طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

0   نظر

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی برای معرفی و ارایه خدمات مسافرتی به مخاطبان بسیار کاربردی است. شرکت های مسافرتی می توانند معرفی و ارایه خدمات مختلف را از قبیل تورهای گردشگری، رزو بلیط و ... را از طریق وب سایت انجام دهند. برای طراحی سایت آژانس مسافرتی نیاز به شناخت کافی طراح از این حوزه دارد.

گسترش فضای مجازی و کاربران در این حوزه ضرورت داشتن وب سایت برای کسب و کارها بخصوص آژانس های مسافرتی را ضروری ساخته است. خدمات مهمی از طریق وب سایت ها قابل ارایه و معرفی می باشد، در آژانس های مسافرتی خدماتی نظیر تورهای مسافرتی، رزو هتل ها، رزو بلیط و اخذ ویزا و ... را بخوبی می توان از طریق طراحی وب سایت آژانس مسافرتی معرفی یا ارایه کرد. بنابراین طراحی سایت آژانس مسافرتی دارای مزایای فروان برای مسافران و کسانی است که در این حوزه فعالیت می نمایند.

بدون شک آژانس های مسافرتی بدون وب سایت قادر به رقابت با سایر رقبا نخواهند بود! امروزه شرکت های آژانس مسافرتی با بهره بردن از خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری به مسافران ارائه می دهند. بنابراین اگر در زمینه آژانس های مسافرتی فعالیت دارید، پیشنهاد می شود با طراحی سایت آژانس مسافرتی از رقبای خود پیشی بگیرید. مسافران نیز علاقه بسیاری به دریافت خدمات مسافرتی از طریق بستر آنلاین و مجازی دارند. بنابراین طراحی سایت برای این صنف از اهمیت بالایی برخوردار است و بایستی به شکل اصولی و صحیح فرایند طراحی سایت حرفه ای برای این صنف انجام شود.

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی چه مزایایی دارد؟

هزینه های آژانس مسافرتی با طراحی وب سایت کاهش می یابد! آژانس های مسافرتی برای ارایه خدمات خود نیازمند بکارگیری وب سایت های قوی هستند، زیرا گسترش استفاده افراد از اینترنت و فضای مجازی بخش اعظم خدمات را به ویژه برای آژانس های مسافرتی در این بستر آورده است. این امر هزینه ها را با کاهش نیروی های لازم برای خدمت دهی به شکل محسوسی کاهش داده است. همچنین در فاینرهای ارائه خدمات به مسافران نظم و هماهنگی بیشتری با طراحی سایت ایجاد می شود که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های مسافران نیز می گردد.

با طراحی وب سایت های آژانس مسافرتی در هر ساعت شبانه روز به مخاطبان ارایه خدمت دهید! همانطور که می دانید وب سایت ها محدودیت زمانی را ندارند و در هر ساعت شبانه روز قابل استفاده هستند، بنابراین برای ارایه خدمات در زمان های مختلف از طریق وب سایت ها محدودیتی وجود ندارد. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با رجوع به وب سایت های آژانس های مسافرتی اقدام به استفاده از خدمات این وب سایت ها نمایید. فرض نمایید نیمه شب بخواهید بلیط رزوو نمایید، اگر وب سایت ها برای این امر طراحی نشده بودند، عملا این امر غیر ممکن بود.

با طراحی وب سایت برای آژانس مسافرتی در هر لحظه به تعداد بسیار زیادی از افراد ارایه خدمت کنید! در هر مجموعه آژانس مسافرتی ارایه خدمت به تعداد افراد دارای محدودیت هایی می باشد، به عنوان مثال یک آژانس مسافرتی هیچ گاه قادر نخواهد بود به تعداد بسیار زیادی از افراد در هر لحظه جواب گو باشد، فرض کنید در یک زمان مجموعه آژانس مسافرتی بخواهد به صدها نفر ارایه خدمت نماید، بدون شک بدون استفاده از ابزارهای نوینی نظیر طراحی وب سایت ها ارایه چنین امکاناتی به مخاطبان غیر ممکن است. با طراحی وب سایت آژانس مسافرتی شما در هر لحظه می توانید هزاران نفر را از خدمات آژانس خود بهره مند نمایید.

