مقالات

مقالات وب و سئو

 • حسن حیدری
  6 مهر 1401

  طراحی سایت فرش فروشی، ساخت وب سایت فروشگاه فرش

  طراحی سایت فرش فروشی برای فعالین در این حوزه بسیار سودمند است، ساخت وب سایت فروشگاه فرش می تواند امکان فروش آسان را در هر جای از ایران فراهم کند. وب و سئو یکی از بهترین تیم های طراحی سایت فروشگاه فرش و قالی بوده و خدمات تخصصی در این حوزه را ارائه می دهد.

 • حسن حیدری
  2 مهر 1401

  طراحی سایت باشگاه بدنسازی

  طراحی سایت باشگاه ورزشی اعم از بدنسازی ، فوتبال ، ورزش های رزمی و ... برای علاقه مندان به ورزش بسیار جذاب بوده و طرفداران بسیاری دارد. انواع باشگاه های فرهنگی ورزشی می توانند با بهره گیری از خدمات شرکت های طراحی سایت بخوبی نیاز خود را برآورده سازند.

 • حسن حیدری
  31 شهریور 1401

  طراحی سایت مشاوره آنلاین، ساخت سایت مرکز مشاوره

  طراحی سایت مشاوره آنلاین برای مشاوره های حقوقی، ازدواج، مشاوره‌ تحصیلی، پزشکی، مشاوره‌ی خانواده و کودک و نوجوان، روانشناسی و روان درمانی، مشاور شغلی و استخدام و خدمات مهندسین مشاور و ... بسیار سودمند بوده و ساخت سایت مرکز مشاوره برای طرح و پاسخ به مشکلات و سوال های کاربران مختلف کارایی مناسبی دارد. بسیاری از افراد دیگر بجای مراجعه حضوری در پی استفاده از اینترنت و وب سایت ها برای حل مسائل خود بوده که وب سایت های مشاوره نیز علاقه مندان بسیاری دارند.

 • حسن حیدری
  30 شهریور 1401

  طراحی سایت مدرسه هوشمند، ساخت وب سایت مدارس

  طراحی سایت مدرسه و ساخت وب سایت مدارس برای مقاطع مختلف دارای مزایای فراوانی است. طراحی وب سایت مدارس در رده های سنی مختلف نظیر ابتدایی و دبیرستان یا ساخت سایت برای انواع مدارس نظیر دولتی، غیر انتفاعی، تیزهوشان و ... هر یک باید با توجه به شرایط خاص آن ها صورت گیرد. وب سایت های مدارس جنبه آموزشی و آموزشگاهی داشته و باید با شناخت کافی در این حوزه طراحی صورت گیرد.

 • حسن حیدری
  29 شهریور 1401

  طراحی سایت مبل، طراحی وب سایت فروشگاه مبلمان اداری

  طراحی سایت مبل برای معرفی و فروش آنلاین محصولات مبلمان اداری و طراحی سایت فروشگاه آنلاین انواع مبلمان با سبک های مختلف کلاسیک، مدرن، راحتی و ... برای فعالین این حوزه بسیار سودمند است، علاوه بر قابلیت معرفی محصولات در این سایت ها باید فروش و سفارش آنلاین نیز فراهم گردد تا کاربران و خریداران مبل براحتی بتوانند مبل دلخواه را برای خود تهیه کنند.

 • حسن حیدری
  27 شهریور 1401

  طراحی سایت داروخانه آنلاین، ساخت وب سایت داروخانه

  طراحی سایت داروخانه آنلاین برای عرضه مواد دارویی و بهداشتی بسیار مناسب بوده و بسیاری از افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، تمایل به استفاده از خدمات طراحی سایت برای پیشی گرفتن از رقبا و رونق کسب و کار خود هستند. بسیاری از بیماران ترجیح می دهند از خدمات داروخانه های آنلاین برای تامین مواد دارویی و بهداشتی خود بهره گیرند، داروخانه داران باید توجه داشته باشند با سفارش طراحی وب سایت برای خود می توانند درامد مجموعه خود را بسیار افزایش دهند.

 • حسن حیدری
  24 شهریور 1401

  طراحی سایت گردشگری، ساخت سایت گردشگری و توریستی

  طراحی سایت گردشگری و ساخت سایت گردشگری و توریستی برای رونق کسب و کارهای فعالین در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است، با توجه به رشد مسافرت ها و افزایش تصاعدی گردشگران، میزان کاربران در جست و جو خدمات گردشگری در اینترنت و فضای مجازی افزایش شدیدی داشته و لزوم راه اندازی وب سایت های فعال برای ارائه خدمات گردشگری ضروری است.

