش، پرطرفدارترین غذاها و ...
خبرنامه
بلاگ
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
خرید محصول
15,300,000 تومان
پلن برنزی
bronze plan
تعداد سفارش : 10 1400/05/15
طراحی وب سایت رستوران
مشاهده امکانات
هاست و دامنه ir رایگان
طراحی واکنشگرا (responsive)
سه ماه پشتیبانی رایگان
آموزش
معرفی رستوران
معرفی نمایندگی های موجود در سطح شهر
منو رستوران
دسته بندی مناسب منو و غذاها
 داشتن ظاهر و گرافیک مناسب
طراحی فوتر مناسب
معرفی پرسنل
پنل مدیریت پیشرفته
امکان دسترسي هاي مختلف براي مديران
طراحی منو چند سطحی یا تک سطحی
درج لوگو و برند رستوران در سایت
چشم اندازها و اهداف
امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
برچسب گذاری مطالب
اسلاید شو صفحه اصلی
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
گواهینامه‌ها و افتخارات
اخبار سایت و رویدادها
لود شدن سریع صفحات
صفحه سوالات متداول
ایجاد فرم ارتباط با مشتری
پیوندهای مفید
لینک سایت به شبکه های اجتماعی
امکان درج کامنت به‌وسیله مشتری
نظرسنجی از کیفیت غذاها
قابلیت ثبت نام
پروفایل کاربری
سفارش غذا به صورت آنلاین و پرداخت
امکان اعمال تخفیف در خرید اینترنتی غذا
طراحی تخصصی UI و UX
جستجوی پیشرفته
امکان امتیاز دهی برای مشتریان
گالری ویدیو رستوران
گالری تصاویر رستوران
امکان انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی
آمار بازدیدکنندگان سایت
چت آنلاین
امکان اتصال درگاه پرداخت
معرفی به موتور های جستجو
طراحی نقشه سایت
استفاده از نقشه ی گوگل
طرح گرافیکی اختصاصی
امکان رزرو میز
امکان انتخاب موقعیت میز در داخل رستوران
نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
امکان نمایش 3 بعدی از غذاها
امکان صدور فاکتور و پرینت صورتحساب
گزارش‌گیری از میزان سفارش، پرطرفدارترین غذاها و ...
خبرنامه
بلاگ
قرار دادن متا تگ های مناسب
برخورداری از محافظت امنیتی چند لایه
بهینه سازی و سئو اولیه (سئو On-page)
بهینه سازی سرعت و SSL اختصاصی
خرید محصول
11,500,000 تومان

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