وب سایت آژانس مسافرتی محدودیت های جغرافیایی را برای ارایه خدمت بر می دارد! یک آژانس مسافرتی با وب سایت دیگر محدود به یک منطقه خاص نمی باشد، در سرتاسر کشور آژانس مسافرتی می تواند با مخاطبان تعامل داشته باشد. اگر آژانس های مسافرتی به دنبال خدمات گسترده به مخاطبان هستند، راهی جز استفاده از خدمات وب سایت ها ندارند. از طریق وب سایت ها افراد در نقاط مختلف جهان می توانند به صورت آنلاین خدمات مورد نظر خود را از این طریق استفاده نمایند.

با طراحی وب سایت تبلیغات و معرفی آژانس مسافرتی به خوبی انجام می شود! توجه داشته باشید که روش های قدیمی تبلیغات دیگر کارایی لازم را ندارند و برای تبلیغات و معرفی آژانس های مسافرتی هیچ راهی جز استفاده از خدمات وب سایت ها وجود ندارد، این روش تبلیغی هم هزینه کمتری دارد و تبلیغات را به شکل گسترده تر و هدفمند تر کردن انجام می دهد. همچنین روند معرفی خدمات و یا تورها، هتل ها و ... به خوبی توسط وب سایت ها قابل انجام می باشد.

فراهم شدن امکانات خاص برای مسافران نظیر رزوو بلیط در ساعات مختلف، این امر باعث می شود که مسافران بلیط برای مسافرت های خود را به صورت آنلاین رزوو کرده و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایند. اکثر وب سایت های آژانس مسافرتی مطرح اقدام به فراهم کردن امکان رزوو بلیط و خدمات آنلاین دیگر کرده اند.

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی چه ویژگی هایی دارد؟

یک وب سایت مسافرتی بایستی کاربردی باشد، بدون شک معرفی خدمات آژانس مسافرتی امری لازم است ولی کافی نیست. در واقع بایستی یک وب سایت خوب به تعامل با کاربران پرداخته و بخشی از خدمات مورد نیاز آن ها را ارایه دهد. یک وب سایت خوب در زمینه آژانس مسافرتی بایستی توانایی تبدیل یک مسافر بالقوه به بالفعل را داشته باشد. طراحی و گرافیک وب سایت های آژانس مسافرتی در جلب توجه مخاطبان بسیار مهم است، از این رو بایستی از تیمی برای طراحی وب سایت این مجموعه ها استفاده کرد که شناخت کافی نسبت به شرایط این حوزه داشته باشند.

از جمله خصوصیات وب سایت های برتر که باید در طراحی سایت آژانس مسافرتی در نظر گرفته شود، می توان موارد زیر را نام برد:

وب سایت آژانس مسافرتی سریع باشد، زمان لود پایین وب سایت از فاکتورهای مهمی است که وب سایت های فنی دارند، اگر کاربران در مراجعه به سایت آژانس های مسافرتی با کندی وب سایت روبرو شوند، سریعا بدون استفاده خدمات سایت از آن خارج می شوند. این در حالی است که در مورد آژانس های مسافرتی با توجه به آن که برخی از روندها و فرایندها پیچیده بوده و نیاز به زمان کافی دارند، سرعت وب سایت از اهمیت بالاتری برخوردار است، بنابراین در طراحی سایت آژانس مسافرتی باید با بهره برده از تکنیک های کدنویسی نوین و فسرده سازی های لازم، سرعتی بالا برای لود شدن سایت فراهم گردد.

سایت به صورت واکنشگرا و ریسپانسیو باشد، واکنشگرا بودن وب سایت به آن معناست که وب سایت به خوبی در دستگاه های مختلف بخصوص موبایل و تبلت بارگذاری شود. امروزه اکثر کاربران وب سایت ها از طریق موبایل و گوشی های هوشمند به وب سایت ها متصل شده که این امر اهمیت ریسپانسیو بودن وب سایت را بالاتر می برد. طراح سایت برای ریسپانسیو بودن وب سایت باید تمامی سایزهای مختلف از طریق دستگاه های مختلفی که به سایت متصل می شوند را در نظر گرفته تا کربران مختلف در دسترسی به وب سایت دچار مشکل نشوند.

امنیت وب سایت بالا باشد. برای این امر باید پروتکل های امنیتی توسط طراح رعایت گردند. تیم های حرفه ای طراحی سایت معمولا از متخصصین امنیت نیز برای طراحی سایت بهره برده که امینت وب سایت را بالا می برند. در طراحی سایت آژانس مسافرتی با توجه به امکانات و خدمات آنلاین، نقل و انتقالات مالی و ... مسئله امنیت از اهمیت بالاتری برخوردار است.