 • حسن حیدری
  23 شهریور 1401

  طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، ساخت وب سایت برای رزرو هتل

  طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی برای کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند بسیار سودمند بوده و می تواند در جذب گردشگران برای این مجموعه ها بسیار سودمند باشد. ساخت وب سایت برای رزرو هتل به صورت آنلاین از خدمات مناسبی است که به واسطه طراحی سایت برای این مجموعه ها فراهم می شود. اگر صاحب هتل یا مراکز اقامتی هستید برای برخورداری از مزایای ساخت وب سایت و پیشی گرفتن از رقبا اقدام به سفارش و راه اندازی سایت برای خود نمایید.

 • حسن حیدری
  19 شهریور 1401

  طراحی سایت آموزشگاهی و موسسه آموزشی، وب سایت آموزش آنلاین

  طراحی سایت آموزشگاهی برای موسسه های آموزشی و فعالین در حوزه آموزش بسیار سودمند است، طراحی وب سایت آموزش آنلاین و استفاده از خدمات غیر حضوری با توجه به تغییرات ایجاد شده در زندگی افراد و گرایش آن ها به استفاده از خدمات آنلاین بسیار گسترش یافته است.

 • حسن حیدری
  15 شهریور 1401

  طراحی سایت حمل و نقل و باربری

  طراحی سایت حمل و نقل و باربری برای حمل کالا و مسافر بسیار با اهمیت است، این مشاغل با استفاده از وب سایت های طراحی شده برای خود می توانند بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین به مخاطبان عرضه نمایند. شرکت های حمل و نقل بسیاری برای ارائه خدمات خود به مخاطبان فعالیت دارند، داشتن وب سایت و معرفی و ارائه خدمات خود از طریق وب سایت می تواند کمک شایانی در شناخته شدن این شرکت ها نماید.

 • حسن حیدری
  14 شهریور 1401

  طراحی سایت دندانپزشکی و ساخت وب سایت دندانپزشکان

  طراحی سایت دندانپزشکی برای دندانپزشکان از ضروریات به حساب آمده و اغلب دندانپزشکان امروزه از وب سایت های مناسب برای ارائه خدمات خود استفاده می کنند. طراحی و ساخت وب سایت دندانپزشکی بایستی متناسب با خدمات دندانپزشکی و به صورت کاملا کاربر پسند صورت گیرد.

 • حسن حیدری
  13 شهریور 1401

  طراحی سایت لوازم التحریر

  طراحی سایت لوازم التحریر و فراهم کردن فروشگاه های اینترنتی لوازم التحریر برای کسانیکه در حوزه عرضه نوشت افزارها فعالیت می نمایند، بسیار سودمند بوده و باعث رونق کسب و کار آن ها می شود. امروزه بسیاری از افراد به دنبال لوازم التحریر فانتزی و لوکس از طریق اینترنت و فضای مجازی هستند که محصولات مورد نظر خود را به صورت های جزئی و کلی برای خود خریداری نمایند.

 • حسن حیدری
  12 شهریور 1401

  طراحی سایت ریسپانسیو responsive یا واکنش گرا چیست؟

  طراحی سایت ریسپانسیو responsive یا واکنش گرا یکی از ضرورت های وب سایت های امروزی است، شما اگر از طریق گوشی موبایل یا تبلت به وب سایتی متصل شوید و بخوبی و اندازه مناسب وب سایت درون دستگاه شما بارگذاری نشود، بدون استفاده از خدمات وب سایت آن را ترک خواهید کرد، با توجه به فراوانی تعداد کاربرانی که از طریق این دستگاه ها به وب سایت ها متصل می گردند، ریسپانسیو بودن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • حسن حیدری
  9 شهریور 1401

  طراحی سایت لوازم یدکی، طراحی سایت فروشگاه قطعات خودرو

  طراحی سایت لوازم یدکی و ایجاد فروشگاه قطعات خودرو در رونق فروش این ابزار برای کسانیکه در این حوزه فعالیت می نمایند، بسیار سودمند می باشد. بهره بردن از فضای مجازی برای فروش کالا ها می تواند محدودیت های مکانی و زمانی را برداشته و باعث بازدهی در فروش محصولات گردد. معمولا سایت های طراحی شده برای لوازم یدکی و قطعات خودرو به صورت فروشگاهی طراحی شده یا برخی صرفا اقدام به معرفی این محصولات به صورت خاص می نمایند و نیاز بسیاری از فعالان در این حوزه را برطرف می سازد.

 • حسن حیدری
  7 شهریور 1401

  طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا، سایت وکالت

  طراحی وب سایت حقوقی برای وکلا و بهره گیری موکلان از خدمات چنین سایت هایی بسیار مناسب می باشد، افراد با رجوع به وب سایت های طراحی شده برای وکلا و سایت های وکالت می تواند از خدمات مشاوره حقوقی بهره گیرند، همچنین وب سایت طراحی شده برای وکلا می تواند بخوبی سابقه کاری وکیل را برای افراد بیان کرده و بدین ترتیب در انتخاب وکیل مناسب برای افراد بسیار موثر باشند.

 • حسن حیدری
  6 شهریور 1401

  هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  قیمت و هزینه طراحی سایت چقدر است؟ در این مقاله به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی وب سایت حرفه ای می پردازیم. طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف بسیار سودمند بوده و ارائه خدمات آنلاین نقش بسیار مهمی در بازاریابی آنلاین کسب و کار ها دارد.

 • حسن حیدری
  5 شهریور 1401

  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران و ایران

  بهترین شرکت طراحی سایت در تهران دارای ویژگی های خاصی است که در این مقاله به آن می پردازیم، سپس یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران و تهران را معرفی می نماییم.

 • حسن حیدری
  6 مرداد 1401

  طراحی سایت لوازم ورزشی

  طراحی سایت لوازم ورزشی نظیر لوازم بدنسازی، کوهنوردی و ... و فرایند طراحی وب سایت برای انواع باشگاه های ورزشی متناسب با فعالیت های مختلف در وب و سئو انجام می پذیرد، وب سایت های فعال در زمینه ورزشی باید حس و شور جوانی را در کاربران القا نمایند، بنابراین طراحی وب سایت های ورزشی باید با قالب ها و طرح های جذاب ورزشی صورت گیرد. از آن جایی که مخاطبان فراوانی وب سایت های ورزشی دارند، هر مجموعه ورزشی باید از بهترین سایت ها در حوزه خود بهره گیرد.

 • حسن حیدری
  24 بهمن 1400

  طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

  طراحی سایت چند زبانه با شناخت بازار هدف برای بازاریابی بین المللی ضروری است، گاهی طراحی سایت دو زبانه لازم بوده و گاهی نیاز به طراحی با زبان های بیشتر می باشد. گسترش روابط تجاری برای مجموعه های خدماتی، صادراتی، وارداتی و ... از مزایای طراحی وب سایت چند زبانه برای این مجموعه ها می باشد. ارتباط دو سویه با مخاطبان در سراسر جهان با طراحی سایت های دو و چند زبانه فراهم شده و هر کسب و کاری را به یک برند بین المللی معتبر تبدیل می سازد.

 • حسن حیدری
  24 بهمن 1400

  طراحی سایت پوشاک، طراحی وب سایت لباس و پوشاک

  طراحی سایت پوشاک برای کسانیکه در حوزه مد و لباس فعالیت می نمایند بسیار مهم و کاربردی است. طراحی سایت لباس و پوشاک برای فروش آنلاین و رشد و رونق کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت می نمایند، بسیار ضروری است. این سایت ها می توانند به صورت عمده یا جزئی از طریق فروشگاه های اینترنتی مناسب اقدام به ارائه محصولات به صورت آنلاین نمایند.

 • حسن حیدری
  23 بهمن 1400

  طراحی سایت شرکت های بازرگانی

  طراحی سایت شرکت های بازرگانی و صادراتی در مجموعه وب و سئو متناسب با نیاز شما انجام می گردد، شرکت های بازرگانی برای حضور فعال در بازار داخل و خارج کشور نیازمند طراحی وب سایت بازرگانی مناسب هستند، ما در مجموعه وب و سئو شما را برای رسیدن به این هدف و فراهم کردن ارائه کالا و خدمات شما در عرصه بین المللی یاری می دهیم.