محتوای مناسب برای سایت، برای این امر شرکت های مطرح اقدام به تولید محتوای حرفه ای نیز می نمایند. داشتن ساختار محتوایی مناسب در کنار گرافیک جذاب و حرفه ای می تواند در رسیدن وب سایت به اهداف خود بسیار تاثیر داشته باشد.

امکانات وب سایت آژانس مسافرتی شامل چیست؟

برای طراحی وب سایت های مسافرتی می توان طرح های سفارشی را اجرا نمود، با این حال برخی از امکانات وب سایت های مسافرتی شامل موارد زیر هستند:

معرفی آژانس

تماس با ما

معرفی تورها (داخلی/خارجی)

رزرو و خرید آنلاین

جاذبه های گردشگری

معرفی هتل ها

درگاه پرداخت اینترنتی

گالری تصاویر

چت آنلاین

پنل کاربران

پنل مدیریت

نظرسنجی

درباره ما

خبرنامه

پیوندها

اخبار و مقالات

پرسش های متداول

امتیازدهی

شبکه های اجتماعی

...

امکانات فوق از دسته امکانات عمومی برای آژانس های مسافرتی محسوب می گردد، با این وجود امکان طراحی سایت اختصاصی متناسب با سلیقه و سفارش خود مشتری نیز وجود دارد که در این موارد طراحی سایت به دسته طراحی سایت کاملا سفارشی و اختصاصی تبدیل می گردد.

هزینه طراحی سایت آژانس مسافرنی

هزینه نهایی برای وب سایت های مسافرتی بسته به نوع سایت تعیین می گردد. اگر طراحی اختصاصی مورد نظر باشد هزینه بالاتری نسبت به طراحی سایت با استفاده از امکانات عمومی و قالب های آماده دارد. برای تعیین هزینه طراحی سایت، ابتدا واحد طراح بسته به نیاز مشتری و نیازسنجی های لازم اقدام به برآورد هزینه برای مشتریان نموده و هزینه به مشتری به صورت پروپزال تحویل داده می شود. در مجموعه وب و سئو بهترین و با کیفیت ترین وب سایت ها برای شرکت های مختلف، بخصوص شرکت های آژانس مسافرتی با قیمت مناسب عرضه می گردد.

سئو و بهینه سازی آژانس مسافرتی چگونه است؟

سئو به معنی رشد وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو در کلمات مورد نظر است. برای سئوی تخصص وب سایت باید از سئوکار حرفه ای بهره گرفت. حوزه آژانس های مسافرتی رقابت بالایی داشته و برای سئو و بهینه سازی چنین وب سایت هایی باید تجربه کافی لحاظ گردد. همچنین این حوزه دشواری بیشتری نسبت به حوزه های دیگر در زمینه سئو دارد. وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به سئوی آژانس های مسافرتی می نماید.

مزایای طراحی وب سایت در وب و سئو چیست؟

تیم وب و سئو خدمات طراحی وب سایت را با آخرین تکنولوژی ها در این حوزه انجام می دهد. طراحی UI و UX مناسب برای کاربر پسند شدن وب سایت از اولین گام های این مجموعه برای مخاطبان است. سرعت بهینه سازی شده وب سایت و طراحی ریسپانسیو از دیگر مواردی است که در این مجموعه انجام می شود.(ریسپانسیو بودن وب سایت به معنای هماهنگی و متناسب با دستگاه های مختلف از قبیل موبایل و ... می باشد.) همچنین طراحی وب سایت با قیمت مناسب برای مخاطبان انجام می شود.

خدمات سئو در وب و سئو

مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت های مسافرتی می نماید. بدون شک با سئوی مناسب می توان انبوهی از مخاطبان را به سمت وب سایت رهنمون کرده و به رونق آژانس مسافرتی کمک شایانی نمود.

طراحی و سئوی حرفه ای وب سایت آژانس مسافرتی در وب و سئو!

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما، تماس بگیرید
در صورت درخواست چند زبانه سازی وب سایت، به ازای هر زبان اضافه 50 درصد به قیمت پلن انتخابی اضافه می گردد.

با ما تماس بگیرید

ما را به اشتراک بگذارید

  1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

   1. ناشناس 5 مهر ماه 1398

    تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  2. ناشناس 5 مهر ماه 1398

   تهیه نرم افزار سفارشی در وب و سئو در طی مراحلی انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی انجام شود. بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شوه و پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام شود.

  نوشتن نظر

واتساپ