 • حسن حیدری
  9 دی 1400

  طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی صنعتی

  طراحی سایت صنعتی و شرکت های فعال در صنایع مختلف بسیار تخصصی بوده و نیاز به شناخت کافی از این حوزه دارد. برای طراحی سایت شرکتی صنعتی باید اهداف گروه صنعتی را شناخت و متناسب با آن اقدام به طراحی و پیاده سازی وب سایت برای آن نمود. اگر در صنایع مختلف فعالیت می نمایید و مسئولیتی در آنجا دارید، پیشنهاد می دهیم با سفارش طراحی وب سایت در عصر رقابت سنگین از رقبا عقب نمانید.

 • حسن حیدری
  7 دی 1400

  طراحی سایت لوازم خانگی، طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی

  طراحی سایت لوازم خانگی با توجه به افزایش خریداران این کالاها در بستر اینترنت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی برای فروش بیشتر کسانی که در این حرفه فعالیت می نمایند، بسیار سودمند است. فروشگاهی بودن و امکان فروش آنلاین از امکانات ویژه این وب سایت ها بوده که بایستی به صورت هدفمند و متناسب با نیازهای مشتریان طراحی و پیاده سازی شود.

 • حسن حیدری
  20 آذر 1400

  طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

  طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی برای کسانیکه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می نمایند، بسیار مهم و کاربردی است. با طراحی سایت و استفاده از خدمات آنلاین فروش می توان به صورت گسترده انواع محصولات را برای مشتریان عرضه کرده و فروش بیشتر و رضایت بیشتر مشتریان را کسب نمود. با طراحی وب سایت لوازم آرایشی طیف گسترده ای از مشتریان هدف را به سمت کسب و کار خود رهنمون سازید.

 • حسن حیدری
  11 آذر 1400

  طراحی نرم افزار، نیاز جامعه مدرن

  پیش از آن که به بحث طراحی نرم ‌افزار بپردازیم، ابتدا بیایید تا درباره لزوم استفاده از آن ها صحبت کنیم تا به اهمیت وجود شان پی ببریم و سپس درباره طراحی و توسعه نرم افزار ها صحبت کنیم و بعد از آن، به معرفی یکی از بهترین طراحان نرم افزار در کشور بپردازیم و شما را با مجموعه حرفه ای وب و سئو آشنا کنیم. طراحی نرم افزار فرایندی تخصصی است که می تواند فعالیت شما را متحول نماید، با خدمات نرم افزاری وب و سئو شما را شگفت زده خواهیم نمود.

 • حسن حیدری
  3 آذر 1400

  طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های خصوصی و دولتی

  طراحی سایت شرکتی را با ما تجربه نمایید، طراحی سایت شرکت های خصوصی و دولتی در مجموعه وب و سئو به صورت تخصصی انجام می گردد. تمامی شرکت های خصوصی و دولتی و مراکز ارائه خدمات مختلف نیازمند طراحی وب سایت می باشند.

 • حسن حیدری
  24 آبان 1400

  طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

  طراحی وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال نیازمند شناخت و آگاهی لازم از این بازار دارد. طراحی سایت ارز دیجیتال می تواند به کسانی که در این حوزه فعالیت می نمایند، به شکل موثری کمک نماید، بطوریکه طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال بسیار گسترده شده است. ارزهای دیجیتال بسیار پر کاربرد شده و هموار کردن شرایط داد و ستد این ارزها از طریق وب سایت های اینترنتی بسیار راهگشا است. خرید و فروش ارزهای رایج دیجیتال نظیر بیت کوین، تتر و بسیاری دیگر از ارزها در سرتاسر دنیا قابل استفاده می باشد.

 • حسن حیدری
  18 آبان 1400

  طراحی سایت تجهیزات پزشکی

  طراحی سایت تجهیزات پزشکی در راستای معرفی و فروش تجهیزات بیمارستانی و پزشکی است. اگر برای طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی به دنبال مرکزی معتبر هستید، پیشنهاد ما وب و سئو است. در این مرکز به صورت تخصصی نیازهای شرکت های تجهیزات پزشکی بررسی شده و وب سایت متناسب با نیاز آن ها تهیه می شود.

 • حسن حیدری
  22 اردیبهشت 1400

  خدمات سئو چیست؟

  خدمات سئو سایت مجموعه عملکرد سئوکار جهت بهبود وب سایتدر نتایج کلمات کلیدی در موتورهای جست و جو می باشد. SEO تخصصی کاربردی است که وب سایت را در کلمات کلیدی در نتایج بالای موتور جست و جو قرار می دهد.

 • حسن حیدری
  18 دی 1399

  طراحی وب سایت شخصی

  طراحی وب سایت برای معرفی اشخاص می تواند گامی اساسی محسوب شود. داشتن یک وب سایت گامی موثر در زمینه اطلاع رسانی برای اشخاص است. هنرمندان، مهندسان، پزشکان، اساتید دانشگاه و صاحبان کسب و کار همه با داشتن وب سایت شخصی مناسب می تواند به معرفی و عرضه خدمات خود نمایند.

 • حسن حیدری
  10 آذر 1399

  طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی

  بدون شک عرضه و نمایش محصولات دکوراسیون داخلی به صورت آنلاین می تواند در رونق فروش صاحبان این کسب و کار بسیار سودمند باشد. بنابراین طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی امری ضروری برای مجموعه های دکوراسیوان داخلی با توجه به گسترش مخاطبان در فضای مجازی است.

 • حسن حیدری
  30 مهر 1399

  طراحی وب سایت شرکت بیمه

  طراحی وب سایت برای شرکت های بیمه می تواند در معرفی و شناخت آنها از یک سو و ارایه خدمات آنلاین بیمه از سوی دیگر بسیار مفید باشد. بدون شک ارایه خدمات آنلاین بیمه رضایت خاطر متقاضیان بیمه و کاهش کاغذ بازی ها و روند پیچیده اداری را در پی دارد.

 • حسن حیدری
  29 مهر 1399

  طراحی وب سایت رستوران

  طراحی وب سایت رستوران با ظاهری شیک و کاربرپسند می تواند در رونق رستوران و مراکز سفارش غذا نظیر کافی شاپ ها و فست فودها و ... تاثیر بسزایی داشته باشد. وب سایت های نوین در زمینه تهیه غذا و وب سایت رستوران های مدرن علاوه بر معرفی خدمات، به ارایه خدمات خود از طریق بستر اینترنت نظیر سفارش آنلاین غذا و رزرو و نوبت دهی آنلاین میز برای مشتریان می نمایند.

 • حسن حیدری
  4 شهریور 1399

  رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) چه تاثیری بر سئو دارند؟

  موتورهای جست و جو همواره به دنبال نمایش بهترین نتایج به کاربران هستند، از این رو به دنبال فاکتورهای مهمتر در رتبه بندی نتایج جست و جو رفته اند. یکی از فاکتورهای مهم در این راستا رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX است. اما رابط کاربری و تجربه کاربری چیست؟!

 • حسن حیدری
  23 تیر 1399

  طراحی وب سایت فروشگاهی-طراحی فروشگاه اینترنتی

  طراحی فروشگاه اینترنتی در مجموعه وب و سئو با به روزترین روش های طراحی و کاربر پسند بودن، انجام می شود. داشتن فروشگاه های اینترنتی با توجه به افزایش بسیار زیاد کاربران در فضای مجازی شرط رونق و پیشرفت فروشندگان کالا و خدمات می باشد. با فروشگاه اینترنتی یک شعبه جدید با دامنه مخاطبان گسترده را برای خود فراهم آورید.

 • حسن حیدری
  18 تیر 1399

  طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

  طراحی وب سایت آژانس مسافرتی برای معرفی و ارایه خدمات به مخاطبان بسیار کاربردی است. شرکت های مسافرتی می توانند معرفی و ارایه خدمات مختلف را از قبیل تورهای گردشگری، رزو بلیط و ... را از طریق وب سایت انجام دهند.

 • حسن حیدری
  10 تیر 1399

  طراحی وب سایت شرکت ساختمانی

  بدون شک داشتن وب سایت برای شرکت های ساختمانی و شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند، برای اعتبار و معرفی این شرکت ها لازم و ضروری است. بدون شک با طراحی وب سایت ساختمانی می توان خدمات را به کارفرمایان به شکل مناسب معرفی کرده و بر رونق شرکت های ساختمانی افزود.

 • حسن حیدری
  8 تیر 1399

  طراحی وب سایت چاپ و تبلیغات

  گسترش مخاطبین در فضای اینترنت ارایه دهنده کنندگان خدمات چاپی و تبلیغاتی را اجبار به حضور فعال در این فضا کرده است، بدون شک نداشتن وب سایت توسط این صنف باعث می شود طیف گسترده ای از مخاطبان و مشتریان خود را از دست دهند. با طراحی وب سایت چاپی و تبلیغاتی می توان خدمات سفارش محصولات چاپی را به صورت آنلاین انجام داد که این امر در هزینه ها و زمان بسیار صرفه جویی می کند.

 • حسن حیدری
  5 تیر 1399

  طراحی وب سایت پزشکی

  پزشکان نیازمند طراحی وب سایت برای معرفی تخصص، مهارت و سوابق کاری خود به بیماران هستند، همچنین گسترش فضای مجازی و استفاده بیشتر افراد از فضای اینترنت باعث ایجاد ارتباط موثر بین بیماران و پزشکان شده است. کمتر پزشک موفقی است که امروزه از خدمات طراحی وب سایت برای خدمات خود استفاده نکند.

 • حسن حیدری
  2 تیر 1399

  طراحی وب سایت مشاور املاک (بنگاه معاملات املاک)

  وب سایت های مشاور املاک به لحاظ فراهم آوردن امکان جستجو ملک و خرید، فروش یا اجاره مسکن ها در فضای اینترنت مقبولیت فراوانی پیدا کرده اند، به طوری که داشتن وب سایت برای مشاورین املاک امری ضروری گردیده است. استفاده از وب سایت برای مشاورین املاک مزایای فراوانی را در پی داشته است.

 • حسن حیدری
  31 خرداد 1399

  الگوریتم فلوریدا 2 چیست؟

  الگوریتم فلوریدا 2 (florida 2) در سال 2019 بر روی نتایج موتور جست و جو گوگل اعمال شد. برخی این الگوریتم را بزرگترین به روز رسانی گوگل در سال 2019 می دانند. نامگذاری این الگوریتم به این صورت بوده است که brett tabke در سال 2003 در حال برگزاری کنفرانس pubcon در فلوریدا آمریکا بوده و در ویرایش دوم در سال 2019 نیز یک هفته پس از همین کنفرانس در فلوریدا به روز رسانی انجام شد.

 • حسن حیدری
  31 اردیبهشت 1399

  سئو کلاه سفید چیست؟

  سئو کلاه سفید به معنای به کار بردن اصول بهینه سازی وب سایت مطابق با اصول مورد تایید موتور های جستجو مانند گوگل می باشد. در واقع میبایست وب مستر در راستای قوانین و اصول مورد قبول موتور جستجوی گوگل عمل نماید. برای این منظور وب مستر، باید قوانین گوگل را بشناسد و مطابق با آن ها اقدام به بهینه سازی وب سایت نماید.

 • حسن حیدری
  22 اردیبهشت 1399

  لینک های فالو (Dofollow) و نوفالو (Nofollow)

  لینک های خارجی وب سایت به دو دسته لینک های فالو و نوفالو تقسیم می شوند. نوع لینک ها تاثیر مهمی بر سئو وب سایت دارند. در واقع گوگل با در نظر گرفتن لینک های خارجی وب سایت به معیاری برای اعتبار وب سایت دست یافته است. اما تاثیر لینک های فالو و نوفالو و تفاوت آن ها بر سئو چگونه است؟

 • حسن حیدری
  3 اردیبهشت 1399

  لینک سازی داخلی وب سایت به چه صورتی باشد؟

  لینک های داخلی شما را در رساندن به صفحات مختلف وب سایت یاری می دهند. این لینک ها در ساختار وب سایت به وسیله تگ a در زبان html مشخص می شوند. داشتن لینک های داخلی مناسب در انتقال قدرت صفحات وب سایت و همچنین در پایین آوردن بانس ریت وب سایت تاثیر بسزایی دارد. توجه داشته باشید که ساختار لینک داخلی مناسب از اصول مهم در بهینه سازی و سئو وب سایت محسوب می شود.

 • حسن حیدری
  27 فروردین 1399

  بانس ریت یا نرخ پرش چیست؟

  بانس ریت Bounce Rate بیانگر نرخ بازدید کنندگانی هستند که از یک صفحه وب سایت بازدید کرده اند و بعد از آن بدون مراجعه به صفحات دیگر از وب سایت خارج شده اند. واحد اندازه گیری بانس ریت درصد بوده که در گوگل آنالیتیک هم موجود است.

واتساپ